» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
96 / 1490
»»

kakob ::

kow je izjavil:

Kakob, kdaj si ti zacel s kriptom?
(sej mogoce je mal nevljudno vprasanje, ampak ce zelis odgovoriti..)


Prvi nakup? Maj 2011.

Pred tem sem se nekaj časa praskal po buči.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

endelin ::

A si predatavljate da ste kupili btc leta 2010 po 1usd na kos?

1usd not 2010
27k ven 2020

Pa to je noro.

kakob ::

endelin je izjavil:


27k ven 2020


In kaj boš s 27k? Čakal da postanejo worthless? Bolje da kupiš Bitcoin.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

blazkj ::

Predlagam, da poberete ostanke pri DOT. Jutri ob 7h zutri starta REEF, ki je sam po sebi scam, bo pa zato dal malo vetra v jadra polki

kow ::

kakob je izjavil:


Prvi nakup? Maj 2011.

Pred tem sem se nekaj časa praskal po buči.


A si ze najbogatejsi Slovenec, heh?

doktorproof ::

blazkj je izjavil:

Predlagam, da poberete ostanke pri DOT. Jutri ob 7h zutri starta REEF, ki je sam po sebi scam, bo pa zato dal malo vetra v jadra polki


Kako to misliš ostanke? Polki se je snelo, pleše proti luni...

Facebook dev ::

Kar norija s temi Fuzbal Fan tokeni.

https://www.coingecko.com/en/exchanges/...

Tu imate seznam vseh fan tokenov, ki so na voljo. Kar nekaj teh tokenov je naredilo v zadnjem tednu x3, x5, najboljši kar x10.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

enemon ::

endelin je izjavil:

A si predatavljate da ste kupili btc leta 2010 po 1usd na kos?

1usd not 2010
27k ven 2020

Pa to je noro.


Če ti niso vmes pokradli na tistih prvih borzah, če nisi izgubil ključa, če nisi ob prvem bull runu na 100 $ prodal...

Qcube ::

Obstaja možnost da smo že dosegli vrh na btcju. Ampak ni nujno da bo hud dump, tja do 21-22k in nato sideways.

https://charts.cointrader.pro/snapshot/...

Mato989 ::

Qcube je izjavil:

Obstaja možnost da smo že dosegli vrh na btcju. Ampak ni nujno da bo hud dump, tja do 21-22k in nato sideways.

https://charts.cointrader.pro/snapshot/...


Dokler Grayscale, Square, Paypal in podobni pokupijo več kot se narudari dnevno, dvomim v to da je to vrh... kar pa ne pomeni da ne more bit korekcija.

Ampak po moje pod 20k več ne bomo šli.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fopi ::

Kako je kaj primerljiv binance in kraken? Bitstamp se strinjam, da je zaspal.

A_A ::

blazkj je izjavil:

Predlagam, da poberete ostanke pri DOT. Jutri ob 7h zutri starta REEF, ki je sam po sebi scam, bo pa zato dal malo vetra v jadra polki

imas obcutek da bo DOT presegel LINK?

fopi ::

fopi je izjavil:

Kako je kaj primerljiv binance in kraken? Bitstamp se strinjam, da je zaspal.


Sicer pa ne razumem razlike med krakenovim stop loss limit in take profit limit orderjem. Mi lahko kdo razlozi razliko?

Valvoline ::

Mato989 je izjavil:

Qcube je izjavil:

Obstaja možnost da smo že dosegli vrh na btcju. Ampak ni nujno da bo hud dump, tja do 21-22k in nato sideways.

https://charts.cointrader.pro/snapshot/...


Dokler Grayscale, Square, Paypal in podobni pokupijo več kot se narudari dnevno, dvomim v to da je to vrh... kar pa ne pomeni da ne more bit korekcija.

Ampak po moje pod 20k več ne bomo šli.

Ce se tetherase poslje na hladnem iz kripta ne bo ostalo nic.

Senior Dev ::

Predstavljajte si da mate 5000 BTC. Keri fajn občutek. Zdaj si pa predstavljajte da jih nimate. O, bad! :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Valvoline ::

Jaz bi raje mel tiskarno fejkanih.

genesiss ::

 The Citadel

The Citadel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

PersonaRuda ::

kakob je izjavil:

kow je izjavil:

Kakob, kdaj si ti zacel s kriptom?
(sej mogoce je mal nevljudno vprasanje, ampak ce zelis odgovoriti..)


Prvi nakup? Maj 2011.

Pred tem sem se nekaj časa praskal po buči.

Če se prav spomnim, si kupil novega Golfa z 500 BTC? Vsaj tako si pisal pred leti.

Drugače, pa sem jaz bedak. BTC spremljam od vsega začetka, pa nisem verejel vanj. Lahko bi kupoval po $0,10 ali $2 ali $20, se spomnim prvega poka balona in je BTC padel in se ustalil na $8, pa ga niti takrat nisem kupil, čeprav, če bi se not spustil bi se s par jurji, pa mi jih je bilo škoda, ker nisem verjel v BTC. Kaj bi zdaj dal, da bi takrat z le par stotaki kupil BTC, ko je ta bil pod $20. Ampak vsaka šola nekaj stane in zato sem sedaj all-in v alt-ih, pa še to kot kaže v nepravih. Ajde z Monerom še bo nekaj, z ostalimi pa sem že obupal, a bom vseeno holdal do konca.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Hja, lepo si tole zajebal... jaz sem komaj v začetku 2017 slišal za Crypto... če bi slišal prej bi ziher vložil par stotakov do jurija... samo na žalost nisem... je pa res da bi pri moji sreči kupil ravno 1 BTC ko je bil 1.000€ haha

vseeno bolje kot nič!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

kakob je izjavil:



https://twitter.com/DegenSpartan/status...

V bistvu ne sledim uni/sushi sceni sploh tko da nimam pojma. Zadnjih 100 UNI sem poslal v Celsius wallet.

Also: https://twitter.com/gross_bit/status/13...

Oprosti da komuniciram z limanjem twiter linkov, ... pa saj znate angleško.


DegenSpartan je pac pravi degen (pokvarjenec). Folk mu sledi in on to izkorisca. Pomoje se hoce znebiti sushija, ker ve da bo uniswap v3 kmalu ven.
Moras vedeti, da ima Uniswap VECJI volume kot Sushi, ceprav je ukinil likviditi mining -> token ima manjso inflacijo.

Je pa res, da se 1inch in ostali agregatorji ne ozirajo na brandname. Vseeno, bo tech odlocil kdo bo zmagovalec. In uniswap ima dobro ekipo, imo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PersonaRuda ::

@Mato989

Jaz sem za kripto slišal ravno na Slo-tech. Leta 2008 je bila prva novica in od takrat sem začel spremljati ta kripto (nisem verjel, da lahko to uspe, niti nisem želel rudariti, ko si to lahko delal še z navadno grafično (2008-2010) in za razbit blok prejel 50 BTC - mi je bilo škoda tistih par 10EUR do 100EUR dodatnega štroma mesečno). Nasplošno sem ogromno tehničnih novic prebral na Slo-Tech. Ogromno dobrih in koristnih novic.

Zgodovina sprememb…

enemon ::

PersonaRuda je izjavil:

@Mato989

Jaz sem za kripto slišal ravno na Slo-tech. Leta 2008 je bila prva novica in od takrat sem začel spremljati ta kripto (nisem verjel, da lahko to uspe, niti nisem želel rudariti, ko si to lahko delal še z navadno grafično (2008-2010) in za razbit blok prejel 50 BTC - mi je bilo škoda tistih par 10EUR do 100EUR dodatnega štroma mesečno). Nasplošno sem ogromno tehničnih novic prebral na Slo-Tech. Ogromno dobrih in koristnih novic.


Uf, si predstavljaš, vložil bi 100 EUR v štrom takrat in dobil ven 50 BTC, kar je zdaj cca. 1,4 mio EUR. ;(( Meni je to čisto nepredstavljivo...

PersonaRuda ::

enemon je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

@Mato989

Jaz sem za kripto slišal ravno na Slo-tech. Leta 2008 je bila prva novica in od takrat sem začel spremljati ta kripto (nisem verjel, da lahko to uspe, niti nisem želel rudariti, ko si to lahko delal še z navadno grafično (2008-2010) in za razbit blok prejel 50 BTC - mi je bilo škoda tistih par 10EUR do 100EUR dodatnega štroma mesečno). Nasplošno sem ogromno tehničnih novic prebral na Slo-Tech. Ogromno dobrih in koristnih novic.


Uf, si predstavljaš, vložil bi 100 EUR v štrom takrat in dobil ven 50 BTC, kar je zdaj cca. 1,4 mio EUR. ;(( Meni je to čisto nepredstavljivo...

Ni nujno, da bi v enem mesecu razbil 1 blok. Lahko bi trajalo 2 meseca ali 3. Vse je bilo odvisno od grafične računske moči in sreče pri razbijanju kombinacij. Kot drugo, zelo močno dvomim, da bi jaz do danes držal teh 50 BTC ali morebitnih 500 narudarjenih BTC v celem času. Ko bi cena bila $100, $200 ali $500, bi me že močno srbeli pristi za pritisk na tipko sell.

Mato989 ::

PersonaRuda je izjavil:

enemon je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

@Mato989

Jaz sem za kripto slišal ravno na Slo-tech. Leta 2008 je bila prva novica in od takrat sem začel spremljati ta kripto (nisem verjel, da lahko to uspe, niti nisem želel rudariti, ko si to lahko delal še z navadno grafično (2008-2010) in za razbit blok prejel 50 BTC - mi je bilo škoda tistih par 10EUR do 100EUR dodatnega štroma mesečno). Nasplošno sem ogromno tehničnih novic prebral na Slo-Tech. Ogromno dobrih in koristnih novic.


Uf, si predstavljaš, vložil bi 100 EUR v štrom takrat in dobil ven 50 BTC, kar je zdaj cca. 1,4 mio EUR. ;(( Meni je to čisto nepredstavljivo...

Ni nujno, da bi v enem mesecu razbil 1 blok. Lahko bi trajalo 2 meseca ali 3. Vse je bilo odvisno od grafične računske moči in sreče pri razbijanju kombinacij. Kot drugo, zelo močno dvomim, da bi jaz do danes držal teh 50 BTC ali morebitnih 500 narudarjenih BTC v celem času. Ko bi cena bila $100, $200 ali $500, bi me že močno srbeli pristi za pritisk na tipko sell.


Cilj bi bil da pozabiš na to za par let :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Johnny QJ ::

že dolg nazaj kupil XRP, pogledam sedaj ko se spomnim zaradi te bitcoin norije po medijih. Vrednost še vedno približno ista. Kako je trenutno, a samo BTC in par srečnih coinov raste, ali večina kripto valut?

naj prodam ta xrp?? itak je samo za 500 eur

Zgodovina sprememb…

A_A ::

Johnny QJ je izjavil:

že dolg nazaj kupil XRP, pogledam sedaj ko se spomnim zaradi te bitcoin norije po medijih. Vrednost še vedno približno ista. Kako je trenutno, a samo BTC in par srečnih coinov raste, ali večina kripto valut?

naj prodam ta xrp?? itak je samo za 500 eur

XRP bi moral pogledati en teden nazaj, je bila cena x3

Johnny QJ ::

A_A je izjavil:

Johnny QJ je izjavil:

že dolg nazaj kupil XRP, pogledam sedaj ko se spomnim zaradi te bitcoin norije po medijih. Vrednost še vedno približno ista. Kako je trenutno, a samo BTC in par srečnih coinov raste, ali večina kripto valut?

naj prodam ta xrp?? itak je samo za 500 eur

XRP bi moral pogledati en teden nazaj, je bila cena x3




gledam ravno ja, pa v čem je fora zdaj :) a bo kaj zrastlo, te ne bom prodal

A_A ::

Johnny QJ je izjavil:

A_A je izjavil:

Johnny QJ je izjavil:

že dolg nazaj kupil XRP, pogledam sedaj ko se spomnim zaradi te bitcoin norije po medijih. Vrednost še vedno približno ista. Kako je trenutno, a samo BTC in par srečnih coinov raste, ali večina kripto valut?

naj prodam ta xrp?? itak je samo za 500 eur

XRP bi moral pogledati en teden nazaj, je bila cena x3




gledam ravno ja, pa v čem je fora zdaj :) a bo kaj zrastlo, te ne bom prodal

pod preiskavo SEC so..kdo bi vedel, verjetno bo še zrastel v prihodnje, kdaj pa nihče ne ve :)

endelin ::

E kn kripto jasnovidec je omenjal xrp pri 100usd nekoč

XRPNERD ::

Johnny QJ je izjavil:

A_A je izjavil:

Johnny QJ je izjavil:

že dolg nazaj kupil XRP, pogledam sedaj ko se spomnim zaradi te bitcoin norije po medijih. Vrednost še vedno približno ista. Kako je trenutno, a samo BTC in par srečnih coinov raste, ali večina kripto valut?

naj prodam ta xrp?? itak je samo za 500 eur

XRP bi moral pogledati en teden nazaj, je bila cena x3




gledam ravno ja, pa v čem je fora zdaj :) a bo kaj zrastlo, te ne bom prodal


Če maš okoli 500 eur je vseeno kaj narediš. Naštimaj si sell order na 0,500 EUR in pejd nazaj v službo.

Jaz mam v XRP še kar precej več, nazadnje sem ga kupil pri 0,28 EUR, zdej pa vidiš kje je... v kurcu.
Sem imel velika pričakovanja in začelo se je res dobro v novembru, ko je skočil za 150%, pol pa tole SEC sranje. Ko bereš novice dobiš občutek, da bo šel XRP v maloro, je pa velikokrat to samo bait, da te vržejo ven. Imam pa nek čudn občutek, da je bila narejena šahovska poteza, ki je še ne razumem in bo zadeva spet oživela. Kdo pa pravi, da SEC in Ripple nista hand in hand in so vložili tožbo samo da zbijejo ceno za kakšnega usa playerja, pol pa tožbo umaknejo. In če/ko bo oživel bi znal fajn napumpat.
Skratka, ne vem. Sedaj ne priporočam nakupa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Kripto ::

XRPNERD je izjavil:

Johnny QJ je izjavil:

A_A je izjavil:

Johnny QJ je izjavil:

že dolg nazaj kupil XRP, pogledam sedaj ko se spomnim zaradi te bitcoin norije po medijih. Vrednost še vedno približno ista. Kako je trenutno, a samo BTC in par srečnih coinov raste, ali večina kripto valut?

naj prodam ta xrp?? itak je samo za 500 eur

XRP bi moral pogledati en teden nazaj, je bila cena x3




gledam ravno ja, pa v čem je fora zdaj :) a bo kaj zrastlo, te ne bom prodal


Če maš okoli 500 eur je vseeno kaj narediš. Naštimaj si sell order na 0,500 EUR in pejd nazaj v službo.

Jaz mam v XRP še kar precej več, nazadnje sem ga kupil pri 0,28 EUR, zdej pa vidiš kje je... v kurcu.
Sem imel velika pričakovanja in začelo se je res dobro v novembru, ko je skočil za 150%, pol pa tole SEC sranje. Ko bereš novice dobiš občutek, da bo šel XRP v maloro, je pa velikokrat to samo bait, da te vržejo ven. Imam pa nek čudn občutek, da je bila narejena šahovska poteza, ki je še ne razumem in bo zadeva spet oživela. Kdo pa pravi, da SEC in Ripple nista hand in hand in so vložili tožbo samo da zbijejo ceno za kakšnega usa playerja, pol pa tožbo umaknejo. In če/ko bo oživel bi znal fajn napumpat.
Skratka, ne vem. Sedaj ne priporočam nakupa.



Mislim, da ne rabiš skrbet glede XRP.

kakob ::

PersonaRuda je izjavil:

kakob je izjavil:

kow je izjavil:

Kakob, kdaj si ti zacel s kriptom?
(sej mogoce je mal nevljudno vprasanje, ampak ce zelis odgovoriti..)


Prvi nakup? Maj 2011.

Pred tem sem se nekaj časa praskal po buči.

Če se prav spomnim, si kupil novega Golfa z 500 BTC? Vsaj tako si pisal pred leti.



Rabljenega. Takrat je bil BTC ~10e.

Kasneje sem ga podaril sestri od prijatelja (ki ga ima še vedno afaik).
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

Uf 500btc jev za golfa. Boli...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

jype je enmu slotech adminu prodal kalorifer (al nek razvlaževalec) za ne vem koliko btcjev.

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Uf 500btc jev za golfa. Boli...


Zakaj, saj mi je dobro služil. Naslednji avto je bil MB za ~5₿.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

endelin ::

kakob: kolk si mel ti btcjev na vrhuncu če si dal za golfa 500:))

kakob ::

endelin je izjavil:

jype je enmu slotech adminu prodal kalorifer (al nek razvlaževalec) za ne vem koliko btcjev.


Ni admin, to je bil orkaa. IIRC tudi za 5 ali 6.

Who cares, gleda se naprej, ne nazaj.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

XRPNERD ::

Kripto je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Johnny QJ je izjavil:

A_A je izjavil:

Johnny QJ je izjavil:

že dolg nazaj kupil XRP, pogledam sedaj ko se spomnim zaradi te bitcoin norije po medijih. Vrednost še vedno približno ista. Kako je trenutno, a samo BTC in par srečnih coinov raste, ali večina kripto valut?

naj prodam ta xrp?? itak je samo za 500 eur

XRP bi moral pogledati en teden nazaj, je bila cena x3




gledam ravno ja, pa v čem je fora zdaj :) a bo kaj zrastlo, te ne bom prodal


Če maš okoli 500 eur je vseeno kaj narediš. Naštimaj si sell order na 0,500 EUR in pejd nazaj v službo.

Jaz mam v XRP še kar precej več, nazadnje sem ga kupil pri 0,28 EUR, zdej pa vidiš kje je... v kurcu.
Sem imel velika pričakovanja in začelo se je res dobro v novembru, ko je skočil za 150%, pol pa tole SEC sranje. Ko bereš novice dobiš občutek, da bo šel XRP v maloro, je pa velikokrat to samo bait, da te vržejo ven. Imam pa nek čudn občutek, da je bila narejena šahovska poteza, ki je še ne razumem in bo zadeva spet oživela. Kdo pa pravi, da SEC in Ripple nista hand in hand in so vložili tožbo samo da zbijejo ceno za kakšnega usa playerja, pol pa tožbo umaknejo. In če/ko bo oživel bi znal fajn napumpat.
Skratka, ne vem. Sedaj ne priporočam nakupa.



Mislim, da ne rabiš skrbet glede XRP.


Ma na kurac mi gre, da bo balon šel mimo mojega kripl vložka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

PrihajaNodi ::

Ja kaj na xtz holderji recemo? Nehaj jokat pa cvilit, xrp bo ok!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

XRP ne bo nikol nč.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

To si tud za link reku.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

kakob je izjavil:

XRP ne bo nikol nč.

Millionaires maker = XRP

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

To si tud za link reku.


Ej pedofilček mali, dal sm link pa napisal 'for what is worth'.

endelin je izjavil:

kakob je izjavil:

XRP ne bo nikol nč.

Millionaires maker = XRP


Ripple makes cripples.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::



Ej pedofilček mali, dal sm link pa napisal 'for what is worth'.


Prijavljen spletnemu ocesu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:



Ej pedofilček mali, dal sm link pa napisal 'for what is worth'.


Prijavljen spletnemu ocesu.


Prijavljen policiji, pedo.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

genesiss ::

Given the SEC's recent action against Ripple, all XRP books have been moved to limit only and Coinbase plans to fully suspend trading in XRP on Tuesday, January 19, 2021, at 10 AM PST. Afterwards, users will continue to retain access to their XRP funds. https://t.co/izreZvgHNl

Ripple bo na 0.15 jutri taksnega casa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Kripto ::

genesiss je izjavil:

Given the SEC's recent action against Ripple, all XRP books have been moved to limit only and Coinbase plans to fully suspend trading in XRP on Tuesday, January 19, 2021, at 10 AM PST. Afterwards, users will continue to retain access to their XRP funds. https://t.co/izreZvgHNl

Ripple bo na 0.15 jutri taksnega casa



Hočejo weak hands :)

kakob ::

Za XRP idiote:

Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Za XRP idiote:



Spreading FUD an lies...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Spreading FUD an lies...


Haha.

Tišina pedofil.
Never take a financial advice from someone who works for a living.
««
96 / 1490
»»