» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
27 / 1441
»»

endelin ::

Kaj naj ti rečem: HODL8-)

Senior Dev ::

HOLD jutri pa na tlako, penzije ni ker naredo si napako. Lp, Franca
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Lol kaj je to wrapped bitcoin na 23 mestu?:))

PrihajaNodi ::

Wraped bitcoin je btc na ethereumu. Dejansko dobr kovanec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

Senior Dev je izjavil:

HOLD jutri pa na tlako, penzije ni ker naredo si napako. Lp, Franca

:))

Ta ti je pa ratala. To lahko celo postane naša kripto himna. :D

kow ::

endelin je izjavil:

Lol kaj je to wrapped bitcoin na 23 mestu?:))


Ne ves kaj je wbtc, hkrati pa navajas, da se nic ne zgodi, hihi. Uboga dusa.

PrihajaNodi ::

Raje ga povprasaj kako mu tezos stoji
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

CaqKa ::

spegli je izjavil:

Odjebi. Zarad takih kretenov, nima smisla objava TA.

zakaj pri tem postu nimam možnosti koša?

kow je izjavil:

Zaradi postov tipa Endelin, sem se bolj bullish, haha. Leta 2017/2018 je obstajal samo ICO. Leta 2021 se zacne veselica z layer 2. Ne vem, ce to sprozi zelo veliko rast cen, ampak se vedno mislim, da bo rast vecja kot pri delnicah. Vec kot dovolj zame. Pa, lp.

kaj bo na layer2?
to na BTCju misliš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

CaqKa ::

kow je izjavil:

Ce bitcoine posljes na Coinbase ipd., jih posljes iz "svojega naslova" - torej naslova za katerega imas privatni kljuc, na naslov, ki ti ga dodeli Coinbase. Ti nimas privatnega kljuca za tisti naslov, ampak ga ima Coinbase. Tehnicno, niso vec tvoji kojni. Tvoji so posredno, ker ti jih ne bodo "ukradli" zaradi poslovnega modela, pa tudi pravni sistem te seveda sciti.

še vedno ostaja vprašanje, če je kdorkoli, ki je sprejel neke BTCje ki so bili nevemkak flagani kot kriminalni, da jih ni enako vrednotil kot ostale.
Če sem jaz z njimi nekaj plačal, hočeš reči da ima oni na drugi strani možnost reči, da mu nisem nič plačal, kljub temu da se je tehnično transakcija zgodila?

Zadeva je namreč potem ta da je nekdo - v tvojem zgornjem primeru coinbase - začel BTC obravnavati kot fiat, ki ima državnega skrbnika, ne pa kot BTC, ki je decentraliziran in je zaupanje zgradil s pomočjo proof of work. Na BTCju je vsaka transakcije, za katero je bil plačan fee, legitimna. Coinbase, pa si zdaj vzame pravico da reče, da ta BTC pa več ni BTC.
Ok in kaj se bo zdaj s tem BTCjem zgodilo? Bo coinbase naredil z njim transakcijo za 0,00000001BTCja k meni, za ostalo pa bo dal kot v fee v network?
Kako se ta BTC nato očisti, kdo je zdaj tukaj papež.
Dregnil si nekam kjer nisi dal odgovorov.

Facebook dev ::

Sem stakal nekaj BNBjev v Flamingo Pool in zaslužil v kakšnem tednu 4 Flamingote. Vrednost enega FLamingota je trenutno 40 centov, tako da to je zastonj 1.6$. :)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

lay2er ::

Bravo. Če prišteješ še mamino žepnino, boš kmalu v penziji

DeeJay ::

Facebook dev je izjavil:

Sem stakal nekaj BNBjev v Flamingo Pool in zaslužil v kakšnem tednu 4 Flamingote. Vrednost enega FLamingota je trenutno 40 centov, tako da to je zastonj 1.6$. :)

Ja ta pool je bil res bogi... direkt se je dal kr fino FLM potegnt, ki jih zdej stejkam naprej v FLP-FLM-nNEO pool 667.59% APY
Dans pa z XVS, če si ujel jutranji pump.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

PrihajaNodi ::

Kaj se je zgodilo s sushi farmingom? A ste dolgorocni hodlerji?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

CaqKa je izjavil:


Dregnil si nekam kjer nisi dal odgovorov.


BTC-ji niso "onesnazeni" s strani protokola, ampak od nacionalnih vlad. Coinbase je reguliran s strani ameriske vlade. Ne vem tocno kaj bi rad slisal.
Nisem pravnik, se ne spoznam na financno regulacijo. Ce z evri "posteno" kupis ukraden avto, kaj se zgodi? Nimam pojma, to zadeva pravo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kow ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj se je zgodilo s sushi farmingom? A ste dolgorocni hodlerji?

Moras biti nor, da si dolgorocni hodler. Uniswap je zmagal.

100xbt ::

zih je dobr ker vidm da je se en iz onecoina not... super zadeva
sarcasm off
bejz vn iz tega ce s dau res kej not

https://behindmlm.com/mlm-reviews/geton...


CaqKa je izjavil:

xerror je izjavil:

Pozna kdo geton?
https://geton.trading/

pride skupaj z nekim piplkojnom. pa baje je delal to en ki je bitstamp naredil.
po biznis modelu mi ni nihče znal razložit kak bi naj to dnar delalo. ne vlagam.

CaqKa ::

100xbt je izjavil:

zih je dobr ker vidm da je se en iz onecoina not... super zadeva
sarcasm off
bejz vn iz tega ce s dau res kej not

https://behindmlm.com/mlm-reviews/geton...


CaqKa je izjavil:

xerror je izjavil:

Pozna kdo geton?
https://geton.trading/

pride skupaj z nekim piplkojnom. pa baje je delal to en ki je bitstamp naredil.
po biznis modelu mi ni nihče znal razložit kak bi naj to dnar delalo. ne vlagam.

Kak iščeš da veš kateri review je vredu in kateri ne? Jaz bi rad neki dober review napram ostalim kripto zadevam našel glede CEL tokena, oziroma celsius network.

Facebook dev ::

Moraš bit res neumen, da odpreš geton stran in odpreš tudi nek review za geton, ki ga očitno kritizira in si ti potem pri sebi misliš, mogoče je pa to samo fake review.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

zlabra ::

YFI ter YFII so ble moje najboljše naložbe :D /6

Kvinta ::

Bitcoin je še vedno zakon :D
A.C.A.B

Facebook dev ::

Nov dan, nov exit scam. Vceraj je to naredil $BREE. Pobrisal twitter, medium in vse in dumpal vse tokene na marketu.

Je pa zanimivo, na redditu in 4chanu detektivu ze iscejo identitete za sicer "anonimnimi" developerji. Od nekoga identiteta je ze bila razkrita, tako da mozno ga caka kak strel v glavo v kratkem od kakega butthurt investorja :D
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Machete ::

Ne morem verjet, in to BREE? BRO no way.
Ps: who's bree?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Unisvap pa hotbit drzita BREE. Kaj je lahko drudzga kot scam?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kamiKaZaA ::

En off-topic, ampak se mi zdi zelo pomemben za to temo.

Odkar ni @Vazelin-a v debatah, PrihajaNodi več ne more tako trolati kot sicer, ker nima takšnega sogovornika. Včeraj PrihajaNodi vpraša: Zakaj ste @Vazelina benali iz slotecha? https://slo-tech.com/forum/t530830/p686... In poraja se mi vprašanje, kako to da PrihajaNodi ve, da je @Vazelin banan? Grem gledati profil od @Vazelin: https://slo-tech.com/profili/112814/?me... in dejansko opazim dve stvari. Zadnji komentar: pred točno enim mesecem in zadnja prijava točno danes. Zakaj bi se nekdo prijavil in nebi napisal komentarja? Verjetno je res banan in ga ne more napisati, ter vsaki dan probava, če ga pa danes lahko napiše.

In tu sedaj pride ključno povezovanje dogodkov: Je morda PrihajaNodi=Vazelin in zato tudi ve, da je on sam baniran, ker preko profila @Vazelin ne more več trolati? Zakaj banirati @Vazelin in ne @PrihajaNodi? Spet povezujem stvari in @PrihajaNodi je starejši račun. Je torej moderatorjem prekipelo in so se odločili, da blokirajo 1 acc od vsaj dveh acc, katera se prijavljata iz istega IP-ja? Se je morda eden najbolj nadležnih trolov @PrihajaNodi razkrinkal in nam dal dokaz, da je tudi @Vazelin njegov račun?

Morda se spet motim pri svojem razmišljanju in sem narobe povezal vse te dogodke. Kaj pa vi mislite?

Facebook dev ::

Ti pomagam, motiš se pri razmišljanju. Kje pa točno greš narobe, ti pa dopuščam, da malo razmišljaš out of the box. Glede na vse teorije in razne druge stvari, mislim, da bi znal najti razlago, zakaj PrihajaNodi lahko ve, da je Vazelin benan, pa čeprav je druga oseba.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kamiKaZaA ::

Facebook dev je izjavil:

Ti pomagam, motiš se pri razmišljanju. Kje pa točno greš narobe, ti pa dopuščam, da malo razmišljaš out of the box. Glede na vse teorije in razne druge stvari, mislim, da bi znal najti razlago, zakaj PrihajaNodi lahko ve, da je Vazelin benan, pa čeprav je druga oseba.

Edino kaj mi zdaj pade na pamet: PrihajaNodi je hodil v gej klub v Romuniji (o tem je trolal). Tam je te "verjetno" spoznal to osebo zgoraj in ko sta se spoprijateljila, mu je povedal tudi za Slo-Tech. Ta oseba ni vedela kako bi si dala vzdevek, pa je na koncu uporabila to kar se v gej klubu največkrat prakticira in hop imamo @Vazelin na forumu. :))

P.S. nimam idej in ne da se mi glave beliti s tem. Če ti je napiši kaj več ali pa če ne želiš, ti tudi ni treba.

Jacksmav ::

Ajej psihiči, trolate...puste folku naj počne kar hoče...če vas ne ovira :)

kamiKaZaA ::

Jacksmav je izjavil:

Ajej psihiči, trolate...puste folku naj počne kar hoče...če vas ne ovira :)

Maš prav. Sedaj sem še jaz zasvinjal temo in postal isti trol. Naj moderator pobriše moja zadnja dva komentarja iz te teme. Hvala.

Facebook dev ::

kamiKaZaA je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Ti pomagam, motiš se pri razmišljanju. Kje pa točno greš narobe, ti pa dopuščam, da malo razmišljaš out of the box. Glede na vse teorije in razne druge stvari, mislim, da bi znal najti razlago, zakaj PrihajaNodi lahko ve, da je Vazelin benan, pa čeprav je druga oseba.

Edino kaj mi zdaj pade na pamet: PrihajaNodi je hodil v gej klub v Romuniji (o tem je trolal). Tam je te "verjetno" spoznal to osebo zgoraj in ko sta se spoprijateljila, mu je povedal tudi za Slo-Tech. Ta oseba ni vedela kako bi si dala vzdevek, pa je na koncu uporabila to kar se v gej klubu največkrat prakticira in hop imamo @Vazelin na forumu. :))

P.S. nimam idej in ne da se mi glave beliti s tem. Če ti je napiši kaj več ali pa če ne želiš, ti tudi ni treba.


Nevem koliko smem izdajat skrivnosti na forumu, vendar Vazelin se je že večkrat javil v tej temi tudi odkar je benan pod vzdevkom endelin.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Mato989 ::

To da je vazelin banan nodi in jaz veva ker mamo privat debato in je s svojim drugim nickom povedal
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Buggy ::

dost labilni ste in predvidljivi tudi. ZEH!

kow ::

meanwhile... brrrrrrrrrr se bliza in BTC se odziva.

Senior Dev ::

Noro je odletelo v nebo vse skupaj. Gremo do lune ali je meja nebo?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Facebook dev ::

Ni ga lepšega kot pa neumen komentar od Senior Deva na sobotno jutro.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Za koliko denarja si prodal danes kriptovalut v tem bullu?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Facebook dev ::

Nič nisem prodajal. Nekaj velikega ali pa nič. Mi je vseeno če potegnem ven jurja ali dva. Pa ti?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

Hehe analitik kamikaze .. so wrong. Nisi glih material za Goldman Sachs. :D

Glede stanja na kriptu. Glede na dejstvo da sem balls deep v xtz še nisem imel veliko od tega bumpa iz 330 na 360mlrd:P

Facebook dev ::

Mogoče bi prišlo prav, da za kakšen centimeter potegneš ven in to porineš v kakšne trenutne hype projekte.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

endelin ::

Moj blockfolio trenutno:
- xtz 50%
- xrp 22%
- xlm 10%
- ostalo...

Vem, btc bi moral biti pri vrhu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Pundija se drzis?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Vazelin je dal v Carvertical celotno plačo to se spomnim. To je zdaj tam okoli 1$ vse skup po najboljšem možnem scenariju. Zdaj poznaš filing kako se počutijo delavci v Bangladešu ki delajo za pest riža na dan. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Thezako ::

Jaz sem vložil v geton trading pred 200dnevi in mi normalno deluje... sem presenčen

Facebook dev ::

Si prijavljen za ban. Upam, da ti karma vrne za vse v življenju kar slabega počneš, scammer neumni.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Thezako ::

Kdo ?

Facebook dev ::

Ti. Nekoristen poden družbe.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Thezako ::

Prav. Jaz sem samo povedal da sem vložil, ker je nekoga zanimalo na forumu.

Facebook dev ::

Ne, ti lazniva pizda. Ti si to povedal, ker upaš, da vam bo kdo vložil v ta vaš scam. Bi pisal naprej, ampak bom potem najbrž dobil naziv, no sicer ga bom dobil najbrž že s tem. Izmečki kot si ti, si ne zaslužijo biti del družbe.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Thezako ::

Pa kaj je s tabo?? Mal se umir... Oprosti ker sem povedal po resnici in našel forum kjer je bilo malo govora o tem getonu... sam sem pač raskiral 500€ in jih dal v ta geton. Če ti pa kej ne paše me pa ignoriri ker ti nisem nic naredil niti nimas pravice da me napizdevaš...

kow ::

Nobenega ne zanima tvoj nakljucni zeton, ki nima nobenega smisla.
««
27 / 1441
»»