» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
55 / 1490
»»

endelin ::

One of the primary reasons for XRP's current spike stems from the project the Flare Network, which plans to airdrop tokens to XRP owners. This means more than 45 billion "spark" tokens will be given to XRP holders who are holding anytime before December 12, 2020.

upaj, da zraste tja proti 0.9, 1.0 usd

Facebook dev ::

Dost dobra parodija :D

If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

Dost dobra parodija :D



To sm jst z xtzjem v vrecah za smeti ki je tezka:(
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Cardano na ATH $1,3. En poznavalec pravi tako.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

j1k ::

Kok mate kej denarja v kriptovalutah...?

Facebook dev ::

2 milijona na XTZju.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

DeeJay ::

j1k je izjavil:

Kok mate kej denarja v kriptovalutah...?

10% vsega kar mam.

endelin ::

kje so @nebivedu in ostali kleni hodlerji iz 2017?

DeeJay ::

V penzionu.

endelin ::

ja saj maš prav. on je naredu
x100 na NEOtu
potem x50 na TRONu
ipd.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Senior Dev ::

Mato mi je tudi že malo sumljiv. Kaj že on hodla? Neblio? A mislite da je kešoutal vse in je že v toplih krajih?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

enemon ::

DeeJay je izjavil:

j1k je izjavil:

Kok mate kej denarja v kriptovalutah...?

10% vsega kar mam.


Verjetno to zelo niha v odvisnosti od tega, kateri dan pogledaš? :D

PrihajaNodi ::

enemon je izjavil:

DeeJay je izjavil:

j1k je izjavil:

Kok mate kej denarja v kriptovalutah...?

10% vsega kar mam.


Verjetno to zelo niha v odvisnosti od tega, kateri dan pogledaš? :D


lol no
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

A kdo drzi to:
https://coinmarketcap.com/currencies/ha...


Ne, verjetno prideš samo ti do 500. mesta na CMC

w4nkst4 ::

prosim za pomoč, kje lahko kupim tale coin, pa da je preverjena borza

https://coinmarketcap.com/currencies/de...

w4nkst4 ::

lol nastimal buy order pri 16800 in vidim da ga je zagrabilo ob 1:23, d fak je to mozno? hudo lol

DeBrito ::

NEBL - speči zmaj se prebuja, še x100 pa smo tam :)

Mato989 ::

DeBrito je izjavil:

NEBL - speči zmaj se prebuja, še x100 pa smo tam :)


Ja, za NEBL je bila nadgradnja za cold staking, do zdaj si moral namreč met vklopljen PC in zalaufan wallet za staking, ali pa Pi-ja... zdaj pa več ne =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeBrito ::

Saj realno gledano, glede na supply, je cena NEBLa smešno nizka. Vprašanje samo, če je kaj potenciala za bodoče. Glede na tisti epic drop iz 60 $ za piece je verjetno precej ljudi obupalo nad njim.

Mato989 ::

DeBrito je izjavil:

Saj realno gledano, glede na supply, je cena NEBLa smešno nizka. Vprašanje samo, če je kaj potenciala za bodoče. Glede na tisti epic drop iz 60 $ za piece je verjetno precej ljudi obupalo nad njim.


Seveda... ampak žal NEBLIO Team dela v smislu "jebeš marketing in promocijo"... oni verjamejo da bo se vrednost coina pokazala skozi tech, kar je sicer ok, ampak vseeno bi morali nekaj nardit na prepoznavnosti!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

DeBrito je izjavil:

Saj realno gledano, glede na supply, je cena NEBLa smešno nizka. Vprašanje samo, če je kaj potenciala za bodoče. Glede na tisti epic drop iz 60 $ za piece je verjetno precej ljudi obupalo nad njim.


Seveda... ampak žal NEBLIO Team dela v smislu "jebeš marketing in promocijo"... oni verjamejo da bo se vrednost coina pokazala skozi tech, kar je sicer ok, ampak vseeno bi morali nekaj nardit na prepoznavnosti!



Aja potem je tako kot Tezos kovanec? Joj prejoj koliko mrtvih kovancev

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

DeBrito je izjavil:

Saj realno gledano, glede na supply, je cena NEBLa smešno nizka. Vprašanje samo, če je kaj potenciala za bodoče. Glede na tisti epic drop iz 60 $ za piece je verjetno precej ljudi obupalo nad njim.


Seveda... ampak žal NEBLIO Team dela v smislu "jebeš marketing in promocijo"... oni verjamejo da bo se vrednost coina pokazala skozi tech, kar je sicer ok, ampak vseeno bi morali nekaj nardit na prepoznavnosti!

neblio tim verjetno nič ne dela, tako kot ostali ne, ampak se sončijo na havajih ker so uspeli nategniti folk.
AMPAK... kdor verjame v ta cikel in v neblio, se mi zdi da ni slab čas za nakup. sicer je bil pred parimi dnevi nižje, ampak zna v balonu iti zelo visoko.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SuperKripto ::

Po dolgem casu sem se prisel oglasit, predvsem zarad gruntfurmich, ki mi je nekaj pisal v sosednji temi. Pac moj profil ne more pisat v tej temi niti z aquo niti z natakarjem.

Najprej naj povem, da bom vedno naklonjen in prijateljski proti gruntfurmich, ker ga imam za prijatelja, pa tudi ce mi napise kaj neprijateljskega. Najprej bom povedal, da IMF (mednarodni denarni sklad) organizacija, predstavnica gospa Lagarde na srecanju uporablja numerologijo pri napovedovanju dogodkov. In to zelo jasno pove, da bo uporabila numerologijo. Dokaz, na youtube, ce vtipkate Lagarde numerology ali pa Lagarde occult. V bistvu vtipkajte v google iskalnik, ker na youtube tezje najdes.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

takšne teme ne spadajo pod kripto, prvič za to ker elektronski denar že obstaja 50 let ampak nima nič skupnega s kriptom, in drugič gospa ni več na IMF ampak malce bližje. želim povedat da se je težko pogovarjat s človekom, ki verjame v neumnosti zaradi lastnega neznanja.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SuperKripto ::

Spada, ker v teh posnetkih omenja simbolicne besede. Nekateri so jih desifrirali v gemantriji in dobili nekatere kripto valute, ki so od takrat imele neverjetno rast. Tudi ce pogledas logo nekaterih kriptovalut, imajo okultne simbole in pomene. Ze to, da med sabo komunicirajo na taksen nacin, je zelo sumljivo. Nam pa prodajajo bucke, da je to kao psevdoznanost. Ce je res, zakaj potem to elite uporabljajo?

endelin ::

XTZ klasičnih 2.39usd

Senior Dev ::

Spet 0.01usd do prodaje. Je stresno ko te samo 0.01usd loči do penzije?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kikach ::

Zakaj je treba vsako temo zasmetit do konca? Namesto, da bi diskutirali o potencialih in moznostih zasluzka, je 80% neberljive.

sivistol ::

kikach je izjavil:

Zakaj je treba vsako temo zasmetit do konca? Namesto, da bi diskutirali o potencialih in moznostih zasluzka, je 80% neberljive.



sej pa maš shilanja o xtz, skycoin , neblio itd, sam večina je shitcoinov

gruntfürmich ::

kikach je izjavil:

Zakaj je treba vsako temo zasmetit do konca? Namesto, da bi diskutirali o potencialih in moznostih zasluzka, je 80% neberljive.
vidim da si mlad in naiven.:))
kaj misliš da se bo tukaj debatiralo, kateri blokčejn/kojn bo spremenil človeštvo, kateri je tehnološko superioren, kateri bo revolucionaren?
8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

kakob ::

gruntfürmich je izjavil:

kateri je tehnološko superioren


Ja Tezos kajpak!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

janezvalva ::

kikach je izjavil:

Zakaj je treba vsako temo zasmetit do konca? Namesto, da bi diskutirali o potencialih in moznostih zasluzka, je 80% neberljive.

stellar, cardano, filecoin,... vsi so potencialno možnost zaslužka, ker gre cena gor
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Drmr ::

Da boste imel kaj novega za prepevat pod tusem:

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

kateri je tehnološko superioren


Ja Tezos kajpak!


Je fin obcutek ko si dumpal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kakob ::

PrihajaNodi je izjavil:

kakob je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

kateri je tehnološko superioren


Ja Tezos kajpak!


Je fin obcutek ko si dumpal?


 Karpeles Karpeles Karpeles

Karpeles Karpeles Karpeles



Jokica, imam jih več kot pa za časa ICO.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

w4nkst4 ::

eno vprašanje glede fee na bitstamp... če trejdam par tisočakov npr med usd - usdc in nazaj se to šteje za volume in je potem fee nižji? lp

Facebook dev ::

Ja. Za trade pa seveda placas fee.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

w4nkst4 ::

kul, trenutno je đabe za usdc, link in omg do konc leta, treba izkoristit :D a mi lahko kdo razloži zakaj ceni btc in tbtc nista enaki???

mnenja glede YFI in KEEP3VR1?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

kikach ::

Jaz mislim, da je realna moznost, da market cap preseže 600 v naslednjih dveh tednih. Pricakujem pa vsekakor, da bo ena najvecjih rasti v % z ada, xrp, xlm, ker imajo zadaj ogromno kapitala. Upam, da nam bo crypto polepšal praznike :)

Senior Dev ::

Naj vam kripto rast in visoka božičnica prineseta toplino v vaša srca. Srečno!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

lay2er ::

Kater coin je trenutno podcenjen? Se mi zdi da je vse na nekih lokalnih ath... xtz ne steje

spegli ::

Srečno nazaj. BTC je narisal lep bull vzorec. Mogoče zvleče do 18700. Sam je RR nepravičen, tko da selim v fiat.

sivistol ::

lay2er je izjavil:

Kater coin je trenutno podcenjen? Se mi zdi da je vse na nekih lokalnih ath... xtz ne steje

skycoin

PrihajaNodi ::

Skycoin pa hex
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lay2er ::

Hex ok, skycoin se mi zdi pozabljen od vseh. Bi bil cudez oz bi bile potrebne ogromne vrece denarja, da bi se tole spromoviralo

PrihajaNodi ::

Dobr sam ne xtzja nabavlat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

A res govorite, da je hex ok?

Mogoče rabite poleg tega, da CMC razporedite po top gainerjih, da mogoče tut kak google search naredite na coin za katerega pravite da je "ok".
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Kaj je narobe s hexom?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj je narobe s hexom?

trenutno je market cap = 780 milijonov

pri x100 bo torej 78 milijard

pri x300 bo 234 milijard

pri x1000 pa 780 milijard

pri x2500 pa 1.950 milijard

Ostalo si pa sam preračunaj, če že iščeš penzija material, kakšen potencial ima kovanec s market capom 780 milijard. x30 še lahko naredi. Vse ostalo pa...
««
55 / 1490
»»