» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
71 / 1490
»»

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

Zelo lepo se vidi, da


si retard.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

SuperKripto ::

Slisano ze milijonkrat, ene in iste fore. Malo vec domisljije prosim. :)
Evo, jaz sem dal malo drugacen graf btc, tokrat v vrednosti srebra.

Zgodovina sprememb…

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

Slisano ze milijonkrat, ene in iste fore. Malo vec domisljije prosim. :)


Ja dost enostavno je no. Nehaj pisat kozlarije, pa te ne bom več klical retard.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

janezvalva ::

ja v dolarjih je btc 19200. če gledamo BTC v EUR je tečaj cca 15500, leta 2018 je bilo tako, da je bil btc 19700usd, v eur je pa to pomenilo cca 17000.
februarja letos pa je bil tečaj cca 4100 eur.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

SuperKripto ::

17 decembra bo obletnica bitcoin vrha 20k leta 2017, pa btc dna 2018, pa btc lokalnega dna 2019. Pa 16. decembra letos je mlaj po koledarju. Tko, da bo verjetno trejdarjem dogajal. kako se bo to dovijalo na ceno? Bo sla gor ali dol? Kaj mislite? Ali pa sideways lol?

Zgodovina sprememb…

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

17 decembra bo obletnica bitcoin vrha 20k leta 2017, pa btc dna 2018, pa btc lokalnega dna 2019. Pa 16. decembra letos je mlaj po koledarju. Tko, da bo verjetno trejdarjem dogajal. kako se bo to dovijalo na ceno? Bo sla gor ali dol? Kaj mislite? Ali pa sideways lol?


Takle content niti v Jano ne'b bil sprejet.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

SuperKripto ::

Ker ce bi bil sprejet, potem bi tudi frizerke vedele in potem najbrz ne bi delovalo.

PrihajaNodi ::

Kakob dobro te je...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

A ves, ko trejdarji pravijo...to the moon! To je res ampak si ocitno napacno razlagajo, ker mislijo, da to pomeni samo navzgor v ceni. V bistvu pa se gre za to, da se trejda od lune do lune, razlicne cikle. Stvari se najlazje skrijejo pred nosom.

tonis ::

Ali se vam zdi tole realen scenarij?



Če prav razumem, je na grafu od Aquafrienda lokalni target ~28k

..ampak:
..jutri bo nova CME lukna med ~18100 in ~19k
..neke konkretne korekcije še kaj ni - 50% je tam na ~15k (tam blizu bo drug ponedeljek tudi Weekly EMA21 in MA20)
..weekly RSI: 84
..zadeli smo previous TOP, za katerega "bi se spodobilo" da je na večjih časovnih intervalih(teden, mesec) viden nek odboj dol.

Mnenja?

SuperKripto ::

Kje si najdu 28k na mojem grafu? Ne vem ce. V bistvu ne gledam na ceno ampak me zdaj bolj zanimajo datumi, razlicni ciklusi in podobno.

tonis ::

SuperKripto je izjavil:

Kje si najdu 28k na mojem grafu? Ne vem ce. V bistvu ne gledam na ceno ampak me zdaj bolj zanimajo datumi, razlicni ciklusi in podobno.

Excuse me... pogledal sem "od oka"
sicer pa, a ne gre to tako?


Preslikava stranice na mesto kjer prebije trikotnik, potem pa do kjer seže - torej 35k?

SuperKripto ::



v bistvu zdaj ni trikotnika. Je bolj kanal, ki leze navzgor. Ce bi slucajno usel navzgor izven kanala z volumnom, potem ce bi racunal na tak nacin, bi bil mogoce do nekje 24.500 ali nekaj takega, ne me drzat za besedo. to je samo teoreticna meritev na podlagi te meritve. ni pa to moja napoved.

SuperKripto ::


lahko pa dodas se en malo vecji kanal, ki ga kaze rumena crta in dobis podoben rezultat, mogoce malo visji cilj, okrog 25.500, odvisno kdaj in ce pride do tistega resistance.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



drgac pa ta pesem je se vedno aktualna, lol. V pesmici lepo napise, the target is the moon. Together to the moon. Do lune.:D

PrihajaNodi ::

Ko sem jaz to objavil, me je Perci ven zaklenil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

lol, v pesmici napise celo, da bo shortal od lune, from the moon, z 10x leverage, lol. Video objavljen 7. decembra 2017, 10 dni pred vrhom.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Ugotovil sem, da je kar dost korelacije z judovskim koledarjem, ki pa ni samo lunin ciklus. Je dost tudi drugih datumov, ki so pomembni. Je ogromno enih praznikov, tudi dneve in mesece drugac stejejo.

Kripto mesi ::

Pa ti si faking cudez narave, cesa vse ti ne odkrijes. Ocitno si odkril tudi dobre droge, da taksne pokas.

SuperKripto ::

Kripto mesi je izjavil:

Pa ti si faking cudez narave, cesa vse ti ne odkrijes. Ocitno si odkril tudi dobre droge, da taksne pokas.

Teb se to samo zdi. V bistvu sva oba del iste celote. Ti men pomagas, jaz pa teb. Tudi takrat, ko se ti zdi, da je nasprotno.
Jing Jang. Enost, dvojnost. Dva lista na veji se zdita, kot da sta locena, vsak posebi. Ampak v bistvu sta del iste celote, drevesa.

Facebook dev ::

@tonis:
Slej ko prej se bo BTC moral dotaknit long term moving averagea, ki je trenutno pri 14k. Zdej ali bo padel direktno dol al bo sideways market med 17-20k dokler ma ne naraste do te vrednosti pa nevem.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

@tonis:
Slej ko prej se bo BTC moral dotaknit long term moving averagea, ki je trenutno pri 14k. Zdej ali bo padel direktno dol al bo sideways market med 17-20k dokler ma ne naraste do te vrednosti pa nevem.


Zakaj? Ves koliko casa smo bili ba 9k?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

kow je izjavil:

Imo se uniswap cena bliza smiselnemu vstopu.


Ha, je ze pumpnil. Nice.

tonis ::

Facebook dev je izjavil:

@tonis:
Slej ko prej se bo BTC moral dotaknit long term moving averagea, ki je trenutno pri 14k. Zdej ali bo padel direktno dol al bo sideways market med 17-20k dokler ma ne naraste do te vrednosti pa nevem.


Ja, ta 15k imam v mislih ker tam bo in W MA21 in FIB 50% level, pa tudi ~dno dnevnega ichimoku oblaka.. torej kar nekaj supportov na istem mestu.

Kot sem pa že včeraj omenil - danes je nastala nova CME praznina, kar je še en potencial da malo sinknemo :)
CME:

PrihajaNodi ::

Tole ima obliko bartove glavice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Katere to od penisa?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

a je kdo gledal na cme ce vedno zafila praznino na 4h grafu. Ker na 4h ima luknjo vse do priblizno 17100 usd.

SuperKripto ::

Ce bi bili nesramen whale, kaj bi naredili? Bi napumpali malo nad 20k, da bi vsi ratal bullish, vsi bi sli long, potem pa dumpate 30 ali 40 procentov? A prevec negativno razmisljam? Samo razmisljam, kako bi razmisljal whale, da se znebi sibkih rok. Shaking out the weak hands? Down in usd but up in satoshis? Ali obratno?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

SuperKripto je izjavil:

Ce bi bili nesramen whale, kaj bi naredili? Bi napumpali malo nad 20k, da bi vsi ratal bullish, vsi bi sli long, potem pa dumpate 30 ali 40 procentov? A prevec negativno razmisljam? Samo razmisljam, kako bi razmisljal whale, da se znebi sibkih rok. Saking out the weak hands? Down in usd but up in satoshis? Ali obratno?


Samo problem je če bi res VSI ratali hype napumpani, bi pojedli kakega whala gladko... ne pozabimo, če gre ene 3% denarja v crypto nima whale za pičkin dim s tako potezo ga pojejo ko malo muciko.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kakob ::

SuperKripto je izjavil:

Ce bi bili nesramen whale, kaj bi naredili? Bi napumpali malo nad 20k, da bi vsi ratal bullish, vsi bi sli long, potem pa dumpate 30 ali 40 procentov? A prevec negativno razmisljam? Samo razmisljam, kako bi razmisljal whale, da se znebi sibkih rok. Shaking out the weak hands? Down in usd but up in satoshis? Ali obratno?


Ja judovski koledar bi pogledal. Če pa tist nč ne pove pa nazi koledar. Al pa setvenega. Kdaj se bučke sadijo? En že more no.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

SuperKripto ::

:)) lel

Mato989 ::

@kakob

Haha, vedno me tele z koledarji nasmejijo!

Kar se pa tiče trenutnega marketa je greznica...če bi zdaj od teh cen šli vsaj top 50 altov x2 bi to še blo za silo, tako pa relativno velika žalost.

Me zanima kaj bo konec decembra in januarja.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

@kakob

Haha, vedno me tele z koledarji nasmejijo!

Kar se pa tiče trenutnega marketa je greznica...če bi zdaj od teh cen šli vsaj top 50 altov x2 bi to še blo za silo, tako pa relativno velika žalost.

Me zanima kaj bo konec decembra in januarja.



Greznica je to kar ti drzis. Defi kovanci so sli lepo gor.
Jaz sam se pa ne obracam po koledarju ali luni pac pa obcutkih. Ko sem depresicen ruknem notri kakega stotaka. Pomaga.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vicks ::

vicks ::

Katera stran je najboljša ki kaže kdaj pridejo novi kovanci ven?

Facebook dev ::

Te stvari so velik gamble. Nimaš kaj. Ampak če želiš, aktivno spremljaj 4chan /biz, na CMC ali pa Coingecko pa poglej pod kategorijo recently added / recently listed.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

vicks ::

Facebook dev je izjavil:

Te stvari so velik gamble. Nimaš kaj. Ampak če želiš, aktivno spremljaj 4chan /biz, na CMC ali pa Coingecko pa poglej pod kategorijo recently added / recently listed.

se 100% strinjam...Pa mislis da je 4chan/biz okej? Zdi se mi kokr da vsak ko ma 5min časa in je 15 let star piše...Ne deluje mi nekako profesionalno, ne vem pa ali so uporabne informacije ali ne ker ne spremljam dolgo....

kow ::

vicks je izjavil:

Katera stran je najboljša ki kaže kdaj pridejo novi kovanci ven?


Ce se ti ze da... spremljaj prave ljudi, ne kovance. Ljudje te bodo pripeljali do novih dobrih projektov...

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

vicks je izjavil:

Katera stran je najboljša ki kaže kdaj pridejo novi kovanci ven?


Ce se ti ze da... spremljaj prave ljudi, ne kovance. Ljudje te bodo pripeljali do novih dobrih projektov...


Kakob...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sharp999 ::

Resno vprašanje...Ali se še splača rudarit? Oziroma kaj in v katerih pogojih se splača? Da bi se nekaj zaslužilo...recimo nekaj 100$ na mesec.

PrihajaNodi ::

Xmr, ltc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sharp999 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Xmr, ltc

Ok...Apak, stroški? oziroma vložki ? Mi lahko nekdo prosim kaj več pove...

XRPNERD ::

Zdravo.
Mene pa zanima kje hranite svoj material. A imate do nekega zneska kar na menjalnici, ostalo pa v denarnici, ali samo na menjalnici, ali samo v denarnici?
Iz vidika varnosti me zanima, če je hramba kar na menjalnici ok, ali so kakšni problemi? Zneski niso spet nevem kaj... Katero denarnico uporabljate?
Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Mato989 ::

Dokler mas manj kot 3 nakazila na trr v vryptu mej na menjalnicah
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

XRPNERD ::

Mato989 je izjavil:

Dokler mas manj kot 3 nakazila na trr v vryptu mej na menjalnicah


Misliš 3 nakazila na leto ali 3 nakazila skupno?
V primeru, da menjalnica ni dovolj, katere wallete uporabljate? Looking for something safe and easy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

Facebook dev ::

Sharp999 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Xmr, ltc

Ok...Apak, stroški? oziroma vložki ? Mi lahko nekdo prosim kaj več pove...



Ne, nikakor se ne splaca in nobenega kovanca. Kraji z dobro lego in poceni elektriko te popolno nadigrajo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kakob ::

Celsuis Network

New Promo Code: TRUST

Earn $50 in BTC with your next transfer of $2,000 or more in crypto to your Celsius wallet!



(Feel free to also use my ref code 1849605ad9 -- ki jo vneseš ob registraciji in prinese *dodatnih* 20$)
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Celsuis Network

New Promo Code: TRUST

Earn $50 in BTC with your next transfer of $2,000 or more in crypto to your Celsius wallet!



(Feel free to also use my ref code 1849605ad9 -- ki jo vneseš ob registraciji in prinese *dodatnih* 20$)


Spam!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

A si prepričan? Si pogledal na koledar?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Jaz ne uporabljam koledarja pac pa se orientiram po znakih iz narave in bolecin v kolkih.
Si razmisljal, da bi si dal tole tvoje oglasevanje v potpis? Tezos ni vec zanimiv?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
71 / 1490
»»