» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
186 / 1490
»»

endelin ::

Torej do marca akumulacija

SuperKripto ::

sloxl8 je izjavil:

To je tako kot žena - jaz tega ne bi, to mi ni všeč - pove pa ne, kaj dejansko bi. Ti pa ugibaj.

Zenske imajo v povprecju bistveno bolj razvito intuicijo kot moski. Zato morda pricakujejo, da bo moski tudi znal uporabit mal intuicije. Ampak ponavad pogrnejo na celi crti. Nekateri moski vedo samo tisto, kar jim zena pove, cetudi se zlaze. Zenska pa ze po tvojih oceh zna marsikaj razbrat, tudi to, ce govoris resnico ali ne. Kaj ce bi se kej od zene naucil in malo intucijo razvijal.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vazelin ti izvajas ze 3 leta buyback

SuperKripto je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

To je tako kot žena - jaz tega ne bi, to mi ni všeč - pove pa ne, kaj dejansko bi. Ti pa ugibaj.

Zenske imajo v povprecju bistveno bolj razvito intuicijo kot moski. Zato morda pricakujejo, da bo moski tudi znal uporabit mal intuicije. Ampak ponavad pogrnejo na celi crti. Nekateri moski vedo samo tisto, kar jim zena pove, cetudi se zlaze. Zenska pa ze po tvojih oceh zna marsikaj razbrat, ja tudi to ce govoris resnico. Kaj ce bi se kej od zene naucil in malo intucijo razvijal.



Zenske se orientirajo po luni. Moski tega ne znamo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Vse se da izboljsat, samo mora obstajat zelja pa trud. Ne rabis nobene lune za to.

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

Verjetno vas zanima, kako gre moj navidezni 20x short z 1m$? Začel sem ga pri 35.7k, trenutna vrednost je pod 32k. To pomeni več kot 10% padec oziroma pri 20x marginu več kot 200% profiti. Z 1m$ začetnega vložka se sedaj bohotim z navideznimi 3m$. S tem pa tudi zapiram svoj short in grem v zasluženo virtualno penzijo.

Hvala in lep pozdrav, Jože

SuperKripto ::

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Tetherfud, čestitam za imaginarno penzijo! 8-)
Pošlji kakšno kartico iz Tailanda!

sloxl8 ::

SuperKripto je izjavil:

sloxl8 je izjavil:

To je tako kot žena - jaz tega ne bi, to mi ni všeč - pove pa ne, kaj dejansko bi. Ti pa ugibaj.

Zenske imajo v povprecju bistveno bolj razvito intuicijo kot moski. Zato morda pricakujejo, da bo moski tudi znal uporabit mal intuicije. Ampak ponavad pogrnejo na celi crti. Nekateri moski vedo samo tisto, kar jim zena pove, cetudi se zlaze. Zenska pa ze po tvojih oceh zna marsikaj razbrat, tudi to, ce govoris resnico ali ne. Kaj ce bi se kej od zene naucil in malo intucijo razvijal.

Nekam protisloven si. Če bi imele ženske tako dobro intuicijo, ne bi PRIČAKOVALE, da bo znal moški tudi to uporabit, ampak bi vedele, da je ne bo, zato lahko zaključim samo, da je tvoje zgoraj napisano samo mit in ženske dejansko nimajo tako dobre intuicije, zato bi morale POVEDATI na glas, kaj mislijo, in ne samo domnevati, da jim moški znajo brat misli.

SuperKripto ::

lol, verjetno si zamesal intuicijo z jasnovidnostjo. :D
Jasnovidne pa niso. Vsaj vecina ne. Drgac pa vsak moski lahko to uporabi, ce se le potrudi. To zenske zelijo, da se potrudite zanje.

Zgodovina sprememb…

sloxl8 ::

Nisem zamešal.

SuperKripto ::

Zenska zeli, da se potrudis zanjo. To pomeni posvecanje pozornosti. V tem uzivajo. To jim nekak potrdi, da vam je mar zanje. Vsak moski lahko uporabi intuicijo. Mal preber na internetu kako jo lahko spet obudis. Intuicijo mislim.

Kripto mesi ::

Kam smo prišli, tip, ki v življenju ni imel ženske deli nasvete o ženskah, frizerke pa o kripto investicijah. Vrhunsko!

SuperKripto ::

Si preprican? lul

SuperKripto ::

Sem antitalent za grafe/ Pa tudi za risanje. Ampak ce se clovek potrudi, ampak res potrudi in posveti dost casa, se lahko marsikaj izboljsa. Evo, nikol u zivljenju nisem narisal ne vem kaj. Ampak sem se potrudil in drugi so pohvalili moje prizadevanje., Ceprav ni nevem kaksna umetnina, ljudje cenijo trud.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS...

tonis ::

Dečki, relax.

Po bearflag stranici se shortterm target ujema s fib38, ki je na 29750.
Ampak ne vzet za sveto..

//Aqua, vidim da si vmes nekaj dopisal.. Jaz zelo cenim tvojo pomoč. Res je po svoje zanimivo, da si šel v back to the nature vode, ampak to ne vpliva na moje splošno mnenje o tebi. Vsak svoboden človek si sam izbira pot.

PrihajaNodi ::

SuperKripto je izjavil:

Si preprican? lul


Ja. Zenske se orintirajo po luni. Ko imajo ovulacijo postanejo hormonsko neuravnovesene.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

Tonis se strinajm. Vsak si izbere pot in je odgovoren za svoja dejanja. V tej simulaciji smo zato, ker se vedno nismo popolni in se ucimo in sprot napredujemo. Ponavljamo razred (reinkarnacije) dokler ne opravimo preizkusov. Nekateri so nizji razredi. Nekateri visji. Vrtec, osnovna sola, srednja, faks, magisterij, doktorat itd. Na koncu verjetno lahko napredujemo do angelov. Pa morda se dlje. Angelom se ni treba reinkarnirat, razen ce imajo posebne zelje ali naloge.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Daj pejte kam drugam no. Tole je abotno do konca.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SuperKripto ::

ok :D
bomo presaltal na kripto.

Motion ::

Sand lepo dela danes

tonis ::

Machete je izjavil:

Daj pejte kam drugam no. Tole je abotno do konca.


:D:D

kow ::

Saj bi predlagal "tehnicarjem", da si naredijo svojo temo... samo vemo, da ne bodo sli.

DegenGambler ::

Se cuti napetost v zraku. Ce pade pod 28k, pot vrzem svoj dodatni enomesecni dca v kripto takoj.

Machete ::

Nobene napetosti ni, samo tole brezpomensko trolanje je čez vsako mejo.
Ni ene pametne informacije na desetinah strani.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

kixs ::

A je ze spet cas za konsolidacijo?

tonis ::

Tule so fib leveli (desno od črnih črt). Osebno menim da če bo korekcija zaključena januarja, gremo na fib61, če pa februarja, pa gremo na fib50.


sicer pa...
... padec iz trikotnika, gleda na razvoj včeraj/danes mi je bilo kar smiselno da gre na dol, zaradi različnih indikatorjev.
Trenutno odboj od 4h MA200, ki je nismo srečali že od 11. decembra. (imho nas bo nekaj časa držala)
Če prebije, potem je po moje next target prej omenjeni fib38, na malo daljši rok pa dnevni MA50, ki je danes na 27900. Če jo prebije in gre dol do padajočega kanala(spodnja rumena črta na grafu, potem sem prepričan da se bo še isti dan vrnila nazaj nad MA50) Takih črt se namreč ne prebije brez odboja. Ampak, do sedaj je v bullu pri vsaki korekciji prišlo do preboja dnevnega MA50, tako da zakaj ne bi bilo tokrat isto?

pod črto - že videna zgodba, pink ponk med MA linijami

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

Nobene napetosti ni, samo tole brezpomensko trolanje je čez vsako mejo.
Ni ene pametne informacije na desetinah strani.


Kaj da ne? Si slep? Si kupil reef, pho?
Aqua se pa zajebava s tem crtam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Curve Dao token pa bullrun

že lep profit bi mel :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

Kaj si kupil ko si ga prodal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

paradoxxx ::

Q. Kako so menjalnice kontolirane, da ne izvajajo scana short/long pozicij in v primeru vecjih tradeov ne gredo kontra uporabnikom, da jih likvidirajo? Kako je to kaj urejeno

endelin ::

endelin je izjavil:

Curve Dao token pa bullrun

že lep profit bi mel :'(

1000 pri 0.4x al kolko. Prodal skor skor vse pri 0.7:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

endelin je izjavil:

Curve Dao token pa bullrun

že lep profit bi mel :'(

1000 pri 0.4x al kolko. Prodal skor skor vse pri 0.7:))


Jst pa polko pri 2 pa pri 4 in 6 usd prodajal. Sicer ne vse....

Drzimo cisto prevec xtzja...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

DegenGambler ::

paradoxxx je izjavil:

Q. Kako so menjalnice kontolirane, da ne izvajajo scana short/long pozicij in v primeru vecjih tradeov ne gredo kontra uporabnikom, da jih likvidirajo? Kako je to kaj urejeno


Ja to podrocje pa ni regulirano. So spekulacije ze leta, da BitMex in Binance zadnje case namerno obracajo market in delajo profite v 100m$ dolarjev.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

SuperKripto ::

Zgleda, da tether se vedno ni izrocil vseh potrebnih dokumentov. Imeli so ogromno casa. Morda leto, dve, ne vem. Cez manj kot mesec dni bo verjetno vec znano kaj bodo ukrenili s tem.

Zgodovina sprememb…

tonis ::

Je tu kdo kupil btc pri 40k in zakaj?

perci ::

tonis je izjavil:

Tule so fib leveli (desno od črnih črt). Osebno menim da če bo korekcija zaključena januarja, gremo na fib61, če pa februarja, pa gremo na fib50.


sicer pa...
... padec iz trikotnika, gleda na razvoj včeraj/danes mi je bilo kar smiselno da gre na dol, zaradi različnih indikatorjev.
Trenutno odboj od 4h MA200, ki je nismo srečali že od 11. decembra. (imho nas bo nekaj časa držala)
Če prebije, potem je po moje next target prej omenjeni fib38, na malo daljši rok pa dnevni MA50, ki je danes na 27900. Če jo prebije in gre dol do padajočega kanala(spodnja rumena črta na grafu, potem sem prepričan da se bo še isti dan vrnila nazaj nad MA50) Takih črt se namreč ne prebije brez odboja. Ampak, do sedaj je v bullu pri vsaki korekciji prišlo do preboja dnevnega MA50, tako da zakaj ne bi bilo tokrat isto?

pod črto - že videna zgodba, pink ponk med MA linijami

Lej, če se že gres neko kao tehnično analizo, bi blo na vsake kvarte treba kaj rečt o najpomembnejšem elementu, volumnu.

endelin ::

O moj bog naj se že ustavi padanje;((

SuperKripto ::

ja je. teter, zato, ker iz nic dobi btc

Zdaj je kao 20k pocen :))

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Ej, kripto pada. Samo toliko. Celo Tezus je začel padat malenkost.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DegenGambler ::

Senior Dev je izjavil:

Ej, kripto pada. Samo toliko. Celo Tezus je začel padat malenkost.


Se ti cedijo sline, ko si prodal bitcoin na vrhu pri 40k in frizerkam vzel denar za nove brivske aparate??

zlabra ::

ostrigl nas bojo kot januarja pred leti, samo zdej so nas par dni kasnej.. hahha

endelin ::

Če bi FacebookDev malo počakal s shortanjem bi sedaj šel v penzijo

kow ::

Glavni problem shortanja je ravno timing (razen, ce imas zelo veliko kapitala). Tako, da je tvoja izjava ekvivalentna: "Ce bi FacebookDev videl v prihodnost, bi sedaj sel v penzijo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Senior Dev ::

Če bi Facebook dev zadel, bi šel v penzijo, zdaj pa lahko samo rečemo naj mu bo lahka zamljica. :8)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

paradoxxx ::

DegenGambler je izjavil:

paradoxxx je izjavil:

Q. Kako so menjalnice kontolirane, da ne izvajajo scana short/long pozicij in v primeru vecjih tradeov ne gredo kontra uporabnikom, da jih likvidirajo? Kako je to kaj urejeno


Ja to podrocje pa ni regulirano. So spekulacije ze leta, da BitMex in Binance zadnje case namerno obracajo market in delajo profite v 100m$ dolarjev.


Aha, potem v stilu: "prsežemo, da ne delamo tega."

To je res đungla...

tonis ::

@perci, se strinjam, ampak za naprej ne morem govorit kakšen bo volumen, to so bile samo točke kje so možni odboji.

Sejbo ::

tak nor bull run, tukaj pa že 2 uri brez posta.

Nodi, kdaj pridejo saplingi na XTZ .. bi blo fajn da se ga mal napumpa ker v satoshijih je res grozno nizko :(

DegenGambler ::

Ljudje so izgubili virtualnih vec deset tisoc $, tebi se pa zdi primerno da takele sale ven meces? :|

Moj portfolijo je v zadnjih 24urah padel za vec kot 37% ...

DegenGambler ::

Je tole razlog, da danes letimo z vso brzino navzdol?

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-...

PrihajaNodi ::

DegenGambler je izjavil:

Je tole razlog, da danes letimo z vso brzino navzdol?

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-...


Da. Sigurno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
186 / 1490
»»