» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1179 / 1486
»»

hamez66 ::

Ja dolar je padel za 1% in potem zrasel nazaj na prejšne stanje.. Bitcoin je pa v usd narastel in potem spet padel. Ni šlo ravno po mojih napovedih, se je pa malo dogajalo. A bolj malo zaenkrat.

Kripto ::

Tik tak, tik tak, tik tak...vse bližje je trenutek, ko se bo pokazalo v katero smer bo šlo.

Money is mindset!

hunterslo ::

Kripto je izjavil:

Tik tak, tik tak, tik tak...vse bližje je trenutek, ko se bo pokazalo v katero smer bo šlo.


Upam da dol. Rad bi še kupoval nekaj časa.

mr_chai ::

Vsi boste imeli eanso btc kupit po 10k, le malo potrpljenja .

PrihajaNodi ::

Ali pa po 35k in 100k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

hunterslo je izjavil:

Kripto je izjavil:

Tik tak, tik tak, tik tak...vse bližje je trenutek, ko se bo pokazalo v katero smer bo šlo.


Upam da dol. Rad bi še kupoval nekaj časa.


Kar pripravi se na noč debelih dildov. Bartova glavica bo trpela. Trenutno je rsi way down...izraadirali ste 30milijard v pol ure.

mr_chai je izjavil:

Vsi boste imeli eanso btc kupit po 10k, le malo potrpljenja .


Bravo. Vsaj še nekče s pametjo. Ostali troli in drogeriranci pa zamenjajte dilera za hopium.

Zgodovina sprememb…

XIIT ::

FireSnack je izjavil:

Gcr je med nami kriptostrokovnjaki znan kot klovn. 90% fali, ko pa 10% trofi je prepotenten in tisto promovira preko google ads.

1 win > 100 lossov

Če imaš dober risk management ti win rate ne igra vloge.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Prebranac ::

Ko gledaš minutne grafe je velika žalost. Tedenski so še slabši. Rsi boll in accu/distr so pa zelo slabi.

PrihajaNodi ::

Caka se da linija prebije ichimokov oblak.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MaticSLO ::

XEN moona

sem naredil orodje za mass mintanje https://xendao.org , za vsak claim dobis XD token bonus. Stekate? XD
In potem XD stakas in dobis procent provizij

Super orodje za izgubit denar, ne priporocam uporabe

PrihajaNodi ::

Kaj se bom smejov k bo robot kontra udaru
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

PacificBlue ::

Letos BTC ne gre več pod 20k, če doseže 21.200, v nasprotnem primeru gre proti 19k.
Sem tak napisal, da me robot ne bo štekal.
I’m out.
:3

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj se bom smejov k bo robot kontra udaru


Daj nea bluzi. Konec je do 2025. V začetku 2023 pa pogrom. Gate prodaj ker ne bo penesov.

PrihajaNodi ::

Faza akumulacije, pol pa bum na 35k do konca leta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Karen ::

Če bi dejansko po 5 vsakodnevnih sporočil Nodija in Warkrafta sistem/admin sproti počistil bi bila tema mogoče še berljiva.

PrihajaNodi ::

Ne sme, ker robot bere
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Karen je izjavil:

Če bi dejansko po 5 vsakodnevnih sporočil Nodija in Warkrafta sistem/admin sproti počistil bi bila tema mogoče še berljiva.


Kdo si ti? Akomulacija. Ves čas razlagam da gre dol. Samo fsi smetite s nekimi domnevami. Recesija, hiperinflacija...vi bi pa igrali kripto loto...res noro..

Prebranac ::

https://siol.net/novice/svet/na-twitter...

Poglete manipulatorja. Vi pa mu še umetno napihujete doge. Lahko ga je sram kripto jezusa...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/na-twitter...

Poglete manipulatorja. Vi pa mu še umetno napihujete doge. Lahko ga je sram kripto jezusa...


Spet nabijas.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prebranac je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/na-twitter...

Poglete manipulatorja. Vi pa mu še umetno napihujete doge. Lahko ga je sram kripto jezusa...


Spet nabijas.


Kaj nabijem? 55 milijard volumen btc...ti se nabij. Doge volumen pa pada iz ure v uro. P n d scena. Vsi kupujte sedaj, baje da je noč rdečih dildo nožev. Sarcasm on. Kdor dcja je trenutno na nič donosa. Zelo slaba strategija:))

GupeM ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne sme, ker robot bere

Ta robot, ki to bere, bi lahko to tudi brisal.

sumi666 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Gospodarstvo je ok no. Saj nismo v WW1 ali WW2. Tole gre lahko samo gor. Btc do novga leta 35 k do leta 2024 pa 100 k pa roka.


Nodi če 1.1.2023 btc ni nad 35k usd spizdiš iz foruma k si navaden gnil trol brez življenja ... pomoje 120 kil 1,6 metra in 5 cm v hlačah .... velja pa roka

Karen ::

Mater takoj k sem prejšnji post napisal sta mi dala vsak po 2 reply-a...

Lahko damo challenge še za Warkrafta:
Warkraft, če 1.1.2023 btc ni pod 10k usd sp****š iz foruma k si navaden g**l t**l brez življenja ... pomoje 120 kil 1,6 metra in 5 cm v hlačah .... velja pa roka

Prebranac ::

Karen je izjavil:

Mater takoj k sem prejšnji post napisal sta mi dala vsak po 2 reply-a...

Lahko damo challenge še za Warkrafta:
Warkraft, če 1.1.2023 btc ni pod 10k usd sp****š iz foruma k si navaden g**l t**l brez življenja ... pomoje 120 kil 1,6 metra in 5 cm v hlačah .... velja pa roka


Nikoli nisem rekel da bo pod 10k. Tak da me ne boš spodil z foruma. 12k do 15k. Nodi a doge je že 1 dolar? Trenutno rdeč dildo.

PrihajaNodi ::

Prebranac je izjavil:

Karen je izjavil:

Mater takoj k sem prejšnji post napisal sta mi dala vsak po 2 reply-a...

Lahko damo challenge še za Warkrafta:
Warkraft, če 1.1.2023 btc ni pod 10k usd sp****š iz foruma k si navaden g**l t**l brez življenja ... pomoje 120 kil 1,6 metra in 5 cm v hlačah .... velja pa roka


Nikoli nisem rekel da bo pod 10k. Tak da me ne boš spodil z foruma. 12k do 15k. Nodi a doge je že 1 dolar? Trenutno rdeč dildo.


Rekel sem do leta 2025. Oziroma da je sedaj faza akumulacije in da se caka preboj linije iz ichimokovega oblaka.

Btw icp je dobr gor zlezu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Dober je zlezel BAND
I’m out.
:3

A. Smith ::

Vem, da niste tukaj prav hudi oboževalci XRPja. Pa vseeno. Ripple Labs je v ZDA že dve leti v sodnem sporu z inštitucijo U.S. Securities and Exchange Commission (SEC), uradom za borze in vrednostne papirje, ki skuša dokazati, da gre pri XRP (in posledično tudi marsikateri ostali kriptovaluti) za vrednostni papir, ne za valuto. Posledično so 2020 kripto menjalnice onemogočile ameriškim komitentom trgovanje z XRPji. Vendar pa se že razločno kaže, da Ripple Labs v sodnem sporu zmaguje.

Hkrati se tudi šušlja, da naj bi Coinbase razmišljal o tem, da bi XRP uvrstil nazaj med valute za trgovanje. Mimogrede na sodišče, ki razsoja v primeru Ripple Labs vs SEC so celo naslovili prijateljsko pismo (amicus brief) v korist Ripple Labsa.

Spor med Ripple Labs in SEC je v kriptosvetu razmeroma odmeven, ker je od njegovega razpleta odvisno, ali se bo SEC spravil še na druge kriptovalute. Če Ripple Labs v sporu zmaga in XRP borze uvrstijo nazaj med trgovalne pare, utegne XRP doživeti zelo solidno pumpo. Vse to je seveda špekuliranje, vendar pa mislim, da sem v pravi temi za to.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

hamez66 ::

Smo fani XRPja. XRP spada v jagodni izbor. No, vsekakor bi bilo fajn vedeti, kdaj bo znana končna odločitev glede xrp, da si napolnimo vreče.

Kripto ::

hamez66 je izjavil:

Smo fani XRPja. XRP spada v jagodni izbor. No, vsekakor bi bilo fajn vedeti, kdaj bo znana končna odločitev glede xrp, da si napolnimo vreče.


Naslednje leto, bolj verjetno v drugi polovici leta.

Money is mindset!

A. Smith ::

hamez66 je izjavil:

Smo fani XRPja. XRP spada v jagodni izbor. No, vsekakor bi bilo fajn vedeti, kdaj bo znana končna odločitev glede xrp, da si napolnimo vreče.

Obe strani sta se dogovorili, da bosta vse pisno gradivo in ugovore/odgovore nanj predložili do božiča 2022. Ko je to končano, glavna sodnica Analisa Torres presodi. Pričakuje se, da bo za to potrebovala 3-4 mesece. Torej, razsodbo pričakujemo marca 2023.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Karen ::

Prebranac je izjavil:


Nikoli nisem rekel da bo pod 10k. Tak da me ne boš spodil z foruma. 12k do 15k. Nodi a doge je že 1 dolar? Trenutno rdeč dildo.

Super, torej rečemo, če bo pod 15k USD za 1.1.2023, da bo bolj na zgornji meji (varni strani) zate >:D?

hamez66 ::

A. Smith je izjavil:

hamez66 je izjavil:

Smo fani XRPja. XRP spada v jagodni izbor. No, vsekakor bi bilo fajn vedeti, kdaj bo znana končna odločitev glede xrp, da si napolnimo vreče.

Obe strani sta se dogovorili, da bosta vse pisno gradivo in ugovore/odgovore nanj predložili do božiča 2022. Ko je to končano, glavna sodnica Analisa Torres presodi. Pričakuje se, da bo za to potrebovala 3-4 mesece. Torej, razsodbo pričakujemo marca 2023.



super, hvala za informacije.

hunterslo ::

bitcoin seller exhaustion constant

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

hunterslo je izjavil:

bitcoin seller exhaustion constant



Vedno ista začetniška napaka...
Takrat ni bilo vojne, ni bilo hude recesije, ni bilo hude inflacije in toliko frizerk, ki so že izgubile denar. In največja spremeljivka so pa veliki kiti, ki jih prej niamo poznali. Tako da te grafe lahko kar pospraviš v predal.

Karen je izjavil:

Prebranac je izjavil:


Nikoli nisem rekel da bo pod 10k. Tak da me ne boš spodil z foruma. 12k do 15k. Nodi a doge je že 1 dolar? Trenutno rdeč dildo.

Super, torej rečemo, če bo pod 15k USD za 1.1.2023, da bo bolj na zgornji meji (varni strani) zate >:D?


Naj ti bo. 15 k pa roka. Vsekakor obstaja možnost.

Zgodovina sprememb…

Apofis ::

hunterslo je izjavil:

bitcoin seller exhaustion constant


Ne zastopim čist...

PrihajaNodi ::

Fakin fuder! Kje vidiš recesijo? Kje vidiš kakšno krizo? Glih takrat bo btc poletel!!! od 27 do 35k do konc leta.

Apofis je izjavil:

hunterslo je izjavil:

bitcoin seller exhaustion constant


Ne zastopim čist...


Da bo fajn gor udarl...nč drudzga
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fakin fuder! Kje vidiš recesijo? Kje vidiš kakšno krizo? Glih takrat bo btc poletel!!! od 27 do 35k do konc leta.

Apofis je izjavil:

hunterslo je izjavil:

bitcoin seller exhaustion constant


Ne zastopim čist...


Da bo fajn gor udarl...nč drudzga


https://www.finance.si/9005604

https://www.dan.co.me/globus/evropa/bri...

https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/ba...

Banke Engleske sada vjeruju da je Ujedinjeno Kraljevstvo u recesiju počelo ulaziti već ovog ljeta, a predviđaju da će se nastaviti kroz cijelu ovu godinu i prvu polovinu 2024

Britain is heading for its longest recession in modern history with no recovery until summer 2024 the Bank of England warned on Thursday. The bleak forecast from Bank officials came as its Monetary Policy Committee (MPC) voted 7-2 to hike its interest rate from 2.25 per cent to 3 per cent to curb inflation.

Kaj še želiš nodi? Zlato žljico?

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

https://www.bnnbloomberg.ca/uk-recessio...

Poglej si malo sentiment na coingecko pod btc. Je samo še 66% good. Tudi najbolj optimistične frizerke obupujejo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Veš da roboti spremljajo sentiment in udarijo kontra? Btw realno tole ni recesija.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kripto ()

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Veš da roboti spremljajo sentiment in udarijo kontra? Btw realno tole ni recesija.


Realne recesije še ni in je letos tudi še ne bo.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Pa meteorita tud se ni, pa zemlja tudi se ni ploscata
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Haha poslednja pumpica, da vas skalpirajo ko rednecke.

dude ::

Kdaj je blo kej useful na tej temi objavlenega?

Prebranac ::

Menda je akomulacija sedaj:)). Bote vidli popoldan ko dumpajo. Naivneži. Fuknite sedaj peneze notri, da si lahko merlak kupi novo jahto.

Kripto ::

Prebranac je izjavil:

Menda je akomulacija sedaj:)). Bote vidli popoldan ko dumpajo. Naivneži. Fuknite sedaj peneze notri, da si lahko merlak kupi novo jahto.


Kdaj si bil nazadnje na svežem zraku? :)):)):|

Money is mindset!

Prebranac ::

Kripto je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Menda je akomulacija sedaj:)). Bote vidli popoldan ko dumpajo. Naivneži. Fuknite sedaj peneze notri, da si lahko merlak kupi novo jahto.


Kdaj si bil nazadnje na svežem zraku? :)):)):|


Delamo. Celi čas v zaprtem prostoru. Sedežno delo.

energetik ::

Matic 30% v zadnjih 2 dneh :P
Fajn mi je skočil portfelj.
vires in numeris

PacificBlue ::

BAND pumpa
I’m out.
:3

UkrFTW! ::

Lopovi na BITRUE so nekaj naredili z GALA, ko sem opravil nakup v včerajšnjem DUMPU. Gale ni več, tistih 10 USD porabljenih za nakup pa tudi ne.

PacificBlue ::

Po mojem si ti nekaj zašušmaril, ne pa bitrue.
I’m out.
:3
««
1179 / 1486
»»