» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
62 / 1490
»»

endelin ::

Kam grejo alti če gre btc pod 19?;((

Mato989 ::

Saj je že šel pod 19 pred par dnevi...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

Saj gre vsak dan parkrat okrog 19.

PrihajaNodi ::

Mato na konc to bo 0.1 btc prnesu penzijo

Uf kera pumpa xtzja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

endelin je izjavil:

Kam grejo alti če gre btc pod 19?;((


Se mi zdi, da alti performajo boljse kot btc trenutno. Torej btc krozi malo 18-19-20k alti pa pridobijo vsakic malo.
Bi moral napisat defi alti* ...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Zelo pametno si to ocenil. Krožni BTC prinese prvi sneg v nižine pravi ljudska modrost. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Loool...evo vidis da znas lepo trolat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

svecka ::

Kaj je že tiste spletna stran, kjer lahko daš nekomu v upravljanje tvoj denar, da on obrača kripto in pobira nekaj % od tega. Me zanima lestvica profitov, koliko majstri naredijo sedaj ko niha.

Facebook dev ::

Iconomi

Malo nad 20% v zadnjem tednu imajo najboljsi. Pa to ne zato, kee bi trejdali btc.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

misticnimrk ::

Iconomi in davki?
predvidevam da se ti štejejo dnevi trgovanja?

Senior Dev ::

misticnimrk je izjavil:

Iconomi in davki?
predvidevam da se ti štejejo dnevi trgovanja?

To vse spada pod rubriko "nepojasnjen izvor". 70% je to. Hvala.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Kripto mesi ::

70% ne obstaja več. Malo bolj se potrudi trolček. https://www.rtvslo.si/slovenija/ustavni...

DeeJay ::

Ni davka, ker ne trguješ, ampak samo vlagaš.

Senior Dev ::

Kripto mesi je izjavil:

70% ne obstaja več. Malo bolj se potrudi trolček. https://www.rtvslo.si/slovenija/ustavni...

Luka Mesec vas bo vse razlastil če ne boste pridni. 70% je boljše kot da te razlastijo, se strinjava? :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DeeJay ::

Tega je zmožen samo janšek. Se zadnje dni že opaža ta trend.

Kripto mesi ::

A že ni dovolj, da imamo trole tu? Ne vlačite sem še politike.

endelin ::

Nič se ne premika lol
Ta teden je res zatišje pred viharjem?

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Nič se ne premika lol
Ta teden je res zatišje pred viharjem?

Odvisno. Imam Insolar. x11 v 4 dneh. Ni švoh.
https://coinmarketcap.com/currencies/in...

Senior Dev ::

kamiKaZaA, svaka čast. Naj ti bo luštno v penziji. Bodi vesel in srečen do konca tvojih dni.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Senior Dev je izjavil:

kamiKaZaA, svaka čast. Naj ti bo luštno v penziji. Bodi vesel in srečen do konca tvojih dni.

Še vedno sem (v minusu) z Insolarjem več kot /2 od svojega vstopa v ta kovanec. :))

endelin ::

Važno da se alti prebujajo a ne
Danes insular jutri sky

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Važno da se alti prebujajo a ne
Danes insular jutri sky

+1

pojutrišnjem tezos, cell...

Facebook dev ::

PersonaRuda je izjavil:

endelin je izjavil:

Nič se ne premika lol
Ta teden je res zatišje pred viharjem?

Odvisno. Imam Insolar. x11 v 4 dneh. Ni švoh.
https://coinmarketcap.com/currencies/in...


To pa je ultimate shitcoin, ce gledas alltime graf. Cestitke, da si drzal ves ta cas, kljub temu, da je sel neprestano strmo navzdol.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Važno da se alti prebujajo a ne
Danes insular jutri sky


Nekaga dne tudi tezos
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Facebook dev je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

endelin je izjavil:

Nič se ne premika lol
Ta teden je res zatišje pred viharjem?

Odvisno. Imam Insolar. x11 v 4 dneh. Ni švoh.
https://coinmarketcap.com/currencies/in...


To pa je ultimate shitcoin, ce gledas alltime graf. Cestitke, da si drzal ves ta cas, kljub temu, da je sel neprestano strmo navzdol.

Še niti enega svojega kovanca nisem prodal. Kupil in čakam na pok balona. CMC 4.500b in začnem postopno prodajat. Pok pa bo po moji oceni nekje med 5.000b in 12.000b. Insolar je dol zradiral na 9 satoshijev za komad, danes je 129 satoshijev oz. x14 od svojega ATL. Pa nisem nič dokupil na ATL, niti sedaj ne mislim. Koliko imam, imam. Če bo ratalo bo super, če pa vse propade, pa piši kuči propalo in novim izzivom naproti.

PersonaRuda ::

Facebook dev ::

Sej sem sel pogledat. Zadnje dni gre res strmo navzgor. Kaj ves kaj je razlog za to? Volumen 1.5m $ ni nekaj posebnega, ni pa tudi zanemarljiv.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PersonaRuda ::

Glede, da spremljam redno razvoj in vse okoli njega, sem mnenja, da ga sedaj ko je tak nizko padel, sami pumpajo gor. Mogoče bo celo samo klasični pump&dump. Ko so septembra 2020 bili izločeni iz Binance je sledil ta katastrofalni padec /200 (z besedo: deljeno 200). Ampak sem holdal, se nisem sekiral ali paničaril, da bi prodal in pobral šila in kopita. Ne. HODL do konca, četudi propade. Dvignem če bo profit ali pa pustim noter in nesem v grob.

Mato989 ::

Dobro samo to je res ultimate shitcoin, novincem priporočam da se odločajo predvsem za kovance iz top 20-50... tole je pušijona v 90% primerov kar kažeš kamikaza!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PersonaRuda ::

Vsak se naj sam odloči, kar bo kupil. Jaz nobenega ne prepričujem, da so ti moji kovanci dobri. In tudi, ko kdo sprašuje kaj naj kupi, sem jaz vedno tiho. Čisto vedno. Preveliko breme je to, da nekaj priporočiš, potem pa se izkaže za scam ali slabo naložbo. Vsak je sam svoje sreče kovač. In četudi bo kateri moj kupljen kovanec nekoč uspel, ne bom nikoli napisal, da sem ga pred leti priporočil. Ker dejansko nisem nikoli nič priporočil, vedno pa sem pisal v to temo kaj sem kupil in zakaj sem kupil. To je pa tudi vse.

Tukaj debatiramo o kovancih, špekuliramo kateri bo prinesel morebitni profit.

Mato989 ::

PersonaRuda je izjavil:

Vsak se naj sam odloči, kar bo kupil. Jaz nobenega ne prepričujem, da so ti moji kovanci dobri. In tudi, ko kdo sprašuje kaj naj kupi, sem jaz vedno tiho. Čisto vedno. Preveliko breme je to, da nekaj priporočiš, potem pa se izkaže za scam ali slabo naložbo. Vsak je sam svoje sreče kovač. In četudi bo kateri moj kupljen kovanec nekoč uspel, ne bom nikoli napisal, da sem ga pred leti priporočil. Ker dejansko nisem nikoli nič priporočil, vedno pa sem pisal v to temo kaj sem kupil in zakaj sem kupil. To je pa tudi vse.

Tukaj debatiramo o kovancih, špekuliramo kateri bo prinesel morebitni profit.


Vse maš prav, ampak raje bi da se pogovarjamo o kovancih ki so visoko likvidni in na renomiranih borzah, in čeravno je tale na Kucoinu, je to vseeno res kr nek kovanec... pa ne pravim da je zanič, samo folk to kje vidi in kupi pol pa ne more prodat.

Je pa res da si je sam kriv.

Upam da ti gre še x1000 :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Veliko novih imen v temi...

Trenutno nimam ideje kaj kupovati. Pricakujem, pa noro prvo polovico 2021 z ogromno inovacij v defi.
Stablekojni bodo MORALI iti na rollup, alternative ni. Ali pa bodo nore spice v ceni 'bencina/plina'.
Pricakujem tudi zacetek spajanja z realnim svetom (tokenizacija nepremicnin ipd.)

Pricakujem, da boste v tej temi, se vedno iskali zeton za x100 zasluzek, namesto da bi se zadovolji z x2 in pametno vlozili vecji znesek.

Seveda, se lahko tudi motim, pa lep pozdrav.

A_A ::

kow je izjavil:

Veliko novih imen v temi...

Trenutno nimam ideje kaj kupovati. Pricakujem, pa noro prvo polovico 2021 z ogromno inovacij v defi.
Stablekojni bodo MORALI iti na rollup, alternative ni. Ali pa bodo nore spice v ceni 'bencina/plina'.
Pricakujem tudi zacetek spajanja z realnim svetom (tokenizacija nepremicnin ipd.)

Pricakujem, da boste v tej temi, se vedno iskali zeton za x100 zasluzek, namesto da bi se zadovolji z x2 in pametno vlozili vecji znesek.

Seveda, se lahko tudi motim, pa lep pozdrav.



Ether počasi dohiti btc in je an :))
Ajde lahko tudi link :)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A_A ()

Valvoline ::

PrihajaNodi ::

Uf portfolijo mi noro raste. Hvala @kakob
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Nodi, če kdo potem si si ti zaslužil penzijo. Končno si spet vesel in pozitiven. Ekstazi, orgije, kokain, na forum le še grenak spomin.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Vem. Lahko se samo zahvalim @kokobu
Tudi moj optimizem do zivljenja je zrasel
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Ta in *khm* Geton trading *khm* tema sta pravi zaklad! :D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Aston_11 ::

Geton trading je scam.

Senior Dev ::

Kakšen sladek nakup iz danes na jutri da naredim x5??? Imam nekaj denarja na zalogi, če ne vse porinem v delnice.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

vicks ::

Senior Dev je izjavil:

Kakšen sladek nakup iz danes na jutri da naredim x5??? Imam nekaj denarja na zalogi, če ne vse porinem v delnice.

Api3

Senior Dev ::

Ta je že šel x7 od ICOta. Take smo mi v najboljših časih že dumpali, čudno da gre še gor. Torej delnice. Hvala vseeno.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vem. Lahko se samo zahvalim @kokobu
Tudi moj optimizem do zivljenja je zrasel


Ne pozabi na cesarjevo desetino.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Lerkovc ::

Glejte Točko preloma na TV SLO 1 !!
Prispevek o Bitcoinu čez nekaj minut

w4nkst4 ::

mah zamudu KEEP3VR1, u 3pm...

j1k ::

A kdo od vas uporabla Skrill denarnico? Malo trgujem na eToru pa me zanima če si kdo nakazuje denar na Skrill in potem dejansko plačuje z njihovo kartico? Vrjetno furs nima podatkov tvojih transkacij na tej kartici ? :) Mi je škoda plačevat davke za tako majhne vsote....

Facebook dev ::

w4nkst4 je izjavil:

mah zamudu KEEP3VR1, u 3pm...


Ja, recept kako se najvec sekirat v kriptu je, da gres na coingecko, gres na zavihek top gainers in si govoris "u 3pm, zamudu sm +130% v enem dnevu" na xyz random shitcoinu.

Se sekiraa tudi, ko vplacas eurojackot, pa se potem sekiras, ker nisi zmagovalnih cifer obkrozu?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

A_A ::

insolar.. haha pump and dump :)

kaj je na KEEP3VR1 tko posebnega da je vredn tolk ko ether?

Facebook dev ::

Keeper je nov projekt Andreja Cronjeta, glavnega developerja za YFI tokenom. Vse kar on naredi, je zelo popularno in se da lepo zasluzit, ce si ob pravem casu notri.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

A_A ::

Facebook dev je izjavil:

Keeper je nov projekt Andreja Cronjeta, glavnega developerja za YFI tokenom. Vse kar on naredi, je zelo popularno in se da lepo zasluzit, ce si ob pravem casu notri.


bomo počakali da malo pade.. če bo :)
««
62 / 1490
»»