» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
240 / 1490
»»

endelin ::

Mah če EDO upgrade ne bumpne XTZ je vse skup verjetno res passe in je bilo to to od XTZ kar smo videli ko je šel iz 0.4 iz 2019 na 4.5 2020.

mile ::

EDO upgrade nima veze

PrihajaNodi ::

https://tezex.io/

Kaj pa to?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Ko se Amerika zbudi in ugotovijo da je Musk kupil Bitcoine bo letelo proti milijonu. Do jutra bo že sigurno 300k minimalno.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ze ce sam ena oseba da 1000 usdt v xtz gre gor za par posto


Ali pa proda? Kupi še za par 1000 usd, bo pump.

Lihkar sem poslušal, da so vze borze v ogromnih balonih, (tiskanje dodatnega denarja, ki leti na borze) napihnjene in da se razmišlja o dodatnem reguliranju.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

XRPNERD ::

Senior Dev je izjavil:

Ko se Amerika zbudi in ugotovijo da je Musk kupil Bitcoine bo letelo proti milijonu. Do jutra bo že sigurno 300k minimalno.


Ja sigurno ja. A greš all in?

endelin ::

XRPNERD je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Ko se Amerika zbudi in ugotovijo da je Musk kupil Bitcoine bo letelo proti milijonu. Do jutra bo že sigurno 300k minimalno.


Ja sigurno ja. A greš all in?

To je sigurno. Enih 10 let bo trajalo. Danes daš notri. Čez 10 let žanješ. Vmes hodiš na bauštelo

Anney ::

Senior Dev je izjavil:

Ko se Amerika zbudi in ugotovijo da je Musk kupil Bitcoine bo letelo proti milijonu. Do jutra bo že sigurno 300k minimalno.


:)) Zato kupi danes, jutri bo prepozno, si pozabil dopisati. Sploh frizerke.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Čokoladko ::

Musk. Lepa. Ampak vse ostalo je balon. Vsak dan gre gor nek shitcoin za 50% ali več.

Večno tole ne bo. Aja pa zdaj se splača jahat tale val. Samo vprašanje koliko časa bo. Musk je za marketing. Ampak ko se kolut obrne v napačno smer nas bodo zdumpali še 3krat bolj kot prej.

Previdno. Odprem youtube in vidim youtuberje btc na miljon. Oh.

endelin ::

Danes sem pomislil nate, Čoko. Kako uživaš v današnji nedelji ker si balls deep v BTC

BorutO ::

Ej, kolko ste pa kaj do zdaj že vložili približno notri v te coine vse skupaj ... jaz do zdaj 800 eur :P Jutri bom pa še več teh btt coinov kupil, ker so naredili hud profit ... itak, da bo še padlo nazaj na 0.0004 ali manj, ampak nič za to ... zagotovo bo z leti naraslo vse tja do 0.0x ;) profite je gigantski. :P Zame je bitcoin trenutno potrata denarja. :P Ampak če bitcoin rase, vse rase.

Matejjjjj ::

endelin je izjavil:

Danes sem pomislil nate, Čoko. Kako uživaš v današnji nedelji ker si balls deep v BTC


PONDELK JE LOL :))

BorutO je izjavil:

Ej, kolko ste pa kaj do zdaj že vložili približno notri v te coine vse skupaj ... jaz do zdaj 800 eur :P Jutri bom pa še več teh btt coinov kupil, ker so naredili hud profit ... itak, da bo še padlo nazaj na 0.0004 ali manj, ampak nič za to ... zagotovo bo z leti naraslo vse tja do 0.0x ;) profite je gigantski. :P Zame je bitcoin trenutno potrata denarja. :P Ampak če bitcoin rase, vse rase.


poznam jih nekaj, ki imajo milijone, oz zdaj najbrž že desetine milijonov, že leta v tem. ne vem kaj sploh še za rečt pri tem, kako to vpliva na motivacijo folka za šolanje, delo ipd.. prvič em za BTC slišal 2010? govorice o tipih, ki so najeli hlev v okolici Lj :D seveda nisem naredil ničesar... ko je bil 1:1 z FIAT. Tudi če bi nabavil, bi vmes že 3423532x preprodal in se zaj...

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

BorutO je izjavil:

Ej, kolko ste pa kaj do zdaj že vložili približno notri v te coine vse skupaj ... jaz do zdaj 800 eur :P Jutri bom pa še več teh btt coinov kupil, ker so naredili hud profit ... itak, da bo še padlo nazaj na 0.0004 ali manj, ampak nič za to ... zagotovo bo z leti naraslo vse tja do 0.0x ;) profite je gigantski. :P Zame je bitcoin trenutno potrata denarja. :P Ampak če bitcoin rase, vse rase.


Stari, a ti veš, da lahko kupiš npr. 0.01337 % BTC? Ni treba, da kupiš celega meaning 1 kom BTC...

BorutO ::

Uf ... jaz bom že srečen, če bom s tem vsaj toliko zaslužil z leti, da mi bodo na banki vsaj kredit odobrili za kakšno hišo do 150k :) Milijon ... ja, če prej ne bi zajebal s tistim bttjem, bi zdaj imel že lep profitek ... zdaj pa sem nazaj tam, kjer sem bil preden je začelo rasti ... do 50usd profita

Matejjjjj ::

zame je bil predrag pri 10, 20, 50, 100, 300, 500, 1000, 2000, 4000, 5000, 10000, pol v drugo ponovno... pač preveč čustev...

Čokoladko ::

endelin je izjavil:

Danes sem pomislil nate, Čoko. Kako uživaš v današnji nedelji ker si balls deep v BTC


Ma kul. Samo ne preveč evforije ker me to sfuka.

Kontam kaj lahko zjebe tale BTC rally?

Nek koordiniran Wall Street napad s hijenami iz amerike z neko čudno regulativo pa da pojebejo še Muska poleg. Nevem. Zlo malo verjetno.

Btc bo pa ena Tesla še verjetno. Samo k poči bo počilo orng. In tudi Tesla. To je zame ura k tiktaka. Takega mnenja sem. Btc na miljon...tega mnenja nisem. Get real. Hmalu bo btc triljon. Da doseže gold mora naredit krat 8. Glede na to da gold manipulirajo kaj šele z BTC.

Ugl u izi folk. Tole večno ne bo šlo. Z Muskom ali brez. :)

BorutO ::

XRPNERD je izjavil:

BorutO je izjavil:

Ej, kolko ste pa kaj do zdaj že vložili približno notri v te coine vse skupaj ... jaz do zdaj 800 eur :P Jutri bom pa še več teh btt coinov kupil, ker so naredili hud profit ... itak, da bo še padlo nazaj na 0.0004 ali manj, ampak nič za to ... zagotovo bo z leti naraslo vse tja do 0.0x ;) profite je gigantski. :P Zame je bitcoin trenutno potrata denarja. :P Ampak če bitcoin rase, vse rase.


Stari, a ti veš, da lahko kupiš npr. 0.01337 % BTC? Ni treba, da kupiš celega meaning 1 kom BTC...


zelo dobro vem ... sem imel 0,008btc kupljenih ... profit je bil ... škoda besed ... kupel sem ga pri 34k za 200 eur oz. 244usd ... profit mi je narasel na 252usd pri ceni okoli 37k ... če je to profit, pol pa ne vem. :) V Bitcoinih uživajo tisti, ki jih imajo vsaj par kupljenih. Jaz sem že okoli leta 2012 hotel kupiti bitcoin, ko sem še na terenu delal po tujini, pa nisem takrat vedel kje bi ga kupil, niti nisem vedel kako, zato me je potem minilo ... zdaj pa gledam za coini, ki so vredni en drek.

Matejjjjj ::

Čokoladko je izjavil:

endelin je izjavil:

Danes sem pomislil nate, Čoko. Kako uživaš v današnji nedelji ker si balls deep v BTC


Ma kul. Samo ne preveč evforije ker me to sfuka.

Kontam kaj lahko zjebe tale BTC rally?

Nek koordiniran Wall Street napad s hijenami iz amerike z neko čudno regulativo pa da pojebejo še Muska poleg. Nevem. Zlo malo verjetno.

Btc bo pa ena Tesla še verjetno. Samo k poči bo počilo orng. In tudi Tesla. To je zame ura k tiktaka. Takega mnenja sem. Btc na miljon...tega mnenja nisem. Get real. Hmalu bo btc triljon. Da doseže gold mora naredit krat 8. Glede na to da gold manipulirajo kaj šele z BTC.

Ugl u izi folk. Tole večno ne bo šlo. Z Muskom ali brez. :)


Dobr si povedal. Z BTC zasluži le tak karakter, ki je tko na izi pri tem kakor se bere iz tvojega mejla. Vsaka poteza v BTC je poteza preveč. Mi je pa rekel en tip, ki je v tem od začetka in je milijonar, nikoli ga ni zanimala vrednost v FIAT, vedno le število BTC. In za to se gre.

endelin ::

Kaj smo se naučili v tem bullrunu?
Ne shortaj v bull marketu.

BorutO ::

A ni tu gor nekdo, ki je rekel, da je tam okoli 28k začel šortat bitcoin? ali sem narobe razumel ...

endelin ::

FbDev

Čokoladko ::

Sicer pa cena ima še lufta. Če je retail prišel na 20k pa tole z nekimi big boysi na 44k. Samo k bo dumpalo bo na veliko šlo dol.

Ne verjemite tem Saylorjem da ne bo nikoli prodal. Nehajte s temi pravljicami. Prodal bo k taki imajo insider info. In bo prodal preden bo kaj slabega za BTC vi boste pa kupili. Isto Musk.

Jaz osebno na to gledam da teli kurčiči pumpajo ceno in bo treba pravi čas izstopit.

Musk je dal od 800 miljard 1.5 za marketing in igranje. Tudi to ti da nekaj vedeti. Na trgu je en kup dnarja in Btc je risky še zmeraj. K bo začelo krepavati vse enkrat bo tudi Btc na temu. Videno marca.

BorutO ::

kolikor vidim s teh krivulj na kriptovalutah, se tega sploh ne splača šortati, saj ne veš ali bo raslo ali padalo ... Ampak na dolgi rok, na leta in leta, se mi zdi, da bo vedno višja cena na koncu, kot je pa trenutno. Če je zdaj 45k, in bo zelo padlo, bo lahko čez par mesecev ali let čez 45k. Ne vidim potrebe, da bi to prodajal, razen, če bi nujno rabil denar.

Čokoladko ::

Matejjjjj je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

endelin je izjavil:

Danes sem pomislil nate, Čoko. Kako uživaš v današnji nedelji ker si balls deep v BTC


Ma kul. Samo ne preveč evforije ker me to sfuka.

Kontam kaj lahko zjebe tale BTC rally?

Nek koordiniran Wall Street napad s hijenami iz amerike z neko čudno regulativo pa da pojebejo še Muska poleg. Nevem. Zlo malo verjetno.

Btc bo pa ena Tesla še verjetno. Samo k poči bo počilo orng. In tudi Tesla. To je zame ura k tiktaka. Takega mnenja sem. Btc na miljon...tega mnenja nisem. Get real. Hmalu bo btc triljon. Da doseže gold mora naredit krat 8. Glede na to da gold manipulirajo kaj šele z BTC.

Ugl u izi folk. Tole večno ne bo šlo. Z Muskom ali brez. :)


Dobr si povedal. Z BTC zasluži le tak karakter, ki je tko na izi pri tem kakor se bere iz tvojega mejla. Vsaka poteza v BTC je poteza preveč. Mi je pa rekel en tip, ki je v tem od začetka in je milijonar, nikoli ga ni zanimala vrednost v FIAT, vedno le število BTC. In za to se gre.


Jah evforija mi je 2017 sfukala lepe plane. Evforija mi je naredila takrat da sem kupu nek jebeni altcoin in je zgrmelo iz prvotnih nevem koliko parsto procentov plusa na minus 95%. Jebeš evforijo. Takrat je bil vsak ICO novi Btc danes je nvem Defi pa Btc institucije na miljon dolara.

Neverjamem vsemu nič. Samo takrat marca se mi je zdelo iz 10500 na 7900 dokaj lepa cena pa je potem šlo na 4k in sem skoraj kozlal ob temu. Je pa hitro prišlo nazaj.

Zadnji quarter leta je super historično za BTC in je res bil nad vsemi pričakovanji. Inflacija pa bo. Samo večino le te se prelije v vrednostnr papirje. Kaj bo k bo tam nehalo špilat? A je realno pričakovat da bo BTC šel gor kjer vlada nima nekega nadzora? Teh risk on assetov se znebijo še prej.

Musk je super zadeva. Ampak hitro od foola je prišel na genija z jointom v ustih tako lahko od carja pride spet na bedaka. Tole se hitro spreminja. Vse bo odvisno od tistih ki imajo moč kdsj bodo zaštopali tale vlak.

To me skrbi. Itak pa cena višja Btcja vedno manj donosa bo...

Logično. Pazi. Btc bo hmalu triljon dolara.

endelin ::

Čoko: kako vedeti kdaj pobrati šila in kopita?

Anney ::

Kak naj ve, če je iz 10500 na 4k skoraj kozlal?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

DegenGambler ::

Pomoje je ciz realen scenarij, da se bo dumpala alt scena, Bitcoin pa bo kar stabilen in spet se bo povsod govorilo "Bitcoin is king".

Kar se tice Saylorja, mene je preprical s svojimi nastopi. Ampak kaj ves, mogoce nas pa vse dobro izigrava. Malo verjetno sicer.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

endelin ::

Jaz tut mislim da bo padla predvsem alt scena. Btc ne toliko

Anney ::

Kolk dni je še za počakat, preden vse prenesem na BTC? Kaj pa če se zgodi drugače? Kaj pa če dobimo nov coin? Kaj pa če...? Čičaj in čakaj, nekaj pa zagotovo bo ob teh ''zelenkotih'', kot bi rekel Stare. ''Zelenko'' pojdi do vrha. Če razumete. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

paradoxxx ::

Anney je izjavil:

Kolk dni je še za počakat, preden vse prenesem na BTC? Kaj pa če se zgodi drugače? Kaj pa če dobimo nov coin? Kaj pa če...? Čičaj in čakaj, nekaj pa zagotovo bo ob teh ''zelenkotih'', kot bi rekel Stare. ''Zelenko'' pojdi do vrha. Če razumete. :)


Modrinček

endelin ::

Mislim da bo dosti solz v tej temi ko bo correction

Čokoladko ::

Anney je izjavil:

Kak naj ve, če je iz 10500 na 4k skoraj kozlal?


Ne. Iz 7900 na 4000. S tem da je bil to faking eden najvecjih enodnevnih padcev v btc historiji nasploh. Itak bi kupil march dump vseeno. Ker drugače bi tudi debilno prodal ta dump. :)

DegenGambler je izjavil:

Pomoje je ciz realen scenarij, da se bo dumpala alt scena, Bitcoin pa bo kar stabilen in spet se bo povsod govorilo "Bitcoin is king".

Kar se tice Saylorja, mene je preprical s svojimi nastopi. Ampak kaj ves, mogoce nas pa vse dobro izigrava. Malo verjetno sicer.


Mah mene ni. Kratkoročno je naredu uslugo BTCju a k bo čas za izstop bo to lepo naredu pod mizo kot je kupil. :) pa kaj mislite da je takim mar za vaš denar. Eh :) ne bit naivni.

Elrond pa...kapo dol.

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

YOLO

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Do jutra bo btc 50k

46.300

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kakob ::

kakob je izjavil:



Tko mal za foro, sem predolgo čakal potrditev novice (še preden sem kupil sem postal na st).

Če še kdo ni na ftx, get your discount https://ftx.com/#a=4783975

Kljub današnjemu navalu, kjer so dol cepali binance, kraken, bitstamp ... ftx je imel 100% uptime.

Aja, trade je še open. SL je na entry point. It's called free call option, I love those. :-)




I'm still in.

Aja, size je 1 BTC, unleveraged.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DegenGambler ::

Ja kar kul Kakob no. To da se tu ti igras z 1 BTC unleveraged futuresi, je ekvivalent nam, ki kdaj zaigramo kako sportno stavo za vlozek 3€.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

thor24 ::

kakob je izjavil:



Ker samo gobec vrti,
inu zvesto XTZ drži.

Ker samo gobec odpira,
ko se mu NAV radira.

Ker samo gobec opleta,
mu je borša zakleta.


AA BB CC, meh. Lahko bi se kej boljšega spomnil.


Ja res je, lahko bi se kaj boljšega spomnil. Ampak vseeno čestitke za trud. Edini, ki se je spomnil na praznik.
Bom pa tudi sam še enkrat objavil svoj haiku izpred nekaj let (čeprav je 8.2. že mimo).
Mislim, da je še kar aktualen. Sicer je takrat oba "kita" Vazelin spraševal za nasvet, danes pa bi not bolj pasal Nodi. :P
Sem bil presenečen, da takrat ni nihče dojel (res sem mislil, da bo vsaj Jure - sigurno bi mi poslal 1 DOGE takrat za to mojstrovino :))) za kaj gre, zato sedaj z obarvano diagonalo.

kakob ::

DegenGambler je izjavil:

Ja kar kul Kakob no. To da se tu ti igras z 1 BTC unleveraged futuresi, je ekvivalent nam, ki kdaj zaigramo kako sportno stavo za vlozek 3EUR.


Ja, saj sem napisal, for fun.

Kripto je dost volatile, da ponavadi ne potrebuješ leverage at all.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Jaso ::

Fantje eno vprašanje;
Zanima me če je kaka caka pri shortanju, jaz sem se odločil da počasi zapuščam kovančke in grem bolj v sigurne vode(del portfolia)...
Kupil sem pa 1000xtz-jev na spotu, istočasno pa tudi 1000xtz-jev shortam in mi na 8 ur pride cca 0.2% feejev v plus in še na spotu lahko xtzje stakam, to se mi zdi 99% zadeva če raste oz. pade market dobivam cca 0.5% feejev na dan(vem da je to sam trenutno, sam sem šel tudi računat funding history fee). Ne razumem pa v čem je fora da lahko na tak način delaš profit. Malo sumljivo easy se mi zdi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jaso ()

enemon ::

BTC je cel januar stagniral, zato so whalei angažirali Muska, da se naredi pump. Pa tudi, kakšen problem je njemu vreči milijardo v to.

kakob ::

Jaso je izjavil:

Fantje eno vprašanje;
Zanima me če je kaka caka pri shortanju, jaz sem se odločil da počasi zapuščam kovančke in grem bolj v sigurne vode(del portfolia)...
Kupil sem pa 1000xtz-jev na spotu, istočasno pa tudi 1000xtz-jev shortam in mi na 8 ur pride cca 0.2% feejev v plus in še na spotu lahko xtzje stakam, to se mi zdi 99% zadeva če raste oz. pade market dobivam cca 0.5% feejev na dan(vem da je to sam trenutno, sam sem šel tudi računat funding history fee). Ne razumem pa v čem je fora da lahko na tak način delaš profit. Malo sumljivo easy se mi zdi...


Jah, kolk pa nanese tole letno?

V tem novem finančnem svetu so donosi lahko precej večji kot pa jih lahko dosežeš s tvojo metodo, so why would anyone bother.

Tudi risk-off, lending rate na FTX za USDT je bil 200% apr danes (ekstrapolirano jasno!)

Pockets of opportunity everywhere, sam ne smeš bit tok gnil v glavi pa len k nodi.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

ViperR ::

To ni nič novega, večina je itak hedge shortov, ki pobirajo provizijo. V bullu je provizija lepa ampak mas več profita če sam držiš kovanec.

kakob ::

Je pa lepo vidt nekoga na st, ki gre step beyond "imma degen buy doge and sell for a trillion dollars tomorrow".
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Jaso ::

kakob je izjavil:

Jaso je izjavil:

Fantje eno vprašanje;
Zanima me če je kaka caka pri shortanju, jaz sem se odločil da počasi zapuščam kovančke in grem bolj v sigurne vode(del portfolia)...
Kupil sem pa 1000xtz-jev na spotu, istočasno pa tudi 1000xtz-jev shortam in mi na 8 ur pride cca 0.2% feejev v plus in še na spotu lahko xtzje stakam, to se mi zdi 99% zadeva če raste oz. pade market dobivam cca 0.5% feejev na dan(vem da je to sam trenutno, sam sem šel tudi računat funding history fee). Ne razumem pa v čem je fora da lahko na tak način delaš profit. Malo sumljivo easy se mi zdi...


Jah, kolk pa nanese tole letno?

V tem novem finančnem svetu so donosi lahko precej večji kot pa jih lahko dosežeš s tvojo metodo, so why would anyone bother.

Tudi risk-off, lending rate na FTX za USDT je bil 200% apr danes (ekstrapolirano jasno!)

Pockets of opportunity everywhere, sam ne smeš bit tok gnil v glavi pa len k nodi.


Zdele ob 01h je blo za prejšnih 8h za 1000xtzjev 6$, ni velik sam boljš to kukr met gor v usdtjih. Drugače je pa to samo en del, danes smo dobil sfp-je na binancah po 0.1$ tako da so danes naredil x14, pa tud bnbju se je mal opililo...

kakob ::

Jaso je izjavil:


Zdele ob 01h je blo za prejšnih 8h za 1000xtzjev 6$


To je ene 180% apr, čez prst.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

endelin ::

Noro kaka rast btcja.
Čestitke hodlerjem btc.
To je to.

SuperKripto ::

Jaso je izjavil:

Fantje eno vprašanje;
Zanima me če je kaka caka pri shortanju, jaz sem se odločil da počasi zapuščam kovančke in grem bolj v sigurne vode(del portfolia)...
Kupil sem pa 1000xtz-jev na spotu, istočasno pa tudi 1000xtz-jev shortam in mi na 8 ur pride cca 0.2% feejev v plus in še na spotu lahko xtzje stakam, to se mi zdi 99% zadeva če raste oz. pade market dobivam cca 0.5% feejev na dan(vem da je to sam trenutno, sam sem šel tudi računat funding history fee). Ne razumem pa v čem je fora da lahko na tak način delaš profit. Malo sumljivo easy se mi zdi...

Drugi bodo s tvojim vlozkom obracali lep denar, konkretne procente, tebi pa bodo dajali drobtinice. Sred bull run marketa zaklenit sredstva za to da dobis drobiz je res nesmiselno.

Jaso ::

kakob je izjavil:

Jaso je izjavil:


Zdele ob 01h je blo za prejšnih 8h za 1000xtzjev 6$


To je ene 180% apr, čez prst.


Je pa res da tale funding fee zelo niha, kolikor sem mal računal za nazaj pride cca od 5-10% na mesec, pa nekaj pride tudi iz stakanja na binancah, sam nevem kolk. Pa rizik je zelo majhen glede na to da jih imam za gor in dol...
Gre se mi predvsem zato, če se market sesuje da nebom pol spet začel z nule, kot leta 2018 🤣

Kaj pravte kej na ta kovanec sfp? Danes so ga dali ven pa je trenutno x14...imam pa upanje za še več, upam da me ne bo pohlep spet drago stal.

Mato989 ::

Tisti ki zdaj sverite spet delate slabo uslugo, seveda boste meli spet enkrat prav ker ce svaris od 20k do 46k se enkrat prav obrne ampak pomislite.... A mislite da je tesla kupovala btcje ker je neumna in misli da bo slo deljeno 4???


Mislite da jih bodo drzali par tednov...

Nah, btc je s teslo postal cisto legitimen igralec na trgu, pocakajte da se kak apple announca exchange za iphone in kupi kaj btcja ali pa google to bo zurka

Elon Musk je pa bote kripta... Najbogatejsi zemljan...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tommorrow ::

Kaj če bi nehali biti vsi tako črnogledi in bi videli Muskovo potezo kot možnost (reklamo), da kripto zraste dolgoročno in vam ne bo treba vsak dan živčno trejdat. Če se krpito začne uporabljat za plačevanje, ne bo zgrmelo dol. Sit back, relax and enjoy. :)
««
240 / 1490
»»