» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
241 / 1490
»»

BlackDeath ::

Tesla nima čarobne krogle.
BTC ni edini kovanec.
Cena BTC-ja vemo kako se določa.

Zaenkrat gre po planu ampak mogoče se je pa treba tudi zavedat, da Elon kot BTC boter ne pomeni samo dobre reklame, ker ga ogromno ljudi ne more prebavit. Netflixa to verjetno ne ustavi, Apple pa že mogoče.

tommorrow ::

Denarje se noben ne brani, niti Apple ne :)

Lennzi ::

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?

SuperKripto ::

Vse nastete druscine so ena ekipa, ki jih vodijo iz ozadja. En izmed tistih zvezdnikov, ki so shilali doge, je povedal, da niti ne ve kaj sploh doge je, ampak da je delal za doge, nekaj v tem smislu. Ocitno nekdo upravlja iz ozadja doloceno agendo. Kot sem povedal, samo izgovor, da je kao joke, sala, zato je pac izbran doge. Drugac model shilla tudi bitcoin, ampak ga ne more tako pogosto, ker pac bitcoin ni joke kot doge. Prikrito oglasevanje za digitalen svet je to.

Zgodovina sprememb…

Čokoladko ::

Jaz sem vedno sumil da je Elon le Satoshi. :)

SuperKripto ::

Niti ni pomembno kdo je, ampak za koga dela Satoshi.

Senior Dev ::

Glavno je da zdaj vsi kupimo pri 50k in prodamo pri 500k. x10, to je vse kar šteje! :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

doktorproof ::

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.

SuperKripto ::

A to veste, da je cilj elit. da si ne lastite nicesar. Torej cemu to in ves ta dobicek? Boste vse porabili v parih letih? Ker ce se uresnicijo njihovi cilji, kar vkljucuje nadzor prek blockchaina, potem ne vem ce boste se tako veseli. To je vaba za zajcka v obliki korencka, da pride v kletko.

Zgodovina sprememb…

A_A ::

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.

meni dela

BlackDeath ::

Sem narobe prebral in šel pogledat, če Binance dela. Force of habbit I guess hehe
Ampak ja, Bitstamp mi pa tudi dela.

SuperKripto je izjavil:

A to veste, da je cilj elit. da si ne lastite nicesar. Torej cemu to in ves ta dobicek? Boste vse porabili v parih letih? Ker ce se uresnicijo njihovi cilji, kar vkljucuje nadzor prek blockchaina, potem ne vem ce boste se tako veseli.


Ti si pa kaj, njihov PR direktor?

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Jaz sem bralec njihove uradne strani in yt kanala. Sej vec ne skrivajo.

Zgodovina sprememb…

sovmil ::

SuperKripto je izjavil:

A to veste, da je cilj elit. da si ne lastite nicesar. Torej cemu to in ves ta dobicek? Boste vse porabili v parih letih? Ker ce se uresnicijo njihovi cilji, kar vkljucuje nadzor prek blockchaina, potem ne vem ce boste se tako veseli. To je vaba za zajcka v obliki korencka, da pride v kletko.

Če nimaš lastnine ti nimajo kaj vzet, lahko ti samo dajo. Ne morejo pa ti vzeti bitcoina, če ga imaš.

energetik ::

Eh, jst pa pri 44k večino prodal, ker sem bil 90% zihr, da bo slo po tej pumpi dol vsaj do 40k. Zdj pa škrtam z zobmi in čakam na dip.

endelin ::

energetik je izjavil:

Eh, jst pa pri 44k večino prodal, ker sem bil 90% zihr, da bo slo po tej pumpi dol vsaj do 40k. Zdj pa škrtam z zobmi in čakam na dip.

Btc se ne prodaja. Alte ja, btc ne.

SuperKripto ::

Če nimaš lastnine ti nimajo kaj vzet, lahko ti samo dajo. Ne morejo pa ti vzeti bitcoina, če ga imaš.


Lahko ti odvzamejo, namrec pravico do lastnine. Kaj, bos vse dal v skupno upravljanje? Ker ce naredijo nek event, ki bo popoln kolaps gospodarstva in pomanjkanje hrane v trgovinah, bo marsikater premislil, ker druge izbire marsikater ne bo imel. Temeljni univerzalni dohodek in prosto gibanje za zameno podpisa, da se odreces lastnini in morda tudi da se cepis.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Zakaj ne, če zraven lahko pobereš še dodatne % pri dnevnem tradu.

endelin ::

energetik je izjavil:

Zakaj ne, če zraven lahko pobereš še dodatne % pri dnevnem tradu.

Na koncu boš gol in bos. Kupoval boš btc nazaj zaradi fomo pri enih 60l :D

Lennzi ::

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.

Jaz enako. Mogoče v povezavi z blockfoliom. Sem dobival v notifications neka čudna obvestila. Tudi blockfolio zaštekal?

SuperKripto ::

Z bitcoinom si ne bos mogel pomagat, ker pridejo regulacije in bo popoln nadzor med transakcijami, razen ce bos nekaj delal na crno, kar pa bodo verjetno kazensko preganjali. Torej ce podpises, da se odreces lastnini, potem ne bos smel uporabljat bitcoina, ker bodo tocno zaznali, ce ga kdo uprorablja.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.



Tudi meni ga ne odpre.

Money is mindset!

energetik ::

Vsaj na telefonu Bitstamp normalno dela.

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

energetik je izjavil:

Vsak na telefonu Bitstamp nprmalno dela.

Meni ne na telefonu in laptopu. Tudi maila mi ne odpre.

A_A ::

Lennzi je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.

Jaz enako. Mogoče v povezavi z blockfoliom. Sem dobival v notifications neka čudna obvestila. Tudi blockfolio zaštekal?

BREAKING: Blockfolio hacked as over 6 million users exposed to extremely offensive notifications on mobile app.

mAXTER ::

SuperKripto je izjavil:

Če nimaš lastnine ti nimajo kaj vzet, lahko ti samo dajo. Ne morejo pa ti vzeti bitcoina, če ga imaš.


Lahko ti odvzamejo, namrec pravico do lastnine. Kaj, bos vse dal v skupno upravljanje? Ker ce naredijo nek event, ki bo popoln kolaps gospodarstva in pomanjkanje hrane v trgovinah, bo marsikater premislil, ker druge izbire marsikater ne bo imel. Temeljni univerzalni dohodek in prosto gibanje za zameno podpisa, da se odreces lastnini in morda tudi da se cepis.


Pa dej ne mi rečt da si tist fake news kvazi dokument ki kroži naokoli od lanskega oktobra iz skrivne seje vlade prebral in verjameš v to? Ena izmed točk je da bo vojska bo nadzorovala mesta ter točke prehoda...naša vojska? Ma jih prefukamo enga za drugim v eni uri...naša vojska..prava šala ja :))

Sparkxl ::

Doomsday fanatiki si odprite svojo temo

Dober dan ::

Moj Holochain je končno potegnil 8-)

Sparkxl ::

Samo kaj pa btc in eth delata je bolano. Vsakič ko pogledam je btc jurja več. Padec bo zelo bolel, ampak saj to je čar kripta :)
Počasi verjamem napovedim o btc na 100k in več v kratkem.
Jaz sem večino vtaknil v btc in eth jeseni pred bullrunom. Cilj je hodl do 2035. Takrat grem v penzijo. Mogoče bom miljonar, mogoče pa še za burek nebo.

Mato989 ::

energetik je izjavil:

Eh, jst pa pri 44k večino prodal, ker sem bil 90% zihr, da bo slo po tej pumpi dol vsaj do 40k. Zdj pa škrtam z zobmi in čakam na dip.


Hja tako to je... deluje dokelr ne neha delovat tale 90% ziher in pol te pojebe za pol uspehov za nazaj ali pa celo vse

Bolje kupit nazaj ker korekcija bi lahko bila od 50k na 45k... :) ali pa od 100k na 60k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

doktorproof ::

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.


Na računalniku še vedno ne morem odpret, prek telefona mi je uspelo priti v račun in je še vse tam. Ne vem v čem je problem?

Mato989 ::

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.


Na računalniku še vedno ne morem odpret, prek telefona mi je uspelo priti v račun in je še vse tam. Ne vem v čem je problem?


Mogoče v serverju :O Neverjetno vem :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DegenGambler ::

energetik je izjavil:

Eh, jst pa pri 44k večino prodal, ker sem bil 90% zihr, da bo slo po tej pumpi dol vsaj do 40k. Zdj pa škrtam z zobmi in čakam na dip.


Delaš zelo risky biznis. Upam, da te ne bo fomojalo preveč in boš kupil nazaj višje. Hkrati pa seveda tudi ne želim, da bitcoin pade toliko dol, kot želiš.

Po mojem mnenju pa zelo slabo ocenjena situacija drugače. Kot sem že napisal, to da Tesla gre v Bitcoin je 10000x večje kot to, da si Musk spremeni twitter bio v #bitcoin.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

BorutO ::

Kak lepo btt raste :) .... danes bom še notri vrgel keš. ;) Kak sem zajebal, da sem prodal 410.000 enot bttjev ... potem pa za še več denarja kupil maličko manj kot 300.000 enot bttjev. Če imam zdaj 500 dolarjev profita, bi prej imel kakšnega jurja oz. še več.

endelin ::

Mato989 je izjavil:

energetik je izjavil:

Eh, jst pa pri 44k večino prodal, ker sem bil 90% zihr, da bo slo po tej pumpi dol vsaj do 40k. Zdj pa škrtam z zobmi in čakam na dip.


Hja tako to je... deluje dokelr ne neha delovat tale 90% ziher in pol te pojebe za pol uspehov za nazaj ali pa celo vse

Bolje kupit nazaj ker korekcija bi lahko bila od 50k na 45k... :) ali pa od 100k na 60k...

Mi smo šli čez to leta 2017.
Na koncu imaš vsak dan manj coinov:D

doktorproof ::

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.


Na računalniku še vedno ne morem odpret, prek telefona mi je uspelo priti v račun in je še vse tam. Ne vem v čem je problem?


Mogoče v serverju :O Neverjetno vem :D


Kaj to pomeni? Kakšna je rešitev? 8 ur nazaj ni bilo težav, razen, da me je enkrat ven zabrisalo.

endelin ::

Dva dni nazaj sem kupil lepo količino dao curve token. Cikal sem med dao in sia coin. Odločil sem se za prvega. Na sia coin bi imel že sladek profit.

Mato989 ::

doktorproof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.


Na računalniku še vedno ne morem odpret, prek telefona mi je uspelo priti v račun in je še vse tam. Ne vem v čem je problem?


Mogoče v serverju :O Neverjetno vem :D


Kaj to pomeni? Kakšna je rešitev? 8 ur nazaj ni bilo težav, razen, da me je enkrat ven zabrisalo.


Rešitev je enaka kot če ne deluje slotech forum... počakaš da spet dela :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Res moraš bit osel, da zdaj karkoli prodajas, da bos kupil v dipu. Hodl in kupi se vec v dipu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

energetik ::

DegenGambler je izjavil:

energetik je izjavil:

Eh, jst pa pri 44k večino prodal, ker sem bil 90% zihr, da bo slo po tej pumpi dol vsaj do 40k. Zdj pa škrtam z zobmi in čakam na dip.


Delaš zelo risky biznis. Upam, da te ne bo fomojalo preveč in boš kupil nazaj višje. Hkrati pa seveda tudi ne želim, da bitcoin pade toliko dol, kot želiš.

Po mojem mnenju pa zelo slabo ocenjena situacija drugače. Kot sem že napisal, to da Tesla gre v Bitcoin je 10000x večje kot to, da si Musk spremeni twitter bio v #bitcoin.
Ah ni tako risky, kaj pa zgubim, morda 3,4%
Saj ne bom kupil nazaj šele ko bo 60k, ampak če bodo kazalniki kazali da gre še naprej gor, kvečjemu tam pri 46k. Takale špica ne boš šla kar v nedogled brez vsaj manjšega popravka.
Itak pa se igram z drobižem. Za 10 pirov manj bom mel na koncu. :))

IL_DIAVOLO je izjavil:

Res moraš bit osel, da zdaj karkoli prodajas, da bos kupil v dipu. Hodl in kupi se vec v dipu.
Nimam več razpoložljivega fiata na borzi.
Bom pa vsekakor še kaj naložil gor.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Kucoin se malo zbuja. Upam d pride na enih 10 da sellam

Mato989 ::

energetik je izjavil:

DegenGambler je izjavil:

energetik je izjavil:

Eh, jst pa pri 44k večino prodal, ker sem bil 90% zihr, da bo slo po tej pumpi dol vsaj do 40k. Zdj pa škrtam z zobmi in čakam na dip.


Delaš zelo risky biznis. Upam, da te ne bo fomojalo preveč in boš kupil nazaj višje. Hkrati pa seveda tudi ne želim, da bitcoin pade toliko dol, kot želiš.

Po mojem mnenju pa zelo slabo ocenjena situacija drugače. Kot sem že napisal, to da Tesla gre v Bitcoin je 10000x večje kot to, da si Musk spremeni twitter bio v #bitcoin.
Ah ni tako risky, kaj pa zgubim, morda 3,4%
Saj ne bom kupil nazaj šele ko bo 60k, ampak če bodo kazalniki kazali da gre še naprej gor, kvečjemu tam pri 46k. Takale špica ne boš šla kar v nedogled brez vsaj manjšega popravka.
Itak pa se igram z drobižem. Za 10 pirov manj bom mel na koncu. :))


Ja in kako so ti kazalniki kazali pri 44k navzdol?

To je ko imaš tehnično analizo ki ne zajame vsega... Kdo na TAju je lahko predvidel Teslo? Ga ni junaka :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

doktorproof ::

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.


Na računalniku še vedno ne morem odpret, prek telefona mi je uspelo priti v račun in je še vse tam. Ne vem v čem je problem?


Mogoče v serverju :O Neverjetno vem :D


Kaj to pomeni? Kakšna je rešitev? 8 ur nazaj ni bilo težav, razen, da me je enkrat ven zabrisalo.


Rešitev je enaka kot če ne deluje slotech forum... počakaš da spet dela :)


Kako pa to, da nekaterim dela?

Kripto ::

doktorproof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.


Na računalniku še vedno ne morem odpret, prek telefona mi je uspelo priti v račun in je še vse tam. Ne vem v čem je problem?


Mogoče v serverju :O Neverjetno vem :D


Kaj to pomeni? Kakšna je rešitev? 8 ur nazaj ni bilo težav, razen, da me je enkrat ven zabrisalo.


Rešitev je enaka kot če ne deluje slotech forum... počakaš da spet dela :)


Kako pa to, da nekaterim dela?


Tudi meni je cca 8 ur nazaj delalo. Morda je problem v strežniku (enem od bitstamp strežnikov) katerega ti dodeli za dostop, ko odpiraš njihovo stran. Drugače ne razumem v čem je fora zakaj enim dela, enim pa ne.

Money is mindset!

Mato989 ::

doktorproof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.


Na računalniku še vedno ne morem odpret, prek telefona mi je uspelo priti v račun in je še vse tam. Ne vem v čem je problem?


Mogoče v serverju :O Neverjetno vem :D


Kaj to pomeni? Kakšna je rešitev? 8 ur nazaj ni bilo težav, razen, da me je enkrat ven zabrisalo.


Rešitev je enaka kot če ne deluje slotech forum... počakaš da spet dela :)


Kako pa to, da nekaterim dela?

Vprašaj Bitstamp, kaj pa jaz vem.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

Kripto je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

doktorproof je izjavil:

doktorproof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje a je bitstamp padu? ali so samo mene shekal?


Jaz ga sploh odpret ne morem.


Na računalniku še vedno ne morem odpret, prek telefona mi je uspelo priti v račun in je še vse tam. Ne vem v čem je problem?


Mogoče v serverju :O Neverjetno vem :D


Kaj to pomeni? Kakšna je rešitev? 8 ur nazaj ni bilo težav, razen, da me je enkrat ven zabrisalo.


Rešitev je enaka kot če ne deluje slotech forum... počakaš da spet dela :)


Kako pa to, da nekaterim dela?


Tudi meni je cca 8 ur nazaj delalo. Morda je problem v strežniku (enem od bitstamp strežnikov) katerega ti dodeli za dostop, ko odpiraš njihovo stran. Drugače ne razumem v čem je fora zakaj enim dela, enim pa ne.



Zdaj že dela :)

Money is mindset!

doktorproof ::

Jap, dela.

Mato989 ::

Toliko sporočil za bv... pač dela ko bo delalo, server jebe.

Jebat ga... welcome to crypto world
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

energetik je izjavil:

Eh, jst pa pri 44k večino prodal, ker sem bil 90% zihr, da bo slo po tej pumpi dol vsaj do 40k. Zdj pa škrtam z zobmi in čakam na dip.


Hja tako to je... deluje dokelr ne neha delovat tale 90% ziher in pol te pojebe za pol uspehov za nazaj ali pa celo vse

Bolje kupit nazaj ker korekcija bi lahko bila od 50k na 45k... :) ali pa od 100k na 60k...

Mi smo šli čez to leta 2017.
Na koncu imaš vsak dan manj coinov:D


Zato pa se xtzja ne prodaja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

Mato989 je izjavil:

Toliko sporočil za bv... pač dela ko bo delalo, server jebe.

Jebat ga... welcome to crypto world


Ja, saj vem, da je več kot bogokletno za ta forum, da mi te tehnološke zadeve niso najbolj jasne. Sem en tak bukselj kar se tega tiče...

suhi ::

Kot čisti novinec z željo po vključitvi v kripto igro se mi zdi, da sem si izbral najslabši možen čas za to. Že en čas spremljam in čakam na večji padec, vmes pa šel BTC gor za 50% in ETH isto :D

Ker nimam ne znanja, ne izkušenj mi zdaj FOMO dela na polno in sem že čist živčen od vsega skup, čeprav nimam vloženega nikjer niti centa :)) Zakaj to sploh pišem? Še sam ne vem, morda imate kak nasvet za popolnega nooba? Cilj je sicer vložit mal večjo vsoto 15k+ v BTC/ETH in večletni, dolgoročni HODL. Vmes pa bi se mal igral s kakimi poceni altcoini.
««
241 / 1490
»»