» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
77 / 1490
»»

A_A ::

endelin je izjavil:

Zakaj?

ko bodo kitki meli dovolj profita, ga bodo nekaj verjetno zeleli pobrati :)

endelin ::

Al pa dali v alte8-)

A_A ::

endelin je izjavil:

Al pa dali v alte8-)

to je tvoja in moja zelja :) resnica pa je verjetno, da nam je lahko zal da nismo kupili btc pri 5k :)

Čokoladko ::

Mato989 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Ko bo BTC 50k bo folk šele vidu, da gre zares in bo začel skakat notr.
Zaenkrat vsi samo opazujejo in si misljo, eh tole bo zdej zdej krešnl.


Zna se zgodit da imaš prav... čeprav mi je trenutno to nepredstavljivo, ampak bitcoin je pokazal da lahko postane res...

Kar mi je še bolj nepredstavljivo in me malce sekira je to, da bi bitcoin RES šel med 50k in 100k, in da po nekem spletu okoliščin 99% ostalih ostane na teh cifrah plus morda 50%... to bi bil recimo epski poraz za nas HODLERJE...

Pol bi onemu kaj je tu bil čokoladko al kaj že dal za pir =)

endelin je izjavil:

dobra novica je ta, da alti niti ne izgubljajo ob tem biku btcja


Kako ne izgubljajo... v satoshijih jim vrednost veliko pada... vsaj marsikateremu... XTZ recimo je na 2,3 plus minus 5% že od btcja pri 17k pa do 22,5k... Torej če bi držal razmerje bi moral XTZ it gor 25% ko je šel btc zdaj od 17k do 22.5k.


Kaj sem vam trobezlal marca?

endelin ::

Res je Čoko.:)
Medtem ko smonse predrkovali z alti

Čokoladko ::

Mah. Sj tale pumpanje je tudi mene presenetilo. Sem malo skeptičen do vsega skupaj. To sranje enkrat dumpa kot da ni konca, pa pumpa kot da ni konca. Ene srednje poti ni.

hdsdwn ::

a zdele tx laufajo ekstremno počasi?

namreč že 24ur nisem prejel tx, nato sem pa dal child pays for parent in tudi že 15h nič...

endelin ::

Kera huda šansa je bil xrp pri 0.44

Senior Dev ::

Huda šansa za prodajo XTZ pri 2.4$ in odhod v penzijo? Da ne bo spet prepozno... :D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Sejbo ::

endelin je izjavil:

Kera huda šansa je bil xrp pri 0.44


sem kolebal med nakupom xrp pri 45c in ETH pri 580 usd, sem se odločil za slednjega kao bolj safe opcija. Jaoo

DeeJay ::

XRP bo vedno bolj pumpal, ker je v centih in tko je za folk bolj dober filing, ko jih kupi veliko + folk misl, da bo enkrat na ceni BTCja.
Psihološka varka. Jest ga sam zarad tega držim.
Pa še ena nevednost folka. Zanč me kliče znanec kaj nej kupi, pa sm mu reku, da nej za ziher da mal v BTC, pa prav nimam tolk evrov, da bi ga kupu. Po vsem tem času, še vedno misljo, da morjo kupt cel kovanc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

SuperKripto ::

xrp zaostaja, zato gre malce vec gor kot ostali. Drugac pa eden najtezjih za predvidet ceno, ker kot sem ze povedal, imajo lastniki pri sebi ogromne kolicine xrp, kar jim omogoca uravnavanje cene po domac povedan. Tko da lastniki odlocajo, kdaj bodo spustili xrp iz verige. So pa mozni bliskoviti sunki, ko kaksen whale kupi za transakcijo v xrp, potem spike potegne za sabo moon boys, nato pa spike pocas dumpajo in uravnajo ceno. Tko da lastniki odlocajo, ce bo sel spet gor v visave, pa ce ga bodo pustili tam gor.

SuperKripto ::

Sejbo je izjavil:

endelin je izjavil:

Kera huda šansa je bil xrp pri 0.44


sem kolebal med nakupom xrp pri 45c in ETH pri 580 usd, sem se odločil za slednjega kao bolj safe opcija. Jaoo




xrp v eth vrednosti, je pred kratkim, vceraj testiral modro crto kot support, to je drgac kanal iz katerega je naredil break out, dosegel izmerjen target in nato padel, testiral modro crto.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



drgac pa je xrp v eth vrednost ravno nekje na dolgorocni support oziroma resistance crti. Trenutno malenkost pod crto. Tko da je potrebno bolj podrobn spremljat, za tiste, ki vas to zanima. Ce je cena pod crto, potem crta deluje kot resistance. ce je nad crto, pa ponavad deluje kot suport.

Zgodovina sprememb…

MisterR ::

Ko pride flare bo xrp strmoglavil, ker bodo vsi šli iz xro v flare.

SuperKripto ::

To je se najmanj 3 ali 4 mesece, ce ne vec.

49106 ::

gruntfürmich je izjavil:

na koliko boste naštimali 'sell'? jst morda blizu miljona.


Toliko, da McAfeeju ne bo potrebno pojesti moškosti na nacionalni televiziji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

sterlenejc ::

pozdravljeni, sem nov v svetu kriptovalut, sem razmisljal o nakupu neke valute pri nizki vrednosti pa potem prodati ko naraste. BTC se mi trenutno ne izplaca, vsaj glede na to, da je potrebno prijaviti trgovanje in drzava pobere 20 posto. kaksni lopovi.

kako bi najlazje vstopil v ta svet, in ali je mobilni telefon dovolj, saj trenutno nimam racunalnika. vlozil bi pa max 1500eur, pa se to bi zacel s precej manjsim zneskom, da ne izgubim vsega.

Lep pozdrav

49106 ::

Dokaj velik vložek za frizerko. Bomo še mal počakal ali prodamo takoj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Senior Dev ::

Prodajamo že po svežnjih. No, vsaj jaz. Srečno!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Buggy ::

sicer nerad sodelujem v teh neosnovanih spekulacijah, bi pa rekel da glede na splosno vzdusje, zna tole se nekaj casa rasti. Za vsak slucaj sem naredil ene par sell orderjev LTC trenutna cena + 30%, ce se ponoci zacne amerotom dogajat :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Čokoladko ::

Kupu sm sedaj malo manj kot 50 ETHja. TP imam nad 1350 $. Pa da vidimo. K btc ratio za ETH je res nizek, legit alt je, edini k ga imam za legit projekt plus tega, da je CME futures (čeprav to je bilo 3 leta nazaj za BTC slabo).

endelin ::

Xrp lepo pojačal.

Upam da gredo res alti malo bolj

Senior Dev ::

Lepo se dogaja tudi z delnicami. Kdo bo sploh dočakal 40 let delovne dobe? :D:D:D
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Sejbo ::

Čokoladko je izjavil:

Kupu sm sedaj malo manj kot 50 ETHja. TP imam nad 1350 $. Pa da vidimo. K btc ratio za ETH je res nizek, legit alt je, edini k ga imam za legit projekt plus tega, da je CME futures (čeprav to je bilo 3 leta nazaj za BTC slabo).


ravno zato sem se jaz odločil za ETH.. btc ratio bi moral na dolgi rok precej narest, recimo 2017 ko je bil BTC 13K usd je bil ETH 1300usd..za primerjavo čeprav je težko primerjat.. + če slučajno crashne, ali pride do popravka, bo ETH eden prvih ki se bo vrnil nazaj, ker je LEGIT. sem razmišljal o LTC, XRP, ampak lej, nakonc vse zavalil v ETH in čakamo do kje gremo lahko.. kratkoročno je to 700 usd.. dolgoročno pa vsaj 1000usd..ob morebitnem bullu tudi 5k usd ni nemogoče :)

TezosKristos ::

Verujte.

Facebook dev ::

Sejbo je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Kupu sm sedaj malo manj kot 50 ETHja. TP imam nad 1350 $. Pa da vidimo. K btc ratio za ETH je res nizek, legit alt je, edini k ga imam za legit projekt plus tega, da je CME futures (čeprav to je bilo 3 leta nazaj za BTC slabo).


ravno zato sem se jaz odločil za ETH.. btc ratio bi moral na dolgi rok precej narest, recimo 2017 ko je bil BTC 13K usd je bil ETH 1300usd..za primerjavo čeprav je težko primerjat.. + če slučajno crashne, ali pride do popravka, bo ETH eden prvih ki se bo vrnil nazaj, ker je LEGIT. sem razmišljal o LTC, XRP, ampak lej, nakonc vse zavalil v ETH in čakamo do kje gremo lahko.. kratkoročno je to 700 usd.. dolgoročno pa vsaj 1000usd..ob morebitnem bullu tudi 5k usd ni nemogoče :)


Zanimivo kako si lepo uporabil besedo legit v istem stavku kot XRP in LTC 8-)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Sejbo ::

Facebook dev je izjavil:

Sejbo je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Kupu sm sedaj malo manj kot 50 ETHja. TP imam nad 1350 $. Pa da vidimo. K btc ratio za ETH je res nizek, legit alt je, edini k ga imam za legit projekt plus tega, da je CME futures (čeprav to je bilo 3 leta nazaj za BTC slabo).


ravno zato sem se jaz odločil za ETH.. btc ratio bi moral na dolgi rok precej narest, recimo 2017 ko je bil BTC 13K usd je bil ETH 1300usd..za primerjavo čeprav je težko primerjat.. + če slučajno crashne, ali pride do popravka, bo ETH eden prvih ki se bo vrnil nazaj, ker je LEGIT. sem razmišljal o LTC, XRP, ampak lej, nakonc vse zavalil v ETH in čakamo do kje gremo lahko.. kratkoročno je to 700 usd.. dolgoročno pa vsaj 1000usd..ob morebitnem bullu tudi 5k usd ni nemogoče :)


Zanimivo kako si lepo uporabil besedo legit v istem stavku kot XRP in LTC 8-)


ni res, ni bil v istem stavku.

endelin ::

Jebo kako razočaranje je TEZUS;((

PrihajaNodi ::

Glih hotu sm oment. Bols ce bi kupu dubai coin pa vse zgubu. Greznica od greznice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

Samo marca nazaj se mi ni sanjalo da bo konec leta ATH preživet. WTF :DDD

endelin ::

A veš uno ko maš v tezusu slabih 50% blockfolia;((

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

A veš uno ko maš v tezusu slabih 50% blockfolia;((


Jeba. Binance je ustavil stejkanje. Se dobr da unga bumbarja zeitgeista ni vec kle.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

A veš uno ko maš v tezusu slabih 50% blockfolia;((

Veš tisti filing ko imaš 80% v delnicah in 20% v bitcoinu. Jaoooo, zakaj ne obratno...
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

endelin je izjavil:

A veš uno ko maš v tezusu slabih 50% blockfolia;((

Veš tisti filing ko imaš 80% v delnicah in 20% v bitcoinu. Jaoooo, zakaj ne obratno...


Odvisn kere delnice mas. Moderna je fajn butnla gor. Ampak ok ce mas 20k v btcju in si ga kupil po 3k je to good deal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Moj blockfolio še vedno nižji kot avgusta zahvaljujoč slabi performanci xtz;(

CaqKa ::

perci je izjavil:

Zakaj pa ste tako skromni s 300k? Zakaj ne 3 mio, da bo penzija? Sej ste pisali, da je penzija cilj.

Ker da pride do te cene more market cap zlata doseči.
Kar z drugimi besedami pomeni, da je vse čez mejo market capa zlata teoretično nemogoče.

Čokoladko ::

ETH na 1600$... :)

Aja pa BTW a se da kje stejkat ETH na kaki borzi?

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Xtz spet pod 3.4:))

Kill me

Itak je slab čas za cashout ker je USD nizko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kakob ::

Čokoladko je izjavil:

ETH na 1600$... :)

Aja pa BTW a se da kje stejkat ETH na kaki borzi?


Kraken, Celsius... ampak to je one way street.

Kraken bo imel nek market odprt baje med staked-eth/free-eth.

Celsius bo imel menda klasičen interest account s free-eth, in pa ločenega one way za staking.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Facebook dev ::

endelin je izjavil:

Xtz spet pod 3.4:))

Kill me

Itak je slab čas za cashout ker je USD nizko


Saj lahko kesoutas v evre ;)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

CaqKa ::

gruntfürmich je izjavil:

na koliko boste naštimali 'sell'? jst morda blizu miljona.

potem more kupna moč usdja in eura past za 2-3krat. Drugače ta meja ni možna teoretično.

Nedasemiveč ::

Bitcoin dosegel nov ATH.

endelin ::

A je to sedaj korekcija?

kakob ::

Game over. Ni penzijona. V Gmailu hitro Undo stisnt glede odpovedi.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

DeeJay ::

to so sami testi za weak hands

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

A je to sedaj korekcija?


Sej Tezos je ze od Avgusta v korekciji. Tak da, mi smo navajeni drzat shitkojne:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

profesjonalc ::

slej ko prej bo začel tudi tezus pumpat, mark my words

azvik ::

Čokoladko je izjavil:

ETH na 1600$... :)

Aja pa BTW a se da kje stejkat ETH na kaki borzi?


Se da, ima Binance, Kraken to možnost.

Senior Dev je izjavil:

Prodajamo že po svežnjih. No, vsaj jaz. Srečno!

Če smem vprašat, a v fiat ali v alte? Tudi jaz sem že včeraj začel prodajat od 20700 naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: azvik ()

Jan ::

Jaz sem prejle v USDC kot priprava na korekcijo. Kaj menite?
««
77 / 1490
»»