» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1205 / 1472
»»

PrihajaNodi ::

Lepo spet gor!25 k do konca meseca. Fuck off robot
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

delavec44 ::

Ja, tudi dobiček pri prodaji valut bi lahko obdavčili. Lahko pa daš recimo 1000€ profita na leto brez davka kot je pri depozitih.
Zakaj pa ga tu ne bi pri delnicah ga pa recimo moraš? Ali pa od najemnin. Dvojna merila.

PacificBlue ::

delavec44 je izjavil:

Ja, tudi dobiček pri prodaji valut bi lahko obdavčili. Lahko pa daš recimo 1000€ profita na leto brez davka kot je pri depozitih.
Zakaj pa ga tu ne bi pri delnicah ga pa recimo moraš? Ali pa od najemnin. Dvojna merila.

Pri prodaji zlata in srebra ne placas davka, zakaj bi ga pri kriptu? Dvojna merila
I’m out.
:3

delavec44 ::

Ga pa pri nakupu srebra.

Na papirnato zlato (certifikati) pa davek od dobička plačaš. Kripta ne moreš fizično kupiti zato je bolj podoben tej obliki vrednostnih papirjev.

Zgodovina sprememb…

merlin2 ::

A. Smith je izjavil:

delavec44 je izjavil:

V čem pa je tak velik problem, če je kripto security?

Security pomeni vrednostne papirje. Če bi kripto tako obravnavali, bi bilo enako, kot če bi trgovali z delnicami ali obveznicami - več poročanja, birokracije in več davkov. Uporaba kripta, ki je označen kot security je bistveno manj udobna in bi se tudi poznalo na prometu.



Problem je volatilnost, česar pa v primeru stabilnega kovanca ne sme bit. Stable coin ne sme bit podvržen manipulacijam trga.
Ravno zato bodo centralne banke uporabile XRPL in Stellar blokchain tehnologiji. Ker sta XRP in XLM predvideni, kot nevtralni valuti. Za XRP je že znano, da bo njegova vrednost dovolj visoka, da do volatilnosti v primeru prenosa ogromnih enkratnih zneskov ne bo prišlo. Keč, ki ga kriptaši enostavno ne štekate.

XRP je pravzaprav že vsepovsod, razen v Ameriki sprejet kot commoditi. Testiranja so že opravljena, splošna implementacija čaka samo še na razrešitev tožbe SEC vs Ripple.

LP 8-)

PacificBlue ::

Sem se spomnil, da je bilo glede srebra ze govora tu na forumu, da se da placilu davka izogniti: Nakup srebra iz Estonije brez davka

Ampak ja, komplicirano.

Kripto se smatra kot security, ce ima projekt utility token, torej POS.
Bitcoin je POW torej izzet iz tega.
I’m out.
:3

PrihajaNodi ::

Ste kupovali ko je Nodi rekel? Icp raketa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ste kupovali ko je Nodi rekel? Icp raketa


ne zaupamo vec Nodiju in njegovim raketam.......1 x se mu userje je pa tolk vec izgubil na Lunc,Doge,Bitcoin........itd

FireSnack ::

Spet ga pumpajo institucije. Težko da BTC pade pod 15k do novega leta. Lahko pa napumpa zelo hitro do 300k.
Preprodajalec NFT umetnin

Rossi V ::

FireSnack je izjavil:

Spet ga pumpajo institucije. Težko da BTC pade pod 15k do novega leta. Lahko pa napumpa zelo hitro do 300k.



a zdaj si ze na 15 k,nazadnje si bil na 17K ?


cryptomesi shut the fuck up :-)

PacificBlue ::

Na 60min chartu falling wedge
I’m out.
:3

Kripto mesi ::

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Spet ga pumpajo institucije. Težko da BTC pade pod 15k do novega leta. Lahko pa napumpa zelo hitro do 300k.



a zdaj si ze na 15 k,nazadnje si bil na 17K ?


cryptomesi shut the fuck up :-)

Pod 20k ne moremo.
Zdaj pa mi ga pocuzaj baba butasta. Pa vrni denar folku, ki jih nategujes s svojo spletno trgovino.

Rossi V ::

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Spet ga pumpajo institucije. Težko da BTC pade pod 15k do novega leta. Lahko pa napumpa zelo hitro do 300k.



a zdaj si ze na 15 k,nazadnje si bil na 17K ?


cryptomesi shut the fuck up :-)

Pod 20k ne moremo.
Zdaj pa mi ga pocuzaj baba butasta. Pa vrni denar folku, ki jih nategujes s svojo spletno trgovino.




bonbonček miško,bonbonček ;-)

Rossi V je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Spet ga pumpajo institucije. Težko da BTC pade pod 15k do novega leta. Lahko pa napumpa zelo hitro do 300k.



a zdaj si ze na 15 k,nazadnje si bil na 17K ?


cryptomesi shut the fuck up :-)

Pod 20k ne moremo.
Zdaj pa mi ga pocuzaj baba butasta. Pa vrni denar folku, ki jih nategujes s svojo spletno trgovino.


Pa cas je,da odcepetaš s svojimi frustracijami,očitno si se ti pustil trolom fajn nategnit,da si tako jezen na cel svet .Pika s tabo



bonbonček miško,bonbonček ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Prebranac ::

Naj pade že. Tak zgleda dvojni top. Pa gremo na 15k...institucije oberejo še najbolj zafiksane hopiumovce.

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Spet ga pumpajo institucije. Težko da BTC pade pod 15k do novega leta. Lahko pa napumpa zelo hitro do 300k.



a zdaj si ze na 15 k,nazadnje si bil na 17K ?


cryptomesi shut the fuck up :-)

Pod 20k ne moremo.
Zdaj pa mi ga pocuzaj baba butasta. Pa vrni denar folku, ki jih nategujes s svojo spletno trgovino.


pa tolk da ves ....punce ga ne ....luzerjem........na roko si ga vrz to kar počneš zadnjih par let zguba zafrustrirana :-) lohk nastaviš pa kaksnemu trolu,če ne riti....pa denarnico :-)



bonbonček miško,bonbonček ;-)

Rossi V je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Spet ga pumpajo institucije. Težko da BTC pade pod 15k do novega leta. Lahko pa napumpa zelo hitro do 300k.



a zdaj si ze na 15 k,nazadnje si bil na 17K ?


cryptomesi shut the fuck up :-)

Pod 20k ne moremo.
Zdaj pa mi ga pocuzaj baba butasta. Pa vrni denar folku, ki jih nategujes s svojo spletno trgovino.


Pa cas je,da odcepetaš s svojimi frustracijami,očitno si se ti pustil trolom fajn nategnit,da si tako jezen na cel svet .Pika s tabo



bonbonček miško,bonbonček ;-)

-Wall ::

FireSnack je izjavil:

Konc je. Kripto je mrtev


Ne. Sele, ko se bojo pohlepne spekulantske pizde spokale iz kripta bo zares zazivel in postal uporaben.

Denarja, ki 24x na dan spremeni vrednost, ne rabi nihce. Stabilna skoraj nicvrednost pa je zelo dobrodosla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Rossi V ::

-Wall je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Konc je. Kripto je mrtev


Ne. Sele, ko se bojo pohlepne spekulantske pizde spokale iz kripta bo zares zazivel in postal uporaben.

Denarja, ki 24x na dan spremeni vrednost, ne rabi nihce. Stabilna skoraj nicvrednost pa je zelo dobrodosla.


Odgovarjaš trolu,ki mu je kriptomesi nastavil :-D

Rossi V ::

aja pa moje ime ni Vesna Rossi...........sem frizerka Valentina zdaj :-)

sem pa fajn dec :-D

naivni,naivni,naivni.........

Rossi V je izjavil:

aja pa moje ime ni Vesna Rossi...........sem frizerka Valentina zdaj :-)

sem pa fajn dec :-D

naivni,naivni,naivni.........



tko,da kriptomesi a se zeliš,da ti ga pocuzam ? :-D

Rossi V je izjavil:

aja pa moje ime ni Vesna Rossi...........sem frizerka Valentina zdaj :-)

sem pa fajn dec :-D

naivni,naivni,naivni.........

Rossi V je izjavil:

aja pa moje ime ni Vesna Rossi...........sem frizerka Valentina zdaj :-)

sem pa fajn dec :-D

naivni,naivni,naivni.........



tko,da kriptomesi a se zeliš,da ti ga pocuzam ? :-D


Ne bi,hvala :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

delavec44 ::

Nodi, dej Percija poklič, da spuca to nesnago.

Rossi V ::

bitcoin bo sel tako nizko,da se vam tud sanja ne......iskreno sem bil prepričan,da si ga menjalnice ne bodo upale spustit pod 20k,to je bila meja kjer so ljudje zgubili zaupanje.......pod 20k je bilo jasno,da je menjalnicam mar samo da cimvec iztrzijo preden ga potopijo

-Wall ::

Rossi V je izjavil:

-Wall je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Konc je. Kripto je mrtev


Ne. Sele, ko se bojo pohlepne spekulantske pizde spokale iz kripta bo zares zazivel in postal uporaben.

Denarja, ki 24x na dan spremeni vrednost, ne rabi nihce. Stabilna skoraj nicvrednost pa je zelo dobrodosla.


Odgovarjaš trolu,ki mu je kriptomesi nastavil :-D


Saj je vseeno. Ostaja dejstvo.

Rossi V ::

Če ne bi bilo špekulacij tudi bitcoin ne bi dosegel vrednosti katero je

Rossi V ::

vse je sell the news.......pomembnost halvinga in njegovo vrednost si boste pa čez pol leta pogledali na Litecoin........ko ga bodo menjalnice napumpale na bazi halvinga ga bodo tudi nazaj spustile.....prav tako halving bitcoina ne pomeni nič........samo novica .....bitcoina mimogrede je dovolj za naslednjih 300 let......ne bo ga zmanjkalo....vedno bodo tu kupci in prodajalci..........halving je samo sell the news

menjalnicam je bilo jasno,da se bodo kupci v obdobju recesije umaknili........zato so vam pobrale denar oz spustile vrednost pred nastopom recesije ,ki pomoje pride konec 2024 .Si morate sele takrat zamislit ceno bitcoina ? moj namewn ni zganjat paniko,ampak premislite

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

se opravičujem...popravek....zacetek recesije konec 2023 in ne 2024

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

vse je sell the news.......pomembnost halvinga in njegovo vrednost si boste pa čez pol leta pogledali na Litecoin........ko ga bodo menjalnice napumpale na bazi halvinga ga bodo tudi nazaj spustile.....prav tako halving bitcoina ne pomeni nič........samo novica .....bitcoina mimogrede je dovolj za naslednjih 300 let......ne bo ga zmanjkalo....vedno bodo tu kupci in prodajalci..........halving je samo sell the news

menjalnicam je bilo jasno,da se bodo kupci v obdobju recesije umaknili........zato so vam pobrale denar oz spustile vrednost pred nastopom recesije ,ki pomoje pride konec 2024 .Si morate sele takrat zamislit ceno bitcoina ? moj namewn ni zganjat paniko,ampak premislite


Sam sem razmišljal o začetku 2023 in koncu dec 2024.

A. Smith ::

Rossi V je izjavil:

menjalnicam je bilo jasno,da se bodo kupci v obdobju recesije umaknili........zato so vam pobrale denar oz spustile vrednost pred nastopom recesije ,ki pomoje pride konec 2024 .Si morate sele takrat zamislit ceno bitcoina ? moj namewn ni zganjat paniko,ampak premislite

Tvoj namen ni zganjat paniko, ampak mešat drek. Vse, kar napišeš je brez repa in glave, kaj šele virov.

Praviš, da si ženska, kličeš se pa Valentino Rossi? Spizdi že enkrat, trol zabiti.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Rossi V ::

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

vse je sell the news.......pomembnost halvinga in njegovo vrednost si boste pa čez pol leta pogledali na Litecoin........ko ga bodo menjalnice napumpale na bazi halvinga ga bodo tudi nazaj spustile.....prav tako halving bitcoina ne pomeni nič........samo novica .....bitcoina mimogrede je dovolj za naslednjih 300 let......ne bo ga zmanjkalo....vedno bodo tu kupci in prodajalci..........halving je samo sell the news

menjalnicam je bilo jasno,da se bodo kupci v obdobju recesije umaknili........zato so vam pobrale denar oz spustile vrednost pred nastopom recesije ,ki pomoje pride konec 2024 .Si morate sele takrat zamislit ceno bitcoina ? moj namewn ni zganjat paniko,ampak premislite


Sam sem razmišljal o začetku 2023 in koncu dec 2024.


phja......zaenkrat lahko samo ugibamo....tudi o tem kako močna bo.............je pa dejstvo,da to pomenijo še slabši časi za bitcoin in kriptovalute.Si lahko zamislite vrednost takrat ? pa ne želim strašit....samo previdni bodite

Prebranac ::

Rossi V je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Rossi V je izjavil:

vse je sell the news.......pomembnost halvinga in njegovo vrednost si boste pa čez pol leta pogledali na Litecoin........ko ga bodo menjalnice napumpale na bazi halvinga ga bodo tudi nazaj spustile.....prav tako halving bitcoina ne pomeni nič........samo novica .....bitcoina mimogrede je dovolj za naslednjih 300 let......ne bo ga zmanjkalo....vedno bodo tu kupci in prodajalci..........halving je samo sell the news

menjalnicam je bilo jasno,da se bodo kupci v obdobju recesije umaknili........zato so vam pobrale denar oz spustile vrednost pred nastopom recesije ,ki pomoje pride konec 2024 .Si morate sele takrat zamislit ceno bitcoina ? moj namewn ni zganjat paniko,ampak premislite


Sam sem razmišljal o začetku 2023 in koncu dec 2024.


phja......zaenkrat lahko samo ugibamo....tudi o tem kako močna bo.............je pa dejstvo,da to pomenijo še slabši časi za bitcoin in kriptovalute.Si lahko zamislite vrednost takrat ? pa ne želim strašit....samo previdni bodite


Časi se niso še začeli. Bolel bo februar 2023 po kitajskem novem letu.

PrihajaNodi ::

Rossi V je izjavil:

bitcoin bo sel tako nizko,da se vam tud sanja ne......iskreno sem bil prepričan,da si ga menjalnice ne bodo upale spustit pod 20k,to je bila meja kjer so ljudje zgubili zaupanje.......pod 20k je bilo jasno,da je menjalnicam mar samo da cimvec iztrzijo preden ga potopijo


Zakaj lazes?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Igra z puljenjem živcev na živo se nadaljuje...

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

To gre lahko samo gor
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Morda bo cup and handle pattern na 4h chartu
I’m out.
:3

sumi666 ::

Je pa tako btc in Eth rsi rekorno nizko na mesečnem grafu .... mogoče pa le doživimo kak odboj ...

mr_chai ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ste kupovali ko je Nodi rekel? Icp raketa


Smo, ICP je edini še nekak uporaben projekt. Ostalo sekret.

merlin2 ::

Kripto mesi je izjavil:

Rossi V je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Spet ga pumpajo institucije. Težko da BTC pade pod 15k do novega leta. Lahko pa napumpa zelo hitro do 300k.



a zdaj si ze na 15 k,nazadnje si bil na 17K ?


cryptomesi shut the fuck up :-)

Pod 20k ne moremo.
Zdaj pa mi ga pocuzaj baba butasta. Pa vrni denar folku, ki jih nategujes s svojo spletno trgovino.


Tole je pa vredno doživljenjske blokade na forumu!

Očitno "baba" premore več jajc, kot anonimnež za vzdevkom.
Sicer pa po načelu, ki se jih poslužujejo v krogih specialnih psiholoških operacij v okviru kibernetskih proxy oddelkov.

"When you can't attack the information directly, you attack the source, if that fails, you 'create false misleading information' to discredit knowing 'select' 'unaware' followers would not take the time to self-corroborate the claims (same vehicle/tactics used by FAKE NEWS media)."

Rossi_V tebi pa znova kapi dol

Lp

Prebranac ::

A je kapica že dosežena? Dildo izgleda da bo kmalu zaril v barta. In nodi prpsim te z boti naredite malo več pesimizma, saj je ekonomija v prihodnje nestabilna, negotova. Bo pa rez v vseh poklicih. Revež bo še večji revež.

PrihajaNodi ::

Spravi se dol s foruma. Da te ni sram. Tu strasis ljudi ki bi mogoce lahko kaj dobili pa zaradi tebe nocjo vlozit. Btw trgovine so polne, zivljenje tece dalje, ti si pa stalno pripravljen na apokalipso.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Spravi se dol s foruma. Da te ni sram. Tu strasis ljudi ki bi mogoce lahko kaj dobili pa zaradi tebe nocjo vlozit. Btw trgovine so polne, zivljenje tece dalje, ti si pa stalno pripravljen na apokalipso.



Ljudje v kripto ne vlagajo,ker je večini jasno,da bo šlo tole še močno dol.Torej čemu vlagat ? da bodo imeli minus kot ti ?.Btc trgovine so polne in vedno bodo tako kot gostinski lokali.Niso pa neumni ,da bi vlagali v nekaj kar jim bo delalo minus.Ljudje imajo denar samo ne za kripto in tako bo še nekaj časa
Mi pa bolj ti deluješ ,da bi se moral vpisati v kako skupino in zapustit forum za dalj časa .Glede na to,da že vidiš robotke....ne vem no......sam pomoje veš ,da to ni zdravo

deco16 ::

Fora je da cena ponavadi ne gre tko kot večina misli ;)

Rossi V ::

deco16 je izjavil:

Fora je da cena ponavadi ne gre tko kot večina misli ;)


Kako da ne? večina misli,da bo šel dol zato ni več kupcev in gre dol

A. Smith ::

Rossi V je izjavil:

deco16 je izjavil:

Fora je da cena ponavadi ne gre tko kot večina misli ;)


Kako da ne? večina misli,da bo šel dol zato ni več kupcev in gre dol


Kaj misli večina, ne igra bistvene vloge. Pomembno je, kaj misli večina kapitala. Če plebs misli eno, kiti pa drugo, se ponavadi odvije tako, kot mislijo kiti. Ponavadi.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Rossi V ::

Rossi V je izjavil:

deco16 je izjavil:

Fora je da cena ponavadi ne gre tko kot večina misli ;)


Kako da ne? večina misli,da bo šel dol zato ni več kupcev in gre dol



downtrend je pubeci in še nekaj časa bo trajal vi pa ščijete proti vetru.Seveda bodo še manjše pumpice( če jim tako lahko sploh rečeš s temi 400 usd gor ),da menjalnice poberejo se vam trejderjem neki drobiža,temu bodo sledili veliki padci

Rossi V ::

A. Smith je izjavil:

Rossi V je izjavil:

deco16 je izjavil:

Fora je da cena ponavadi ne gre tko kot večina misli ;)


Kako da ne? večina misli,da bo šel dol zato ni več kupcev in gre dol


Kaj misli večina, ne igra bistvene vloge. Pomembno je, kaj misli večina kapitala. Če plebs misli eno, kiti pa drugo, se ponavadi odvije tako, kot mislijo kiti. Ponavadi.


Nobenih kitov ni......kiti so same menjalnice,ki vam napumpajo kovanec nazadnje so to naredile 30.11.22 ob 00:01 z namenom sell the Powell news in ga bodo verjetno notr drzale do objave 50 bp ( predvidena ),ko pričakujejo da boste dnar notr metali , potem pa vložek potegnile ven vi boste pa ugotovili upam ,da že počas bistvo.Dotoka denarja pa ni od ljudi ,ki so se umaknili od kripta .Samo z vami se še igrajo.

pardon 30.11 .22 ob 01:00

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Kripto ::


Money is mindset!

energetik ::

Zadnje 2 dni se je pa Bitcoin očitno odločil igrati stablecoina :))
Sem parkrat že šel osveževat graf, sem mislil da se je zataknil...
vires in numeris

PrihajaNodi ::

Faza akumulacije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Faza akumulacije


Potrebno je razumeti akumulacijske in investicjske cikle.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Večina tu jih ne. Se raje pizdi kako bomo vsi pomrli, namesto da bi se pogovarjali o projektih. Še vedno trdim da bo ICP top.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Faza akumulacije


Potrebno je razumeti akumulacijske in investicjske cikle.



S tvojim stavkom se strinjam.Sem šel pa preverit tvoje prejšnje objave nakar mi je postalo jasno,da o teh ciklih ti pojma nimaš.Kot prvo

akumulacijska faza = investicijska faza

Kot drugo


Objavljaš posnetke mmccrypto bla bla bla ,ki je poleg roverja najhujši pumpaš ,živita od tega : menjalnice jima plačujejo ,da pumpata ljudi in na število sledilcev.MMMblabla bla crypto sem odpikal in čez 14 dni je on zacelk sledit meni.Za njiju velja ko pumpata ljudi je cas za prodajo

Kripto ::

Rossi V je izjavil:

Kripto je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Faza akumulacije


Potrebno je razumeti akumulacijske in investicjske cikle.



S tvojim stavkom se strinjam.Sem šel pa preverit tvoje prejšnje objave nakar mi je postalo jasno,da o teh ciklih ti pojma nimaš.Kot prvo

akumulacijska faza = investicijska faza

Kot drugo


Objavljaš posnetke mmccrypto bla bla bla ,ki je poleg roverja najhujši pumpaš ,živita od tega : menjalnice jima plačujejo ,da pumpata ljudi in na število sledilcev.MMMblabla bla crypto sem odpikal in čez 14 dni je on zacelk sledit meni.Za njiju velja ko pumpata ljudi je cas za prodajo



Hvala za mnenje. Jaz kar lepo služim na kripto trgu. Akumulacijski cikel ni nujno, da je tudi investicijski cikel. Akumulacijski cikel nekateri uporabijo za špekulacije, nekateri za investicije. In ti boš mene učil osnove? Pojdi raje nazaj spat na mamin kavč :)):)):))

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()
««
1205 / 1472
»»