» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
12 / 1485
»»

PrihajaNodi ::

A kdo vidi kako polkadot rine gor? Ze na 6 mestu. Pred bch. Nora rast
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/da...

Se eden na polkadot pa #akro bi znal tudi fajn gor it
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Že vidim jok in stok povezan s polkadot8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Tvoj problem ce si Tezos kupoval poceni pri 3.66 usd
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Škoda da nismo poslšali Nodija bi bili vsi že v penziji. Vse kar je šilal se je iz dreka spremenilo v zlato.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Vazelin ::

Pravi alkimist:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kow ::

Precej velik jih gamblea tud na xdai (STAKE).

lejko0 ::

Sem sel po prvem shilu nodija v polkadot, ampak razmisljam da bom vsak cas prodal. Pomoje gre gor tudi zaradi nizkeg circulating suppya, kjer noben prakticno ne ve kaksen je. Zato ga tudi na coinmarketcapu vztrajno umikajo in vračajo na lestvico. Uglavnem, ko se bodo devi odločili na veliko unovčevat dobičke, se nam ne piše nič dobrega.

Kvinta ::

Kak se vam ljubi tu s temi centi ukvarjat :))
A.C.A.B

svecka ::

lejko0 je izjavil:

Sem sel po prvem shilu nodija v polkadot, ampak razmisljam da bom vsak cas prodal. Pomoje gre gor tudi zaradi nizkeg circulating suppya, kjer noben prakticno ne ve kaksen je. Zato ga tudi na coinmarketcapu vztrajno umikajo in vračajo na lestvico. Uglavnem, ko se bodo devi odločili na veliko unovčevat dobičke, se nam ne piše nič dobrega.


Jaz tudi razmišljam o prodaji, ker je celoten market cap padu dol in optimizem pada na celem trgu. trgujejo sam še boti in stagnirajo trg.

Facebook dev ::

Jaz tudi razmisljam o prodaji. V najboljsem casu sem bil x2 glede na zacetnu vlozek, sedaj sem le se x1.75.

Medtem ko sem oa recimo zadnja dva dneva zvecer malo igral microstakes poker in naredil iz 2$ v 20$. Torej x10. In to veliko prej kot v kriptu. Pomoje je cas, da bolj pametno vlozim svoj denar in cas.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

KriptoKekec ::

Danes zvečer ima Powell uradni govor o inflaciji. Sumim, da bo jutri BTC ali 20% nižje ali pa 20% višje kot danes. Zdi se mi, da je pump verjetnejši.

Jacksmav ::

a te že vsi prodal dot :, mislim, da bo to pravi gain :)to the moon :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

PrihajaNodi ::

Told ya!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Nabavil nekaj zlata in eth at 380.

Facebook dev ::

KriptoKekec je izjavil:

Danes zvečer ima Powell uradni govor o inflaciji. Sumim, da bo jutri BTC ali 20% nižje ali pa 20% višje kot danes. Zdi se mi, da je pump verjetnejši.


Teorija: Doloceni ljudje ze vejo, da bo powell povedal za kripto poziitvne novice in sedaj kupujejo vse po vrsti ko je nizko. To je tudi razlog, da so vsi Binance IEO kovanci +15%.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

svecka ::

Bi bilo treba buy order spremljati če bi ta teorija držala, ker ti "določeni ljudje" ne kupujejo za enga jurja ampak kar za milijonček ali dva naenkrat. Sem videl ko je nekdo dal sell order za pol milijona na kraknu za poko.....tej ljudje služijo na polno ob takih velikih vložkih ob malenkostnih nihanjih.

PrihajaNodi ::

Tezos je od Athja ze 1.40 usd. Moj predlog je da se ga proda. Vsi so zbezali v dot.com Tezos pa kljub novicam o Aspen tokenu, lastnem oraclu drsi dol. enostavno je ta kovanec povozil cas.

Pa nisem edini ki tako razmislja preden me Perci vn zaklene da jamram:

http://urdubtc.blogspot.com/2020/08/tez...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mile ::

Ja, odlicen predlog..skoraj na dnu kanala, supporta in ti bi prodajal..

PrihajaNodi ::

Fuck it 9+ mescev rabjo za posodobitev protokola. V tem casu dobis otroka. In to s 600m v zepu. Cena (ce sploh) bo sla gor zaradi spekulacij ne pa fundamentov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Tatankas ::

Kdaj se pa je nazadnje posodobil BTC, ETH, XRP, ADA, DOT, BCH, LTC, XLM, TRX, XMR, ATOM, NEO? Oziroma kakšen je povprečen čas med posodobitvami protokolov pri teh kovancih? Zopet pišeš neumnosti in kažeš neznanje, ter iz sebe delaš idiota.

PrihajaNodi ::

Polkadot, si preberi, kaj vse pocnejo. Algorand si pa nisi ogledal in si namerno nalepil dinozavre? Mogoce si poglej se Ava.

Omenjeni gredo itak na smetisce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

doktorproof ::

Dajta raje povedat, se dokupuje ali panično prodaja?! Polka igra na muč!

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

Kaj si to prilepil? Sem tam na začetku prebral fundamental šit, potem šele videl, da nima veze z mojim vprašanjem... še zdaj se mi roke tresejo.

Tatankas ::

Omenil sem ti večino kovancev iz TOP20. Torej ti trdiš, da nek kovanec, ki je v dveh letih imel 3 nadgradnje protokola ni vreden nič in ga primerjaš z enim kovancem, ki je izšel v zadnjem mesecu in drugim, ki še sploh nima živega omrežja? A ti sploh veš kaj pišeš?
Ne me narobe razumet. So vsi dobri projekti. Sam imam tako DOT, kot ALGO, pri AVAX pa mi ni uspelo sodelovati v ICO. Ampak to kaj ti pišeš je absurdno. Sicer pa a mi lahko razložiš, kaj tako epičnega prinašata DOT in AVAX razen finalitya?

kow ::

@Tatankas
Nodi je slo-tech mem. Nobeden ga ne jemlje resno ;)

Tatankas ::

Opažam ja. Koliko vidim se večinoma sam s sabo pogovarja.

PrihajaNodi ::

doktorproof je izjavil:

Kaj si to prilepil? Sem tam na začetku prebral fundamental šit, potem šele videl, da nima veze z mojim vprašanjem... še zdaj se mi roke tresejo.



Perci bo zaklenil temo ce bos nagajal.

kow je izjavil:

@Tatankas
Nodi je slo-tech mem. Nobeden ga ne jemlje resno ;)


Jah sej v casu ko je polka bil na prvi borzi sem ga mocno priporocil in je lahko dobil vsak 100%. Vazel pa je kupoval xtz po 3.66 usd. Ampak ok, vsakomur svoje.

Zgodovina sprememb…

JanezH ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/da...

Se eden na polkadot pa #akro bi znal tudi fajn gor it


Si nabavil? Kdaj?

PrihajaNodi ::

Nop. Mam sam Kraken in se mi ne ljubi vec kyc delat...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

Res ne vem zakaj določeni osebki puvate čez določene projekte, če nisi zadovoljen prodaj, poveš enkrat in basta...dejmo mal kulturi bit :)

Jacksmav je izjavil:

Res ne vem zakaj določeni osebki pluvate čez določene projekte, če nisi zadovoljen prodaj, poveš enkrat in basta...dejmo mal kulturi bit :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

kow ::

Preprosto, da sodis projekt moras imeti neko metodologijo. Napisati moras nekaj strani teksta/analize. Tukaj se samo malo zabavamo, ni to resna debata.

Facebook dev ::

Nekaj v stilu popularnih Vazelinovih drznih napovedi iz leta 2019:

Tezos bo prej dosegel 0.9$ kot pa 5$. Quote me later.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

kow je izjavil:

Preprosto, da sodis projekt moras imeti neko metodologijo. Napisati moras nekaj strani teksta/analize. Tukaj se samo malo zabavamo, ni to resna debata.


A clanki, ki sem jih objavil niso dosti? Ne me j**** nismo vec v 2017 kjer se je shilalo scam coine in je perci zaprl temo vsak teden. Kaj tocno hoces? Copy paste v slovenscino?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Tatankas ::

PrihajaNodi edina tvoja dodana vrednost bi bila, če bi zapustil ta forum. :)):)):))

PrihajaNodi ::

A prevec boli ko Tezos ni 5 in sam tanka dol, polkadot pa gor? Meh sem vas opozoril.
Mimogrede kje je @kakob? Je ze prodal svoje virtualne zetoncke?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

doktorproof ::

Je še kdo opazil, da "vsi" grafi zadnje 3, 4 ure zgledajo približno isto?

Mato989 ::

doktorproof je izjavil:

Je še kdo opazil, da "vsi" grafi zadnje 3, 4 ure zgledajo približno isto?


A si slep?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

doktorproof ::

Kako to misliš, ne razumem?

Senior Dev ::

Mislim da je čas za zaklep teme. Večina pametnih forumašev je že tako ali tako v zasluženi kriptopenziji, tukaj pa še samo vedno več zafrustriranih luzerjev. Link je najboljši kojn!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Facebook dev ::

Senior Dev je izjavil:

Mislim da je čas za zaklep teme. Večina pametnih forumašev je že tako ali tako v zasluženi kriptopenziji, tukaj pa še samo vedno več zafrustriranih luzerjev. Link je najboljši kojn!


Haha, pljuvaš v svojo skledo s komentiranjem v tej temi. Luzer!
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Facebook Dev and Senior Dev sta isti osebi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Ja, imaš prav vkolikor je lahko ena oseba 100% zaposlena v dveh različnih podjetjih.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

tilio ::

Tatankas je izjavil:

Kdaj se pa je nazadnje posodobil BTC, ETH, XRP, ADA, DOT, BCH, LTC, XLM, TRX, XMR, ATOM, NEO? Oziroma kakšen je povprečen čas med posodobitvami protokolov pri teh kovancih? Zopet pišeš neumnosti in kažeš neznanje, ter iz sebe delaš idiota.


Protokol pri Cardano ADA se je posodobil konec aprila. Potem pa še switch na PoS, ki se je zgodil 29.7..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilio ()

Tatankas ::

A za tebe je vklop transakcij in omogočitev delegiranja nadgradnja? kakšen shitcoin pa je ADA, da se s tem hvali? Zdaj še samo reči da pa je naslednja nadgradnja governance. To je imel PrihajaNodijev shit coin ob zagonu omrežja, pred dvema ali tremi leti.

spegli ::

Helihopterski denar. Ni za plebs.

PrihajaNodi ::

Tatankas je izjavil:

A za tebe je vklop transakcij in omogočitev delegiranja nadgradnja? kakšen shitcoin pa je ADA, da se s tem hvali? Zdaj še samo reči da pa je naslednja nadgradnja governance. To je imel PrihajaNodijev shit coin ob zagonu omrežja, pred dvema ali tremi leti.



Realno je @polkadot povozila Tezos in se z njim ne more primerjati. Btw je kdo kupil tale dip od polke?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Btw je kdo kupil tale dip od polke?

Bi bilo možno, da bi namesto 5x na dan postavil to vprašanje 10x na dan?
««
12 / 1485
»»