» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
99 / 1490
»»

SuperKripto ::

Ce pogledate dnevni graf od xrp, to zgleda huje kot pump and dump. Obvestis o flare airdrop, cena se napumpa, potem pa strizes. Potem pa fud novice ena za drugo. Ko ze zgleda da se je cena stabilizirala, pa objavijo naslednjo fud novicko. Kot iz youtube videoposnetkov bizonacci. Sej veste tisto, bodanoff, he went all in. Dump it. Bogdanoof, he sold. Pump it. Pa spet ponovijo vajo. lol

Apofis ::

vicks je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

XRP se je strgal s ketne, jaoo kako leti



Tole pol pomeni,da gre v prodajo?

endelin ::

ne bo nič novoletnega pumpa?

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

ne bo nič novoletnega pumpa?


Kaj drzis?

Xrp
Doge
Xtz

?

Ne bo pumpe kot za skycoin. Ce bi imel Dot pa Cel bi blo pa ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

sam tile alti gredo res čedalje nižje, razen nekaj izjem.

A_A ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

ne bo nič novoletnega pumpa?


Kaj drzis?

Xrp
Doge
Xtz

?

Ne bo pumpe kot za skycoin. Ce bi imel Dot pa Cel bi blo pa ok.

DOT bo kmal dohitel LINK :/
Sem cakal da bo DOT pade in nabavim, pa očitno ne bo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

endelin ::

haha še kar vsi čakajo na alt season8-)
še vedno nekje v jan 2018 :D:D:D LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

tonis ::

tonis je izjavil:

Na 4urnem grafu je videt kot da se je oblikoval 3kotnik, ki je bil ponoči prebit v kontra smer, kot je "pravilo" (continuation pattern). Zdaj sem na šihtu in ne morem odpreti grafa, se mi pa zdi da je target nekaj pod 24k.

Tole se je izkazalo za fakeout - vzorec so povsem deformirali :)

kakob ::

DeeJay je izjavil:

perci je izjavil:


Definitivno greš lahko vedno 100% v BTC. Sam a je to najboljša opcija je pa vprašanje.

V čem je za neznalca (ki misli, da rabi sklad) lahko kakšna alternativa boljša?

Predvsem aktivno trejdanje, pobiranje profitov in shortanje. To nek neznalec ne bo znal delat. Sploh pa da je tok aktiven, da bo pravi čas prodal če bo treba. Oziroma nastavil vse te stop losse itd.
Če ti je za to vseen in gledaš res sam dolgi rok, pol je vseen če daš v BTC in upaš, da bo čez 5 let še tuki.


Tale diđej kreten hoče da date svoj keš enmu luzerju da gre z njim gemblat v kazino. Ko spuši vse vam ni dolžan nič.


Aja, pa da vam spuši keš, vam še zaračuna fixed in performance fee.

A fool and his money are soon parted.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Thezako ::

Kakšno je pa vaše mnenje glede investiranja v ICOCOMI, glede na to da nimam znanja

Facebook dev ::

Vrži 10k v Geton, vzami 1.25% dnevnega donosa pa čao. Težko boš imel kje boljši donos.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kakob ::

Al pa pogugli če še kdo prodaja Bitkornekt.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Thezako ::

Facebook dev je izjavil:

Vrži 10k v Geton, vzami 1.25% dnevnega donosa pa čao. Težko boš imel kje boljši donos.


... nevem sploh kaj ti naj rečem...

perci ::

Thezako je izjavil:

Kakšno je pa vaše mnenje glede investiranja v ICOCOMI, glede na to da nimam znanja

mnenje je negativno

endelin ::

perci je izjavil:

Thezako je izjavil:

Kakšno je pa vaše mnenje glede investiranja v ICOCOMI, glede na to da nimam znanja

mnenje je negativno

Ha

Facebook dev ::

Thezako je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Vrži 10k v Geton, vzami 1.25% dnevnega donosa pa čao. Težko boš imel kje boljši donos.


... nevem sploh kaj ti naj rečem...


Ja kako? 1 oz. 2 meseca nazaj si razpredal tu na forumu, kako si dal v geton in si ven dobil že lep profit. Kaj si sedaj retard in ne boš jemal fiksnega 1.25% dnevnega donosa na 10k začetnega vložka?? Vzami kredit na banki 200k, naj si račun na getonu nardijo ti, tvoja mami, ati, bratje, sestre in celotna širša družina pa kasirajte 1.25% dnevenga donosa na 200k vložka. Dobiš več kot 2k evrov na dan. Pa adijo pamet. Kaj tuki serješ na forumu namesto, da bi se malo skuliral pa šel v roku 1 leta v penzijo z getonom?? Vsa vrata so ti odprta, ne sprašuj tukaj o nekih kovancih, ki ti bodo dali 50% donosa v pol leta.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

DeeJay ::

kakob je izjavil:



Tale diđej kreten hoče da date svoj keš enmu luzerju da gre z njim gemblat v kazino. Ko spuši vse vam ni dolžan nič.


Aja, pa da vam spuši keš, vam še zaračuna fixed in performance fee.

A fool and his money are soon parted.


Tvoje žaljenje samo pokaže tvoj pravi intelekt. Takmu človeku ne bi zaupal tud rože zalivat.

Glede Iconomi pa ne prepričujem nobenga. Vsak nej po svoji vesti investira kot mu paše.
Ziher pa nebi dal niti centa v Celsius, ker že sama stran namiguje, da je to Top Shop projekt.

genesiss ::

https://etherscan.io/tx/0x77c7d9e542774...

Lahko kdo razloži Gas Price = 0?

Exit all markets? 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Thezako ::

Facebook dev je izjavil:

Thezako je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Vrži 10k v Geton, vzami 1.25% dnevnega donosa pa čao. Težko boš imel kje boljši donos.


... nevem sploh kaj ti naj rečem...


Ja kako? 1 oz. 2 meseca nazaj si razpredal tu na forumu, kako si dal v geton in si ven dobil že lep profit. Kaj si sedaj retard in ne boš jemal fiksnega 1.25% dnevnega donosa na 10k začetnega vložka?? Vzami kredit na banki 200k, naj si račun na getonu nardijo ti, tvoja mami, ati, bratje, sestre in celotna širša družina pa kasirajte 1.25% dnevenga donosa na 200k vložka. Dobiš več kot 2k evrov na dan. Pa adijo pamet. Kaj tuki serješ na forumu namesto, da bi se malo skuliral pa šel v roku 1 leta v penzijo z getonom?? Vsa vrata so ti odprta, ne sprašuj tukaj o nekih kovancih, ki ti bodo dali 50% donosa v pol leta.


Sem dal 500eur maja notri ja... pa se vedno je notri in je nekje okoli 1500 od tega pa 40%vzamejo oni se mi zdi. Ko se mi stake zaključi bom vzel vse vem ker se mi skos bolj dozdeva da se bo zaprlo glede na to da ni vec mozno stakati in nalozilo so neka nova pravila,...

perci je izjavil:

Thezako je izjavil:

Kakšno je pa vaše mnenje glede investiranja v ICOCOMI, glede na to da nimam znanja

mnenje je negativno

Zakaj negativno ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thezako ()

perci ::

zakaj pa bi bilo pozitivno?

Thezako ::

Nevem ne spoznam se zato pa sprasujem preden vložim

tonis ::

Kaj sporoča Tesla, že dva dni se vrti pri ~666$ :O

Facebook dev ::

Thezako je izjavil:

Nevem ne spoznam se zato pa sprasujem preden vložim


Ce se ne spoznas potem pa super! Vrzi 10k instantno notr, na vrat na nos. Ce si upal to narest pri getonu, bos upal tudi pri ripplu. Pojdi na binance 10x long na xrp pa cao. Penzija jutri. Idemo. Ni tu prostora za racionalnost in razmislek.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Thezako ::

Facebook dev je izjavil:

Thezako je izjavil:

Nevem ne spoznam se zato pa sprasujem preden vložim


Ce se ne spoznas potem pa super! Vrzi 10k instantno notr, na vrat na nos. Ce si upal to narest pri getonu, bos upal tudi pri ripplu. Pojdi na binance 10x long na xrp pa cao. Penzija jutri. Idemo. Ni tu prostora za racionalnost in razmislek.


Zakaj me enostavno ne ignoriras ? Nevem kva sm ti naredu da skor kr neki me obtozujes... ene laži nisem povedal nobenga nisem napadu ti me pa šinfaš k da sm pou sveta postrelu

Facebook dev ::

Scammas ljudi. Ne zaslusiz si sodelovat tu na forumu. Benat te zal nemorem, lahko te pa vsaj napadam.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Thezako ::

Okej jih... res dol mi visi kaj si mislis

Facebook dev ::

Naj ti se dol visi za to kam vlagas.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Thezako ::

Hvala prijazn za popizdit

kakob ::

DeeJay je izjavil:


Tvoje žaljenje samo pokaže tvoj pravi intelekt. Takmu človeku ne bi zaupal tud rože zalivat.


Some call it 'fuck you money'. Tko da, fuck you!


DeeJay je izjavil:


Glede Iconomi pa ne prepričujem nobenga. Vsak nej po svoji vesti investira kot mu paše.
Ziher pa nebi dal niti centa v Celsius, ker že sama stran namiguje, da je to Top Shop projekt.


Stronzo rodiš se, stronzo umreš.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kakob ::

Ops, tale vrstica fali zgoraj;

DeeJay je izjavil:


Tvoje žaljenje samo pokaže tvoj pravi intelekt. Takmu človeku ne bi zaupal tud rože zalivat.


Meni nebi zaupal rože zalivat, to ne preseneča. Ampak enemu random derpu na netu zaupaš svoje finance (in ga še plačaš) da gre s kešom v kazino? Guess what, the joke is on you! Neglede na to kako lepobesedičiš.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

Sklepam da imas vecino premozenja v celsiusu oz kriptu tak da se ne vidi nikjer. Nikol ne ves kdaj in kje babo srat prime.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sklepam da imas vecino premozenja v celsiusu


Why on earth would I do that? Ti si čist delusional kako jaz allociram svoja sredstva. I can tell from the XTZ story.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: perci ()

PrihajaNodi ::

Jah ce so nepremicnine je jeba, delnice so vprasljive. Sam dobr dokler ni problemov mas lahko premozenje kjerkoli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

Upam, da te za druge ljudi tudi tako skrbi, kot zame.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Upam, da te za druge ljudi tudi tako skrbi, kot zame.



Niti ne. Poznam pa kar nekaj oseb z dobrimi prilivi kot ti. So se tudi radi bahali. Well, ni se dobro koncalo, ko je zenska to spoznala. Informativno me zanima: zlato, delnice, kripto, beton in pa katera drzava da se to skrije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

Če moreš skrivat pred ženo/možem/partnerjem/whatever si itak že fucked -- pa ne finančno.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

endelin ::

;((
https://www.newsbtc.com/analysis/xrp/an...
;((

Analyst Who Called Coinbase XRP Delisting Says SEC Is “Investigating” Other Altcoins


se obeta novoletna klavnica??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

perci ::

A lahko vljudno prosim, da se umirita? Nazaj na temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

kixs ::

Dovolj imam!

Vse sem prodal - BTC, BCH in LTC. Vse kupljeno pred tremi leti. BTC je v osnovi naredil dobicek. BCH zgubo. LTC zgubo. Overall je 10% profit :D

Takrat sem notri vrgel polovico razpolozljivih sredstev. Glede na rollercoaster se je kar dobro izteklo. Se posebej zato, ker dolgo casa nisem niti hotel povohat kripto sveta. Potem, ko sem ga, pa bi bilo boljse, ce ga ne bi. Se dobro, da dejansko tega denarja nisem potreboval. No, sej ga tudi zdej ne - sam raje vrabec v roki, kot golob na strehi :lol:

Edorta ::

kixs je izjavil:

Dovolj imam!

Vse sem prodal - BTC, BCH in LTC. Vse kupljeno pred tremi leti. BTC je v osnovi naredil dobicek. BCH zgubo. LTC zgubo. Overall je 10% profit :D

Takrat sem notri vrgel polovico razpolozljivih sredstev. Glede na rollercoaster se je kar dobro izteklo. Se posebej zato, ker dolgo casa nisem niti hotel povohat kripto sveta. Potem, ko sem ga, pa bi bilo boljse, ce ga ne bi. Se dobro, da dejansko tega denarja nisem potreboval. No, sej ga tudi zdej ne - sam raje vrabec v roki, kot golob na strehi :lol:


hey ni problema. Čestitam ob 3 letni prodaji. Če si še sorazmerno mlad, lahko vedno vse kupiš nazaj. Ali pa kaj drugega, seveda :)

endelin ::

Imaš srečo da si imel močne alte in nisi kupoval B ali C liste shitcoinov:D

Mato989 ::

Kam tale celsius raste no... pa pri 3€ sem ga mislil kupit all in če bi bil nek faking normalen exchange
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tonis ::

..bolj se sprašujem kam BTC raste, ti kiti so čist ubrisani 8-O ..sploh ne vem več kam postavit fibonačija da bi vsaj približno zadel target pred korekcijo.

//vprašanje za profije - dajete fibanačija na absolutno letošnje dno 3800 ali lokalno dno 9800 - torej tam, preden je začelo konkretneje rast?

Mato989 ::

Kaki kiti? Greyscale, Square pa paypal kupujejo... narudarit pa ni mogoče več kot oni kupijo... oz niti tolko kot kupijo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

in kolko je dejansko svežih milijard notri?

kaj če se 10% hodlerjev, ki ne upajo na 1mio USD per btc odloči za prodajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Mato989 ::

endelin je izjavil:

in kolko je dejansko svežih milijard notri?

kaj če se 10% hodlerjev, ki ne upajo na 1mio USD per btc odloči za prodajo?


Pol pač prodajajo dokler ne pada cena glede na ponudbo in povpraševanje =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

je pa kar bogoskrunsko, da eni dolgoletni hodlerji nimamo nič btc

Mato989 ::

Hja, še dobro da ga imam... po čudežu bolj :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Ironija je, da ste prevec pozresni, da bi lahko veliko zasluzili.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Ironija je, da ste prevec pozresni, da bi lahko veliko zasluzili.


Maš prav... rad bi da gre XTZ vsaj nekajkratnik kot ničkolikor drugih v zadnjih mesecih pa sem preveč požrešen in ostaja zato na 1,5 do 2,2€ :(
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
99 / 1490
»»