» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
59 / 1490
»»

Nedasemiveč ::

sivistol je izjavil:

leta 2017 je bil hype, zdej pa depresija, vsi sam čakajo da shitcoins bag zrastejo , ker vejo kok so meli pod palcem prejšnega bikca, ampak takega altcoin hypa nebo več


Na osnovi česa to trdiš? Nihče nima blage veze, kaj se bo zgodilo s kripto trgom, to ga dela posebnega. Če bodo svetovni mediji spet hypali tudi alte, bodo ovce kupovale tudi shitcoine. Po mojem mnenju pa bi za takšen hype moral Bitcoin doseži mejo blizu 30k. Teh 20.000$ je sedaj "dolgočasnih" za navadno rajo.

PrihajaNodi ::

A kdo drzi raven coin?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Mah vsi upamo sedaj da bodo šle vrece altov malo višje. Ampak ponavadi je glih obratno. Bi pa pašal ene dvotedenski run altov. Sam ni še nekega hypea. Vprašanje če sploh bo. Leta 2017 so se o shitcoinih pogovarjale frizerke. Dandanes ni nekaj slišati o vsem skupaj.

Facebook dev ::

Fantje, odprite tradingview, blockfolio, odprite viski, pijte, v ozadju pa si dejte tole.



Uživajte.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

Meni bolj slabo to leti na luno:D

spegli ::

Vsi vemo ker vzorc bo btc narisal ne ?

Senior Dev ::

To ne vem, vem pa da mi bo prodaja Tezusa spremenila življenje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Kaj bom z denarjem od xtzja. Joj. Cist prevec ga je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

se spomnite časov, ko je blockfolio zrastel za 50% v eni noči?

w4nkst4 ::

pa padel še huje...

endelin ::

moderator perci: ti še kaj hodlaš al si v fiat?

Senior Dev ::

Ob 4 si budilko nastavim če bo treba prodajat. Ob 5 že kličem šefa naj pripravi odpoved. Ne grem več u fabrko!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Apofis ::

Vprašanje. Če trgujem na binancah z nekim kovancem in recimo, da je neki profita, k bi ga rad vzel in znucu za nadaljne nakupe na binancah. V katero valuto naj ta profit začasno shranim, da njegova vrednost ne skače preveč?

DeeJay ::

USDT, BUSD

Apofis ::

Sm sumil to, hvala. Aja, pa še eno vprašanje, če maš kovance v denarnici, z njimi najbrž ne moreš trgovat?

Facebook dev ::

Kakšni denarnici? Svoji?

Vkolikor je to ether denarnica lahko trguješ na defi menjalnicah uniswap, sushiswap, ... s pomočjo metamask aplikacije.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

Cronje in kompanija vlecejo ekspresne poteze:

https://medium.com/iearn/yearn-x-sushi-...

Facebook dev ::

Ok, gremo danes na hitro malo v sushi pobrat nekaj %. Bomo videli, če se obrestuje.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

Boste duplirali na suši?

Facebook dev ::

endelin je izjavil:

Boste duplirali na suši?


Sushija ne jem drugače, ampak če ga je kdaj za probat, je to pomoje danes v tem trenutku.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Neon87 ::

Zakaj XTZ nobena novica ne pomaga k rasti??
https://elevenews.com/2020/11/30/tezos-...

kow ::

Ker so trivialne. Uporaba daje vrednost, ne novice.

Kripto trg je se vedno precej neracionalen, vendar 100x manj kot leta 2017.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Facebook dev ::

Uff nov napad na 20k. A bo tokrat ratal? https://aggr.trade/
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Čokoladko ::

Edino kar je na ATH nazaj je Bitcoin. Pa Chainlink preko ATH. Kaj pa ostalo? LOL :D

Facebook dev ::

Tether je tudi zelo blizu ATH, pa še kak drug stablecoin. Ampak ok, če ostanemo resni, BNBju ne manjka veliko do athja.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Boste duplirali na suši?

Dupliranje je brezveze, to lahko naredim z povprečno delnico v enem letu brez posebnega tveganja... Od x10 do x50 se pogovarjajmo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Facebook dev ::

Senior Dev je izjavil:

endelin je izjavil:

Boste duplirali na suši?

Dupliranje je brezveze, to lahko naredim z povprečno delnico v enem letu brez posebnega tveganja... Od x10 do x50 se pogovarjajmo.


Oj, si šefu potem pisal ob 5ih zjutraj, da te ne bo več v fabrko?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

Senior, se ne bos navelical isti joke furat? :))

endelin ::

Uf kar drop sedaj;((

DeBrito ::

To je ravno problem, ker je vse skupaj preveč navezano na BTC. Če bi ostal podoben MC in bi dominanca padla pod 50 %, takrat bi lahko govorili o neki evforiji. Dokler pa je dominanca taka, bodo alti preveč krvaveli ob vsaki korekciji BTC.

Facebook dev ::

endelin je izjavil:

Uf kar drop sedaj;((


Se kar hitro pobira. Tole bo šlo danes čez 20k.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

XRPNERD ::

A je še koga stisnilo v riti 20 minut nazaj? :'(

Facebook dev ::

Divje. Naj te stisne zdaj.

https://aggr.trade/#
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Aston_11 ::

Korekcija. Nato 20 k.

Seveda xrp kot kamen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

endelin ::

Lol kaka korekcija.
;((;((

PrihajaNodi ::

Jah ce je korekcija kakec kojni najbolj padajo xtz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Skoraj bi v paniki prodal, zdaj gre nazaj nad 400k do konc mesca. Sreča da nisem prodal.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

sivistol ::

20k rejected, moji short pa explodiral

endelin ::

Ko bo prebilo 20k bo prebilo tudi altom

;((Jebote še pada ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

kakob ::

Najbolš vse prodat e basta cosi.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

perci ::

panikaaa!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PrihajaNodi ::

Mah jst sm zalosten ze nekaj mesecev. Samo v avgustu sem bil vesel
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Zivjo. Danes pa vceraj pa dogaja, kajne? Judovski koledar, lunine mene? Pa tisto uganka za xrp stevilka 589 ste ze verjetno slisali? Vecina misli, da se gre za stevilko v dolarjih. Ne, ne. :D Gre se za sifro 5, 8, 9 za mesece v judovskem koledarju, ki je malo drugacen kot nas brezvezen koledar, kjer nam ime dneva nic ne pove, recimo torek, cetrtek, kaj nam pove? Nic. Pri judovskem koledarju je drugace. Taksen podoben koledar so uporabljali tudi slovenski staroverci.

Senior Dev ::

To bo to, ja. Po judovskem koledarju je konec blizu, po Matotovem pa je konec zelo daleč, ker dokler ne prodaš ne izgubiš. Logično?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

Ni pravega konca. So samo zacetki in konci ciklusov. To je vse. Lepo se imejte. Uzivajte v lajfu, raziskujte ga, ker to je vse kar vam ostane. Denarja ne boste mogli vzet s sabo. Izkusnje pa boste. Zato imajo nekateri otroci talente za nekatere stvari. Srecno.

Kripto mesi ::

Za Senior Deva vsaj vemo da trola, tebi se je pa čisto odpeljalo Akvafreš al kaj si že.

Zako ::

mah, kurac i ta BTC, opet neki pada
Zako je zakon!!!

endelin ::

Ajde alti gremo na 67% dominance:D

SuperKripto ::

Btc malo pade malo raste. Ampak to ni tako pomembno. Vsi veste, kaj je najbolj pomembno. Da ste srecni. Zato, kupujete kripto, da obogatite, ker verjamete, da vam bo velik denarja prineslo sreco. Se prav sreca je tisto, po cemu hrepenite, ne bitcoin. Kripto je samo sredstvo, da pridete do tega. Ampak sreca je tudi v malenkostih, kot so skupni prezivljeni trenutki skupaj z drugimi trejdarji, ko skupaj delijo vse trenutke, tiste srecne trenutke kot tudi tiste manj vesele. Vse je to igra zivljenja. Sreca je v glavi. Sreca je v pricakovanju. Sreca je v tebi. Vsi ste lahko srecni takoj zdaj, ta trenutek, ce se odlocite. Vse, kar potrebujete so srecne misli. Vecina misli, da lahko dobi srecne misli samo takrat ko kupi drag avto ali pa dobi na lotu, ali pa se srecno zaljubi v hudo bejbo. Ne, to je v vasih predstavah. Seveda ste tudi takrat srecni, ampak samo zato, ker ste sreco sami takrat priozvajali v vasih mislih. Za razmislek.

Kripto mesi ::

Za svoje blodnje si odpri drugo temo.
««
59 / 1490
»»