» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1311 / 1489
»»

IgorCardanof ::

Dokler daješ dojave za kovance, nam ni važno v katerem jeziku. Sem si naložil 20$ na Binance, v kater kovanec vržem? Sem gledal, da če bi par dni nazaj kupil Cyber na 6$ na 30x, da bi lepo zaslužil, ko bi potem prodal na 16$.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

mimogrede.....glede na to,

da niti slovenščina niti angleščina nista moj materin jezik se komentarjev o moji pismenosti vzdržite
lahko mi pa poveste kateeri vam je bolj berljiv

možemo pa i na hrvatski ;-)

pa tudi to ni moj materin jezik ;-)


Najprej vstavi pumpe poševnookih. Sam čekam sub 20k. Cca 12k kot pravim in še bom. Še daleč smo od pravega low. Pomnite.

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

septemBEAR
UPtober

Blackrock vam bo pred ETF definitivno poskrbel za crash marketa
Zadnja razprodaja pred bull run

Rossi V ::

s septemberskim padcem prihaja obdobje ko jaz zacnem z akumulacijo altov
velik pomen bom dal tudi AI sektorju

Prebranac ::

Ko pride sub 15k kupujem, saj fsi kripto napovedniki verjetno 10 do 12 k samo nabijajo da bi ribice cakale...fbistvu bi kupocali ze oni cca 14 200.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Ko pride sub 15k kupujem, saj fsi kripto napovedniki verjetno 10 do 12 k samo nabijajo da bi ribice cakale...fbistvu bi kupocali ze oni cca 14 200.


Zakaj negativizem. Bitcoinov je fsak dan manj ti bi ga pa rad mel za 3000 eur
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Webmojster ::

IgorCardanof je izjavil:

Dokler daješ dojave za kovance, nam ni važno v katerem jeziku. Sem si naložil 20$ na Binance, v kater kovanec vržem? Sem gledal, da če bi par dni nazaj kupil Cyber na 6$ na 30x, da bi lepo zaslužil, ko bi potem prodal na 16$.


Za take male denarje se ne splača igrat s kripto. Je tvoj čas več vreden kot pa možni dobitki in sekiranje če bo ali ne bo.

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Ko pride sub 15k kupujem, saj fsi kripto napovedniki verjetno 10 do 12 k samo nabijajo da bi ribice cakale...fbistvu bi kupocali ze oni cca 14 200.


Zakaj negativizem. Bitcoinov je fsak dan manj ti bi ga pa rad mel za 3000 eur


To da je vsak dan manj bitcoinov na marketu bo vplivalo na sunkovit potisk cene navzgor, ko bo bull run.

Money is mindset!

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Ko pride sub 15k kupujem, saj fsi kripto napovedniki verjetno 10 do 12 k samo nabijajo da bi ribice cakale...fbistvu bi kupocali ze oni cca 14 200.


Zakaj negativizem. Bitcoinov je fsak dan manj ti bi ga pa rad mel za 3000 eur



Zakaj negativizem ?
Warkraft je dvignil ponudbo :) :) 8-) ,ledendarno ........optimistično 8-)

top novica dneva
Še je upanje za btc :))

Rossi V ::

me zanima koliko časa mu bo uspelo vztrajat zdaj na stevilki pod 15k
:)

Rossi V ::

FET pumpa....ne recite,da vas tudi nanj nisem opozoril
future is bright

zuki ::

Tole bo verjetno napačna tema, pa vseeno za foro vprašam:

Iščem hash algoritem, ki ne bo strojno pospešen, hkrati pa odstopanja v procesiranju ne bojo pretirano različna med različnimi napravami (se ne slepim, da odstopanja bodo, bi si pa želel čim manjša). Slučajno kdo ve ali kaj takega obstaja, zazdelo se mi je, da bi znali okrog kriptovod izumiti kaj takega (problem, ki ga rešujem, nima nobene veze s kriptom).
Antifa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zuki ()

hamez66 ::

Kako misliš hash algoritem, ki ne bo strojno pospešen?

Hashas lahko s xor funkcijo afaik.

Ashrack ::

Rossi V je izjavil:

FET pumpa....ne recite,da vas tudi nanj nisem opozoril
future is bright
se ga še splača kupiti?
....

globoko grlo ::

Glede na to, da je šu zdej gor, raj počak da čmokne, slej k prej bo, pol pa v nakup in čakaš naslednji skok.

Najdeš ene par takih kovancev, pa se nabere neki.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

me zanima koliko časa mu bo uspelo vztrajat zdaj na stevilki pod 15k
:)


Razumeti je potrebno, da navadna črta pokaže kje je minimum in od tega smo še daleč. Nea cem kje ti vidiš 23k low. Večkrat ko nekaj govoriš, večja je verjetnost da ji sam verjameš...no bomo videli gdo ima praf.

Prebranac ::

Pogledajte max graf na cmc ali cgcko in vidite, da minimum limite na grafih še nismo dotaknili pika. Minimum je sub 15k, takrat kupujem.

Kfvavi september in oktober šr prihajata.

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

snx

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

ko računam na bull run,btc v moji denarnici izgubi dominanco kot jo na marketu
kapital razpršim na cca 20 kovancev

nekaj je ziherasev btc,eth,xrp,matic,grt,mask,near,sys,ldo.....

nekaj je pa takih ,ki jim pravim moon coin in mi ponavadi delajo najboljše profite

To zaenkrat je rndr,api3,fet,okb,pyr




Na pyr sem vas opozoril
Trenutno se vanj izteka denar galinih prodajalcev

Rossi V ::

sei....moon coin....dca region 0,10

moon coin pomeni long term investment
buy ,hodl for next bull market

IgorCardanof ::

Edini način da s SEI bo karkoli, je če ga bodo zmanipulirali in spumpali, kot so Aptos na začetku leta. Kot chain je neuporaben in počasen. Hkrati so pa še pobili cel svoj community s tem, ko so razdeljevali svoj 10$ vreden airdrop.

Skratka SEI lahko umre. Je milijon drugih chainov na voljo.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Vman ::

IgorCardanof je izjavil:

Edini način da s SEI bo karkoli, je če ga bodo zmanipulirali in spumpali, kot so Aptos na začetku leta. Kot chain je neuporaben in počasen. Hkrati so pa še pobili cel svoj community s tem, ko so razdeljevali svoj 10$ vreden airdrop.

Skratka SEI lahko umre. Je milijon drugih chainov na voljo.

Kar se SEI tice se popolnoma strinjam, eden airdropov ki ga nisem niti claimal.
Sem mislil, da je SUI postavil najnizje standarde, ampak ga je SEI prekosil...sicer pa precej podobno ime, hm

PrihajaNodi ::

Kako pa je s suplyem...do 2030 gre ornk gor. Ni glih za drzat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheMentor ::

sej ne rečem...vsi ti kao veliki nahypani chaini ala Aptos, SUI, SEI....kaj še čakamo...kralja bear market hypa...layer zero, celestia...pa TAIKO pa ne vem kaj še....lahko in najbrš bodo pumpnili v globok bullu, ampak vse skupaj je to en velik drek, da se ga še s palico nebi dotaknil. Vsi ti projketi so zbirali dnar v private salih v globokem bear marketu v 2022 pri par 100 miljonov market capa. Layer zero konkretno 2.4 miljarde, SEI 800 miljonov (medtem, ko je bil seed round pri cca 20 miljonov). Ko bodo unlocki kovancev teh projektov bodo tole taki dumpi, da bo glava bolela. Morda kak izmed teh celo naredi nekaj xov v bull runu, ampak generalno gledano boste vsi na boljšem, če samo kupite KAS pri trenutni ceni...oziroma še kaj nižje, če mogoče pade. Pomoje ene 10x bolj varen projekt, ki dejansko zelo dobro deluje kot pa tile VC scami.

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

Pogledajte max graf na cmc ali cgcko in vidite, da minimum limite na grafih še nismo dotaknili pika. Minimum je sub 15k, takrat kupujem.

Kfvavi september in oktober šr prihajata.


pod 20k btc ne boš več videl

in na 20k vam ga bo potopil blackrock....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

napisal sem ,da bo btc do halvinga izvajal stranske premike med 20k in 37k
ping pong ....in ja tudi gor gremo še
regija 23-24k long

PrihajaNodi ::

TheMentor je izjavil:

sej ne rečem...vsi ti kao veliki nahypani chaini ala Aptos, SUI, SEI....kaj še čakamo...kralja bear market hypa...layer zero, celestia...pa TAIKO pa ne vem kaj še....lahko in najbrš bodo pumpnili v globok bullu, ampak vse skupaj je to en velik drek, da se ga še s palico nebi dotaknil. Vsi ti projketi so zbirali dnar v private salih v globokem bear marketu v 2022 pri par 100 miljonov market capa. Layer zero konkretno 2.4 miljarde, SEI 800 miljonov (medtem, ko je bil seed round pri cca 20 miljonov). Ko bodo unlocki kovancev teh projektov bodo tole taki dumpi, da bo glava bolela. Morda kak izmed teh celo naredi nekaj xov v bull runu, ampak generalno gledano boste vsi na boljšem, če samo kupite KAS pri trenutni ceni...oziroma še kaj nižje, če mogoče pade. Pomoje ene 10x bolj varen projekt, ki dejansko zelo dobro deluje kot pa tile VC scami.


Ja. Isto kot mina. 0.25 ico potem je bil ze 5 pa potem dump na to kar je sedaj ko so zaceli dumpati
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

Nodi, Tezos še hodlas?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Nodi, Tezos še hodlas?

Ne. Dead coin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Do konca septembra/zacetek oktobra lahko za bitcoin pričakujemo odboj nad 30k USD.

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Do konca septembra/zacetek oktobra lahko za bitcoin pričakujemo odboj nad 30k USD.


Kaj pa če gremo na 20k? Trenutno berem napovedi na priznanih straneh in je fse fear in bearish...

Mato989 ::

Warkraft ti skoz jokaš kak bo padlo, kaj maš odprt šort? Ali pač ti je dolgčas?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Do konca septembra/zacetek oktobra lahko za bitcoin pričakujemo odboj nad 30k USD.


Kaj pa če gremo na 20k? Trenutno berem napovedi na priznanih straneh in je fse fear in bearish...


Kaj pa, če je namen tega pisanja na teh straneh da boš ti in čim več takih še bolj prestrašeni? Morda jim uspe prestrašiti kritično maso, ki bo prodajala in gre cena dol, da lahko kupijo pol ceneje?

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Do konca septembra/zacetek oktobra lahko za bitcoin pričakujemo odboj nad 30k USD.


Kaj pa če gremo na 20k? Trenutno berem napovedi na priznanih straneh in je fse fear in bearish...


Kaj pa, če je namen tega pisanja na teh straneh da boš ti in čim več takih še bolj prestrašeni? Morda jim uspe prestrašiti kritično maso, ki bo prodajala in gre cena dol, da lahko kupijo pol ceneje?


Obvarujem vas pred kiti. Sam čekam da padne. Nič nea jokam. Realnost bo boleča...fse gre v 3pm. Komaj koncem 2024 se pripravlje bull.

kronos_10_ ::

Bolj za poznavalce ali pač ne. Kolikšen bi bil sedaj vložek, da naslednji bull postaneš član kluba z sedemmestno številko?

Kripto mesi ::

Priporocam vlozek z osemmestno ali devetmestno stevilko, bo se najbolj ziher.

PrihajaNodi ::

kronos_10_ je izjavil:

Bolj za poznavalce ali pač ne. Kolikšen bi bil sedaj vložek, da naslednji bull postaneš član kluba z sedemmestno številko?

Uf tezka. Z icoti si prej na coinlist dokaj zih dobival
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Kripto je izjavil:

Do konca septembra/zacetek oktobra lahko za bitcoin pričakujemo odboj nad 30k USD.


Kaj pa če gremo na 20k? Trenutno berem napovedi na priznanih straneh in je fse fear in bearish...


Kaj pa, če je namen tega pisanja na teh straneh da boš ti in čim več takih še bolj prestrašeni? Morda jim uspe prestrašiti kritično maso, ki bo prodajala in gre cena dol, da lahko kupijo pol ceneje?


Obvarujem vas pred kiti. Sam čekam da padne. Nič nea jokam. Realnost bo boleča...fse gre v 3pm. Komaj koncem 2024 se pripravlje bull.


Ne moreš nas ti obvarovati pred kiti. Ni teorije :) Obvaruje nas lahko samo potrpežljivost, hladna glava, mirni živci in mirne roke. Pa seveda nekaj zdrave logike. Seveda se da služiti v obe smeri...ko gre gor in ko gre dol, swing trade itd. Večje tveganje lahko prinese več profita...lahko pa tudi večje ali popolne izgube. Osebno bi shortal samo v določenih situacijah in trenutno ne vidim, da bi to bila prava situacija zame za shortat bitcoin. Tako, da če kdo shorta v takih situacijah kot je zdaj, lahko samo rečem, srečno! Verjetno ti nisi med njimi?

Kako pa veš, da se komaj koncem 2024 pripravlja bitcoin bull? Kaj pa če se že mnogo prej ali pa kasneje?

Money is mindset!

Rossi V ::

vsi tisti,ki ste preživeli do sedaj,respect
Manipulacije trga se sledijo.MM želijo da ste izčrpanii,prestrašeni in rekt
in ko boste popolnoma utrujeni vam bodo kovanec poslali v nebo
Priča bomo zadnjim mesecem manipulacij MM,nato pa v mesecu marcu/juniju postane vroče
in verjamem ,da mi boste začeli zaupat,nisem brez razloga samozavesten
Ljudje ,ki so mi zaupali so prejšnji bull run prodajali na 60 k in kupovali na 18k navzdol

Če naredite zoom out je btc izredno močan
in berite cim manj sranja na "zaupanja vrednih straneh",še manj pa zaupajte influencerjem
da sem se sploh oglasil na te strani je bil razlog,da vas tako z lahkoto sprehajajo vi pa nasedete točno tam kamor vas peljejo
crypto je 80% psihologija in 20% grafi
to sem vam že povedal

ePenzija ::

Rossi V je izjavil:

vsi tisti,ki ste preživeli do sedaj,respect
Manipulacije trga se sledijo.MM želijo da ste izčrpanii,prestrašeni in rekt
in ko boste popolnoma utrujeni vam bodo kovanec poslali v nebo
Priča bomo zadnjim mesecem manipulacij MM,nato pa v mesecu marcu/juniju postane vroče
in verjamem ,da mi boste začeli zaupat,nisem brez razloga samozavesten
Ljudje ,ki so mi zaupali so prejšnji bull run prodajali na 60 k in kupovali na 18k navzdol

Če naredite zoom out je btc izredno močan
in berite cim manj sranja na "zaupanja vrednih straneh",še manj pa zaupajte influencerjem
da sem se sploh oglasil na te strani je bil razlog,da vas tako z lahkoto sprehajajo vi pa nasedete točno tam kamor vas peljejo
crypto je 80% psihologija in 20% grafi
to sem vam že povedal

nisi rabil tolk tipkat. tretjič ponavljam 9k še letos :)

Rossi V ::

in ko gre btc dol nehajte zganjat paniko....ja .....ping pong MM

pred vzponom boste najbolj posrani

in fluenceerji bodo klicali pa 10k

ePenzija je izjavil:

Rossi V je izjavil:

vsi tisti,ki ste preživeli do sedaj,respect
Manipulacije trga se sledijo.MM želijo da ste izčrpanii,prestrašeni in rekt
in ko boste popolnoma utrujeni vam bodo kovanec poslali v nebo
Priča bomo zadnjim mesecem manipulacij MM,nato pa v mesecu marcu/juniju postane vroče
in verjamem ,da mi boste začeli zaupat,nisem brez razloga samozavesten
Ljudje ,ki so mi zaupali so prejšnji bull run prodajali na 60 k in kupovali na 18k navzdol

Če naredite zoom out je btc izredno močan
in berite cim manj sranja na "zaupanja vrednih straneh",še manj pa zaupajte influencerjem
da sem se sploh oglasil na te strani je bil razlog,da vas tako z lahkoto sprehajajo vi pa nasedete točno tam kamor vas peljejo
crypto je 80% psihologija in 20% grafi
to sem vam že povedal

nisi rabil tolk tipkat. tretjič ponavljam 9k še letos :)



ti pa drugo leto ,ko bodo vsi ugotovili,da je 9k nemogoča .....upam da boš obdržal toliko dostojanstva ,da se sploh ne oglasiš več
Taki kot si ti...ste tu nategovali prrejšnji bull run
In takim kot si ti...privoščim,da čakate na 9k :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

pa dvomim ,da imaš kaj dostojanstva,tako da predbidevam,da boš naprej bingljal tu,čeprav osmešen

ePenzija ::

Rossi V je izjavil:

pa dvomim ,da imaš kaj dostojanstva,tako da predbidevam,da boš naprej bingljal tu,čeprav osmešen

nikoli nisem nobenga nategoval...
sej te štekam zakaj tiltaš...;):)
sem samo povedal svoje mnenje 9k še letos...

IgorCardanof ::

Rossi V je izjavil:

vsi tisti,ki ste preživeli do sedaj,respect
Manipulacije trga se sledijo.MM želijo da ste izčrpanii,prestrašeni in rekt
in ko boste popolnoma utrujeni vam bodo kovanec poslali v nebo
Priča bomo zadnjim mesecem manipulacij MM,nato pa v mesecu marcu/juniju postane vroče
in verjamem ,da mi boste začeli zaupat,nisem brez razloga samozavesten
Ljudje ,ki so mi zaupali so prejšnji bull run prodajali na 60 k in kupovali na 18k navzdol

Če naredite zoom out je btc izredno močan
in berite cim manj sranja na "zaupanja vrednih straneh",še manj pa zaupajte influencerjem
da sem se sploh oglasil na te strani je bil razlog,da vas tako z lahkoto sprehajajo vi pa nasedete točno tam kamor vas peljejo
crypto je 80% psihologija in 20% grafi
to sem vam že povedal



A je mozno, da ti ko napises post, ta svoj slovnicni zmazek najprej vrzes v chatgpt, da ti ga popravi, pa potem to objavis?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PrihajaNodi ::

Gdo ve zakaj ADa tako pada? Je charles na morju?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Rossi V ::

Mislim,da to kar napišem je večini razumljivo

Lahko se zapenjava tudi v tvojo slovnico ,ki mimogrede ni popolna

Kardančej imam pa vprašanje zate?
je mozno,da te jebe ego,ker nič pametnega nimaš za povedat ?

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

Mislim,da to kar napišem je večini razumljivo

Lahko se zapenjava tudi v tvojo slovnico ,ki mimogrede ni popolna

Kardančej imam pa vprašanje zate?
je mozno,da te jebe ego,ker nič pametnega nimaš za povedat ?


Vprasal sem zakaj ada pada? Bo se gdaj 6 usd?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Rossi V ::

pa jaz seem bil vsaj toliko prijazen,da sem napisal da tvoja slovenščina in pisanje ni popolna
čeprav je prav tako zmazeek

IgorCardanof ::

Rossi V je izjavil:

Mislim,da to kar napišem je večini razumljivo

Lahko se zapenjava tudi v tvojo slovnico ,ki mimogrede ni popolna

Kardančej imam pa vprašanje zate?
je mozno,da te jebe ego,ker nič pametnega nimaš za povedat ?


Je razumljivo, je pa tezko za brat, ko niti enkrat v 300 znakih pika ali vejica nimata pravilno presledka zraven.

Drugace pa me na forumu ze poznajo pa vejo, da itak nic ne vem. Se ne bom nobenega trudil prepricat nasprotno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Mislim,da to kar napišem je večini razumljivo

Lahko se zapenjava tudi v tvojo slovnico ,ki mimogrede ni popolna

Kardančej imam pa vprašanje zate?
je mozno,da te jebe ego,ker nič pametnega nimaš za povedat ?


Vprasal sem zakaj ada pada? Bo se gdaj 6 usd?



nodko ne bod paničen,sem ti rekel,da gredo alti dol....to ni se nič.

Sicer pa ada nima kj dost več past ,ker nič ni naredila

alti,ki najbolj pumpajo z dropom btc tudi najbolj dumpnejo
ada ni naredila nič

nč se bat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()
««
1311 / 1489
»»