» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
73 / 1490
»»

Sejbo ::

čeprav mogoče je pa XRP počasi res za kupit za kakšnih hitrih 10% rasti, sploh če bo BTC v tem rangu kot je (19K+) ne pozabit na stop loss

Jacksmav ::

sam tudi še držim xrp iz 2019, dokupil marca po mal več kot 11 centov v €, da sm si zbil povprečje nakupa, zajebal pr pumpi zdaj...bi bil krewpko v plusu...ma bom kr hodlal teh 100k+ pa kar bo bo...če gre btc na 25k+ bo tud xrp šel enkrat gor...će pa bo flare kaj pokazal...bo pa še toliko večje zadovoljstvo...če konkretno pade ga ziher dokupim za par K... :)

Mato989 ::

Jacksmav je izjavil:

sam tudi še držim xrp iz 2019, dokupil marca po mal več kot 11 centov v €, da sm si zbil povprečje nakupa, zajebal pr pumpi zdaj...bi bil krewpko v plusu...ma bom kr hodlal teh 100k+ pa kar bo bo...če gre btc na 25k+ bo tud xrp šel enkrat gor...će pa bo flare kaj pokazal...bo pa še toliko večje zadovoljstvo...če konkretno pade ga ziher dokupim za par K... :)


Sori če maš 100k XRPjev in nisi prodal pri tej evidentni pumpi :P Sploh če maš povprečno nakupno pod 0,2€ slučajno... ker to smo pa zdaj res govorli da gre po pumpici dol... res pa je da sem presenečen da ni še malo bolj crashal... ampak pričakujem bleeding še tja pod 0,4$...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Facebook dev ::

Sem tudi jaz pričakoval dump v roku ene ure iz 57c na manj 45c. Se nažalost ni zgodilo in short generalno ni bil tako uspešen.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Sharp999 ::

uniswap...ko želim nekaj prodati..zaka ne morem prodat? piše kao da nimam sredstev..okej res nimam nic gor ampak ne moreš prej prodat kokr da ne bi imel nekaj gor na računu za fee?

Machete ::

Sharp999 je izjavil:

uniswap...ko želim nekaj prodati..zaka ne morem prodat? piše kao da nimam sredstev..okej res nimam nic gor ampak ne moreš prej prodat kokr da ne bi imel nekaj gor na računu za fee?

Daj še prevod prosim.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sejbo ::

Mato ni vsem dovolj x2 kot je tebi, spomni se mlajšega Matota iz 2017 ko mu tudi x30 ni bilo dovolj.. kje so tisti časi. Drugače pa XRP je zelo hinavski, se spomnim leta 2017, kako me je 2x grdo zjebal ko sem pobral 30% in 50% dobička z nasmehom na obrazu, potem pa je naredil še x10.. ja če bi takrat samo držal, bi imeli še enega Kakoba več v tej temi :)

Mato989 ::

Sejbo je izjavil:

Mato ni vsem dovolj x2 kot je tebi, spomni se mlajšega Matota iz 2017 ko mu tudi x30 ni bilo dovolj.. kje so tisti časi. Drugače pa XRP je zelo hinavski, se spomnim leta 2017, kako me je 2x grdo zjebal ko sem pobral 30% in 50% dobička z nasmehom na obrazu, potem pa je naredil še x10.. ja če bi takrat samo držal, bi imeli še enega Kakoba več v tej temi :)


Ne da je dovolj x2, ampak tu se je pač iz letala zdaj videlo da bo 12. decembra drop... Kdorkoli je pa pač mislil da bo po airdropu cena 1,4$ namesto manj kot 0,7$ je pa bil resničen optimist.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Sharp999 ::

Machete je izjavil:

Sharp999 je izjavil:

uniswap...ko želim nekaj prodati..zaka ne morem prodat? piše kao da nimam sredstev..okej res nimam nic gor ampak ne moreš prej prodat kokr da ne bi imel nekaj gor na računu za fee?

Daj še prevod prosim.


Zakaj ne morem prodati določenega kovanca? Piše da nimam dovolj sredstev na računu oz eth-ja. Ker je transakcija 7 $...Se pravi moram najprej naložiti spet na uniswap vsaj 10$ da lahko naredim transakcijo oziroma prodam kovanec?

Facebook dev ::

Vedno moraš imeti v denarnici zaloge ETHja. Nekaj 10$ do 100$ samo za transakcije. Brez Ethereuma transakcij na Uniswapu in podobnih platformah ne boš delal, ker pač nimaš denarja, da bi plačal provizijo.
Če misliš to redno uporabljat, ti predlagam, da si naložiš kakšnih 100$ ETHja gor na denarnico in vedno ko menjaš, imaš v mislih, da ne smeš vsega ETHja pretvorit, ker ga nekaj rabiš za transakcije.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Sharp999 ::

Facebook dev je izjavil:

Vedno moraš imeti v denarnici zaloge ETHja. Nekaj 10$ do 100$ samo za transakcije. Brez Ethereuma transakcij na Uniswapu in podobnih platformah ne boš delal, ker pač nimaš denarja, da bi plačal provizijo.
Če misliš to redno uporabljat, ti predlagam, da si naložiš kakšnih 100$ ETHja gor na denarnico in vedno ko menjaš, imaš v mislih, da ne smeš vsega ETHja pretvorit, ker ga nekaj rabiš za transakcije.


Evo dobil celoten odgovor, hvala!!

kow ::

Samo, malo. Lastis si UNI, pa sploh ne ves kaj to je (ce ne ves kaj je eter, pol je jasno, da ne razumes..) ? Si preprican, da je to zate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Sharp999 ::

kow je izjavil:

Samo, malo. Lastis si UNI, pa sploh ne ves kaj to je (ce ne ves kaj je eter, pol je jasno, da ne razumes..) ? Si preprican, da je to zate?


Ne se za mene brigat, raje se daj za sebe hihi :)):)):))

Senior Dev ::

Koliko vam še kaj manjka te dni do penzije ko je vse v zelenem? Vazelin je gleda že izplačal na tekoči račun in izginil ali pa ga je korona pokosila.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Facebook dev ::

Senior Dev je izjavil:

Koliko vam še kaj manjka te dni do penzije ko je vse v zelenem? Vazelin je gleda že izplačal na tekoči račun in izginil ali pa ga je korona pokosila.


40 let delovne dobi me še loči.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

Sharp999 je izjavil:


Ne se za mene brigat, raje se daj za sebe hihi :)):)):))


Ok, pol ti ne bom povedal, da te je FB dev nasral. Nobenih provizij ne placujes.

Facebook dev ::

Kreten. https://uniswap.org/docs/v2/advanced-to... + feeji transakcij na blockchainu.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

Mato989 je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

sam tudi še držim xrp iz 2019, dokupil marca po mal več kot 11 centov v €, da sm si zbil povprečje nakupa, zajebal pr pumpi zdaj...bi bil krewpko v plusu...ma bom kr hodlal teh 100k+ pa kar bo bo...če gre btc na 25k+ bo tud xrp šel enkrat gor...će pa bo flare kaj pokazal...bo pa še toliko večje zadovoljstvo...če konkretno pade ga ziher dokupim za par K... :)


Sori če maš 100k XRPjev in nisi prodal pri tej evidentni pumpi :P Sploh če maš povprečno nakupno pod 0,2€ slučajno... ker to smo pa zdaj res govorli da gre po pumpici dol... res pa je da sem presenečen da ni še malo bolj crashal... ampak pričakujem bleeding še tja pod 0,4$...


Ma sm kupoval skoz preje do 0,30...pa sm vrgu še par K po 0.11€, vedel sem da bo padlo, ma ne da se mi prodajat...lahko bi tudi prodal xtz....in dot, itd...bi bil za ene 100k plusa...sam men x 2 ni zanimiv...če bom ostal brez pač bom....hodlam...do 1 mio...pol počasi nekaj prodam...na srečo imam dobre prihodke :)

PrihajaNodi ::

Haha se en k je postal kakobov bagholder od Tezosa...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sharp999 ::

kow je izjavil:

Sharp999 je izjavil:


Ne se za mene brigat, raje se daj za sebe hihi :)):)):))


Ok, pol ti ne bom povedal, da te je FB dev nasral. Nobenih provizij ne placujes.


Haha res odraz tebe je tvoj odgovor.

kakob ::

Badger je freeclaim paktično še kak dan, dva. For whatever that's worth.

Če kdo rab dai ali dva (za freeclaim), imam viška.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

kow ::

Facebook dev je izjavil:

Kreten. https://uniswap.org/docs/v2/advanced-to... + feeji transakcij na blockchainu.


Fee-ji providerjem likvidnosti so odvisni od para. Placilo minerjem, ajde, recimo da ji reces provizija.
Niso pa v dolarjih, ampak etru. "Nekaj 10$ do 100$ samo za transakcije", lahko hitro poide, ce ne razume kaj je gas price.

In to je bila vsa moja poanta, pocasi bi lahko nehali nategovati ljudi in jim predlagali reci, ki jih ne razumejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Jacksmav ::

V bullu menda ne bote prodajal al ja....sam sprašujem za prjatelco :)

hamez66 ::

kow je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Kreten. https://uniswap.org/docs/v2/advanced-to... + feeji transakcij na blockchainu.


Fee-ji providerjem likvidnosti so odvisni od para. Placilo minerjem, ajde, recimo da ji reces provizija.
Niso pa v dolarjih, ampak etru. "Nekaj 10$ do 100$ samo za transakcije", lahko hitro poide, ce ne razume kaj je gas price.

In to je bila vsa moja poanta, pocasi bi lahko nehali nategovati ljudi in jim predlagali reci, ki jih ne razumejo.



Kdo je zdaj koga nategnil in kaj je bila tvoja poanta?

Provizijo se plača, in sicer 0.3%, kar smo vedeli že prej. Da se eth transakcije plačuje, pa tudi vemo. Kolegu je bilo objasnjeno še to, kaj je razlog, da njegova transakcija ne prime.

Facebook dev ::

kow je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Kreten. https://uniswap.org/docs/v2/advanced-to... + feeji transakcij na blockchainu.


Fee-ji providerjem likvidnosti so odvisni od para. Placilo minerjem, ajde, recimo da ji reces provizija.
Niso pa v dolarjih, ampak etru. "Nekaj 10$ do 100$ samo za transakcije", lahko hitro poide, ce ne razume kaj je gas price.

In to je bila vsa moja poanta, pocasi bi lahko nehali nategovati ljudi in jim predlagali reci, ki jih ne razumejo.


Se strinjam, da bi bilo veliko boljše, če bi se pozanimal o platformi, naredil research in potem uporabljal to s 100% prepričanjem, da ve kaj počne. Pa tukaj pač ni tako. Povedal sem mu na kratko kako je. Dejstvo je, da transakcij brezplačnih gor ne bo. Če provizijo vzame uniswap, ethereum network tu nima veze zanj, ker si pač želi samo narest transakcijo in zato bo moral plačat nekaj ETHja.

In tu ni noben nikogar nategnil.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Facebook dev ::

Danes izmed novih coinov listanih na Coinbase Pro pumpa le Bancor. AAVE in SNX trenutno stagnirata.

Se zna pa vse tole spremenit jutri ob 18ih, ko bodo ti kovanci na voljo prav na Coinbaseu za širšo publiko.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

XRPNERD ::

Mato989 je izjavil:

A še kar se nateguješ na XRPju... XRP mora past do 0,30-0,35$... tam bo soliden vstop in tam vložim 500€ verjetno in upam na x2

Pumpica je naredila svoje, nategnila večno nategnjene XRP loverje


Ma ja, vsak malo po svoje razmišlja. Nisem strokovnjak za trgovanje in se mi zdi škoda kregat tle na forumu.
Za prve tri coine se mi zdi precej vseeno kaj tradaš (al gre vse gor al gre vse dol), s to razliko, da BTC testira ATH, ETH je tud že kar napumpan. Kje je meja noben ne ve, same blodnje BTC 25k, 50k, 100k v 2021.
Moje mnenje je, da lahko BTC in ETH v naslednje 1/2 leta naredita max x2, več ne bo šlo. XRP ima po mojem več lufta.
Pri vložku 500 € na top coinih upat na nek bajni kratkotrajen zaslužek se mi zdi mimo, ker tudi če gre lepih 50% gor si zaslužil 250 €... kar pomeni, da se na top coinih zdi izguba časa ukvarjat z vložki manjšimi od npr. 5k, 10k. Važno je samo da zadeneš trendline, ki pa mislim, da gre definitivno navzgor v 2021. In če ne gre pač držiš naprej.

Mato989 ::

XRPNERD je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A še kar se nateguješ na XRPju... XRP mora past do 0,30-0,35$... tam bo soliden vstop in tam vložim 500EUR verjetno in upam na x2

Pumpica je naredila svoje, nategnila večno nategnjene XRP loverje


Ma ja, vsak malo po svoje razmišlja. Nisem strokovnjak za trgovanje in se mi zdi škoda kregat tle na forumu.
Za prve tri coine se mi zdi precej vseeno kaj tradaš (al gre vse gor al gre vse dol), s to razliko, da BTC testira ATH, ETH je tud že kar napumpan. Kje je meja noben ne ve, same blodnje BTC 25k, 50k, 100k v 2021.
Moje mnenje je, da lahko BTC in ETH v naslednje 1/2 leta naredita max x2, več ne bo šlo. XRP ima po mojem več lufta.
Pri vložku 500 EUR na top coinih upat na nek bajni kratkotrajen zaslužek se mi zdi mimo, ker tudi če gre lepih 50% gor si zaslužil 250 EUR... kar pomeni, da se na top coinih zdi izguba časa ukvarjat z vložki manjšimi od npr. 5k, 10k. Važno je samo da zadeneš trendline, ki pa mislim, da gre definitivno navzgor v 2021. In če ne gre pač držiš naprej.


Problem XRPja je v tem, ker vsak mesec v obtok spuščajo RIPPLovci prilagojene količine XRPjev ki jih držijo... in tako bo še leta in leta... zato nekih 10x ne pričakovat, razen ob enormnem povpraševanju ali balonu...

Drugače se strinjam s tabo, samo XRP je eden izmed TOP coinov... vsaj po Market Capu... To kar govoriš velja za večino coinov do 30tega, 40tega, 50tega mesta

Dat 500EUR danes v BTC je tako da boš verjetno čez 5 let imel še vedno vsaj 500EUR morda pa tudi tam do ene 2.000EUR, dat 500EUR danes v random shitcoin na 250 mestu CMCja pa je tako da lahko da boš čez 6 mesecev imel 1.250EUR ali pa celo 5.000EUR ali pa 0EUR...

Kaj lažje preneseš pa je seveda stvar posameznika
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kow ::

Facebook dev je izjavil:


In tu ni noben nikogar nategnil.


"Nategnil" ga je tisti, ki mu je povedal za uniswap in UNI. Zlahkoto si predstavljam scenarij, ko tip hoce prodati token, cene gasa grejo gor in tip ne zna replaceati transakcijo in ne more prodati tokenov. To je popolnoma realen scenarij/tveganje.

Pac, pametno je, da ga informiramo. Ampak, ja. Naj se prvo opece.

Senior Dev ::

Če kateri od kripto strokovnjakov tega foruma rabi Lambota za med prazniki:
https://www.mimovrste.com/lego-vozila/l...


:)):)):))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::



Ker je tukaj nekaj xrp fan boysov. Slika xrp pararelni svetovi. Tonis mi je dal inspiracijo in ce zmerite rumen kanal, ko je xrp zbil nad rumen kanal, ce izmerite najbolj sirok del rumenga kanala in potegnete crto nad break outom, dobite natancen cilj, kjer se je xrp zaustavil in zacel padat.

Nekoc je xrp bil v svetlo modrem kanalu, oznacen z dvemi parareli, svetlo modri crti, se je gibal med, v tem kanalu. Potem je padel in nastal je nov kanal oznacen z dvemi temno modri crti. Zdaj mora ostat nad temno modro crto, ce zeli ostat notri. Ce pade pod, pa lahko nastane nov kanal, je oznacen samo priblizno, kak bi lahko bil, oznacen z dvemi vijolicnimi. Seveda lahko tudi preseneti ce zbije spet nazaj v svetlo modri kanal. Kaj se bo zgodilo pa je bolj odvisno od fundamentalne analize, saj zivimo v cudnih casih korone.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



xrp usd, ok v prejsnjem komentarju je malo bolj optimisticen pogled na xrp. Ampak potebno je imeti tud za drugacen scenarij, plan b, ali plan c. Na drugi sliki je oznacen vijolicen koridor ali kanal. To je v bistvu bearish scenarij, ce se xrp obozevalcem ne izide po nacrtih. V tem primeru lahk iscejo suport nekje na vijolicni spodnji crti ali pa na rumeni.

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

Trading analiza z ravnimi črtami od leta 2016 naprej? 8-O

SuperKripto ::

Makro trend je bolj pomemben kot refreshanje coinmarketcap vsakih 5 minut :)

Facebook dev ::

Ce koga zanima neka "objektivna" tehnicna analiza Bitcoina in Ethereuma, jo lahko najdete na tem kanalu.



Ne shilla svojih coinov. Analizira le BTC, ETH in obcasno Chainlink. Poskusa cimbolj realno ocenit situacijo kaj se bo dogajalo z btcjem in ethjem glede na razne indikatorje na grafu.

Je pa seveda to tehnicna analiza in jo je potrebno vzet z zrnom soli. Kot velik skeptik tehnicne analize v preteklosti, pa mi je to kar pocne on to vsaj malo priblizalo.

Zakaj to pocne? Zeli popularnost svojega kanala + promovira svoje premium vsebine, ki so seveda kar drage.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Fly2Sky ::

just another try with 20K? :)
Binance: https://www.binance.com/?ref=16631711 (Ref.ID: 16631711)
https://www.mexc.com/register?inviteCode=1bZR5

endelin ::

Bo prebil dvajsetico. Jaz bi rekel da ja.

Facebook dev ::

Če danes prebije 20k, potem ne bomo slišali konca Aquinega blebetanja o zvezdah, nevidnih silah in svetovnih teorijah zarote. Smo ravno 3 leta od ATHja prejšnega bubbla.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

XRPNERD ::

Tam na 19,990.00 drugače čaka en lep "fuck you" wall. :D

kakob ::

Facebook dev je izjavil:

Če danes prebije 20k, potem ne bomo slišali konca Aquinega blebetanja o zvezdah, nevidnih silah in svetovnih teorijah zarote. Smo ravno 3 leta od ATHja prejšnega bubbla.


Kako že gre tist pregovor.

Nocoj se sadijo bučke, jutri je nov dan.

Se mi zdi.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

tonis ::

Dečki, saj Aqua je res šel svojo alternativno pot, ki včasih tudi mene nasmeje(jing jang npr par dni nazaj), ampak mislim da tu notri ni junaka ki pozna toliko TAja kot on.
In verjamem da bi še več grafov javno objavil, če ne bi bilo toliko verbalnega drkanja.

Facebook dev ::

20k!

Kakšna akcija https://aggr.trade/
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kakob ::

Vse najbolše za 20k.

Kraken čokolada & penina tonite.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

bulplux ::

Omg... A je telegram sesul?

endelin ::

endelin je izjavil:

Bo prebil dvajsetico. Jaz bi rekel da ja.

8-)

endelin je izjavil:

endelin je izjavil:

Bo prebil dvajsetico. Jaz bi rekel da ja.

8-)


endelin je izjavil:

endelin je izjavil:

Bo prebil dvajsetico. Jaz bi rekel da ja.

8-)

endelin je izjavil:

endelin je izjavil:

Bo prebil dvajsetico. Jaz bi rekel da ja.

8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Jacksmav ::

noro...kake pumpe btc, ltc, ada, xrp, xlm...itd...ludo :)

Neon87 ::

Kaj pa XTZ?? Lahko bi se kake 3 milijarde BTC zdaj prelilo v ta obetaven projekt... :8)

Facebook dev ::

Zanimivo bo videt koliko milijonov $ likvidiranih shortov je bilo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

profesjonalc ::

Kaj pa to, ko sem imel na CMC prediction, da bo BTC presegel 20k med 13 in 14 uro, zgodilo se je pa 14:45...

Facebook dev ::

Tole pa je kr unlucky :/

Mogoče, pa se šteje UTC, pa si potem dejansko zadel haha.
Kolikor berem, se gleda v UTC, tako da v tem primeru si zadel. Sedaj pa če si bil še eden izmed prvih treh, ki je izbral ta termin :O
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

««
73 / 1490
»»