» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1364 / 1489
»»

mr_chai ::

Kripto je en tak fugazi, da glava boli. Pa ne mi zdj rečt, da je WallStreet tud. Ja do neke mere. Sam ta kripto je direkt v faco fugazi, to je tak fugazi na kubik, da glava boli.


Vse bazira samo na nekih igrah pumpanja in dumpanja. Sofisticirani ponziji. Da na zunaj zgleda kokr da neki je, ampak notr ni nč, nobene substance, nobene dodane vrendosti se ne ustvarja, gre se samo za pretakanje denarja iz ene skupine denarnic v drugo skupino. Na nek način je to neka igrica, kdo bo koga uspel obrat. Ker zmagat ne morejo vsi, kar pa je marsikomu nejasno :))

Ves kripto, ki ste ga kupil včeraj je odvisen od pravljic prihdnosti, vedno se čaka na nek nov val ljudi, ki bodo vstopili in kupili nove zgodbe v upanju, da bo spet nekdo v prihodnosti plačal več za te njihove zgodbe.


In pol je tle še tether & co. Ki bo, jaz sem v to prepričan, povzroču največji kolaps kripta. Ne verjamem pa, da ga je možno do konca ubit, v to ne verjamem. Kripto is here to stay. No, odvisno kakšna bo reakcija večjih zahodnih držav. Če se odločijo banat kripto, pol bo pač ostal samo še kot ena nišna stvar nekje na obrobju. Ker vedno se bo našla država, ki bo pripravljana svoje ničvredne "lire" menjati za kripto, tako da bo deep web trgovanje ostalo pri življenju.
Sem pa pripravljen se tudi tu motit in razumem tudi, da je možno v celoti banat kripto, če se res vpelje sankcije.


Anyway, a se splača kakšne ICO/IDO zadeve pogledat zdele in če da, kere ?

PrihajaNodi ::

Ico/ido je sam za tavelke igralce. Tamali morjo igrat igrce (sherat, lajkat pa se en kup ostalih neumnosti) da not pridejo. Konc je casov ko smo na coinlistu v vrstah stal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IgorCardanof ::

Evo, kot so rekli, 18k je next. Upam, da ste dosti zaslužli v tem mini balonu. 8-)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Lennzi ::

A že kar konec je? Upal sem, da potegnejo do božiča. Nic hudega, gremo v short.

matic492 ::

Konec je, vse gre zugrunt, se vidimo v šotorih pod mostovi spet.

Jebiga, mogoče nam uspe čez 3 leta.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

Kripto mesi ::

Lennzi je izjavil:

A že kar konec je? Upal sem, da potegnejo do božiča. Nic hudega, gremo v short.

Mi smo že v šortu od 26k. Still winning, risk managment pa take pa to. :))

Lennzi ::

Mesi kapo dol. Do solz

PrihajaNodi ::

Js sm fuknu 200 eur v Ado. Boli me k. ce vse propade.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

Men gre najbolj na kurac da neki shitcoini, k jih shillajo na youtubu in jih kupim po samo 500€ mal za hec, grejo parabolic, tam kjer mam pa bolj konkretne zneske gre pa za jebena 2% gor :|

BEAM (Merit Circle) mi je naredu 100%+ v 2 tednih
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kriptobog ::

Kripto mesi je izjavil:

Lennzi je izjavil:

A že kar konec je? Upal sem, da potegnejo do božiča. Nic hudega, gremo v short.

Mi smo že v šortu od 26k. Still winning, risk managment pa take pa to. :))


Debili pa take pa to :)) Obstaja stop loss, ampak tega idioti ne poznate.

Kripto mesi ::

Zavohamo pa nakladače že na daleč. V enem komentarju je s kripto zaslužil samo 60k, pa še to leta 2017 in potem kupil avto, v drugem pa se zahvaljuje kriptu, ker je zaradi njega poplačal kredit za bajto, ki ga je vzel 2021. Kontradiktorno, pa sej forumski nakladač pa res ni težko postati.

Ndivia ::

Rad bi si izplačal kripto v denarju in me zanima ali moram delati res nižja izplačila od 10.000€? Na bankah imajo neke alarme za transakcije, ki so višje od tega zneska? Ni problem narediti več takih izplačil, ampak me zanima ali ni potem še bolj sumljivo vse skupaj? Če ne drugega bom pač na vsakih 24h naredil novo izplačilo in potem počasi počasi dobival dol denar na TRR. Hvala za pomoč!

matic492 ::

Uradno noben ne ve pravila za zaznavanje sumljivih transakcij. Po internetu pišejo 15000EUR ampak to ne pomeni samo en znesek 15k, ampak če si nakažeš v 3 dneh skupaj 20k itd.

Sicer pa to samo pomeni, da mora banka (zaradi zakonov o pranju denarja or whatever) poročati tvoje sumljive transakcije naprej, oziroma od tebe zahtevati dokazila.

EDIT: Ne ciljam samo tebe, ampak ne vem zakaj si eni predstavljate, kot da so na banki/FURSu in inšpektorji neki idioti brez logičnega razmišljanja. Če je vam nekaj na prvi pogled v transakcije jasno, potem si lahko prepričan da bo tudi njim...
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

kriptobog ::

Kripto mesi je izjavil:

Zavohamo pa nakladače že na daleč. V enem komentarju je s kripto zaslužil samo 60k, pa še to leta 2017 in potem kupil avto, v drugem pa se zahvaljuje kriptu, ker je zaradi njega poplačal kredit za bajto, ki ga je vzel 2021. Kontradiktorno, pa sej forumski nakladač pa res ni težko postati.


I dont care. Ves kaj je se lazje? Pstati smrdljivi fovsljivi kripto messi :))

matic492 ::

Sorry kriptobog samo postat nek screenshot s ciframi na sloTECH forum, kjer vsi znamo uporabljat chrome inspector in photoshop ni ravno nek težek dokaz, ne glede na to, kaj si mislim o tebi :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kriptobog ::

matic492 je izjavil:

Sorry kriptobog samo postat nek screenshot s ciframi na sloTECH forum, kjer vsi znamo uporabljat chrome inspector in photoshop ni ravno nek težek dokaz, ne glede na to, kaj si mislim o tebi :D


Ja pa uporabi. Ti povem kaj sem uporabil? Screenshot tool lol. Sicer se pa poserjem. Ce se bolje pocusis, naj bo pa tako haha. So long fuckers

matic492 ::

Eh meni dol visi če trolaš al ne, ne vplivajo tvoje ali od kogarkoli drugega objave na moje življenje, razen tega da me kakšne nasmejijo :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Ndivia ::

matic492 je izjavil:

Uradno noben ne ve pravila za zaznavanje sumljivih transakcij. Po internetu pišejo 15000EUR ampak to ne pomeni samo en znesek 15k, ampak če si nakažeš v 3 dneh skupaj 20k itd.

Sicer pa to samo pomeni, da mora banka (zaradi zakonov o pranju denarja or whatever) poročati tvoje sumljive transakcije naprej, oziroma od tebe zahtevati dokazila.

EDIT: Ne ciljam samo tebe, ampak ne vem zakaj si eni predstavljate, kot da so na banki/FURSu in inšpektorji neki idioti brez logičnega razmišljanja. Če je vam nekaj na prvi pogled v transakcije jasno, potem si lahko prepričan da bo tudi njim...

Bom potem prenašal vsakih 24h po 14.999€ in da vidimo ali to deluje. Če ne pa bo treba pač dokazovati izvor na sodišču. Nimaš kaj...

Neon87 ::

Kako Vam zavidam, kakšni denarji so to... ?

matic492 ::

Če boš to delal te bo sistem 100% flagal. Boljše da se pripraviš z izpiskom transakcij (dokazili) in si nakažeš vse v enem znesku in jim potem dokazuješ če kaj vprašajo.

Teoretično si lahko ti nakažeš 5 miljonov, pa če te sistem ne flaga ne bo nič.


Aja, evo moj portofolio:




UPS zdaj vidim da sm en 69 naredil 99 :|
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

Če gre moj portfolio še x2 izstopim iz kripta poplačam vse svoje kredite in čao pero...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matic492 ::

Če bo dejansko kaj iz tega bulla bom vrgel samo 20k na avto (kolikor sem še dolžan za avto), kredite pa ne bom poplačal, ker imam fiksno 1.95% kar je free money.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Če gre moj portfolio še x2 izstopim iz kripta poplačam vse svoje kredite in čao pero...


Tist tvoj drobiz se poplaca z enlo normalno letno placo :))

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če gre moj portfolio še x2 izstopim iz kripta poplačam vse svoje kredite in čao pero...


Tist tvoj drobiz se poplaca z enlo normalno letno placo :))


Poplačaj mi če je tak drobiž, meni ni...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matic492 ::

Kolko maš kredita Mato? Če gre Polkadot na 1000€ komad ti jaz plačam vse kredite :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Ndivia ::

matic492 je izjavil:

Če boš to delal te bo sistem 100% flagal. Boljše da se pripraviš z izpiskom transakcij (dokazili) in si nakažeš vse v enem znesku in jim potem dokazuješ če kaj vprašajo.

Teoretično si lahko ti nakažeš 5 miljonov, pa če te sistem ne flaga ne bo nič.


Aja, evo moj portofolio:




UPS zdaj vidim da sm en 69 naredil 99 :|

Bom raje najel odvetnika in naj on to rešuje. Hvala za pomoč!

Kripto mesi ::

Ndivia je izjavil:

matic492 je izjavil:

Uradno noben ne ve pravila za zaznavanje sumljivih transakcij. Po internetu pišejo 15000EUR ampak to ne pomeni samo en znesek 15k, ampak če si nakažeš v 3 dneh skupaj 20k itd.

Sicer pa to samo pomeni, da mora banka (zaradi zakonov o pranju denarja or whatever) poročati tvoje sumljive transakcije naprej, oziroma od tebe zahtevati dokazila.

EDIT: Ne ciljam samo tebe, ampak ne vem zakaj si eni predstavljate, kot da so na banki/FURSu in inšpektorji neki idioti brez logičnega razmišljanja. Če je vam nekaj na prvi pogled v transakcije jasno, potem si lahko prepričan da bo tudi njim...

Bom potem prenašal vsakih 24h po 14.999EUR in da vidimo ali to deluje. Če ne pa bo treba pač dokazovati izvor na sodišču. Nimaš kaj...

Slab trol poskus sicer. Verjetno Senior Dev.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

matic492 je izjavil:

Kolko maš kredita Mato? Če gre Polkadot na 1000€ komad ti jaz plačam vse kredite :))



Vse skup mam kredita7leasinga emmmm od oka 60k oz zdaj je že manj no, moral bi pogledat

Ndivia je izjavil:

Rad bi si izplačal kripto v denarju in me zanima ali moram delati res nižja izplačila od 10.000€? Na bankah imajo neke alarme za transakcije, ki so višje od tega zneska? Ni problem narediti več takih izplačil, ampak me zanima ali ni potem še bolj sumljivo vse skupaj? Če ne drugega bom pač na vsakih 24h naredil novo izplačilo in potem počasi počasi dobival dol denar na TRR. Hvala za pomoč!




Ti raje razloži nam koliko je to silno izplačilo, ker če je 30k in če nisi glih vsak dan tradal itd... pa če ni nič shady kr izplačaš pa je... počakaš 1 mesec če ni nič porabiš.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

matic492 ::

Mato989 je izjavil:


Vse skup mam kredita7leasinga emmmm od oka 60k oz zdaj je že manj no, moral bi pogledat



Deal, ko bo Polka 1k€ ti pošljem 60 DOTov hahahaha :)):))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

matic492 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Vse skup mam kredita7leasinga emmmm od oka 60k oz zdaj je že manj no, moral bi pogledat



Deal, ko bo Polka 1k€ ti pošljem 60 DOTov hahahaha :)):))


Ne ne, 60 DOTov ne pomaga, ker pol bom težko izvor pokazal :P Morva nekak drugače rešit lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto mesi ::

DOT ne bo nikoli 1k, sploh ne s temi zadnjimi zablodami, kjer se je izkazalo, da so parachaini shit.

matic492 ::

Bolj težko bo DOT 1k ja, ker bi bil potem MC čez 1 triljon.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

mr_chai ::

matic492 je izjavil:

Men gre najbolj na kurac da neki shitcoini, k jih shillajo na youtubu in jih kupim po samo 500€ mal za hec, grejo parabolic, tam kjer mam pa bolj konkretne zneske gre pa za jebena 2% gor :|

BEAM (Merit Circle) mi je naredu 100%+ v 2 tednih


500 eur + parabolic = lambo

matic492 ::

Of course, še kak tedn počakam pa bo lambo :))
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če gre moj portfolio še x2 izstopim iz kripta poplačam vse svoje kredite in čao pero...


Tist tvoj drobiz se poplaca z enlo normalno letno placo :))


Poplačaj mi če je tak drobiž, meni ni...


Kaj pa si mi ti, da bi ti poplacal? A ne znas ene teme speljat brez da fehtas?

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Če gre moj portfolio še x2 izstopim iz kripta poplačam vse svoje kredite in čao pero...


Tist tvoj drobiz se poplaca z enlo normalno letno placo :))


Poplačaj mi če je tak drobiž, meni ni...


Kaj pa si mi ti, da bi ti poplacal? A ne znas ene teme speljat brez da fehtas?


Tako kot ti ne ene brez da drkaš kako je nekaj malo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lennzi ::

Mato, realno. Tip ma 19M samo na trgovalnem računu. Tip je vreden cca 50M.
Valda mu je tvojih 60k pičkin dim.
Da te potolažim, če potrebuješ. Meni je 60K isto veliko.

ajfon ::

$QUBIC

Mato989 ::

Lennzi je izjavil:

Mato, realno. Tip ma 19M samo na trgovalnem računu. Tip je vreden cca 50M.
Valda mu je tvojih 60k pičkin dim.
Da te potolažim, če potrebuješ. Meni je 60K isto veliko.


Vedno to poudarja kako je to malo pol pa naj plača če ma tako silno željo razlagat kako 60k ni nič... pol pa joka ko mu to vržem pod nos ko pa on meče okrog ljudem da to ni nič pa je vse ok
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Mato, realno. Tip ma 19M samo na trgovalnem računu. Tip je vreden cca 50M.
Valda mu je tvojih 60k pičkin dim.
Da te potolažim, če potrebuješ. Meni je 60K isto veliko.


Vedno to poudarja kako je to malo pol pa naj plača če ma tako silno željo razlagat kako 60k ni nič... pol pa joka ko mu to vržem pod nos ko pa on meče okrog ljudem da to ni nič pa je vse ok


Se enkrat. Zakaj sem kakroli dolzan tebi karkoli placati? Kolk mas pufa 60k? To sta ti dve usrani letni placi. Kakorkoli obrnes ni veliko. 4 letne povprecne neto place ane. Ni veliko, niti ce zasluzis povprecno placo.

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Mato, realno. Tip ma 19M samo na trgovalnem računu. Tip je vreden cca 50M.
Valda mu je tvojih 60k pičkin dim.
Da te potolažim, če potrebuješ. Meni je 60K isto veliko.


Vedno to poudarja kako je to malo pol pa naj plača če ma tako silno željo razlagat kako 60k ni nič... pol pa joka ko mu to vržem pod nos ko pa on meče okrog ljudem da to ni nič pa je vse ok


Se enkrat. Zakaj sem kakroli dolzan tebi karkoli placati? Kolk mas pufa 60k? To sta ti dve usrani letni placi. Kakorkoli obrnes ni veliko. 4 letne povprecne neto place ane. Ni veliko, niti ce zasluzis povprecno placo.



Nič nisi dolžen samo ne rabiš stalno poudarjat kako ti je to drobiž, že vemo, move along... če jaz nekaj rečem da mi je drobiž pač dam za rundo ne pa govorim kako je runda za drobiž pol pa nočem dat za rundo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Mato kolk je vlozu tip notr v sia coin pa dobil 500-600 k?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

Big I batina. Realno. Težek si 50M, po tempu katerem delaš, boš imel 1MRD 2026. Lahko bi tipu poplačal kredit. Ker to je zate res, ampak res drobiž.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato kolk je vlozu tip notr v sia coin pa dobil 500-600 k?


Ne vem...

Jaz sem itak max kar sem mel 175k al 176k... mislim da je blo 13.1.2018 toliko po MCju vrednost mojih coinov.

Moja največja napaka je itak bila da takrat nisem prodal, če bi, in potem kupil ene 15-20 BTCjev ko so padli pod 4kEUR bi bil danes v 75% penziji bi samo malo za dušo še kaj delal...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

_wtf_ ::

koliko časa ste potrebovali, da ste prišli do takih cifer? zgolj z znanjem ali tudi s srečo?

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato kolk je vlozu tip notr v sia coin pa dobil 500-600 k?


Ne vem...

Jaz sem itak max kar sem mel 175k al 176k... mislim da je blo 13.1.2018 toliko po MCju vrednost mojih coinov.

Moja največja napaka je itak bila da takrat nisem prodal, če bi, in potem kupil ene 15-20 BTCjev ko so padli pod 4kEUR bi bil danes v 75% penziji bi samo malo za dušo še kaj delal...


Kako ne ves? Nekih 20 k je vrgu not pa sov lepo u penzijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

Tisti, ki so, so zgolj s srečo.
Trije, ne bom jih spet našteval, pa do res visokih zneskov, zgolj z znanjem in dobrim risk managementom.

matic492 ::

@_wtf_ ko gre bull je 1000x brez problema

Ljudje so iz 1000EUR naredili miljone, recimo na ANTSHARES/NEO so bili taki primeri. Coin je bil par centov, na ATH pa mislim da $180 (EDIT: mislim da sem takrat leta 2018 računal, da je bil profit 174,000% - ja 174 TISOČ procentov)

Samo to so zelo redki... jaz sem kupil antshares, ampak ko ti nekaj gre iz par centov na 1$ ti vmes že 10x prodaš, ker v momentu ne verjameš, da bo enkrat 180$ vredno.

Mato989 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Mato kolk je vlozu tip notr v sia coin pa dobil 500-600 k?


Ne vem...

Jaz sem itak max kar sem mel 175k al 176k... mislim da je blo 13.1.2018 toliko po MCju vrednost mojih coinov.

Moja največja napaka je itak bila da takrat nisem prodal, če bi, in potem kupil ene 15-20 BTCjev ko so padli pod 4kEUR bi bil danes v 75% penziji bi samo malo za dušo še kaj delal...



Večina nas je zajebala... isto sem jaz gledal takrat svoje zneske, gledal sem pa tako dolgo, da na koncu nisem imel skoraj nič od tega, mislim da sem si samo telefon ali nekaj kupil preko XAPO kartice.

Moj stari avto - BMW E46 - mu vedno pravim moj "half a mil car", ker če bi za 3000EUR takrat kupil ETH namesto avto, bi imel na vrhu bulla cca. 500 000EUR :)

Jaz sem kupoval ETH pod 100EUR lol.... pa se mi je zdelo veliko.

Hindsight is 20/20
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

PrihajaNodi ::

Ne. Bil je manjsi marcet cap, manj coinov...ze 2017 so coini delal x100. Pac ni vzdrzno.
Sej solana je bla kolk 0.5 usd na coinlistu. Skor risk free x10
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matic492 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne. Bil je manjsi marcet cap, manj coinov...ze 2017 so coini delal x100. Pac ni vzdrzno.
Sej solana je bla kolk 0.5 usd na coinlistu. Skor risk free x10


Vedno bojo 1000x coini, samo da zdaj je to ponavadi v zaprti grupi shill/whalerjev in za navadne smrtnike je skoraj nemogoče najdit coin, ki bo naredil 174,000 procentov in bo na javni borzi... ANTSHARES je bil takrat na BITTREXu pa je kasneje pumpal na $180.

Dandanes bi to vmes prodali Logan Paulu kot early investorju ali kaj takega haha.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000
««
1364 / 1489
»»