» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
769 / 1472
»»

Kripto mesi ::

GupeM je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

Kokos se maje, pobirajte profite!

Jebo te kokos. Da bi ti le na glavo padel.

Sarkazem sicer, ampak moral sem napisati, ker uporabnik Kripto ni :))

Anney ::

Fantje ne bit živčni, meni se kokos in veter dopadeta. Poberi ga prej preden ti pade na glavo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

vaščan ::

Brez panike btc dominanca raste se pravi je na vrsti btc za premik če uspe. Posledično alti malo padajo. Ko se btc stabilizira bo dominanca padla ter potem so alti na vrsti. Nekako tko gre. Ta trenutni hrib kaže btc okrog 65k tavelka tavelka slika pa čez 90k. Naprej pa kar bo evforija zagrabila, če folk totalno zapali eni pravijo da gre vrh lahko čez 200k. Pustmo se presenetit. Pa upam da kitajci in američani nebodo kej srali do novga leta nej dajo mir. ;((

ViperR ::

Dvomim, da ima retail se tok $$ pri roki, da se zgodi nevem kaksen bull. Po moje bo toliko, kolikor bojo market makerji uspeli napumpat ceno, da iztisnejo se tisti preostanek denarja, ki je na voljo.

IgorCardanof ::

Čedalje več ljudi se zaveda, kako jih nategujejo vsak dan z dolarji in evri. Zdej pa ni jasno le, kam bodo metali neuporaben fiat. V delnice, kripto, zlahtne kovine, nepremičnine, luksuz ali pa kaj drugega.

PrihajaNodi ::

ViperR je izjavil:

Dvomim, da ima retail se tok $$ pri roki, da se zgodi nevem kaksen bull. Po moje bo toliko, kolikor bojo market makerji uspeli napumpat ceno, da iztisnejo se tisti preostanek denarja, ki je na voljo.

2017 je bil takle cas vrhunski bull
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirlo ::

Kakšno je kaj mnenje o Ergo coinu? Ima šanse da eksplodira podobno kot Solana?

Lennzi ::

Fantje...upam, da ste izkoristili priložnost in pobrali profite.

Anney ::

pirlo je izjavil:

Kakšno je kaj mnenje o Ergo coinu? Ima šanse da eksplodira podobno kot Solana?


Vse bo explodiralo, ne se bat. Če ne gor pa dol. Ni finančni nasvet.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Lennzi ::

Anney se bolj na dol nagiba...

Anney ::

Lennzi je izjavil:

Fantje...upam, da ste izkoristili priložnost in pobrali profite.


Zdaj je malo pozno, smo pobirili na ATH-jih, mesec dva nazaj, al kdaj je že blo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IgorCardanof ::

Soros naj bi tudi že nekaj časa vlagal v kripto.

Lennzi ::

Anney je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje...upam, da ste izkoristili priložnost in pobrali profite.


Zdaj je malo pozno, smo pobirili na ATH-jih, mesec dva nazaj, al kdaj je že blo.

Anney, negativen si. ATH šele pride...Zdej še Jeff uleti s sarkastično pripombo, o cvetočem gospodarstvu in btcjem kot zaščito pred kolapsom in je groundhog slotechforum dan zaključen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lennzi ()

Anney ::

Zakaj negativen, pobral sem ven sam sebi določene % vložka na skoraj ATH, recimo eden, ADA na 3,04$, poleg ostalih, vse ostalo držim, dokler ne zapiha in me kokos ne zadane na betico.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IgorCardanof ::

Lennzi je izjavil:

Anney je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje...upam, da ste izkoristili priložnost in pobrali profite.


Zdaj je malo pozno, smo pobirili na ATH-jih, mesec dva nazaj, al kdaj je že blo.

Anney, negativen si. ATH šele pride...Zdej še Jeff uleti s sarkastično pripombo, o cvetočem gospodarstvu in btcjem kot zaščito pred kolapsom in je groundhog slotechforum dan zaključen...


Kje imaš ti svoje evre. Menda ne na banki, kjer plačuješ ležarnirno plus pobiraš 10% letne inflacije?

Lennzi ::

IgorCardanof je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Anney je izjavil:

Lennzi je izjavil:

Fantje...upam, da ste izkoristili priložnost in pobrali profite.


Zdaj je malo pozno, smo pobirili na ATH-jih, mesec dva nazaj, al kdaj je že blo.

Anney, negativen si. ATH šele pride...Zdej še Jeff uleti s sarkastično pripombo, o cvetočem gospodarstvu in btcjem kot zaščito pred kolapsom in je groundhog slotechforum dan zaključen...


Kje imaš ti svoje evre. Menda ne na banki, kjer plačuješ ležarnirno plus pobiraš 10% letne inflacije?

Ležarnino?? A ni to nad 100k plus?

IgorCardanof ::

Sori, sem predvidel, da si velika riba.

PrihajaNodi ::

Lool
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ViperR ::

Zaprl svoj long, dokupim nazaj pri naslednjem pullbacku.

Anney ::

Jap, staremu se spet dviga.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Kaj je mina bos crknla...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Ni ti pomoči, zdaj se že s šit kojnom pogovarjaš. Ti je kaj odgovorila?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

IL_DIAVOLO ::

Dumpanje tezosa za mino hahahah
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kripto ::

ViperR je izjavil:

Dvomim, da ima retail se tok $$ pri roki, da se zgodi nevem kaksen bull. Po moje bo toliko, kolikor bojo market makerji uspeli napumpat ceno, da iztisnejo se tisti preostanek denarja, ki je na voljo.


Še malo boš moral počakati, saj bodo bodo počasi dojeli :))
Če ne prej pa ko jim bo pretežak in prevelik kokos padel na glavo ob prvem močnejšem sunku vetra :))

Anney je izjavil:

Zakaj negativen, pobral sem ven sam sebi določene % vložka na skoraj ATH, recimo eden, ADA na 3,04$, poleg ostalih, vse ostalo držim, dokler ne zapiha in me kokos ne zadane na betico.


Pametni poberejo profit, ko je priložnost. Nekateri imajo rajši striženje :))

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

IgorCardanof ::

@Tatankas, ce beeres: kako gre Tezos ekosistem? Se mi zdi, da ti v zadnjih tednih portfolijo zelo lepo raste. Morda tudi sam vrzem nekaj sem.

energetik ::

Kripto je izjavil:



Pametni poberejo profit, ko je priložnost. Nekateri imajo rajši striženje :))
Hodlerja boš težko postrigel...

vaščan ::

energetik je izjavil:

Kripto je izjavil:



Pametni poberejo profit, ko je priložnost. Nekateri imajo rajši striženje :))
Hodlerja boš težko postrigel...

Ok se strinjam pobrat nekaj smetane z vrha tortice nikoli ne škoduje. Jaz zaenkrat samo stop loss prestavljam višje.

energetik ::

Ja, ampak samo če to potem spet vložiš nazaj, ko pade.

GupeM ::

GupeM je izjavil:

Kupil sem nekaj shibe, ko je prišla na binance. Still holding. Zdaj je brezveze prodajat, ker sem z njo že toliko izgubil, da je vseeno če vse zgubim. Če kdaj kaj bo od nje, ok, če ne pa jebiga.

uvodV?? je izjavil:

Ne bo, prodaj če imaš kaj pameti

Kako slabo se je postaral tale post.

kow ::

GupeM, kdaj torej prodati Shibo? Kako uganiti kdaj bodo veliki holderji dumpnili in kapital preselili v eter/btc? A verjames, da bo meme vecno ziv?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

GupeM ::

kow je izjavil:

GupeM, kdaj torej prodati Shibo? Kako uganiti kdaj bodo veliki holderji dumpnili in kapital preselili v eter/btc? A verjames, da bo meme vecno ziv?

Ne, ne verjamem. Bom ga prodal. Kmalu. Ampak namesto 85 % izgube bom imel recimo samo 15 %. Če bo še kakšen dan sreče, bom na nuli ali celo malenkost v plusu.

Šlo je za to, da se mi takrat res ni zdelo smiselno prodajat, ker 85 ali 100 % izguba je praktično vseeno. Zato sem raje čakal, da se mogoče nazaj pobere na vsaj 50 %, pa potem pretopim v kaj bolj pametnega. Zaenkrat kaže dobro. Računam na to, da ne bo čez noč padla nazaj, ampak da bo vsaj nekaj ur trajalo in bom imel čas zmanjšat izgubo. Če pa slučajno ujamem vrednost, da se mi vložek povrne, pa ne bom več čakal da gre še višje ampak direkt prodal.

Če prodam zdaj, imam vložek skoraj povrnjen. 10-15 % izgube.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Neon87 ::

Ali mislite, da bo XTZ nehal padat in se odbil nazaj? Kakšna analiza?

vaščan ::

Sej valda si po takem pumpu xtz pričakoval štengo če bo btc dominaanca še rasla in se btc nebo premikal konkretno navzgor zna pridt na ene 6.5

flyko ::

Je bil kdo na AKITA vlaku? Je tudi lepo sledilo / prehitelo SHIB :D

Kripto ::

Shiba letiiiii v višave...

Money is mindset!

merlin2 ::

"Bank of America's Crypto Research Debuts: Digital Assets Are 'Too Large to Ignore'

Bank of America's Global Research has begun covering crypto, debuting with a report stating that "digital assets are too large to ignore." Noting that digital assets are "creating a whole ecosystem of new companies, new opportunities, and new applications," the bank said, "This is growing, this is mainstream, and it's not just bitcoin."

Bank of America Debuts Crypto ResearchBank of America announced Monday the launch of its "digital asset research" with the publication of a report titled "Digital Assets Primer: Only the first inning." The bank wrote:

Report finds digital assets are too large to ignore."

Aja. ISO20022

endelin ::

Se je vsulo;((

PrihajaNodi ::

Xtz se odlicko drzi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

",,According to a press release that came out on Monday, the U.S. Federal Reserve spread the word that all Fed banks are going to implement the ISO 20022 system for Fedwire Funds Service (FFS).

Curiously, Ripple's blockchain-based payments are already compliant with ISO 20022.

This new format of messaging allows for the enhancement of real-time payments both at home and cross-border. Besides, it will enable banks and other institutions to implement measures against money laundering.

Also, the Fed Board asks the public to comment on its plan to enable the FFS to start running on ISO 20022. The board also suggests that banks should not take three stages to adopt the new message format but switch to it in one day.""

https://u.today/fed-reserve-adopts-iso-...

Je potrebno posebej poudarit? :-)

ISO20022

IgorCardanof ::

Getting fucked. Btc gor, alti 10% dol.

endelin ::

Ko zrastejo meme coini je čas za umit

IgorCardanof ::

Sem imel na filterju stanovanja v rangu 300k-500k, zdej moram pa zmanjsat na pod 300k ...

merlin2 ::

Pazi.
Stellar

https://twitter.com/sentosumosaba/statu...

Aja.
ISO20022 :-)

Machete ::

IgorCardanof je izjavil:

Sem imel na filterju stanovanja v rangu 300k-500k, zdej moram pa zmanjsat na pod 300k ...

Kripto hermit ne rabi stanovanja. Dovolj je lesen sod za 200 eur z elektriko in internetom notri speljanim.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

vaščan ::

merlin2 je izjavil:

Pazi.
Stellar

https://twitter.com/sentosumosaba/statu...

Aja.
ISO20022 :-)

Zih maš poster doma na sten od ISO20022. Še nis dojel da če bo treba res treba so lahko vsi ISO20022. Moje osebno mnenje ne delat panike btc gre ta mesec čez ath. Alti in btc se bodo menjavali spremljajte dominanco. Samo brez panike.

Fly2Sky ::

A tole je regularno ali fake/scam? Sender: newsletter@team.bitstamp.net
We need some additional information regarding your account that we're required to collect due to regulatory demands.
If you haven't already, please log in below and enter the requested information.
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

IgorCardanof ::

30s na googleu oz. malo common sensea ti pove, da je to nateg.

energetik ::

Mejl je drgač taprav.

Vsekakor pa nikoli nikomur ne piši svojih gesel, 2FA kode, 12 word phrase ali podobnega.

Amdforce ::

Jest sem tudi tale mail dobil danes...

energetik ::

Nič, jst sem pobral profit od BTCja, ~43k ->> 51k, 20% v nekje 15dneh, dobr je. Zdle v parih dneh gre IMHO nazaj do 45, tam nekje je EMA20/50/100, tam kupim nazaj.

Zgodovina sprememb…

««
769 / 1472
»»