» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1125 / 1486
»»

PacificBlue ::

Poglejte Solano, v NYC so odprli prvo fizično trgovino. Kaj le bodo prodajali? Majice?

https://dailyhodl.com/2022/07/29/ethere...
I’m out.
:3

Prebranac ::

janezvalva je izjavil:

ne vem kaj vsi FUD-ate Cardano. mislim, da je soliden projekt, ki se počasi razvija.


Saj se bo razvil, vendar kot commodore. Do takrat bo s tehnologijo že 10 let v zaostanku. Programiraje v takem okolju ne prinese nič olajšanja.

IgorCardanof ::

janezvalva je izjavil:

ne vem kaj vsi FUD-ate Cardano. mislim, da je soliden projekt, ki se počasi razvija.


Zelo počasi.

Ja mene osebno je najbolj razočaralo zavajanje in laganje, potem pa delayi. In potem ko si mislil, da končno enkrat nekaj bo, ven vržejo svoj testnet, kjer nič ne dela. Čez pol leta kasneje štartajo zares s smart contracti, pa je transaction settlement 1 teden. Ja ok. Vredu Charles, si luzer.

Medtem pa Charles hodi po Afriki in govori, kako je Cardano najboljša stvar, ki se je zgodila svetu in da bodo vsi afriški otroci imeli celotno šolstvo na blockchainu, v realnosti pa je Cardano najbolj shitty L1 chain od vseh.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Prebranac ::

IgorCardanof je izjavil:

janezvalva je izjavil:

ne vem kaj vsi FUD-ate Cardano. mislim, da je soliden projekt, ki se počasi razvija.


Zelo počasi.

Ja mene osebno je najbolj razočaralo zavajanje in laganje, potem pa delayi. In potem ko si mislil, da končno enkrat nekaj bo, ven vržejo svoj testnet, kjer nič ne dela. Čez pol leta kasneje štartajo zares s smart contracti, pa je transaction settlement 1 teden. Ja ok. Vredu Charles, si luzer.

Medtem pa Charles hodi po Afriki in govori, kako je Cardano najboljša stvar, ki se je zgodila svetu in da bodo vsi afriški otroci imeli celotno šolstvo na blockchainu, v realnosti pa je Cardano najbolj shitty L1 chain od vseh.



Mene je razočaral 12.september...nateg stoletja. Takrat pušnil prvič all in z ado.

val46 ::

Aja? Zdaj si že pušnil s Cardanotom? Prvič slišim to od tebe...P...takega FUDarja kot si ti, pa tudi še nisem srečal, res ne. Še dobro da maš za burek(beri, kruh in vodo). Internet verjetno kradeš sosedu?

OldnSlow ::

Furamo se zs dukattijom okol meka in cakamo na rast da prebijemo inflacijo.

Prebranac ::

val46 je izjavil:

Aja? Zdaj si že pušnil s Cardanotom? Prvič slišim to od tebe...P...takega FUDarja kot si ti, pa tudi še nisem srečal, res ne. Še dobro da maš za burek(beri, kruh in vodo). Internet verjetno kradeš sosedu?


Beri me nazaj.

PersonaRuda ::

Prebranac je izjavil:

val46 je izjavil:

Aja? Zdaj si že pušnil s Cardanotom? Prvič slišim to od tebe...P...takega FUDarja kot si ti, pa tudi še nisem srečal, res ne. Še dobro da maš za burek(beri, kruh in vodo). Internet verjetno kradeš sosedu?


Beri me nazaj.

.oda z ni lla čivrp tarkaT .ajtelots getan...rebmetpes.21 laračozar ej eneM.

Sem, pa tega nisem zasledil.

sumi666 ::

Dajmo o resnih stvareh... Na youtube so vsi že nahajpani da je bil dno na kripto in btc doseženo.. V kar pa malo dvomim, par mesecev medveda zdaj grejo pa delnice in kripto na nove višave... To še R od recesije ni bilo... Preveč denarja se je sprintal, vojna... Da bi bilo že vsega konec... Mnenja? ???

PersonaRuda ::

sumi666 je izjavil:

Dajmo o resnih stvareh... Na youtube so vsi že nahajpani da je bil dno na kripto in btc doseženo.. V kar pa malo dvomim, par mesecev medveda zdaj grejo pa delnice in kripto na nove višave... To še R od recesije ni bilo... Preveč denarja se je sprintal, vojna... Da bi bilo že vsega konec... Mnenja? ???

Jaz sem že napisal svoje mnenje, da manim, da je balon počil novembra 2021, to sem šele ugotovil junija 2022 in da špekuliram, da bo dno med decembrom 2022 in marcem 2023, ter da do decembra 2022 ne vložim nič novega kapitala v kripto.

Mogoče bom profitiral s tem, če to drži ali pa se zafrknil, če smo dno res že dosegli. Sam imam back-up plan, da če kripto prebije do decembra 2022 40k, da potem pa verjetno ne gremo nižje kot smo bili junija 2022.

Moje mnenje vse skupaj (kripto-amater mnenje).

IL_DIAVOLO ::

Nov cikel se je sicer zacel, ampak mislim da se gremo nizje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PersonaRuda ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nov cikel se je sicer zacel, ampak mislim da se gremo nizje.

Tudi sam mislim, da še ni doseženo dno tega cikla in da znamo it pod 17,5k kot je trenutno dno tega novega cikla.

OldnSlow ::

kripto je passe, zlata leta pred 2018, kitajc vse unic tako kot pro poker sceno. Cakamo, da nam pred nos pade kaksna nova obskurna zadeva o kateri bo govorilo 100 ljudi in to je to. Bolje kupit netflix, malo se panika dela, konkurenca jih ne bo dohitela kar tako.
Ce bi bil spet v juliju 2010, ko so spemali v spilah da je naredil x100 na 0.085$ in so bili na redditu 3 posti, bi se enkrat rekel da je scam lol, pa jeseni 2010, 2011 2012 tudi. Bi moral shranit tiste SS ko je crashnil nazaj na 1/2$ mislm da konc 2011. Only way is up!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OldnSlow ()

PersonaRuda ::

OldnSlow je izjavil:

kripto je passe, zlata leta pred 2018, kitajc vse unic tako kot pro poker sceno. Cakamo, da nam pred nos pade kaksna nova obskurna zadeva o kateri bo govorilo 100 ljudi in to je to. Bolje kupit netflix, malo se panika dela, konkurenca jih ne bo dohitela kar tako.
Ce bi bil spet v juliju 2010, ko so spemali v spilah da je naredil x100 na 0.085$ in so bili na redditu 3 posti, bi se enkrat rekel da je scam lol, pa jeseni 2010, 2011 2012 tudi. Bi moral shranit tiste SS ko je crashnil nazaj na 1/2$ mislm da konc 2011. Only way is up!

Ti, ki si se prijavil 26.07.2022 ob 20:41:56, si pa res neka refernca za kripto sceno.

Welcome troll!

OldnSlow ::

Dol mi maha, 80s generacije smo potegnili gor kripto in gaymerstvo, zoomerji zdaj skacejo sem in tja vsak mesec. Koliko pofejkanih bo se treba naprintat da se bo drzala neka imaginarna stevilka 23765.

Leko ::

PersonaRuda je izjavil:

OldnSlow je izjavil:

kripto je passe, zlata leta pred 2018, kitajc vse unic tako kot pro poker sceno. Cakamo, da nam pred nos pade kaksna nova obskurna zadeva o kateri bo govorilo 100 ljudi in to je to. Bolje kupit netflix, malo se panika dela, konkurenca jih ne bo dohitela kar tako.
Ce bi bil spet v juliju 2010, ko so spemali v spilah da je naredil x100 na 0.085$ in so bili na redditu 3 posti, bi se enkrat rekel da je scam lol, pa jeseni 2010, 2011 2012 tudi. Bi moral shranit tiste SS ko je crashnil nazaj na 1/2$ mislm da konc 2011. Only way is up!

Ti, ki si se prijavil 26.07.2022 ob 20:41:56, si pa res neka refernca za kripto sceno.

Welcome troll!


Kdo se oglaša! Razen Tezos-Cardano trolla največja vedeževalka v temi. In potem šinfa čez kamiKaZaaaaaA in vse druge.
Da te ni sram, da se sploh upaš oglašat. Tukaj preko tipkovnice si full korajžen. Da mi je, da te vidim enkrat v živo, če si tako korajžen! Marš.

PersonaRuda ::

Leko je izjavil:


Kdo se oglaša! Razen Tezos-Cardano trolla največja vedeževalka v temi. In potem šinfa čez kamiKaZaaaaaA in vse druge.
Da te ni sram, da se sploh upaš oglašat. Tukaj preko tipkovnice si full korajžen. Da mi je, da te vidim enkrat v živo, če si tako korajžen! Marš.

Na, vzami. Baje pomaga. Boljše vzeti sedaj dve tableti kot da se boš spet izživljal nad nemočno ženo. Boga revica na kakega živčnega nasilneža je naletela.

sumi666 ::

Nasledni Btc halving je aprila 2024... Tko da do konca tega leta bo explozija btc ja... 100k usd easy... ? Nas pa verjetno res čaka še en lege down pri btc ju... Tam 12-14 k usd govorijo strokovnjaki k jih poslušaš ...

wilbur ::

sumi666 je izjavil:

Dajmo o resnih stvareh... Na youtube so vsi že nahajpani da je bil dno na kripto in btc doseženo.. V kar pa malo dvomim, par mesecev medveda zdaj grejo pa delnice in kripto na nove višave... To še R od recesije ni bilo... Preveč denarja se je sprintal, vojna... Da bi bilo že vsega konec... Mnenja? ???


Ponavadi so borzni trgi prehitevali krize, tako da so po moje tile padci že vkalkulirali krizo. Razen če...., nikol ne veš.
Previdnost ni odveč.
Jaz po malem dokupujem takrat ko pade, in si znižujem povprečno nakupno ceno, ne grem pa all in.

FireSnack ::

Končno izplačal lep profit po dolgem času. To je to. :)):)):))
Preprodajalec NFT umetnin

OldnSlow ::

Bo za kaksnega anticnega zbiralca leta 2040 kaj vreden pc iz 2007, ki ima nalozen bitcoincore iz 2010 in stare spile iz tistega casa,winamp,mumble, offline od 2012
intel q6600 skurjen,gf 8600 gts,8gb ram
samsung S19D300HY
miska in tipkovnica v steni in smeteh.
Grem med amiše.

Bl4ckSw4n ::

V kaj se meče denar sedaj, ko so popusti?

Kripto ::

Smetana se bo letos še pobirala precej višje. Tako, da pripravite se na 45k-55k USD ali celo višje do konca leta.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

sumi666 ::

Pa veš da je so konca leta sam še 5 mesecev... Tale napoved je zlo radodarna... Bi mogli tesla, Google, amazon objaviti da so kupili kaj btc ja da bi šla cena tako visoko... Pol maš odprt 75X long... ?

Leko ::

PersonaRuda je izjavil:

Leko je izjavil:


Kdo se oglaša! Razen Tezos-Cardano trolla največja vedeževalka v temi. In potem šinfa čez kamiKaZaaaaaA in vse druge.
Da te ni sram, da se sploh upaš oglašat. Tukaj preko tipkovnice si full korajžen. Da mi je, da te vidim enkrat v živo, če si tako korajžen! Marš.

Na, vzami. Baje pomaga. Boljše vzeti sedaj dve tableti kot da se boš spet izživljal nad nemočno ženo. Boga revica na kakega živčnega nasilneža je naletela.


Ti to iz lasnih izkušenj poznaš. Očitno.
Za mojo pa nč bat sem jo ravnokar prefukal, tako da se bo še dolgo zapomnila kako jih je dons dobila.
Ti raje poskrbi za svojo in se ne obremenjevat z drugimi. Kot vidim ji ti znaš samo šlogat ostalo mora pa opravit poštar ali sosed:))
Se ti že na daleč vidi, da si ena pickica-copata trollarska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Leko ()

OldnSlow ::

Če je gnar pr bajt se vse da.
napovedujem 100k do konca leta, ker je macka 2x zazehala.

Jacksmav ::

haha...troli....ja po moje še mal dol....falling wedge na 1D MA200 na 32400$....bomo še dokupl...dot..aca, astr...waves...matic, gala.. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

Kripto ::

sumi666 je izjavil:

Pa veš da je so konca leta sam še 5 mesecev... Tale napoved je zlo radodarna... Bi mogli tesla, Google, amazon objaviti da so kupili kaj btc ja da bi šla cena tako visoko... Pol maš odprt 75X long... ?



Samo 5 mesecev do konca leta? A veš kaj vse se lahko zgodi v enem ali dveh mesecih, kaj šele v 5 mesecih na kripto marketu? Iemj fokus na sentiment in marketing.

Money is mindset!

FireSnack ::

Mislim da je čas da si tudi vi izplačate težko prigaran profit in si privoščite oddih. Potem bomo pa jeseni spet pridni. Lp, Franca
Preprodajalec NFT umetnin

OldnSlow ::

Se naprej garamo in smo pripravljeni na up only, jutub twitah instah tiktok pravijo da je cas za naslednjo bullrun,ki bo spet trajal vsaj 2 leti, da 20k pofejkanih je zdaj poceni, pravijo, seveda imajo vsi po vrati izkusnje z 2008 in 2001 razmerami, TA winz, samo pravi "indikator" je treba zadet.

Prebranac ::

Ko jaz napovedujem ceno pod 17 k sem fud. Ko pa večina znanih strokovnjakov pove, da nismo se dosegli dna...jaz si nea izmišujem.

PrihajaNodi ::

Zdej smo "back to normal" po tisti krivulji...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdej smo "back to normal" po tisti krivulji...

Če gremo po krivulji, smo vsi milijonarji v roku nekaj let. Ampak ali je realno pričakovati 150.000 novih kriptomilijonarjev v Sloveniji v naslednjih letih? Odgovor je "ne". Nekdo bo moral tudi popušit.
Preprodajalec NFT umetnin

PersonaRuda ::

FireSnack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zdej smo "back to normal" po tisti krivulji...

Če gremo po krivulji, smo vsi milijonarji v roku nekaj let. Ampak ali je realno pričakovati 150.000 novih kriptomilijonarjev v Sloveniji v naslednjih letih? Odgovor je "ne". Nekdo bo moral tudi popušit.

Jaz se prostovoljno javim.

Karen ::

To je že za Warkrafta rezervirano >:D

OldnSlow ::

smo močno buliš in cakamo na nove rekorde.Tezko je ampak skupaj bomo zmogli.

FireSnack ::

Večina ki je šla po klasičnem fomo vzorcu rabi zdaj še vedno okoli 300% rasti da pridejo na zeleno vejo.
Preprodajalec NFT umetnin

IgorCardanof ::

Sentiment check:

Ce bi imeli Bitstamp majico, bi si jo upali nosit v javnosti?

Moje mnenje je, da nismo dosegli dna, dokler vas velika vecina na to vprasanje ne odgovori z "Ne".
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Prebranac ::

Karen je izjavil:

To je že za Warkrafta rezervirano >:D


Hvala. Ne padnem več na iste trike.

pangro ::

mesec julij je sp500 naredil 9%, nasdaq100 12%, btc pa 19%. to so hudi donosi, glede na vse je po moje nerealno pričakovati avgusta isti tempo. 10 avg je pa še cpi podatek za ameriko, obvezniški surovinski, delniški in kripto trgi pa so že vračunali nižji cpi tko da nekih pump po moje ni za pričakovati. zna bit avgust dober mesec za nakupe, pumpe bodo pa verjetno pri surovinah in obrestih. ampak zna bit to samo kratkoročen odboj, jeseni se pa nadaljujejo padci pri surovinah in obrestih, pa optimizem na delniških in kripto trgih.

PrihajaNodi ::

Optimizem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

OldnSlow ::

tako predvidljivo da sem kar solzne oci dobil, zdaj bodo zaceli z reporti, inflacija je padla 0.1%, lahko se printa naprej pofejkane, optimizem rast lamboti

Leko ::

OldnSlow je izjavil:

smo močno buliš in cakamo na nove rekorde.Tezko je ampak skupaj bomo zmogli.

Buliš si ti mal v glavo. Tebi je ta medo razen kripta pobral še tisto malo možganov, kar si ih imel.

FireSnack je izjavil:

Večina ki je šla po klasičnem fomo vzorcu rabi zdaj še vedno okoli 300% rasti da pridejo na zeleno vejo.

Točno to. Edini, ki mal ve...

pangro ::

PrihajaNodi je izjavil:

Optimizem?


ja delniški trgi so čudo in so forward looking mechanism. po moje prehajamo v obdobje kjer si centralne banke ne morejo privoščiti nekega hudega dviga obrestnih mer vsaj sodeč po gibanju obvezniških trgov ki jim centralne banke itak sledijo. obveznice so zelo občutljive na inflacijo in bi prve začele piskat, poleg zlata seveda, spremljam sem jih in me je zanimalo če bodo hitro zapirale gap med cpi 9,1% in zahtevanim donosom ki je na 10 letnih zdaj tam nekje 2,65 in to je ogromen gap in če bi fed premalo dvigoval obrestno bi jih obvezniški takoj opozoril da so na napačni poti. Zadnji mesec ali dva sploh pa po zadnji objavi cpi podatka 9,1% ki je bil katastrofa so pa obresti padle v globino in v bistvu obvezniški trg kaže fedu da ne bo moral iti čez 3,5% ker bo tako recesijo povzročil da bo inflacija zadnji problem. Sodeč po obveznicah se pričakuje recesijo ki bo pometla z inflacijo, ta spoznanje so pa surovinski trgi izkoristil za zapiranje long pozicij, kripto pa delniški pa ravno obratno saj po recesiji vedno pride okrevanje. Bomo vidli jeseni kako pa kaj.

OldnSlow ::

To ni medved, to je drpajsanje zoomerjev v celo, 3 mesece nazaj smo se alte lovili(recimo gmt), ampak ni vazno, dovolj je bilo akumulacije, cas je za zgodovinsko rast tečajev in printanje do kraja.

pangro ::

OldnSlow je izjavil:

tako predvidljivo da sem kar solzne oci dobil, zdaj bodo zaceli z reporti, inflacija je padla 0.1%, lahko se printa naprej pofejkane, optimizem rast lamboti


Ne printat še ne bodo začeli bodo počakali da cpi pade vsaj pod 3%, povprečno se rabi tam nekje 16 mecesev recesije da se cpi spravi pod 3%.

vito123 ::

Bitstamp, Coinbase ali kaj drugega za začetnika?

Na Bitstamp vidim, da imam na izbiro "Buy with card" in "Make a deposit" - sklepam, da je prva možnost nek poenostavljen proces, pri kateremu ne kupim na marketu, ampak "instantno", v zameno za neko provizijo, in da se mi bolj splača dat deposit in potem kupiti na marketu? ty

janezvalva ::

@vito:
binance, najbolj varno, najbolj poceni in začetniku najbolj prijazno
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

49106 ::

A na binance sploh lahko nakažeš gotovino? Kraken je IMO boljši za začetnike. Mislim, da ima najbolj ugoden trade in withdrawal fee FTX.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

mr_chai ::

A so NFT-ji še in ? Kaj lahko kupim za 100k od NFTJ-ev ?
««
1125 / 1486
»»