» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
213 / 1490
»»

energetik ::

Johnny QJ je izjavil:

zakaj Kraken crkne ravno zdaj

Ravno zato :D

SuperKripto ::

Nedasemiveč je izjavil:

A ni nekdo danes na tem forumu napisal, da bo pump DO 14:30 in nato dump?

nekdo je napisal da bodo verjetno dumpal preden bo uradni pump. uradno naj bi se zacel pump po EST casu ob 8.30, se prav 14.30 ob nasem casu. drgac pa ni logike pumpat po tem ko so ze vsi napolnili svoj bag. gre za dobro marketinsko potezo, ces vi najprej napumpajte, da bomo mi kasneje, lol

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Motion je izjavil:

doktorproof je izjavil:

v Bistvu mi neki ni čist jasno. Proti komu smo to pravzaprav mi igrali?


Kaj se ti zdi?


Proti volkom iz Wall Streeta :)

doktorproof ::

Jebem jim sunce... gremo šeno! Sam strani zamenamo!

hamez66 ::

fishsticks je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Ko vam market pokaže sredinec, je čas za izhod.




na 4h kreira graveyard doji, na 1h Bearish engulfing, na 15m maš clean MSB in tipičen bearflag, ki pomen še en leg down...na slotechu pa vsi long :)) Skorej vsi trapped, večina je mogla prodat...seveda je ostalo še nekaj bagholderjev, ki se tresejo


Bravo, spet si pameten za nazaj. Zakaj pa nisi včeraj povedal do kam bomo šli?

Sicer smo pa na nivoju cene izpred 12ih ur.

Sejbo ::

jaz nebi tako hitro odnehal .. spomnimo se da je tudi DOGE naredil lep popravek potem pa še dvakrat odboj - wuf wuf

PrimoZ_ ::

Binance, Kraken, Bitstamp ali kaj tretjega ?

Zaenkrat imam bitstamp, ker pač je bil "Slovenski" in se mi nikoli dalo kaj več pogledat.

Sejbo ::

vse tri + še kakšen dex

mAXTER ::

Sam imam sell order za XRP na 1.1 usd nastavljen...danes, jutri ali čez 5 let...enkrat bo XRP prebil še to kurčevo mejo :)) Imam pa osebno zamero do tega kovanca ker mi v 2017 po 4ih mescih hodlanja ni naredil ničesar..kvečjemu sem ga še dokupoval po 18 centov...ko sem se odločil da se ga znebim po 24 centov in zadevo razprodal za druge kovance, je zadeva v 24ih urah prebila prvi ath in začela se je veselica proti famozni ceni 3.2 usd..jst pa s palco u riti zataknjeno, odprtih ust gledal kako sem zaj... potencialni x15 8-O

Anney ::

PrimoZ_ je izjavil:

Binance, Kraken, Bitstamp ali kaj tretjega ?

Zaenkrat imam bitstamp, ker pač je bil "Slovenski" in se mi nikoli dalo kaj več pogledat.



Kraken (error 401 al kaj je že) in Bitstamp (server down je javljal), sta danes počepnila v najbolj napetem trenutku, Binance je delal skoz odlično.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

DegenGambler ::

hamez66 je izjavil:

fishsticks je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Ko vam market pokaže sredinec, je čas za izhod.




na 4h kreira graveyard doji, na 1h Bearish engulfing, na 15m maš clean MSB in tipičen bearflag, ki pomen še en leg down...na slotechu pa vsi long :)) Skorej vsi trapped, večina je mogla prodat...seveda je ostalo še nekaj bagholderjev, ki se tresejo


Bravo, spet si pameten za nazaj. Zakaj pa nisi včeraj povedal do kam bomo šli?

Sicer smo pa na nivoju cene izpred 12ih ur.


Kaj ga disaš? Če je na 2 minuti pred unim prvim dumpom napovedal, da gre dol. Pa še točno zadel (do 2eh centov natančno) koliko dol bo padlo. (XRP/USDT na binanceu). Mene je čisto prepričal. Poba res zna grafe brat. Jebeš twitter, jebeš logiko, jebeš razmislek, kako se bo čreda obnašala, važno da na grafu ta prave črte potegneš in daš še kakšen elliot wave zraven in si. Top! Fishsticks, ponujaš kake privat inštrukcije?

kiFni ::

mAXTER je izjavil:

Sam imam sell order za XRP na 1.1 usd nastavljen...danes, jutri ali čez 5 let...enkrat bo XRP prebil še to kurčevo mejo :)) Imam pa osebno zamero do tega kovanca ker mi v 2017 po 4ih mescih hodlanja ni naredil ničesar..kvečjemu sem ga še dokupoval po 18 centov...ko sem se odločil da se ga znebim po 24 centov in zadevo razprodal za druge kovance, je zadeva v 24ih urah prebila prvi ath in začela se je veselica proti famozni ceni 3.2 usd..jst pa s palco u riti zataknjeno, odprtih ust gledal kako sem zaj... potencialni x15 8-O

če ti pa 2017 ni prinesu vsaj 300% si pa res talent...;((

fishsticks ::

Ne, ker sem neizkušen proti vam. Spremljam forum, da se naučim kako se trejda na podlagi twitterja, govoric, da bo ob 14:30 "pumpica", buy high sell low itd.. Se opravičujem za neumnosti, ki jih pišem.

hamez66 ::

Ja dogecoin je naredil 12x v enem dnevu, to si razbral iz grafov in si zdaj v penziji. Čestitam.

snowzoor ::

Na Binancu poizkušam prenest USDT iz margin walleta na spot pa mi vedno vrže "general error". Je že kdo imel takšno težavo?

DegenGambler ::

fishsticks je izjavil:

Ne, ker sem neizkušen proti vam. Spremljam forum, da se naučim kako se trejda na podlagi twitterja, govoric, da bo ob 14:30 "pumpica", buy high sell low itd.. Se opravičujem za neumnosti, ki jih pišem.


Tudi prav. Ti ne zamerim. Za takšno znanje branja grafov bi marsikatera velika finančna inštitucija plačevala po 7mestne letne plače. Če ti pa ni za delo za drugega, pa seveda trejdaš raje sam in imaš sam ogromne profite. Btw, a za nas neumno rajo, nam lahko poveš kdaj sedaj na grafu piše, da bo Musk naslednič tvitnil o Dogeju?

Kodrnusa ::

Dobr so nas potegnil za nos ja. Točno 14:30 se je dump zacel :(

Sejbo ::

mAXTER je izjavil:

Sam imam sell order za XRP na 1.1 usd nastavljen...danes, jutri ali čez 5 let...enkrat bo XRP prebil še to kurčevo mejo :)) Imam pa osebno zamero do tega kovanca ker mi v 2017 po 4ih mescih hodlanja ni naredil ničesar..kvečjemu sem ga še dokupoval po 18 centov...ko sem se odločil da se ga znebim po 24 centov in zadevo razprodal za druge kovance, je zadeva v 24ih urah prebila prvi ath in začela se je veselica proti famozni ceni 3.2 usd..jst pa s palco u riti zataknjeno, odprtih ust gledal kako sem zaj... potencialni x15 8-O



my story bro

hamez66 ::

Kodrnusa je izjavil:

Dobr so nas potegnil za nos ja. Točno 14:30 se je dump zacel :(


Vsaka šola nekaj stane. Drugič pa poslušaj fishsticksa.

Senior Dev ::

Kdaj je naslednji pump na sporedu da spet naredimo nori profit?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Sejbo ::

že slavko ivančič je rad zapel : "potegnem črto ..."

DeeJay ::

Izvedli so vam klasično "sell the news" metodo.
Hvala za pump. Naredu x2. Vredu je.
Don't f with me.

Sejbo ::

Senior Dev je izjavil:

Kdaj je naslednji pump na sporedu da spet naredimo nori profit?


XLM,pump do cca ,0.666usd 8-)

Furion52 ::

Katero denarnico za android priporočate? trenutno imam na etoro pa bi rad prenesel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Furion52 ()

kiFni ::

Furion52 je izjavil:

Katero denarnico za android priporočate? trenutno imam na etoro pa bi rad prenesel

odvisno kaj imaš... meni je enjin wallet najbolš

endelin ::

Kraken spet down. Noro

Carjou ::

Super namesto 1,7k profita le 200€ profita.

BostjanC88 ::

Kaj bomo naslednje pumpali? :)

endelin ::

Xrp že skoraj deljeno 2

BostjanC88 je izjavil:

Kaj bomo naslednje pumpali? :)

Xtz je dober kandidat:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Majkomilo ::

Ali ve kdo kako je kaj z davki? Mi je uspelo narediti nekaj profita s shortanjem rippla na Binance futures. Če ni prevelika količina ne bi smel biti problem ali pač?

Mato989 ::

Majkomilo je izjavil:

Ali ve kdo kako je kaj z davki? Mi je uspelo narediti nekaj profita s shortanjem rippla na Binance futures. Če ni prevelika količina ne bi smel biti problem ali pač?


Napačna tema
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Majkomilo ::

Potem pa prosim za link do prave teme, če se komu da.

Hvala.

mit3k ::

Pa kaki davki... Slovenija je kripto oaza. Če te skrbi pa lahko meni nakažeš 25%.

DeeJay ::

Vse o davkih na temo kriptovalut

Veselo gledanje.
Don't f with me.

Nedasemiveč ::

mit3k je izjavil:

Pa kaki davki... Slovenija je kripto oaza. Če te skrbi pa lahko meni nakažeš 25%.


Ko bodo v Sloveniji napovedali davek na kriptovalute bo Tezos šel pod 10 centov. Folku po svetu pa nič jasno.

Majkomilo ::

V redu, hvala. Vidim, da se v zadnjih letih na tem področju ni kaj veliko spremenilo.

endelin ::

Še med padcem je xtz stable:D

DegenGambler ::

endelin je izjavil:

Še med padcem je xtz stable:D


Imaš pluse in minuse. Nikoli niso samo minusi :)
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Kodrnusa ::

Al pol nc z XRP? Mam par taužnt komadov. A kup kdo...

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Še med padcem je xtz stable:D

Ste slišali za Reddit pumpo Tezusa danes zvečer?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sdavid99 ::

Kaj potem xlm ne, upajmo da bo boljše kot to danes...

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Še med padcem je xtz stable:D


Ne za dolgo. Bo hitro na 2 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DegenGambler ::

sdavid99 je izjavil:

Kaj potem xlm ne, upajmo da bo boljše kot to danes...


Kar je storil wallstreetbest je to, da so se pojavile razne te skupine, ki pumpajo coine "z namenom" zajebat nevemkoga. V primeru wallstreetbest so bile to delnice GME, pa AMC, pa BlackBerry in Nokia in plan je zajebat vse hedge funde, ki te delnice na polno shortajo. No, to kar je sedaj danes je isto, le da sedaj ni namen zajebat nikogar več. Ni nobenega bad guya v ozadju. Sedaj se enostavno pumpa in dumpa med rajo. Kakšen veliki igralec se še zraven priključi in vzame zastonj milijone, to je pa to.

Tudi če bo sedaj XLM pump, bo tako kot je bil tale z XRPjem. Namen samemu sebi in nakoncu bo ogromna količina bagholderjev.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

Zgodovina sprememb…

flyko ::

Kje ste imeli sel orderje za xrp :)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: flyko ()

Amdforce ::

flyko je izjavil:

Kje ste imeli sel orderje za xrp :)?


Luckily na 0.55 eur...

Motion ::

Še zmerom je na 0.55 če bo zvečer al ponoči kak mini pump.

perci ::

Ob branju tele teme se človk vpraša, če so potrebne kakšne posebne kvalifikacije za sodelovanje v njej.

SuperKripto ::

bo kdo napisal prirocnik?

Senior Dev ::

Za koga? V tej temi so redki pismeni. Kdaj novi pump?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DegenGambler ::

Perci, a boš ti vodil razgovore za kvalificijo pisanja v to temo?
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish
««
213 / 1490
»»