» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1246 / 1489
»»

Miki N ::

Dobra pumpa!

Škoda, da ni v pravo smer. :'(

deco16 ::

Sm vam reku :)

Vsekakor je neki za dokupt ker se dotika 200 day, mogoče se odbije.

jedateruk ::

Cena se vrača tja, kjer je bila decembra. Frazo bullish bi jaz imel za padanje cen, ker če pada je to bullshit.

_wtf_ ::

spet banke, SVB Financial

jedateruk ::

So novice na cryptopanic.com zanesljive?

PrihajaNodi ::

jedateruk je izjavil:

Cena se vrača tja, kjer je bila decembra. Frazo bullish bi jaz imel za padanje cen, ker če pada je to bullshit.


Narobe, smo v fazi akumulacije. Takšno razmišljanje ti ne bo prineslo denarja. Itak pa spet nazaj pumpa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jedateruk ::

Ti imaš verjetno naštiman interval na 15 minut. Imej ga na 4 ure ali 1 dan. Cene od konca februarja grejo dol.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Nodi, to ni pumpa ampak dumpa! Robot, pomagaj!

jedateruk ::

Moderator bi lahko pomagal, če ne bi bil Nodi njegov ....

Rossi V ::

ne bom rekel.....sj sm vam rekel
sicer pa na takih pump dumpih se da dobro služit tako,da jaz sem zadovoljen
Je bil pa to najdaljši bull trap kar sem jih videl
Reporti niso dobri.....tako da predvidevam da bo fed usekal z višjo obrestno mero kot prejšnji mesec,dva kar pa vemo kaj povzroči

zopet moje skromno mišljenje

jedateruk ::

Thanks, much appreciated.

Kripto mesi ::

robot spi, se vidimo na 12k. Sem vam rekel!

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Rossi V ::

res fantje ....glavo gor....taki padci so pri nas....meni ....ki iščem zasluzek v kriptu zaželjeni...........tudi v bear marketu se dobro sluzi......samo morate tudi znat prodat.....če tega ne znate se tega ne it in ne poslušat Nodija ,ki od 45 k dalje k je kovanec padal kriči bottom,mooooon btc to the mooon,btc 250 k,pol pade.....Nodi kriči btc 100k.....pol k pade Nodi kriči 25k.......a ste vidl .......iz 250k je prišel na 25k....in pol ga teli njegova klapa po rokah nosjo k je končno zadel.......kdo je zdj tle blesav.....on k vpije cifre na pamet in jih prilagaja al vi k ga poslušate

hamez66 je izjavil:

Nodi, dobro si napovedoval tale cikel, kolikor sem spremljal. Priporočal nakupe na dnu itd. Da vidimo, če boš zdaj imel prav. Sem malo kupil, glede na to, da se je v preteklosti kar pletlo okoli 20k. Nisem pa zasledil, kaj naj bi bil razlog včerajšnega padca, ker sem kenslal twitter račun.



in pol se tale najde.........zakaj ga nisi pa pri 45k poslušal ?

Nodi....če ne misliš s vojim znanjem ljudem pomagat jim tudi škodovat ne......in ja ....če ste kupili kovanec pri 16 k mislim,da ste dobr nardil .........btc bi se podrl kot sekret na Kubi,če ne bi imel halvinga 2024.....halving zame je samo" sell the news " in ja še bomo služili tako,da fantje glavo gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Ko je blo 16 sem govoril da se kupi na veliko. Ti si pa trolal tu da je btc mrtev
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko je blo 16 sem govoril da se kupi na veliko. Ti si pa trolal tu da je btc mrtev


ne nisem neki narobe bereš.In nisem pesimist kot si me označil,ampak realist....rekel sem da bottom pomoje nismo še dosegli ,napovedal sem ga pa en let nazaj 9-14k....vedno govorim v eurih.....dosegel je jurja gor dol.......ti si prišel pa z 250k na 25 k.....in če bi šel še dol bi sel ti se nižje......in glej....jaz se nič ne kregam s tabo....niti ni to,da te......kako sem bil označen....javno sovražim......ne igraš nekega pomembnega faktorja v mojem življenju,da bi te sovražil.......nič meni nisi naredil ,ker te od začetka ne jemljem resno.........podajam samo svoja mnenja
Sem ti pa že rekel.....ljudje si dajmo tu raje pomagat........ti kjot,da imaš težave s svojo osebnostjo goniš eno in isto
pomagaj ljudem....morda te bom potem poslušal celo jaz .......in ko jih pumpaš,tudi povej kdaj izstopiš......ali imaš težave z egom? mogoče pa v resnici znanja ne

jedateruk ::

Pizda, zakaj se vsi posvečate temu Nodiju? Pač ignorirajte in konec. Šef slo-techa bi lahko uvedel kritiziranje uporabnikov in njihovih objav.

Rossi V ::

jedateruk je izjavil:

Pizda, zakaj se vsi posvečate temu Nodiju? Pač ignorirajte in konec. Šef slo-techa bi lahko uvedel kritiziranje uporabnikov in njihovih objav.



ampak maš prav :-D.....a veš zakaj.....zato,ker mislim,da je bila ta skupina namenjena pumpanju ljudi....to kar počnejo svetovni trejderji....in Nodi ima tukaj kar nekaj pajdasev,ki počnejo enako kot on.....in vas mamijo s taksnimi in drugačnimi objavami.Ko kovanec zgublja podpororo ga omenijo,da zagrabite......sicer kukr vidim ni več ribic na katere računajo in so bolj sami s sabo.Nazaj v skupino so ga hotli pa zato,ker je vse ostale sram počet to kar počne Nodi in je pač klovn njihov....on je brez sramu

zacnejo z ichiamovi oblački, blockchaini,filozofijami....jao bože.....in nekdo ,ki je frišen lahko verjame ,da imajo znanje ...in nasede.....zadn dnar da.......no hvalabogu tega ni več tuki kot vidim

maš pa prav...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

aja pa če slučajno zmanjkam iz teme ,se nisem sam odstranil....moji posti so bili ze parkrat rdeče obarvani kar razumem kot opozorilo moderatorja/admina karkoli

jedateruk ::

Moderator je verjetno njihov kolega.
Svet je kot igra agar.io - moraš biti v skupini, da si uspešen. Se še spomnim iz reddit /r/slovenija, tam dobiš veliko karme, samo če si član skupine. Člani te skupine pišejo neumnosti, pa dobijo 500 karme. Člani te skupine drugim ne dajo nič karme. Na twitterju so neki kripto strokovnjaki, vsak ima 100k sledilcev in lahko en napiše samo "dober dan", pa bo dobil 500 srčkov v eni uri. Ali ima strokovnjak podjetje in morajo delavci dajati srčke ali pa so vsi ti "strokovnjaki" povezani in tako dajejo srčke drug drugemu. Enako na youtubu. Naivci se lepijo na objave z veliko subcrbibes kot muhe na drek.

Rossi V ::

mi je ušeč,da si se pojavil :-)

nič panike ....nisem negativist ....še bomo služili

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Mato989 ::

Spet iscemo teorije zarote vidim
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rossi V ::

ne vsak pove svoje mišljenje

jedateruk ::

Bi mi kdo povedal, zakaj se splača imeti QNT? Kaj se bo zgodilo z blockchain, da bo potem šel QNT visoko gor?

Rossi V ::

jedateruk je izjavil:

Bi mi kdo povedal, zakaj se splača imeti QNT? Kaj se bo zgodilo z blockchain, da bo potem šel QNT visoko gor?


no pa da jih vidim poznavalce kako ti bodo razložili :-)

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

jedateruk je izjavil:

Bi mi kdo povedal, zakaj se splača imeti QNT? Kaj se bo zgodilo z blockchain, da bo potem šel QNT visoko gor?


no pa da jih vidim poznavalce kako ti bodo razložili :-)

mam pa občutek,da ne boš dobil odgovora:-)

PrihajaNodi ::

Ste kupil dip? 29 - 35 bi bil lahko naslednji leg
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ste kupil dip? 29 - 35 bi bil lahko naslednji leg



ej Nodi kaj praviš na Quant?vprašanje ,ki ga je postavil ?

PrihajaNodi ::

Nevem, ne poznam, ne spremljam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ste kupil dip? 29 - 35 bi bil lahko naslednji leg



ej Nodi kaj praviš na Quant?vprašanje ,ki ga je postavil ?

ICP tud nič vec ne omenjaš,si jim pozabil povedat kdaj si ga prodal k je bil premočen odpor?Lune tud ne....Doge tud ne ?

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ste kupil dip? 29 - 35 bi bil lahko naslednji leg



ej Nodi kaj praviš na Quant?vprašanje ,ki ga je postavil ?

ICP tud nič vec ne omenjaš,si jim pozabil povedat kdaj si ga prodal k je bil premočen odpor?Lune tud ne....Doge tud ne ?



No povej kj kaj misliš na to kar je kolega vprašal?

PrihajaNodi je izjavil:

Nevem, ne poznam, ne spremljam



kaj pa spremljaš zdj? se kr ICP al si pobral profit in pozabil povedat vsem unim k si jih pumpal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

jedateruk ::

Rossi, sem ti napisal, da ne zajebavaj. Pusti ga.

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ste kupil dip? 29 - 35 bi bil lahko naslednji leg



ej Nodi kaj praviš na Quant?vprašanje ,ki ga je postavil ?

ICP tud nič vec ne omenjaš,si jim pozabil povedat kdaj si ga prodal k je bil premočen odpor?Lune tud ne....Doge tud ne ?

Rossi V je izjavil:

Rossi V je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ste kupil dip? 29 - 35 bi bil lahko naslednji leg



ej Nodi kaj praviš na Quant?vprašanje ,ki ga je postavil ?

ICP tud nič vec ne omenjaš,si jim pozabil povedat kdaj si ga prodal k je bil premočen odpor?Lune tud ne....Doge tud ne ?



No povej kj kaj misliš na to kar je kolega vprašal?

PrihajaNodi je izjavil:

Nevem, ne poznam, ne spremljam



kaj pa spremljaš zdj? se kr ICP al si pobral profit in pozabil povedat vsem unim k si jih pumpal?




se mi je zdel

jedateruk ::

Jebi ga, zgleda, da je ta plac samo za vajin online zmenek. Moderator s kaj pameti bi vaju oba fuknil ven od tukaj.
Bye.

Rossi V ::

jedateruk je izjavil:

Jebi ga, zgleda, da je ta plac samo za vajin online zmenek. Moderator s kaj pameti bi vaju oba fuknil ven od tukaj.



Bye.



Ti jaz dam odgovor...... Quant je passe...kar je naredil je naredil ....pumpnil je iz 55k na 130k....jaz sem gatakrat kupil, prodajal ne vem več točno 126....130....par mesecev nazaj od takrat samo še jajca ..so drugi kovanci zdj v igri....vse je igra menjalnic ;-)


Bye

PrihajaNodi ::

El salvador pa kupuje. Btw icp je ok coin. Za long term.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: OracleDev ()

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

El salvador pa kupuje. Btw icp je ok coin. Za long term.



kAr dost jih bo boljših

PrihajaNodi ::

Mozno. Ni pa scam pa inflatoren kovanec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

PrihajaNodi je izjavil:

El salvador pa kupuje. Btw icp je ok coin. Za long term.


Zaradi nakupov btcja se jim je lepo povecal turizem..

Sicer pa icp ima najboljsi tech od vseh projektov.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

icp pod 5 je rop pri belem dnevu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheMentor ::

PrihajaNodi je izjavil:

icp pod 5 je rop pri belem dnevu


Upam, da ICP moona. Prišel v seed (10 mill FDV) deal za Finterest, ki dela na ICP platformi. Polychain leed investor

https://twitter.com/FinterestICP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PacificBlue ::

Circle $USDC held an undisclosed amount of cash in Silicon Valley Bank $SIVB.
I’m out.
:3

mr_chai ::

tranlsation: Undisclosed - FSE SO NAM POBRALI!

Nodi: Malo manj jamranja.

Rossi: So še druga ločila, ne samo ...

ICP: Ja je steal. Sam ko pa pomislim kak useless fail je kripto, pol pa tud "decentralised amazon web services" on blockchain niso nek legit usecase. Who cares če si na gcp, aws-ju ali azure... Commonerjem je vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

jedateruk ::

mr_chain, ti pa malo več po slovensko, če se da. Za blockchain ne moreš dobiti prevoda, za drugo se pa da.

PrihajaNodi ::

Kaj kupujete v tem dipu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

OracleDev ::

Gajbe piva

Apofis ::

Ado kakopak

IgorCardanof ::

PacificBlue je izjavil:

Circle $USDC held an undisclosed amount of cash in Silicon Valley Bank $SIVB.


CZ vraca udarec na BUSD delisting hahah :D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

sumi666 ::

Kaj se dogaja z usdc 5% dol... $0.9499 vrednost.... A je nov črni event za ovinkom...

PrihajaNodi ::

Lepo je gor udarlo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IgorCardanof ::

sumi666 je izjavil:

Kaj se dogaja z usdc 5% dol... $0.9499 vrednost.... A je nov črni event za ovinkom...


Circle je najbrz izgubil vec 100m$ v SVB banki, ki kje kolapsala vceraj.
V najhujsem scenariju seveda to pomeni, da kar nwkaj USDC ni kritega in folk panicari. Se mi ne zdi, da je tako hudo in da bo kmalu repeg ampak pustimo se presenetit.
Circle PR team je pa tudi nesposoben jasne komunikacije, kar se pomaga pri paniki.

Ali je pa mogoce vse to le plan, da si pridobijo zastonj %, ker folk panicno prodaja po nizki ceni, ceprav je vse pk.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.
««
1246 / 1489
»»