Forum » Kriptovalute in blockchain » kripto splošna debata
kripto splošna debata
Temo vidijo: vsi
tilio ::
pujsekpepe je izjavil:
Intel je firma ki ni mogla propast. Njihovi procesorji so v vseh pcjih ne tega primerjat z neuporabnimi kovancki.
Slabo se vam pise
Saj ne rabi propast. Vse kar rabi je, da naredi -50%, 70% ob slabih poslovnih rezultatih in veliki konkurenci na Kitajskem npr. Point je, da lahko pušiš ravno tako na delnicah. Tudi če so regulirane. Regulacija te ne reši pred produktom, ki se ne prodaja. V S&P500 je le cca 10% firm, ki so bile v index vključene že leta 1995. Vse ostalo je padlo ven.
Meni je kripto fajn. Tudi če ne bo 10x, bo fajn če ostane že to da lahko sam posojaš svoj denar namesto da ga posoja banka in za to dobiš mizerne obresti. Vesel bi bil, če bi lahko tokenizirali nepremičnine in bi si npr. lastil 10% nepremičnine in bi lahko z prodajo enega NFTja to dal drugemu lastniku. Veliko je ovir za kaj takega ampak glej, ovire so tudi za Space X...
Zdaj je sicer X objavil, da bo dajal 6% APY, kar bo zanimivo.
pujsekpepe ::
Spcx je en velik mem coin in je njegova realna vrednost 30 usd - po izračunih. Kot drugo intel bi težko padel pod 50 usd ker bi ga zda financirale in ravno ker so kitajci konkurent ga ne bi pustili pod vodo.
Kar se tiče kripta ni to več 2021. Lahko pa daš projekte tu za katere misliš da bodo prosperiral.
Kar se tiče kripta ni to več 2021. Lahko pa daš projekte tu za katere misliš da bodo prosperiral.
tilio ::
pujsekpepe je izjavil:
Spcx je en velik mem coin in je njegova realna vrednost 30 usd - po izračunih. Kot drugo intel bi težko padel pod 50 usd ker bi ga zda financirale in ravno ker so kitajci konkurent ga ne bi pustili pod vodo.
Kar se tiče kripta ni to več 2021. Lahko pa daš projekte tu za katere misliš da bodo prosperiral.
Se strinjam. Kripto bo sicer večji kot je bil 2021 ampak težje bo zadet tarčo v sredino. Kot pri delnicah. Finančni sektor je izredno kompetitiven. Manj frizerk, več regulacije in dejstvo, da bodo potrebni produkti, ne gradovi v oblakih.
PROTEINSKI ::
Počasi si bo treba najti novo okupacijo, glede na to da se v zadnjih letih pobirajo visoki donosi v drugih panogah. Loterija dela dalje in še so možnosti za rešitev iz bede.
pujsekpepe ::
bonanno ::
mansarderji fantazerji... ste razočarani ane, ko sem rekel, da je btc le tolažba.. to je kot korenček na palici, ki se vedno oddaljuje.. da lahko raja misli da bo enkrat na guzove prišla do bogastva.
PROTEINSKI ::
Na Petrolu v vrsti čakajo, ko pade BTC malo pod 60k. Vsi bi radi visoke donose in vsem je jasno da bo BTC nekoč 1 mio. Mogoče bo takrat že garsonjera 2 mio.
Tajska222018 ::
PROTEINSKI je izjavil:
Na Petrolu v vrsti čakajo, ko pade BTC malo pod 60k. Vsi bi radi visoke donose in vsem je jasno da bo BTC nekoč 1 mio. Mogoče bo takrat že garsonjera 2 mio.
nedorasel nategun
je pa res fantje da je počasi čas za vaš dca
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Tajska222018 ()
Tajska222018 ::
20 eur pa jutri 20 eur, pa 20 eur pojutrišnjem itd
julij pričakujem zelen
z mojimi očmi dna nismo se dosegli
morda se pa motim
20 eur+ 20 eur+ 20 eur...............
tako kot prodaj postopna
julij pričakujem zelen
z mojimi očmi dna nismo se dosegli
morda se pa motim
20 eur+ 20 eur+ 20 eur...............
tako kot prodaj postopna
