» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
572 / 1441
»»

BorutO ::

Kakor koli ... dam 50:50, da bo kaj iz tega. Tudi, če bo rus še dalje drkal ta coin vsakih nekaj dni, tednov ali mesecev, se bo nazaj vrnil na prvotno stanje ... Če bo propadel, bo pa propadel ... jebat ga. ;)

hdx ::

A ni Vitalik doniral shibo indiji? Ko bodo oni prodali bo šele dump

Kripto ::

BorutO je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Haha, nekdo od mojih referal tako nabija trade s shibo da sem jo na binance že dobil za več kot 1 mil kovancev WTF :))


Zna biti Borut. Ti ga pa tu gor kurcaš ...


Ne vem, če jaz ... imam pa že vse skupaj milijardo in 500 mio shibe. :D Je ne prodam za nič na svetu. Vse kar hočem, so vsaj tri nule, če že ne bo več. :P



Potencialni miljarder :D

Money is mindset!

BorutO ::

V coinih, ja ... v kešu pa revček. :D

Senior Dev ::

Boruta se že cel dan trudi 10 ljudi prestrašiti. Vsi so zamudili x1000 in zdaj on ima pred njimi x1000 podlage in ga je nemogoče prehiteti po zasluženih milijonih evrov v tem življenju. Mato bo rabil 9 življenj da dohiti Boruta po zaslužku.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BorutO ::

Pa saj mate še polno šitcoinov na voljo ... reskirate tisti drobiž od keša, recimo 50 ali pa 100 dolarjev, pa upaš, da bo šlo kaj gor. Na hotbitu imaš recimo polno coinov s sedmimi ničlami spredaj. :)

StarMafijec ::

Komu je najbolje slediti na Twitterju? Saj tam najbrž objavljajo, katere shitcoine se izplača nabaviti.

sentiš ::

Jaz gledam samo kralja Elona Muska, če mogoče poznaš

Senior Dev ::

BorutO je izjavil:

Pa saj mate še polno šitcoinov na voljo ... reskirate tisti drobiž od keša, recimo 50 ali pa 100 dolarjev, pa upaš, da bo šlo kaj gor. Na hotbitu imaš recimo polno coinov s sedmimi ničlami spredaj. :)

Sedem ničel spredaj? To pa so poceni kovanci. To se splača.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

demogill ::

Kaj menite o holochain tehnologiji? Npr. HOT crypto?

Senior Dev ::

demogill je izjavil:

Kaj menite o holochain tehnologiji? Npr. HOT crypto?

Zelo dober projekt če ga kupiš nizko in prodaš visoko. Potem si z denarjem kupiš Lambota in jahto.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

demogill ::

Senior Dev je izjavil:

demogill je izjavil:

Kaj menite o holochain tehnologiji? Npr. HOT crypto?

Zelo dober projekt če ga kupiš nizko in prodaš visoko. Potem si z denarjem kupiš Lambota in jahto.

Sprasujem samo tiste ki to poznajo, strategija buy low sell high mi je popolnoma jasna, hvala. Btw. Ne ciljam, niti niso moj cilj razni lamboti, penzije in ostale otrocarije. Se enkrat kdo kaj bolj pozna holochain projekte?

Kvajeto ::

strawman ::

demogill je izjavil:

Kaj menite o holochain tehnologiji? Npr. HOT crypto?


Popolnoma decentralizirane aplikacije so po mojem mnenju bolj mokre sanje kot nekaj uporabnega. Saj ne rečem, da ni primerno za kakšne bolj light-weight zadeve (chat programčki ali kak omejen document sharing), vendar je popoln offload procesiranja in storage-a uporabnikom zelo optimističen. Edge computing ima svoje mesto, vendar ne tukaj. Nekako si ne predstavljan delovanja at scale, kjer se milijoni naprav med seboj bombardirajo z RPCji.
No sicer pa nikoli ne reci nikoli, tudi za mikroservise so rekli, da so zgolj teoretična zadeva. Mogoče čez par let. Pa tudi blockchaina ne potrebuješ za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

BorutO ::

a ni hotbit tudi decentraliziran? Jaz sem tam kupil shibe in ostale shitty coine. Prej sem prodal 100 milijonov shibe, kupil trx, poslal na binance in vrgel keš na binance kreditno ... aja, keša sem izgubil okoli 10 dolarjev ... nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

PrihajaNodi ::

Senior Dev je izjavil:

BorutO je izjavil:

Pa saj mate še polno šitcoinov na voljo ... reskirate tisti drobiž od keša, recimo 50 ali pa 100 dolarjev, pa upaš, da bo šlo kaj gor. Na hotbitu imaš recimo polno coinov s sedmimi ničlami spredaj. :)

Sedem ničel spredaj? To pa so poceni kovanci. To se splača.

:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Zelene sveče 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

strawman ::

BorutO je izjavil:

a ni hotbit tudi decentraliziran? Jaz sem tam kupil shibe in ostale shitty coine. Prej sem prodal 100 milijonov shibe, kupil trx, poslal na binance in vrgel keš na binance kreditno ... aja, keša sem izgubil okoli 10 dolarjev ... nič.


Če govorimo o decentraliziranih exchangih je decentralizirano trgovanje in custody, ne pa tudi sama aplikacija in infrastruktura. Če prav razumem na to ciljajo te holo projekti.

demogill ::

strawman je izjavil:

demogill je izjavil:

Kaj menite o holochain tehnologiji? Npr. HOT crypto?


Popolnoma decentralizirane aplikacije so po mojem mnenju bolj mokre sanje kot nekaj uporabnega. Saj ne rečem, da ni primerno za kakšne bolj light-weight zadeve (chat programčki ali kak omejen document sharing), vendar je popoln offload procesiranja in storage-a uporabnikom zelo optimističen. Edge computing ima svoje mesto, vendar ne tukaj. Nekako si ne predstavljan delovanja at scale, kjer se milijoni naprav med seboj bombardirajo z RPCji.
No sicer pa nikoli ne reci nikoli, tudi za mikroservise so rekli, da so zgolj teoretična zadeva. Mogoče čez par let. Pa tudi blockchaina ne potrebuješ za to.

A je mozno da ce pride do nekih kripto restrikcij s strani vecjih drzav da ima holochain vecjo moznost prezivetja kot npe.blockcahin?

strawman ::

demogill je izjavil:


A je mozno da ce pride do nekih kripto restrikcij s strani vecjih drzav da ima holochain vecjo moznost prezivetja kot npe.blockcahin?


Holochain = Blockhain s šminko
Gre za isto zadevo, le drugačno uporabo.

Kripto ::

BorutO je izjavil:

V coinih, ja ... v kešu pa revček. :D



Moje mnenje veš kakšno je in napoved glede dogie coinov, meme coinov, p'n'd coinov itd. Ti pa privoščim, da ti čim bolj uspe. Saj marsikdo tukaj je naredil iz takih in podobnih coinov večji znesek za naprej. Zdaj pa tukaj moralizira in tebi očita.

Money is mindset!

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mimii ::

Vasa napoved za enj ?

globoko grlo ::

Al pa VET, če smo že pr napovedih.

Če se zgodi še ena bikoborba, bo šlo vse gor, sam vprašanje al 10x al x1000 al pa še več :)

Aja, kaj je pa z riplom? A ga niso banke "posvojile" in naj bi bil oh in sploh?

Ampak tale HitBTC je pa res en scam, DOGEja prodajajo za 0.26
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

novak-t ::

Hvala tistemu, ki je omenil fuckelon coin. Sweet x5 and going :D

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Chz006 parabolical

https://coinmarketcap.com/currencies/ch...

Ce das cel volume ven dobis 100k.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Phantomeye ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Chz006 parabolical

https://coinmarketcap.com/currencies/ch...


haha zamudu :D cist pozabu nanj :D

BorutO ::

Apofis ::

Vprašanje. Kaka je možnost, da se bitkojn čist skensla zarad prevelike prevelike porabe štroma majnarjev ipd. ter zamenja z etrom oz. s čem podobnim?

IgorCardanof ::

Pomoje bi lahko v naslednjem balonu videli, da kak dober PoS prehiti Bitcoin po marketcapu. Največ možnosti dajem Tezosu, takoj za njim sta pa Cardano in Polkadot. Ethereum je dober kandidat, vendar do 2025 najbrž še ne bo imel PoS, zaradi česar bo izgubljal napram konkurenci.

lotar123 ::

Kdor še ni v SAVE je zadnji čas da ujame vlak. Vedno večji računi promovirajo, preselili so se tudi na IG https://www.instagram.com/pubity/

Je shitcoin, z razliko od drugih nekaj vrača...

https://twitter.com/stwtoken

ni finančni nasvet.....

PrimoZ_ ::

tonis ::

PrimoZ_ je izjavil:

Opa, HEX pa lepo raste...
https://coinmarketcap.com/currencies/he...



Če bi ga imel bi prav hitro bežal ven in morda vstopil na fib50.

Klemenski ::

Zdravo,
Prosil bi za pomoč / nasvet, sem nov v kripto vodah.
Probam prodati del dobička od Kishu Inu v Trust Walletu na Uniswapu, ampak mi je že 3x zavrnilo.
Slippage sem nastavil na 11 %.

Delam kaj narobe?

Prvi TH: 0x7dd32a2218824e851ef529196850f715d6d7349dadac942a035e94931d89fc3e

Drugi TH: 0x57d2bbc4dca31f666a19b79ceb406ec63373c088f66aa6b44268b40137aa3262

Tretji TH:
0xb9075ba21692a4a0dbcc53c17e789243a3ed13a574ff1181b8915787be308a62

DeeJay ::

Povečej slippage
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

IgorCardanof je izjavil:

Pomoje bi lahko v naslednjem balonu videli, da kak dober PoS prehiti Bitcoin po marketcapu. Največ možnosti dajem Tezosu, takoj za njim sta pa Cardano in Polkadot. Ethereum je dober kandidat, vendar do 2025 najbrž še ne bo imel PoS, zaradi česar bo izgubljal napram konkurenci.


Ti si malo za casom kajne?

https://finance.yahoo.com/news/cardano-...

Cardano’s future and access to the digital wallet

While affirming that Ouroboros Omega should be called Ouroboros Omega ++, as it is in constant development, the head of Cardano also made statements about the new crypto wallet of the network.

Stressing that the system needs a centralized structure right now, Hoskinson said this problem should also be resolved soon. He also said that the best-known example for solving this issue is the Mina protocol,which uses SNARKs. Also, all updates are tested for the level of functioning on dApps that use Cardano’s infrastructure.




Icp ali mina
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Klemenski je izjavil:

Zdravo,
Prosil bi za pomoč / nasvet, sem nov v kripto vodah.
Probam prodati del dobička od Kishu Inu v Trust Walletu na Uniswapu, ampak mi je že 3x zavrnilo.
Slippage sem nastavil na 11 %.

Delam kaj narobe?

Prvi TH: 0x7dd32a2218824e851ef529196850f715d6d7349dadac942a035e94931d89fc3e

Drugi TH: 0x57d2bbc4dca31f666a19b79ceb406ec63373c088f66aa6b44268b40137aa3262

Tretji TH:
0xb9075ba21692a4a0dbcc53c17e789243a3ed13a574ff1181b8915787be308a62


Koliko milijonarjev prinesejo pasji kovanci. To res ne moreš verjet. 8-)
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Anney ::

demogill je izjavil:

strawman je izjavil:

demogill je izjavil:

Kaj menite o holochain tehnologiji? Npr. HOT crypto?


Popolnoma decentralizirane aplikacije so po mojem mnenju bolj mokre sanje kot nekaj uporabnega. Saj ne rečem, da ni primerno za kakšne bolj light-weight zadeve (chat programčki ali kak omejen document sharing), vendar je popoln offload procesiranja in storage-a uporabnikom zelo optimističen. Edge computing ima svoje mesto, vendar ne tukaj. Nekako si ne predstavljan delovanja at scale, kjer se milijoni naprav med seboj bombardirajo z RPCji.
No sicer pa nikoli ne reci nikoli, tudi za mikroservise so rekli, da so zgolj teoretična zadeva. Mogoče čez par let. Pa tudi blockchaina ne potrebuješ za to.

A je mozno da ce pride do nekih kripto restrikcij s strani vecjih drzav da ima holochain vecjo moznost prezivetja kot npe.blockcahin?


Si pozabil na Hashgraph, sej veš kaj je Teslo twitnilo, zelena energija. Kuj brskaj.

https://ambcrypto.com/why-there-might-b...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrimoZ_ ::

Klemenski je izjavil:

Zdravo,
Prosil bi za pomoč / nasvet, sem nov v kripto vodah.
Probam prodati del dobička od Kishu Inu v Trust Walletu na Uniswapu, ampak mi je že 3x zavrnilo.
Slippage sem nastavil na 11 %.

Delam kaj narobe?

Prvi TH: 0x7dd32a2218824e851ef529196850f715d6d7349dadac942a035e94931d89fc3e

Drugi TH: 0x57d2bbc4dca31f666a19b79ceb406ec63373c088f66aa6b44268b40137aa3262

Tretji TH:
0xb9075ba21692a4a0dbcc53c17e789243a3ed13a574ff1181b8915787be308a62


Ti je uspelo ?
Če ne si pošlji na kak EX, zdj jih je že nekaj listalo Kishu Inu.

Klemenski ::

Rešil ja, povečal slippage na 20%

Hvala za pomoč;)

Buggy ::

Ce povzamem...Imamo kot dejavu 2018 nahypane userje nekih nicvrednih coinov, ki en drugemu pihajo v balon.
Zase vem, da sem sel v crypto z razlogom raziskovaja in kasneje long term. Sem za hec bil tudi miner v kovancih, ki so takrat prosperirali pa je vecina ostala dead v mojih offline denarnicah. Enega sem sparavil dejansko v stable coin na bizarnih menjlanicah. Nic hudga, sem se pa naucil kako hitro coin, ki ga shilas odide v pozabo in kako je tud fiat vreden, ce ga imas pravi cas na zalogi.
Stvar ni vec fininacno strateski element amapk raziskovanje in izkoriscanje owca momenta :D

Phantomeye ::

hm a je to normalno, da če daš svoje kovance pool za likvidnost ... in ko vzameš ven, dobiš manj kovancev nazaj kot si jih dal noter?

kow ::

IgorCardanof je izjavil:

Pomoje bi lahko v naslednjem balonu videli, da kak dober PoS prehiti Bitcoin po marketcapu. Največ možnosti dajem Tezosu, takoj za njim sta pa Cardano in Polkadot. Ethereum je dober kandidat, vendar do 2025 najbrž še ne bo imel PoS, zaradi česar bo izgubljal napram konkurenci.


PoS bo imo naslednje leto.

sentiš ::

A mislite da ljudje, ki ne marajo psov, tudi vlagajo v pasje kovance?

IgorCardanof ::

Phantomeye je izjavil:

hm a je to normalno, da če daš svoje kovance pool za likvidnost ... in ko vzameš ven, dobiš manj kovancev nazaj kot si jih dal noter?


Ja. Poglej si o Impermanent Loss. Dajati likvidnost kovancu, ki se zelo premika v eno smer, je slabo. Dajat likvidnost necemu, ki stoji pri miru, ti pa lepo povecuje tvoj stack.

demogill ::

Anney je izjavil:

demogill je izjavil:

strawman je izjavil:

demogill je izjavil:

Kaj menite o holochain tehnologiji? Npr. HOT crypto?


Popolnoma decentralizirane aplikacije so po mojem mnenju bolj mokre sanje kot nekaj uporabnega. Saj ne rečem, da ni primerno za kakšne bolj light-weight zadeve (chat programčki ali kak omejen document sharing), vendar je popoln offload procesiranja in storage-a uporabnikom zelo optimističen. Edge computing ima svoje mesto, vendar ne tukaj. Nekako si ne predstavljan delovanja at scale, kjer se milijoni naprav med seboj bombardirajo z RPCji.
No sicer pa nikoli ne reci nikoli, tudi za mikroservise so rekli, da so zgolj teoretična zadeva. Mogoče čez par let. Pa tudi blockchaina ne potrebuješ za to.

A je mozno da ce pride do nekih kripto restrikcij s strani vecjih drzav da ima holochain vecjo moznost prezivetja kot npe.blockcahin?


Si pozabil na Hashgraph, sej veš kaj je Teslo twitnilo, zelena energija. Kuj brskaj.

https://ambcrypto.com/why-there-might-b...

HBAR zna bit kr dobra opcija za prihodnost kripto ko bo govora o povecani uporabi energije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

Senior Dev ::

Iščem shitcoin, psiček ali mačka z dobro socialno podporo. Pump danes jutri, dump ponedeljek. Vložek 1000€, donos 1000%+. Ideje?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

KappaPride ::

Ima ih mnogo, shiba xxx, xxxxx inu, elonxxx, moonxxx, xxxxmoon, shibaelonxxx

Longterm hodl 3-5y

IgorCardanof ::

Dobro jutro!

Ima Shiba Inu potencial, da naredi še kakšen x10 ali morda x100. Na internetu se govori, da bo 19. maja ob 14ih vsesplošen pump na Shibi. Se splača it notri?

DeeJay ::

Pej bo vsesplosen dump
Don't f with me.
««
572 / 1441
»»