» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
90 / 1490
»»

sivistol ::

Lennzi ::

sivistol je izjavil:

https://twitter.com/Bitstamp/status/134...


stamp ukinja xrp trading

Slabo slabo si prebral....Za US customers...Cena zgrmela v trenutku za 30% in še pada..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

sivistol ::

Lennzi je izjavil:

sivistol je izjavil:

https://twitter.com/Bitstamp/status/134...


stamp ukinja xrp trading

Slabo slabo si prebral....Za US customers...


niti nisem prebral, joke on you

Lennzi ::

enemon je izjavil:

Nadomeščam valvolina, kopiram zanimiv prispevek z Reddita, ki se mi zdi kar realen:

Tether is a ticking bomb, no one sane can believe it is still backed by real money and NYAG, CFTC, SEC, DOJ or someone else will soon put an end to it. In January, Tether is supposed to finally deliver the documents about the backing. In 2017's bull run there was only 3B in tether and Google Trends peaking, now we have almost 21B printed and there is no retail interest anymore. This wave is probably the very last wave the bitcoin will ever see and it's probably just Tether manipulating it. Tether is printing like crazy and the "influencers" are telling you the bitcoin boom is due to the institutional interest. But, how could it be? Do you really think that institutions deposit USD to iFinex (for USDT), which has to change banks so often, that it's probably easier to use briefcases for the money than deposit in the bank. Remember that when the shit hits the fan, there's probably very little real FIAT in the game and only small number of people will be able to get out. If you're not comfortable with bitcoin going to $1k or even less, you probably shouldn't buy.

Prvič odkar sem v kriptu sem postal malo pozitiven in sedaj mi praviš, da gre vse skupaj na 0. Vesel božič res. Nisi mogel do jutri počakati. Shame on you

endelin ::

kripto;((

Facebook dev ::

Je kdo kupu XRP? Ste vzeli profit?

Bitstamp je dokaj mejhna menjalnica, pa so vlagatelji tole novico kar resno vzeli. Kaj bo, če kaj takega objavi Coinbase :D
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Lennzi ::

Facebook dev je izjavil:

Je kdo kupu XRP? Ste vzeli profit?

Bitstamp je dokaj mejhna menjalnica, pa so vlagatelji tole novico kar resno vzeli. Kaj bo, če kaj takega objavi Coinbase :D

Na Coinbasu imajo malo občutka in ne bodo uničili božiča američanom. Jutri bodo objavili. Stvar je jasna. XRP je gotof

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

Aston_11 ::

Tole premalo pada. Čakam na 0.01, tole ni omembe vredno. Precej običajen kripto dan.

Senior Dev ::

Vzeli smo profite kar je najbolj pomembno v lajfu. Vesel božič. Še malo in bo BTC nad milijonom za komad!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Qorius ::

Ali obstaja kak način, da si nastaviš tako, da se coin proda, ko cena pade npr. za 20% od trenutne cene. Nekakšen stop loss order, le da ne vpišeš cene, pri kateri naj se zadeva proda, ampak vpišeš padec procentov od trenutne cene (ki pa se ves čas spreminja)?
Tole zdajle z xrp je bilo kar scary ... še dobro da sem relativno pravi čas opazil.

Facebook dev ::

Napisal si boš kakšno skripto, pa bo ane :)

Da se početi marsikaj. Poglej si API dokumentacije menjalnic, pa začni. Lahko napišeš kakršnokoli logiko prodaje/nakupa kakor ti paše.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

SuperKripto ::

Eni spet izkoriscajo novice za short.

kakob ::

Facebook dev je izjavil:

Napisal si boš kakšno skripto, pa bo ane :)



To je dober nasvet. Potem ko boš spušil ves keš, boš mogoče vsaj malo programirat znal.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

SuperKripto ::

Qorius je izjavil:

Ali obstaja kak način, da si nastaviš tako, da se coin proda, ko cena pade npr. za 20% od trenutne cene. Nekakšen stop loss order, le da ne vpišeš cene, pri kateri naj se zadeva proda, ampak vpišeš padec procentov od trenutne cene (ki pa se ves čas spreminja)?
Tole zdajle z xrp je bilo kar scary ... še dobro da sem relativno pravi čas opazil.

ob taksnih padcih ti verjetno prodaja ne bi prijela oziroma bi prodal po dost nizji ceni kot nastavljeni

Qorius ::

Ok to mi je jasno, ampak vsaj neka varovalka je, če drugega ne.
Na skripto sem pomislil, ampak sem mislil da je kaj takega kdo že naredil, da se ne bi bilo treba meni ukvarjati s tem :)

kiFni ::

A se ameri igrajo ban igro z xrp, kot kitajci pred 5. leti z btc?
To me tud malo spominja na januar 2014, ko je btc skakal 10x na dan med 300$ in 900$

DeeJay ::

Zdej bo za pogumne lahk zelo dober profit.

kiFni ::

DeeJay je izjavil:

Zdej bo za pogumne lahk zelo dober profit.

Slava gre pogumnim 8-)

XRPNERD ::

Kam gre ta zadeva z XRP? Kar nekam preveč očitno je, da bo šla v 3PM. Al pa igra nekdo res dobro igro. Včeraj sem panic sell na 0,22 eur, kupil na 0,24 eur, danes prodal na 0,31 eur, kupil na 0,28 eur... Zmešnjava res. Sploh si ne upam tikat zdej...8-O

kow ::

XRP je popolnoma nepomemben za celo sceno, in je pac tipicen shitkojn, ki se malo uporablja.
Bolj pomembna bo splosna regulacija kriptoborz, stablecoinov in defi. Trg prakticno ni reagiral.

enemon ::

Koliko portfelja imate v kriptu? Jaz skladno s tržno kapitalizacijo, ki je če se ne motim 1%. :D

kiFni ::

kow je izjavil:

XRP je popolnoma nepomemben za celo sceno, in je pac tipicen shitkojn, ki se malo uporablja.
Bolj pomembna bo splosna regulacija kriptoborz, stablecoinov in defi. Trg prakticno ni reagiral.

Res, kako veš? Si ti res dobro naštudiral to? Prenos in potrditev v sekundi...

DeeJay ::

XRPNERD je izjavil:

Kam gre ta zadeva z XRP? Kar nekam preveč očitno je, da bo šla v 3PM. Al pa igra nekdo res dobro igro. Včeraj sem panic sell na 0,22 eur, kupil na 0,24 eur, danes prodal na 0,31 eur, kupil na 0,28 eur... Zmešnjava res. Sploh si ne upam tikat zdej...8-O

Dokler delaš plus je čist vseen kam gre :)

Meridian ::

kiFni je izjavil:

Res, kako veš? Si ti res dobro naštudiral to? Prenos in potrditev v sekundi...

Argumenti za to so bili predstavljeni že leta nazaj. Ne razumem, kako ste lahko nekateri tako čustveno navezani na nek kovanec, a je to obrambni mehanizem? Nihče se ne spotika ob hitrost in transakcijske stroške.

kakob ::

kiFni je izjavil:

kow je izjavil:

XRP je popolnoma nepomemben za celo sceno, in je pac tipicen shitkojn, ki se malo uporablja.
Bolj pomembna bo splosna regulacija kriptoborz, stablecoinov in defi. Trg prakticno ni reagiral.

Res, kako veš? Si ti res dobro naštudiral to? Prenos in potrditev v sekundi...


https://twitter.com/nathanielpopper/sta...

Tralalala.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Jaki-1 ::

XRPNERD je izjavil:

Kam gre ta zadeva z XRP? Kar nekam preveč očitno je, da bo šla v 3PM. Al pa igra nekdo res dobro igro. Včeraj sem panic sell na 0,22 eur, kupil na 0,24 eur, danes prodal na 0,31 eur, kupil na 0,28 eur... Zmešnjava res. Sploh si ne upam tikat zdej...8-O

SEC in Ripple imata že dolgo zgodovino sporov. Potrebno je ločiti Ripple kot firmo z delniško stukturo in XRP kot blockchain tehnologijo. Večina stvari s SEC je vezano na Ripple firmo, kjer izgleda da svari niso v najboljšem redu oz. so določene nepravilnosti ...(nedavno so si vodilni v firmi izplačali caa. $600 mio., namesto da bi jih vložili v razvoj, to je ena izmed glavnih točk SEC-a). Spor bo verjetno dolgotrajen ampak gre za ameriško zadevo. Za Ripple bi bilo dobro za naredi 'burn' 45M XRP-ja.
Drugo je XRP kot blockchain, ki je globalno delujoč blockchain in ima dosti velikih globalnih investitorjev, ki verjetno ne bodo gledali vseskupaj brez aktivnosti. Blockchain se razvija v smeri decentralizacije. Njihova tehnologija blockchaina ni slaba in močno dela na razvoju.
Bitstamp je danes za določen čas vstavil XRP trgovanje za US državljane, kar je dobro, verjetno bodo sledile tudi druge borze. Predvsem je dobro, da se ZDA 'umirijo', ostali svet pa deluje kar seda v 'normalnem' trgovanju.
Glede zakonodaje so trenutno v najboljšem stanju 3rd. gen. blockchain-i, npr. Tezos, Polkadot, Cardano itd.., ker niso vezane na zakonodaje posameznih držav ampak delujejo globalno. Delujejo na 'Proof of stake' tehnologiji.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Nedasemiveč ::

Kot je pojasnil O'Leary, ga skrbi dan, ko se bodo regulatorji resno spravili na bitcoin. "Odrasli možje bodo jokali, ko se bo to zgodilo. To bo izguba kapitala, kot je svet še ni videl, brutalno bo," je posvaril O'Leary.

Facebook dev ::

To bo super priložnost za nakup takrat.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Kripto ::

XRPNERD je izjavil:

Kam gre ta zadeva z XRP? Kar nekam preveč očitno je, da bo šla v 3PM. Al pa igra nekdo res dobro igro. Včeraj sem panic sell na 0,22 eur, kupil na 0,24 eur, danes prodal na 0,31 eur, kupil na 0,28 eur... Zmešnjava res. Sploh si ne upam tikat zdej...8-O


Odvisno kako gledaš in kaj vidiš...je pa treba vedeti nekaj. XRP in Ripple nista palčka, ki bi ju lahko nek trumpast pajac iz SEC-a kar tako uničil. Veliko denarja je investiranega, denarja vplivnih..."močne sile" so v ozadju, ki ne bodo dopustile zajebancijo z njihovim denarjem. Nimamo niti približne predstave kako veliko zadeva je. Si predstavljate, da so posamezniki investitorji v XRP, ki so dali notri na desetine milijonov, tudi 100 milijonov USD iz ZDA. Tam kjer je denar tam je tudi vpliv. Tako pač je.

PersonaRuda ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kot je pojasnil O'Leary, ga skrbi dan, ko se bodo regulatorji resno spravili na bitcoin. "Odrasli možje bodo jokali, ko se bo to zgodilo. To bo izguba kapitala, kot je svet še ni videl, brutalno bo," je posvaril O'Leary.

Čakam ta dan. Ker bom poceni kupoval.

Drugače pa, koga od oseb bodo zaprli? Kako bodo zaprli Bitcoin firmo? Jo onemogočili? Nemorejo. Lahko sicer prepovedjo, pa bo še vedno deloval underground. Tudi prepoved alkoholnih pijač, ni uničila alkohola. In dokler bodo ljudje verjeli kot recimo danes verjamejo v FIAT valute, bo Bitcoin obstajal in bo tudi imel primerno ceno.

Valvoline ::

enemon je izjavil:

Nadomeščam valvolina, kopiram zanimiv prispevek z Reddita, ki se mi zdi kar realen:

Tether is a ticking bomb, no one sane can believe it is still backed by real money and NYAG, CFTC, SEC, DOJ or someone else will soon put an end to it. In January, Tether is supposed to finally deliver the documents about the backing. In 2017's bull run there was only 3B in tether and Google Trends peaking, now we have almost 21B printed and there is no retail interest anymore. This wave is probably the very last wave the bitcoin will ever see and it's probably just Tether manipulating it. Tether is printing like crazy and the "influencers" are telling you the bitcoin boom is due to the institutional interest. But, how could it be? Do you really think that institutions deposit USD to iFinex (for USDT), which has to change banks so often, that it's probably easier to use briefcases for the money than deposit in the bank. Remember that when the shit hits the fan, there's probably very little real FIAT in the game and only small number of people will be able to get out. If you're not comfortable with bitcoin going to $1k or even less, you probably shouldn't buy.

Morm priznat, dobr *number one* post.
:))

enemon ::

PersonaRuda je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Kot je pojasnil O'Leary, ga skrbi dan, ko se bodo regulatorji resno spravili na bitcoin. "Odrasli možje bodo jokali, ko se bo to zgodilo. To bo izguba kapitala, kot je svet še ni videl, brutalno bo," je posvaril O'Leary.

Čakam ta dan. Ker bom poceni kupoval.

Drugače pa, koga od oseb bodo zaprli? Kako bodo zaprli Bitcoin firmo? Jo onemogočili? Nemorejo. Lahko sicer prepovedjo, pa bo še vedno deloval underground. Tudi prepoved alkoholnih pijač, ni uničila alkohola. In dokler bodo ljudje verjeli kot recimo danes verjamejo v FIAT valute, bo Bitcoin obstajal in bo tudi imel primerno ceno.


Lahko prepovejo trgovanje z BTC na menjalnicah. In komu boš potem prodajal? Bolgarski mafiji?

Valvoline ::

Kripto je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Kam gre ta zadeva z XRP? Kar nekam preveč očitno je, da bo šla v 3PM. Al pa igra nekdo res dobro igro. Včeraj sem panic sell na 0,22 eur, kupil na 0,24 eur, danes prodal na 0,31 eur, kupil na 0,28 eur... Zmešnjava res. Sploh si ne upam tikat zdej...8-O


Odvisno kako gledaš in kaj vidiš...je pa treba vedeti nekaj. XRP in Ripple nista palčka, ki bi ju lahko nek trumpast pajac iz SEC-a kar tako uničil. Veliko denarja je investiranega, denarja vplivnih..."močne sile" so v ozadju, ki ne bodo dopustile zajebancijo z njihovim denarjem. Nimamo niti približne predstave kako veliko zadeva je. Si predstavljate, da so posamezniki investitorji v XRP, ki so dali notri na desetine milijonov, tudi 100 milijonov USD iz ZDA. Tam kjer je denar tam je tudi vpliv. Tako pač je.

Veliko denarja? What? Mocne sile? Nategnjene ovce pac.
Btw, kolk denarja je spuhtelo k je propadu Enron, Madoff ponzi in podobno? People never learn.

Kripto ::

Valvoline je izjavil:

Kripto je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

Kam gre ta zadeva z XRP? Kar nekam preveč očitno je, da bo šla v 3PM. Al pa igra nekdo res dobro igro. Včeraj sem panic sell na 0,22 eur, kupil na 0,24 eur, danes prodal na 0,31 eur, kupil na 0,28 eur... Zmešnjava res. Sploh si ne upam tikat zdej...8-O


Odvisno kako gledaš in kaj vidiš...je pa treba vedeti nekaj. XRP in Ripple nista palčka, ki bi ju lahko nek trumpast pajac iz SEC-a kar tako uničil. Veliko denarja je investiranega, denarja vplivnih..."močne sile" so v ozadju, ki ne bodo dopustile zajebancijo z njihovim denarjem. Nimamo niti približne predstave kako veliko zadeva je. Si predstavljate, da so posamezniki investitorji v XRP, ki so dali notri na desetine milijonov, tudi 100 milijonov USD iz ZDA. Tam kjer je denar tam je tudi vpliv. Tako pač je.

Veliko denarja? What? Mocne sile? Nategnjene ovce pac.
Btw, kolk denarja je spuhtelo k je propadu Enron, Madoff ponzi in podobno? People never learn.



Ti si preneumen da bi razumel kako realen svet in omrežja delujejo. Sposoben si leta in leta nabijat eno te isto to je pa vse. Ko gre dol nabijaš eno te isto, ko gre gor pa si nekje v kotu žalosten :))

PersonaRuda ::

enemon je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Kot je pojasnil O'Leary, ga skrbi dan, ko se bodo regulatorji resno spravili na bitcoin. "Odrasli možje bodo jokali, ko se bo to zgodilo. To bo izguba kapitala, kot je svet še ni videl, brutalno bo," je posvaril O'Leary.

Čakam ta dan. Ker bom poceni kupoval.

Drugače pa, koga od oseb bodo zaprli? Kako bodo zaprli Bitcoin firmo? Jo onemogočili? Nemorejo. Lahko sicer prepovedjo, pa bo še vedno deloval underground. Tudi prepoved alkoholnih pijač, ni uničila alkohola. In dokler bodo ljudje verjeli kot recimo danes verjamejo v FIAT valute, bo Bitcoin obstajal in bo tudi imel primerno ceno.


Lahko prepovejo trgovanje z BTC na menjalnicah. In komu boš potem prodajal? Bolgarski mafiji?

Tudi droge so prepovedane, pa se jih da dobiti na dark marketu. Zakaj bi bilo s kriptovalutami drugače? Če ukinejo legalne borze, se bodo ustvarile ilegalne brez KYC. In cena bo še višja, prav tako tudi provizije. Nebo tako lahko uničiti tega koncepta kriptovalut. In mi smo šele na začetku. Kriptovalute bo prav zaživele šele po letu 2030.

V tem času pa se bo dalo fajn zaslužit ali pa tudi izgubit, če boš kupil napačni alt kovanec.

Senior Dev ::

Kateri Blockchain 3.0 kupiti za x7 do novega leta?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

za kick xrp so zbrali 8 januar?
Pomenljivo. 8 januar 2018 je bil vrh bull runa>:D

kiFni ::

endelin je izjavil:

za kick xrp so zbrali 8 januar?
Pomenljivo. 8 januar 2018 je bil vrh bull runa>:D

Ne ni bil... 4. jan je bil.

PrihajaNodi ::

Vazelin kako kaze tvoj portfolio?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kiFni ::

še malo pa vam bo theta požrla tozos na cmc ;((

Facebook dev ::

Pa tudi celsius ...

Eden izmed boljših nasvetov, ki sem jih dobil, je ta, da se ne čustveno navežeš na kovanec.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

"John McAfee Will Eat His Own Dick on National TV on the 31st of December, 2020 if Bitcoin is Not Worth One Million Dollars."

Kaj naj rečem? 3 dosmrtne za pranje denarja in gremo dalje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kakob ::

Tupperware news!

DeeJay je izjavil:

Za obrest nucam nexo.io. Majo tud 100M kritje.
Z njimi sem že od ICO dalje tko, da je kr hud projekt.
Majo 6% za vse crypto in 10% za stabilce. Morš pa držat 10% njihovih tokenov. Drugače so pa obresti 5% in 8%.


Če ti izplačujejo v NEXO tokenih, dobiš pa 8% in 12%, sam je pa mal bolj rizično.
Izplačilo je dnevno. KYC obvezen.



While @CelsiusNetwork warned its users to add collateral and pay down XRP loans Nexo continues to liquidate its unsuspecting customers. When will this stop?
I guess when they run out of customers.


https://twitter.com/Mashinsky/status/13...


Anyway, happy 25k everyone!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Tupperware news!

DeeJay je izjavil:

Za obrest nucam nexo.io. Majo tud 100M kritje.
Z njimi sem že od ICO dalje tko, da je kr hud projekt.
Majo 6% za vse crypto in 10% za stabilce. Morš pa držat 10% njihovih tokenov. Drugače so pa obresti 5% in 8%.


Če ti izplačujejo v NEXO tokenih, dobiš pa 8% in 12%, sam je pa mal bolj rizično.
Izplačilo je dnevno. KYC obvezen.



While @CelsiusNetwork warned its users to add collateral and pay down XRP loans Nexo continues to liquidate its unsuspecting customers. When will this stop?
I guess when they run out of customers.


https://twitter.com/Mashinsky/status/13...


Anyway, happy 25k everyone!



A si potem zapru pekarno? Ker pri teh obrestih se ti ne splaca tega laufat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

Pekarno ima Jype.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DeeJay ::

kakob je izjavil:

Tupperware news!

DeeJay je izjavil:

Za obrest nucam nexo.io. Majo tud 100M kritje.
Z njimi sem že od ICO dalje tko, da je kr hud projekt.
Majo 6% za vse crypto in 10% za stabilce. Morš pa držat 10% njihovih tokenov. Drugače so pa obresti 5% in 8%.


Če ti izplačujejo v NEXO tokenih, dobiš pa 8% in 12%, sam je pa mal bolj rizično.
Izplačilo je dnevno. KYC obvezen.



While @CelsiusNetwork warned its users to add collateral and pay down XRP loans Nexo continues to liquidate its unsuspecting customers. When will this stop?
I guess when they run out of customers.


https://twitter.com/Mashinsky/status/13...


Anyway, happy 25k everyone!


Ko vzameš kredit se verjetno strinjaš z določenimi pogoji a ne?
Majo kr na ene par mestih napisano opozorilo, da ti bodo likvidiral sredstva, če ne krijejo več kredita. Na teb je, da na to paziš.

kow ::

kiFni je izjavil:


Res, kako veš? Si ti res dobro naštudiral to? Prenos in potrditev v sekundi...


Poisci na spletu kaj je to blockchain trilemma.

Mimogrede, namesto na XRP, raje spremljajte kaj planira Steven Mnuchin. To bo se zanimivo blizu 21. januarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kakob ::

DeeJay je izjavil:

Ko vzameš kredit se verjetno strinjaš z določenimi pogoji a ne?
Majo kr na ene par mestih napisano opozorilo, da ti bodo likvidiral sredstva, če ne krijejo več kredita. Na teb je, da na to paziš.


Linka nisi prebral vidim (kaj šele kakšnih termsov). Ampak ni problema, če si hočeš marelo v šprikle pognat, be my guest!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Pekarno ima Jype.


A delegiras al se prerazporedil, “razprodal” sredstva?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

Tezosov je v mojem tošlu danes več kot ob ICOtu. Kje in kako so pa ni bistveno.
Never take a financial advice from someone who works for a living.
««
90 / 1490
»»