» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
23 / 1441
»»

Mark2806 ::

Ima kdo kakšno mnenje o ALGO in OXT? Oba se zdita "ready to run"...

PrihajaNodi ::

Oxt si ze zamudil vlak Algo pa podobn kot xtz. Tron se mi zdi ok
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Mato989 je izjavil:

Ufff, yearn.finance je pa tudi zgrmel dol =)

Pisda kwa vam to pada ko ste kupovali še po 10$ zdaj pa že 2$ jaoooo keri minusi.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Senior deluje mal tecen k je prepozno link prodal, hihi.

PrihajaNodi ::

Link se kar dobro drzi, se vedno top 10
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Padel je za 50%, to se zdi bolj katastrofa.. vsaj glede na moj portfelj.

PrihajaNodi ::

Joj oprosti kaj naj Tezos holderji recemo? Buy the dip but where the dip ends?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mark2806 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Oxt si ze zamudil vlak Algo pa podobn kot xtz. Tron se mi zdi ok


Ce gledas TRON pri 0,024...se strinjam.

Ampak na dolgi rok sta Algo in OXT precej vsebinska coina.

XTZ je pa svoj vlak zamudil ze pred letom dni.

svecka ::

bitcoin se še drži. Če pade pod 10k adijo market.

kamiKaZaA ::

svecka je izjavil:

bitcoin se še drži. Če pade pod 10k adijo market.

PrihajaNodi ::

Opala Tezos je pa gor pognal
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jaki-1 ::

Mato989 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

XYearnFinance Airdrop
https://xyearn.finance/sales-dashboard?...
Klon YFI... mogoče kej napumpa, who knows.
Oba dobiva 0.12 XYFI z mojim referalom.


Dajmo nardit vlakes raje v oni temi za refe ko je odprta, bom poiskal


Mato, kaj če je to scamm. ??
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Facebook dev ::

Itak je scam.

Še zmeraj pa lahko prodaš nekomu drugemu. Kot sem reku, šlo se bo o tem, kdo bo zadnji kupil in ne bo našel nekoga, ki bo kupil od njega.
Glede na spletno stran, funkcionalnost, pravopisne napake in to, da je projekt "ziv" že 1 mesec, je jasno, da drugega kot scam ne more biti.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Jaki-1 ::

Kaj pa imamo od tega? Pošiljamo svoje addresse...
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Facebook dev ::

Vse kar rakriješ je nek svoj ETH address, nič kritičnega. Potencialno pa se bo dalo ta token prodat za par 10$. Če ti seveda ni problem naokoli prodajat scamov in drugim turit neuporabne tokene. Ampak glede na to, da smo del kripta, zgleda nobeden izmed nas nima problemov s tem. Vse je igra.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Men ste tezos tko uturil. Hvala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Kakob in Jype sta ti ga.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Čokoladko ::

In kdo je ta famozni Kakob? A je to kaka referenca tega foruma?

svecka ::

ali kdo vidi potencialni pump v CRV? Do sedaj ga v njegovi zgodovini še niso nikdar.

kow ::

Ker je bil inital pump tako velik. V resnici je valuacija se vedno gromozanska, ce se ne motim je diluted market cap circa 3-4 milijarde.

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/av...

Ico cena tega coina je bila 0,5 skoraj toliko kot kot xtz.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Svaka čast Nodi. Ti vedno vložiš resne denarje v pravo stvar.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mark2806 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Men ste tezos tko uturil. Hvala


Nodi, prebol že xtz. Life goes on! :))

PrihajaNodi ::

Evo je kdo kupil tole ko sem priporocal?
https://coinmarketcap.com/currencies/sa...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Saljivec. Ce bi kupil takrat ko si priporocal, bi bil se zmerak 50%+ v minusu ...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

anketar ::

a je kkšema kript telegram al pa discord grupa za slovence?

CaqKa ::

Kaj se te preprite o tem kako je stanje katerega kovanca na kateri dan?
Poglejte raje kaj kateri kovanec ponuja in kaj od tega se vam zdi uporabno. Ne pa da se prerekate o ceni... to je neplodno


Facebook dev je izjavil:

Satoshiju PoS ni na misel prisel.

Kaj to pomeni, da nisi navdušen nad eth2?

Facebook dev ::

To pomeni, da se je Satoshi odlocil za PoW, ker PoS ni poznal in ne za to, ker je imel na voljo oba in se je odlocil, da bo raje imel Bitcoin na PoW.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Moje mnenje je da je uporaben kovanec xrp ker je hiter in monero zaradi anonimnosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

XRP je neuporaben, ker sploh ni pravi kripto (ni permissionless) ... eden vecjih shitcoinov med top 100.

PrihajaNodi ::

Xrp je kot dolar je hiter in povsod se ga da menjat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

banana je tud kot dolar, a ne?

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Praktično vsi bodoči penzionisti foruma.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

spegli ::

$ (DXY) je ponorel in vse ostalo potem pade. Čopanje do konca leta imho.

Nabavil ETH 338. Ideja scalp do 350.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

A. Smith ::

kow je izjavil:

XRP je neuporaben, ker sploh ni pravi kripto (ni permissionless) ... eden vecjih shitcoinov med top 100.

Kot prvo lažeš in kot drugo po vsej verjetnosti pojma nimaš, o čem govoriš.
XRP consensus network (njihov tip blockchaina) je permissionless.
https://exchange-support.blockchain.com...

XRP can be sent directly without needing a central intermediary, making it a useful financial instrument in acting as a bridge between two different currencies.

Kar ni permissionless, je pa stičišče s fiat valutami (xcurrent omrežje, ILP).
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kow ::

Mas prav, sem se zmotil.

No, sticisce pa permissionless, ki je tudi glavni use case. Se vedno ne razumem, kaj daje vrednost XRP-ju.. Poleg tega bodo itak stablecoini na ethereumu kmalu na layer 2.
No value, razen, ce seveda regulatorji preferirajo ta network. Zame shitcoin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

PrihajaNodi ::

Stablecoine bo imel tudi xtz, pa? Ker jih se ni dovolj? Je najbolj uporaben, bolj kot btc
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Čokoladko ::

Pofukan Omisego pa random pump do tam kjer sem prodal. Da bi kupil bi pa imel sedaj 5k plusa. Haha ma kera jajca so to res. Živa gemblarija ti alti glupi. Tega sranja kadar kol se pipnem puhnem denar. Kaj me to lahko izuču? Da nimam pojma o altih ali pa ne sreče. Zame je samo BTC. Ostalo kurac :D

Kvinta ::

kow je izjavil:

XRP je neuporaben, ker sploh ni pravi kripto (ni permissionless) ... eden vecjih shitcoinov med top 100.


Načeloma ma on čisto prav:))
A.C.A.B

PrihajaNodi ::

Čokoladko je izjavil:

Pofukan Omisego pa random pump do tam kjer sem prodal. Da bi kupil bi pa imel sedaj 5k plusa. Haha ma kera jajca so to res. Živa gemblarija ti alti glupi. Tega sranja kadar kol se pipnem puhnem denar. Kaj me to lahko izuču? Da nimam pojma o altih ali pa ne sreče. Zame je samo BTC. Ostalo kurac :D


Kupi Tezos sedaj ko je poceni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A. Smith ::

kow je izjavil:

Mas prav, sem se zmotil.

No, sticisce pa permissionless, ki je tudi glavni use case. Se vedno ne razumem, kaj daje vrednost XRP-ju.. Poleg tega bodo itak stablecoini na ethereumu kmalu na layer 2.
No value, razen, ce seveda regulatorji preferirajo ta network. Zame shitcoin.


Stičišča so permissioned. In nima veze če so permissioned, ker jih itak banke uporabljajo in druge finančne institucije. Zanje je je zadeva komot permissioned.

Pa, če smo že pri tem, stičišča niso v celoti permissioned ampak se povezave za nakazila tvorijo glede na zaupanje. Če oseba A zaupa B, B pa zaupa C, lahko A nakaže C. To pa pravzaprav ni permissioned ampak semi-permissioned.

Če pa nekdo pošlje xrp-je nekomu po originalnem ledgerju, je pa to permissionless in svetlobna leta hitrje in ceneje, kot pri BTC. Skratka, če hoče nekdo XRP uporabljat kot kriptovaluto, bo vesel hitrega in učinkovitega orodja, kjer lahko s svojimi sredstvi svobodno razpolaga in proti kateremu je btc zastarel po funkcionalnosti.

XRP je deležen ogromno odpora, ker posluje z bankami, ki se v kripto svetu smatrajo za sovražnika. Ampak nepravično je, da je zato predmet širjenja dezinformacij (ki jih je res veliko).
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kow ::

- samo typo je bil (permissioned vs permissionless)
- saj je vseeno kolk je hitr.. podobno hitrost bos dobil pri vsaki eth L2 resitvi
- banke so irrelevantne

anketar ::

Čokoladko je izjavil:

Pofukan Omisego pa random pump do tam kjer sem prodal. Da bi kupil bi pa imel sedaj 5k plusa. Haha ma kera jajca so to res. Živa gemblarija ti alti glupi. Tega sranja kadar kol se pipnem puhnem denar. Kaj me to lahko izuču? Da nimam pojma o altih ali pa ne sreče. Zame je samo BTC. Ostalo kurac :D


#weakhands pr altih hodlaš tud po več mesecev, zato pa fuknš not kokr želiš maksimalno spušn in nč več

kamiKaZaA ::

anketar je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Pofukan Omisego pa random pump do tam kjer sem prodal. Da bi kupil bi pa imel sedaj 5k plusa. Haha ma kera jajca so to res. Živa gemblarija ti alti glupi. Tega sranja kadar kol se pipnem puhnem denar. Kaj me to lahko izuču? Da nimam pojma o altih ali pa ne sreče. Zame je samo BTC. Ostalo kurac :D


#weakhands pr altih hodlaš tud po več mesecev, zato pa fuknš not kokr želiš maksimalno spušn in nč več

+1

točno to sem jaz naredil. Trenutno sem v minusu. Imam pa čas in upanje, da bo nekoč plus.

Facebook dev ::

Jaz imam strategijo, da vsakič ko me zunaj prime, da bi kaki punci plačal pijačo, si to zabeležim in na koncu meseca seštejem skupaj koliko bi to naneslo in to vržem v kripto. Ker me je mikalo, da bi ta keš tako ali tako porabil, mi ga ni škoda, glede na to, kok sem thirsty, se pa tudi nabere nekaj 100€ na mesec.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Senior Dev ::

Občutek vlagati v brhka dekleta je super, ampak vlagati v kripto in živeti v celibatu - neprecenljivo. Svaka čast in kapo dol.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Zato se zivi. Mogoce kak sex turizem kdaj pa kdaj, kar je ceneje kot placevati pijacke puncam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A. Smith ::

kow je izjavil:

- saj je vseeno kolk je hitr.. podobno hitrost bos dobil pri vsaki eth L2 resitvi

XRP ima na glavnem ledgerju zmogljivost 50kTPS, ETH L2 verige pa prav tako. XRP L2 rešitev v nastajanju (morda bo celo L1 rešitev!) se imenuje Bazalt in ciljajo na 1 mio TPS. In ja, taka hitrost je dolgoročno dejansko potrebna.

kow je izjavil:

- banke so irrelevantne

Še enkrat, permissioned atribut velja pri posebni funkciji te valute, ki je ostale kriptovalute sploh nimajo.

Za ostale obtožbe na račun XRP si preberi pa tole.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Čokoladko ::

anketar je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Pofukan Omisego pa random pump do tam kjer sem prodal. Da bi kupil bi pa imel sedaj 5k plusa. Haha ma kera jajca so to res. Živa gemblarija ti alti glupi. Tega sranja kadar kol se pipnem puhnem denar. Kaj me to lahko izuču? Da nimam pojma o altih ali pa ne sreče. Zame je samo BTC. Ostalo kurac :D


#weakhands pr altih hodlaš tud po več mesecev, zato pa fuknš not kokr želiš maksimalno spušn in nč več


Jez sm notri butnu 45k €. Pa v trenu oka pridelov 5 jurjov minusa. Nemogoč to trejdat. Ni šanse. Živa gemblarija :D
««
23 / 1441
»»