» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1279 / 1452
»»

Prebranac ::

globoko grlo je izjavil:

A ta bulltrap je confirmed?

Mal mi gre na Q tole rahlo padanje.


https://www.marketwatch.com/story/inves...

https://www.binance.com/de-CH/feed/post...

https://beincrypto.com/why-crypto-marke...

Bitcoin (BTC) Price Approaches Monthly Lows
On May 15, the Bitcoin price broke out from a descending resistance line. After a brief drop, the price made several attempts at moving above the $27,400 resistance area.

However, the most recent rejection on May 23 (red icon) initiated a sharp downward movement.

Egii ::

Warkraft prihajajo medeni tedni, Slo mojster TU pravi da z lahkoto poskočimo v penzion paket.

PacificBlue ::

Mhm ..Jim Cramer vibes..

Prebranac ::

Naj mi raje nekdo razloži zakaj so diagrami trgovalnih volumnov BTC od 4.maja takih oblik? Visoka nihanja...kar odperite si coingecko pa 30 dni intervalof. Prej pa zvezna funkcija.

tommorrow ::



Od 7.30 dalje strokovna razlaga bika in medveda.:))

PacificBlue ::

Technics111 ::

tommorrow je izjavil:



Od 7.30 dalje strokovna razlaga bika in medveda.:))


Bik bi naj šel gor po stopnicah, medved pa gre čez okno in skoči dol. :)))) neko slabo robo on to Papa, da take seka :))))))

tommorrow ::

Why did the bear jump through the window? Is the new why did the chicken cross the road.

Prebranac ::

Spet dosega ll in lh btc. Kaj delajo toti boti preko vikenda...jebo vas...

Senior Dev ::

Te kriptovalute a to so potem neki kovanci na internetu, ki jih kupiš s pravim denarjem? S tistim, ki si ga pripravljen izgubiti?
Lojze je recimo kupil Riple iz Beograda in je dobil neko izmišljeno kodo s katero bi naj prevzel te izmišljene Riple? Ampak tukaj je nastal problem, da je že tista prva koda bila izmišljena in ni mogel niti pravzeti tistih drugih izmišljenih Riplov, ki dejansko obstajajo na internetu in imajo vrednost. Večkrat virtualne valute.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

globoko grlo ::

Sej fiat je tut izmisljen, tk9 da ne vem v cem je problem.

Kaj zdej kitajci pravjo? Gremo na luno al jarke kopat za novo svileno cesto?

Gledam cfx, vet pa flm. Kaj pravte struckoti?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Prebranac ::

Puni k... imam teh botof. Nekaj nategujejo ribice, da zagrabijo lažne lower highs. Kdor ima živce lahko trguje dnevno, bo pa zato plačal fursu ker je to dejavnost. Hodlanje pa ni. Zaenkrat smo na pragu recesije, nič se ne preliva v btc ali zlato. Če je fse v nepremičninah naprimer bo to balon vseh balonov do sedaj..

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

icp pod 5 je rop pri belem dnevu


REs je, še posebaj če ga prodaješ pod ceno....žebljiček na kapico

Senior Dev ::

To niso navadni boti. To so AI boti, ki so sposobni trgovati z dobičkom proti največjim kriptostrokovnjakom. Tukaj nimata šans niti Nodi in niti Mato. Vprašanje ali bi sploh oba skupaj lahko parirala enemu AI botu v trgovanju.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

maticb492 ::

Kaj je to nek nov scam?

payment f0r y0ur vvork - 250? usdt. thank y0u..
12 vv0rd ?hrase, TRC2O (?r?nIink vv?Ilet) :
?ourist ?vil d?tail ?wfuI sn?ck cIap g??e ?lump b?ll normal ?n? ??k

Predvidevam da gor ni dovolj za plačat transaction fee in ko nakažeš ti avtomatsko vzame dol?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

globoko grlo ::

Kaj se je pa zgodil, da je vse rdec?

Da si ni nodi izplacal ves portfolio?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Malidelničar ::

Koliko je Nodi imel v cryptu? A kdo ve?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Kripto mesi ::

Vsaj 5 milijonov, ampak mislim da veliko več.

Kolikor sem slišal bo warkraftu pokril tistih bogih 100 jurjof minusa, samo da bo nehal težit.

Zgodovina sprememb…

deco16 ::

Da bi se vsaj uresničilo ;)

Malidelničar ::

Kripto mesi, deco16: a to resno, al je zajebancija? :))

Ne res, dej napište, kateri so legit kriptomiljonarji tu na tem forumu, za katere veste. Ker me ful zanima.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

GupeM ::

Malidelničar je izjavil:

Kripto mesi, deco16: a to resno, al je zajebancija? :))

Ne res, dej napište, kateri so legit kriptomiljonarji tu na tem forumu, za katere veste. Ker me ful zanima.

Seznam:

Kripto mesi ::

Borut je ene 3 milijončke s shibo potegnil, Nodi pa par milijončkov samo s tezusom. Ni skrivnost, da se pravkar vkrcujeta na jahto v Dubrovniku.

Malidelničar ::

Kako pri kriptu ocenite vrh? Recimo, kaj so bili, recimo na primeru Bitcoina, znaki prvih dveh vrhov marec 2012 in november 2012, ki je bil ATH? Ste ju zadeli ali ste ju spregledali in vam je upadlo?
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

IgorCardanof ::

Malidelničar je izjavil:

Kako pri kriptu ocenite vrh? Recimo, kaj so bili, recimo na primeru Bitcoina, znaki prvih dveh vrhov marec 2012 in november 2012, ki je bil ATH? Ste ju zadeli ali ste ju spregledali in vam je upadlo?


Takrat, ko mi IL DIAVOLO tu v temi shilla najbolj neumen scam možno in je potem ta token naslednji teden res recimo 50% višje.

(Itak, danes so vsi na 0, ker so sami ne uporabni scami).
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

PacificBlue ::

Kripto mesi je izjavil:

Vsaj 5 milijonov, ampak mislim da veliko več.

Kolikor sem slišal bo warkraftu pokril tistih bogih 100 jurjof minusa, samo da bo nehal težit.


Če mu bo kaj zmanjkalo pa lahko takole tud deloma pokrije minus:>

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...

Prebranac ::

PacificBlue je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Vsaj 5 milijonov, ampak mislim da veliko več.

Kolikor sem slišal bo warkraftu pokril tistih bogih 100 jurjof minusa, samo da bo nehal težit.


Če mu bo kaj zmanjkalo pa lahko takole tud deloma pokrije minus:>

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...


Hvala. Fse je v redu. Imam se rad na zdravju. Naslednja postaja je 23k. Potem pa merlakovih 10k, ko je statistično največ buyorderjev odprtih.

globoko grlo ::

A mormo zdej naloudat ripla?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PacificBlue ::

globoko grlo ::

A temule

je kj za verjet?


Also a sta copium pa love hate inu za riskirat? Glih rugpulla se ne bojim, sam ne vem a kupt v presale, al počakat da hit skoč, pol pa dumpne in takrat kupm?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

IgorCardanof ::

Mogoce se splaca pocekirat kaj se dogaja z Gate.io in potencialno spravit sredstva na varno, dokler se gre.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

globoko grlo je izjavil:

A temule

je kj za verjet?


Also a sta copium pa love hate inu za riskirat? Glih rugpulla se ne bojim, sam ne vem a kupt v presale, al počakat da hit skoč, pol pa dumpne in takrat kupm?

Ni za verjete. Katastrofalno stanje je pred nami. Visoka inflacija, ničvredne dolare, gotofi smo. Prej bo nodijev anus raspočil kod pa btc dosegel letos nov ath. Naslednji teden gremo k merlakovemu buyorderju. Res zalostno to :|

bozicek ::

Zakaj pa rabiš ATH? Zaradi svojih budalaštin?
Letos (ali kakšen mesec nazaj v 2022):
Harmony v začetku leta po 0.010
Sem v plusu
ETH po jurja...
Sem v plusu
Matic po 0.7
Sem v plusu
Kaspa po 0.05 in rudaril
Sem v plusu

Skratka nehaj že budalit
Darila letos samo za poredne

Prebranac ::

bozicek je izjavil:

Zakaj pa rabiš ATH? Zaradi svojih budalaštin?
Letos (ali kakšen mesec nazaj v 2022):
Harmony v začetku leta po 0.010
Sem v plusu
ETH po jurja...
Sem v plusu
Matic po 0.7
Sem v plusu
Kaspa po 0.05 in rudaril
Sem v plusu

Skratka nehaj že budalit



Kaj to gusis? Ali smo fsi v zacetku leta imeli 3k kot sem zaruzil na racun nodija. Dobro da smo fsi zdrave pameti.

Prebranac ::

Icp, tamadoge, se kaki ološ predlagaš? Fse kar je nodi predlagal nas je napizdil...upam da se ne oglasi vec tukaj.

wilbur ::

Prebranac je izjavil:

bozicek je izjavil:

Zakaj pa rabiš ATH? Zaradi svojih budalaštin?
Letos (ali kakšen mesec nazaj v 2022):
Harmony v začetku leta po 0.010
Sem v plusu
ETH po jurja...
Sem v plusu
Matic po 0.7
Sem v plusu
Kaspa po 0.05 in rudaril
Sem v plusu

Skratka nehaj že budalit



Kaj to gusis? Ali smo fsi v zacetku leta imeli 3k kot sem zaruzil na racun nodija. Dobro da smo fsi zdrave pameti.

Ni ti videti.

Ajki ::

(copy/paste mojega posta iz enega drugega foruma )

Kar se tiče tehnologije, največ verjamem v
Internet Computer / ICP

Dejansko ta "L1" blockchain vidim kot največji preskok v tehnologiji, kot je bil BTC, prvi blockchain in ETH prvi z smartcontracts,

IC (internet computer) je dejansko prvi projekt, ki poleg klasične funkcionalnosti ostalih blockchainov ( premikanje coinov/nftjev) omogoča popolen hosting spletnih strani/baz itd... na decentraliziranem blockchainu. Zanimivost pri IC za razliko od ostalih je da ima "reverse gas model" kar pomeni da platforme, ki so gor plačujejo ICP ( ki se ga konvertira v cycle) za hostinga.

So dejansko konkurenca cloud ponudnikom ( kateri trenutno gostujejo praktično vse crypto spletne strani ) kot so AWS, Google, Microsoft kar je kritično v kolikor se le ti odločijo da gostovanje crypto spletnih strani ne bodo podpirali se ugasnejo vse dex/cex itd.. in konkretno otežijo gostovanje, ker bi le ti morali kupovati/postavljati lastne strežnike.

Pri IC vidim veliko prednost v ekosistemu, kjer dejansko projekti zgrajeni na njemu povezujejo vse uporabnike (npr da si pošiljajo coine/nft ) in se ne potrebujejo ukvarjati z firewalli, postavitvami web/cache/database ... strežnikov ker za to skrbi sam IC )

Poleg tega ima IC veliko prednost, kot npr:
    smartcontracts( imenovani canisters ) omogočajo HTTPS (API) klice kar pomeni, da ne potrebuješ ORACLES za pridobivanje podatkov iz WEB2. ( za kar je trenutno najbolj dominanten ChainLink )
    Hitrost omrežja je WEB speed pod 2 sekundi

    Skoraj brezplačne transakcije ( neka cena mora biti, da se prepreči SPAM v omrežju )

    Popolnoma avtonomen DAO, kar pomeni da v kolikor uporabniki želijo kakeršnekoli spremembe v omrežju lahko to podajo na voting, kjer stakerji ICPja glasujejo in se nadgradnja izvede samodejno v kolikor je zglasovano.
    Za razliko od ostalih, kjer nadgradnjo izvedejo core developerji, ki se lahko kljub glasovanju večine ne strinjajo in ne izvedejo sprememb. ( kar ni bila redkost v 2021)

    Integracija BTC in ETH (trenutno beta) direktno v omrežje, kjer ima vsak canister tudi BTC in ETH address kar pomeni, da lahko uporabniki npr pošljejo BTC na ICP kjer postane ckBTC in le tega si premikajo/prodajajo različnimi uporabniki s praktično zastojn transakcijami. ( ICP devi in tudi community planira integracijo tudi z ostalimi blockchaini )
In še veliko več ...

Konkurenca, ki proba reševati podobne probleme sta FLUX in Point Network, ki jih tudi spremljam, ampak tu so precej manjše ekipe in razvojno še niso tako daleč.

Kar se tiče same cene ( in ne tehnologije) je čisto vprašanje kakšen "addoption" bo, ki je kritičen da ICP nima preveliko inflacijo, ki zmajšuje vrednost. Glede na to da gre za decentralizirani hosting je že kar nekaj projektov npr:

Na omrežju je že nekaj čez 100 projekov od alternativnega reddita z 200k+ uporabniki to twitterja 100k plus uporabnikov, TikTok, dex, igre ki se poganjajo 100% iz blockchaina itd..

Showcase : https://internetcomputer.org/ecosystem in vsak dan jih je več.

( Rast projektov zgrajenih na ICP v zadnjih dveh letih je res impresivna ampak pomembni so uporabniki )

Projekt je zaradi manipulacije cene/ fake kupljenih člankov s strani "konkurence in partnerjev" na zelo slabem glasu.

Danes 03.06.2023 je ICP cena 4.81$

Čakam še "glas ljudstva" na discordu :)



Glede na slab glas ICPja sem raje napisal več za pojasnilo zakaj verjamem da bo to en top projektov v kriptu ( v top 3 ) za to mesto zelo dvomim da naslednji "bull 2025/2026" ampak "sigurno" v "bullu 2029/2030" (shamless špekulacija)"
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ajki ()

Technics111 ::

Ajki je izjavil:

(copy/paste mojega posta iz enega drugega foruma )

Kar se tiče tehnologije, največ verjamem v
Internet Computer / ICP

Dejansko ta "L1" blockchain vidim kot največji preskok v tehnologiji, kot je bil BTC, prvi blockchain in ETH prvi z smartcontracts,

IC (internet computer) je dejansko prvi projekt, ki poleg klasične funkcionalnosti ostalih blockchainov ( premikanje coinov/nftjev) omogoča popolen hosting spletnih strani/baz itd... na decentraliziranem blockchainu. Zanimivost pri IC za razliko od ostalih je da ima "reverse gas model" kar pomeni da platforme, ki so gor plačujejo ICP ( ki se ga konvertira v cycle) za hostinga.

So dejansko konkurenca cloud ponudnikom ( kateri trenutno gostujejo praktično vse crypto spletne strani ) kot so AWS, Google, Microsoft kar je kritično v kolikor se le ti odločijo da gostovanje crypto spletnih strani ne bodo podpirali se ugasnejo vse dex/cex itd.. in konkretno otežijo gostovanje, ker bi le ti morali kupovati/postavljati lastne strežnike.

Pri IC vidim veliko prednost v ekosistemu, kjer dejansko projekti zgrajeni na njemu povezujejo vse uporabnike (npr da si pošiljajo coine/nft ) in se ne potrebujejo ukvarjati z firewalli, postavitvami web/cache/database ... strežnikov ker za to skrbi sam IC )

Poleg tega ima IC veliko prednost, kot npr:
    smartcontracts( imenovani canisters ) omogočajo HTTPS (API) klice kar pomeni, da ne potrebuješ ORACLES za pridobivanje podatkov iz WEB2. ( za kar je trenutno najbolj dominanten ChainLink )
    Hitrost omrežja je WEB speed pod 2 sekundi

    Skoraj brezplačne transakcije ( neka cena mora biti, da se prepreči SPAM v omrežju )

    Popolnoma avtonomen DAO, kar pomeni da v kolikor uporabniki želijo kakeršnekoli spremembe v omrežju lahko to podajo na voting, kjer stakerji ICPja glasujejo in se nadgradnja izvede samodejno v kolikor je zglasovano.
    Za razliko od ostalih, kjer nadgradnjo izvedejo core developerji, ki se lahko kljub glasovanju večine ne strinjajo in ne izvedejo sprememb. ( kar ni bila redkost v 2021)

    Integracija BTC in ETH (trenutno beta) direktno v omrežje, kjer ima vsak canister tudi BTC in ETH address kar pomeni, da lahko uporabniki npr pošljejo BTC na ICP kjer postane ckBTC in le tega si premikajo/prodajajo različnimi uporabniki s praktično zastojn transakcijami. ( ICP devi in tudi community planira integracijo tudi z ostalimi blockchaini )
In še veliko več ...

Konkurenca, ki proba reševati podobne probleme sta FLUX in Point Network, ki jih tudi spremljam, ampak tu so precej manjše ekipe in razvojno še niso tako daleč.

Kar se tiče same cene ( in ne tehnologije) je čisto vprašanje kakšen "addoption" bo, ki je kritičen da ICP nima preveliko inflacijo, ki zmajšuje vrednost. Glede na to da gre za decentralizirani hosting je že kar nekaj projektov npr:

Na omrežju je že nekaj čez 100 projekov od alternativnega reddita z 200k+ uporabniki to twitterja 100k plus uporabnikov, TikTok, dex, igre ki se poganjajo 100% iz blockchaina itd..

Showcase : https://internetcomputer.org/ecosystem in vsak dan jih je več.

( Rast projektov zgrajenih na ICP v zadnjih dveh letih je res impresivna ampak pomembni so uporabniki )

Projekt je zaradi manipulacije cene/ fake kupljenih člankov s strani "konkurence in partnerjev" na zelo slabem glasu.

Danes 03.06.2023 je ICP cena 4.81$

Čakam še "glas ljudstva" na discordu :)



Glede na slab glas ICPja sem raje napisal več za pojasnilo zakaj verjamem da bo to en top projektov v kriptu ( v top 3 ) za to mesto zelo dvomim da naslednji "bull 2025/2026" ampak "sigurno" v "bullu 2029/2030" (shamless špekulacija)"


Ta icp je odsviral svoje. Amen.

Prebranac ::

Ajki je izjavil:

(copy/paste mojega posta iz enega drugega foruma )

Kar se tiče tehnologije, največ verjamem v
Internet Computer / ICP

Dejansko ta "L1" blockchain vidim kot največji preskok v tehnologiji, kot je bil BTC, prvi blockchain in ETH prvi z smartcontracts,

IC (internet computer) je dejansko prvi projekt, ki poleg klasične funkcionalnosti ostalih blockchainov ( premikanje coinov/nftjev) omogoča popolen hosting spletnih strani/baz itd... na decentraliziranem blockchainu. Zanimivost pri IC za razliko od ostalih je da ima "reverse gas model" kar pomeni da platforme, ki so gor plačujejo ICP ( ki se ga konvertira v cycle) za hostinga.

So dejansko konkurenca cloud ponudnikom ( kateri trenutno gostujejo praktično vse crypto spletne strani ) kot so AWS, Google, Microsoft kar je kritično v kolikor se le ti odločijo da gostovanje crypto spletnih strani ne bodo podpirali se ugasnejo vse dex/cex itd.. in konkretno otežijo gostovanje, ker bi le ti morali kupovati/postavljati lastne strežnike.

Pri IC vidim veliko prednost v ekosistemu, kjer dejansko projekti zgrajeni na njemu povezujejo vse uporabnike (npr da si pošiljajo coine/nft ) in se ne potrebujejo ukvarjati z firewalli, postavitvami web/cache/database ... strežnikov ker za to skrbi sam IC )

Poleg tega ima IC veliko prednost, kot npr:
    smartcontracts( imenovani canisters ) omogočajo HTTPS (API) klice kar pomeni, da ne potrebuješ ORACLES za pridobivanje podatkov iz WEB2. ( za kar je trenutno najbolj dominanten ChainLink )
    Hitrost omrežja je WEB speed pod 2 sekundi

    Skoraj brezplačne transakcije ( neka cena mora biti, da se prepreči SPAM v omrežju )

    Popolnoma avtonomen DAO, kar pomeni da v kolikor uporabniki želijo kakeršnekoli spremembe v omrežju lahko to podajo na voting, kjer stakerji ICPja glasujejo in se nadgradnja izvede samodejno v kolikor je zglasovano.
    Za razliko od ostalih, kjer nadgradnjo izvedejo core developerji, ki se lahko kljub glasovanju večine ne strinjajo in ne izvedejo sprememb. ( kar ni bila redkost v 2021)

    Integracija BTC in ETH (trenutno beta) direktno v omrežje, kjer ima vsak canister tudi BTC in ETH address kar pomeni, da lahko uporabniki npr pošljejo BTC na ICP kjer postane ckBTC in le tega si premikajo/prodajajo različnimi uporabniki s praktično zastojn transakcijami. ( ICP devi in tudi community planira integracijo tudi z ostalimi blockchaini )
In še veliko več ...

Konkurenca, ki proba reševati podobne probleme sta FLUX in Point Network, ki jih tudi spremljam, ampak tu so precej manjše ekipe in razvojno še niso tako daleč.

Kar se tiče same cene ( in ne tehnologije) je čisto vprašanje kakšen "addoption" bo, ki je kritičen da ICP nima preveliko inflacijo, ki zmajšuje vrednost. Glede na to da gre za decentralizirani hosting je že kar nekaj projektov npr:

Na omrežju je že nekaj čez 100 projekov od alternativnega reddita z 200k+ uporabniki to twitterja 100k plus uporabnikov, TikTok, dex, igre ki se poganjajo 100% iz blockchaina itd..

Showcase : https://internetcomputer.org/ecosystem in vsak dan jih je več.

( Rast projektov zgrajenih na ICP v zadnjih dveh letih je res impresivna ampak pomembni so uporabniki )

Projekt je zaradi manipulacije cene/ fake kupljenih člankov s strani "konkurence in partnerjev" na zelo slabem glasu.

Danes 03.06.2023 je ICP cena 4.81$

Čakam še "glas ljudstva" na discordu :)



Glede na slab glas ICPja sem raje napisal več za pojasnilo zakaj verjamem da bo to en top projektov v kriptu ( v top 3 ) za to mesto zelo dvomim da naslednji "bull 2025/2026" ampak "sigurno" v "bullu 2029/2030" (shamless špekulacija)"


Leta 2030 bo tak inflacija, da je rast icp zagotovljena:D .

jypeepyj ::

kupu za 1500 icp po 4.83, veckrat hotil kupit pa nikol nism sprozu
Plan za prodajo med 6.5 in 7.2 usd...

Prebranac ::

jypeepyj je izjavil:

kupu za 1500 icp po 4.83, veckrat hotil kupit pa nikol nism sprozu
Plan za prodajo med 6.5 in 7.2 usd...


Nea vem no. Kak se ti bomo smijali 2024 jan ko bos prodajel na 2 eur.

DeeJay ::

ICP gre na $100 #trustmebro
Don't f with me.

Prebranac ::

DeeJay je izjavil:

ICP gre na $100 #trustmebro


Verjetno mislis 10?

PacificBlue ::

Ne skrbite, we are still very early:

https://twitter.com/marsquaking/status/...

Prebranac ::

No Merlak ima vedno prav....rdeci dildo res boli

Prebranac ::

Fsi vr in ai kovanci se posebaj sand in mana pa rastejo. Vendar ste ze prepozni. Danes je izdaja apple glasses za vr. Do 2030 bo ta segment pokrival 10% dobicka predvideva steve jobs iz neba.

energetik ::

Drgač, kak dan ali 2 nazaj so shekali Atomic Wallet, če še niste opazili. Ne ve se še, ali je krivec malware na Applovem OSu, ali celo insidersko delo...
Baje so nekateri izgubili celo par milijončkov vrednosti. Vprašati se je, kateri idiot je držal par mio na hot walletu...
Skratka hot-walleti so očitno no-go, predvsem če so closed sourced.
vires in numeris

TheMentor ::

PacificBlue je izjavil:

Ne skrbite, we are still very early:

https://twitter.com/marsquaking/status/...


Do sedaj so halving cikli zelo narekovali cene celotne kripto sfere. Predvidevam, da naslednji halving bo še podoben zadnjim ciklom potem se zna zadeva pa malo spremenit, ker halving cikli bodo imeli čedalje manjši vpliv na ceno bitcoina. Bolj prehajamo v fazo, ko bo adoption poganjal rast ali pa je ne bo.

PacificBlue ::

As an increasingly hostile regulatory environment is established in the US, capital appears to be flowing out, and eastward in the digital asset sector.

https://twitter.com/glassnode/status/16...


In other news:
BREAKING: SEC sues #Binance  and CEO Changpeng Zhao, citing US securities law violations.

SEC claims that these crypto assets - SOL, ADA, MATIC, FIL, ATOM, SAND etc are all securities

They also claim that CZ admitted: "We are operating a fking unlicensed securities exchange in the USA bro"

Other claims include commingling funds, Artificially inflating trading volumes, and Offering staking as a service

mr_chai ::

Malidelničar je izjavil:

Kako pri kriptu ocenite vrh? Recimo, kaj so bili, recimo na primeru Bitcoina, znaki prvih dveh vrhov marec 2012 in november 2012, ki je bil ATH? Ste ju zadeli ali ste ju spregledali in vam je upadlo?


Zatežena evforija in občutek večvrednosti raznih greedy crypto brojev. In seveda izguba večletnega prijateljstva na račun kripta in na novo pridobljenega visokega ega. To so vse znaki, da je ATH in da je treba it ven.

mr_chai ::

Hišica iz kart se sesuva. SEC zateguje zanko okol binanc. Tetr bo zalaufu mašino in poslal nekaj unbacked materiala binancam, za mal fake volumna.
««
1279 / 1452
»»