» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
536 / 1490
»»

kow ::

endelin je izjavil:

Haha spet te bedne debate.


True.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Ne nabijajta. Neke adaptacije v hisah iz leta 1850, pac niso stanovanje. Pa se bogu za hrbtom, brez solidne parcele, pac nima smisla.


To ne spremeni dejstva da nepremičnino LAHKO (ob ustreznih standardih) dobiš tudi za 20 ali 30k... nihče ni rekel da bo to 1st class penthouse z jakuzijem ipd...

Ampak tole je off topic.


Kaj pravite za market?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

endelin ::

Vidim da je par % padlo ponoči:D

gandolfino ::

Novice iz marketa pa so:
Euler tools poskuša prebit resistance pri 0.25

To bo lep preboj in še lepši price discovery proti 0.5 in 1$
:)

sajba10 ::

PrimoZ_ je izjavil:

To the moon :)

https://dogedex.xyz/


DOGE na Etoru - novi potencial za rast!

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Haha spet te bedne debate.

RB ELLIPSE – VAŠ KOŠČEK NARAVE V PRESTOLNICI
Stanovanje, 4-sobno ; 320.7 m2 ; 154.6 m2 ; 1.170.436 € ; Prosto

Pomoje moraš biti hiter za kaj takega.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

gandolfino ::

*BREAKING
Za vas imam veselo novico da je Euler tools pravkar prebil resistance 0.25
Imam feeling da bomo za vikend penetrirali globoko v 1$

Deep throat here we come:P

SuperKripto ::

700 eur za kvadratni meter, za garsonjero bo, v manjsem bloku, ni hisa, sicer ne v vecjih mestih

Zgodovina sprememb…

endelin ::

5% padca od včeraj

SuperKripto ::

a vi mislite, da vecja mesta niso bogu za hrbtom, po mojem mnenju so ravno najvecja mesta najbolj bogu za hrbtom, kjer se dogajajo nemoralne reci, kot da so dalec od oci boga, se vam ne zdi. A ni ravno obratno kot pravite

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Daj že zaklente to temo :))

Mato989 ::

endelin je izjavil:

Daj že zaklente to temo :))


Kaj bluziš... to je ena redkih tem kjer modi ne posiljujejo s svojim pogledom =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gandolfino ::

Euler Tools $euler in WaultSwap $wex

Kripto mesi ::

Nas pa akvafreš posiljuje s svojim bluzenjem.

gandolf ugasni se s shillanjem, si povedal enkrat, dvakrat

l0g1t3ch ::

gandolfino je izjavil:

gorgonne je izjavil:

haha, cca 5 dni nazaj sem jih kupil za foro 210... dokupim?
Do kam misliš gre Price? :)

gandolfino je izjavil:

Euler tools Market Cap še vedno low pri $17,990,543 ..
just saying;)

all in one service incorporating Tradingview charts, Dextools, Etherscan, BSCscan, various #Dex and then rolls them all in to one app of trading tools


Do kam gre do kam gre..
To je en obetaven projekt, launch je čez 1 dan, ekipa zgleda ok,
imo pa 1$ v bližnji prihodnosti sploh ni vprašanje. Odvisno kje bojo najprej listani. Trenutno so še under the radar..

Max supply je pa v redu 100,000,000
V telegram skupini berem da bodo burnali tokene


Začetniško vprašanje, kako to kupiš ?
Gledam na PancakeSwap in tega kovanca tam ne najdem v seznamu.

In kaj je razlika med BNB in WBNB ? Če si v denarnico nakažem BNB, to ne bo kul ali pač ?

gandolfino ::

l0g1t3ch je izjavil:

gandolfino je izjavil:

gorgonne je izjavil:

haha, cca 5 dni nazaj sem jih kupil za foro 210... dokupim?
Do kam misliš gre Price? :)

gandolfino je izjavil:

Euler tools Market Cap še vedno low pri $17,990,543 ..
just saying;)

all in one service incorporating Tradingview charts, Dextools, Etherscan, BSCscan, various #Dex and then rolls them all in to one app of trading tools


Do kam gre do kam gre..
To je en obetaven projekt, launch je čez 1 dan, ekipa zgleda ok,
imo pa 1$ v bližnji prihodnosti sploh ni vprašanje. Odvisno kje bojo najprej listani. Trenutno so še under the radar..

Max supply je pa v redu 100,000,000
V telegram skupini berem da bodo burnali tokene


Začetniško vprašanje, kako to kupiš ?
Gledam na PancakeSwap in tega kovanca tam ne najdem v seznamu.

In kaj je razlika med BNB in WBNB ? Če si v denarnico nakažem BNB, to ne bo kul ali pač ?


V Smart Walletu moraš kliknit Receive in pol Smart Chain (in pol kopiraš ta naslov in npr. v Binancah pošlješ BNB na ta naslov)

Euler tools pa moraš dodat v Pancakeswapu(samo klikneš Select curency in prilepiš naslov) , naslov:
0x3920123482070c1a2dff73aad695c60e7c6f6862

In pol v Smart Walletu moraš še dodat ta kovanc oz ga samo omogočit
(Zgoraj skrajno desno imaš dve črti in dve piki in tam prilepis naslov oz vpišeš euler in ga omogočiš)

gorgonne ::

če kovanca ni na seznamu, ga moraš ročno importat. Token address samo skopiraj noter in ti ga bo našlo.
BNB v denarnici pretvori v Smart Chain BNB recimo in s tem kupuješ na palačinki.


l0g1t3ch je izjavil:

gandolfino je izjavil:

gorgonne je izjavil:

haha, cca 5 dni nazaj sem jih kupil za foro 210... dokupim?
Do kam misliš gre Price? :)

gandolfino je izjavil:

Euler tools Market Cap še vedno low pri $17,990,543 ..
just saying;)

all in one service incorporating Tradingview charts, Dextools, Etherscan, BSCscan, various #Dex and then rolls them all in to one app of trading tools


Do kam gre do kam gre..
To je en obetaven projekt, launch je čez 1 dan, ekipa zgleda ok,
imo pa 1$ v bližnji prihodnosti sploh ni vprašanje. Odvisno kje bojo najprej listani. Trenutno so še under the radar..

Max supply je pa v redu 100,000,000
V telegram skupini berem da bodo burnali tokene


Začetniško vprašanje, kako to kupiš ?
Gledam na PancakeSwap in tega kovanca tam ne najdem v seznamu.

In kaj je razlika med BNB in WBNB ? Če si v denarnico nakažem BNB, to ne bo kul ali pač ?

Senior Dev ::

endelin je izjavil:

Daj že zaklente to temo :))

Ko bo Bitkonj en miljon bo perči zaprl to temo. Jurčk bo takrat kupil Šmarno goro s kriptovaluto brez davka in svet bo lepši.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

endelin ::

Malo pada:|

MonkeyHead ::

Kaj pa #vra? Kot koncept ni slab coin.

Nevem ali še ga naj dokupim ali vse skup prodam :)

gandolfino ::

MonkeyHead je izjavil:

Kaj pa #vra? Kot koncept ni slab coin.

Nevem ali še ga naj dokupim ali vse skup prodam :)


Prodaj. Kot je včeraj napisal Đavolo je crypto za potrpežljive. Ko bo pa next leg up pa jokaj.

MonkeyHead ::

gandolfino je izjavil:

MonkeyHead je izjavil:

Kaj pa #vra? Kot koncept ni slab coin.

Nevem ali še ga naj dokupim ali vse skup prodam :)


Prodaj. Kot je včeraj napisal Đavolo je crypto za potrpežljive. Ko bo pa next leg up pa jokaj.


Ok

c3p0 ::

gandolfino je izjavil:

Euler Tools $euler in WaultSwap $wex


Pol praviš, da si jih sam ogromno kupil? Naj vržem zdaj not 100k€, da boš ti naredil iz 50€ 100€?

LeXani ::

Bittorent (btt) bo kupil kdo
Čas prve prijave 04.11.2005

XRPNERD ::

gandolfino je izjavil:

Euler Tools $euler in WaultSwap $wex


Res si nadležen v 3PM

Joze_K ::

Vprašanje - kaj pomeni pojem "On-chain staking"

npr. na Krakenu je Polkadot staking pri 12%

če dobro razumem, daš s tem posojilo... ali to pomeni, da je to varno (da ni izgube), kaj pa pomeni 12% - letno? mesečno? tedensko?

Kje najdeš pravila kako dolgo je potem tak vložek vezan?


PS: sem namreč lasten vložek prelil v FIAT in ga ne bom več tržil, sedaj tržim z zaslužkom, bi pa staking mogoče prav prišel - če je to varna naložba
hvala, J

A_A ::

Joze_K letno je to. Pomeni da dobis v tem kovancu nazaj, katerega stejkas. lp

Joze_K ::

A_A je izjavil:

Joze_K letno je to. Pomeni da dobis v tem kovancu nazaj, katerega stejkas. lp


aha, se pravi varnosti je toliko kot bo kovanec vreden po tem času...
kar pa je lahko ravno tako nič..

KappaPride ::

c3p0 je izjavil:

gandolfino je izjavil:

Euler Tools $euler in WaultSwap $wex


Pol praviš, da si jih sam ogromno kupil? Naj vržem zdaj not 100k€, da boš ti naredil iz 50€ 100€?



Lol
Forum bi moral biti po rankih, do 1000, 10-100k, 100k-1m, 1m+

SuperKripto ::

je kdo kdaj videl ether v zivo? seveda, ampak se sploh ne zavedajo tega. kaj je ether oziroma eter? Je kdo kdaj videl mavrico? To je elekrto magnetni spekter oziroma eter.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Za eter so z milikanovim eksperimentom dokazali, da ne obstaja. Bom vam dal ETH naslov, kamor nakažite virtualne etre.

Phantomeye ::

LeXani je izjavil:

Bittorent (btt) bo kupil kdo


ah btt, enkrat sm ga kupil cca 100.000 za 100€ in prodal v enem tednu. Če ne bi - bi na ATH dobil ven 1000€ čistega:D

gandolfino ::

Lol kaki osebki smetijo tu gor kako tipično slovensko..ne dajo pa od sebe ene koristne informacije lolol..meni pa je pisalo na zs že nakaj folka da v smetenju težko najdejo kaj uporabnega in se mi zahvaljujo in prosijo še za kak nasvet, priznam da tudi sam zgubljam motivacijo za sheranje informacij ob vsej tej negativi

Ta thread bi lahko bil veliko veliko boljši.. pa zaradi karakternih lastnosti večine osebkov žal ni

Ni treba odgovarjat na ta moj post, me ne zanima..držite se raje teme: crypto debata

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

c3p0 je izjavil:

Za eter so z milikanovim eksperimentom dokazali, da ne obstaja. Bom vam dal ETH naslov, kamor nakažite virtualne etre.

dokazali so tudi da je korona virus ful ful nevaren, pa da je v indiji kao grozljivo, ceprav ce zracunas na milijon prebivalcev imajo manj primerov kot slovenija. Ampak slovenija pac nima tradicije seziganja umrlih kot je to tradicija v indiji. Ste pozabili, da ni potrebno vsemu verjet v novicah, ker je to sredstvo da lahko 1 procent manipulira z vecino, medtem ko sami uporabljajo vse staro skrito znanje

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

Pravilno je ce clovek sam raziskuje. Ce clovek zacne slepo zaupat drugim, to potem postane kot nova religija. Kar je lahko ok dokler nekdo ne zacne izkoriscat zaupanje za prevaro. Glede na to, da v svojem mehurcku realnosti nekateri podpirate nemoralna pocetja, (zarad zasluzka) potem je tudi mozno, da se bodo dogajala tudi v vasi realnosti na drugih podrocjih. Bi se zlagali za penzijo? a je tezko naprintat milijardo iz nic in podkupit ljudi na funkcijah? Ki jih mimogrede postavijo na funkcije ce so podkupljivi, drgac zelo tezko pridejo na funkcije, po besedah zvizgaca Dr. Breclja

Zgodovina sprememb…

XRPNERD ::

gandolfino je izjavil:

Lol kaki osebki smetijo tu gor kako tipično slovensko..ne dajo pa od sebe ene koristne informacije lolol..meni pa je pisalo na zs že nakaj folka da v smetenju težko najdejo kaj uporabnega in se mi zahvaljujo in prosijo še za kak nasvet, priznam da tudi sam zgubljam motivacijo za sheranje informacij ob vsej tej negativi

Ta thread bi lahko bil veliko veliko boljši.. pa zaradi karakternih lastnosti večine osebkov žal ni

Ni treba odgovarjat na ta moj post, me ne zanima..držite se raje teme: crypto debata


Eden izmed teh osebkov si ti, brez kakšne tehnične analize, brez kakšne pametne razlage shillaš tle gor neke XYZ kovance, ki si jih ti pred tem nabavil. Tle pa objaviš samo zato, da bi še kakšen naivneš vlagal v tvoje shitcoine, ker niti sam ne verjameš vanje.
No, ko smo že pri tem - jaz sem prvi in edini omenil obrat trenda na $XRP pri cca 0,45 $, nakar si začel nekaj spamat čez mene in oglaševat tvoj $VRA, ki je od takrat šel pravzaprav samo navzdol. Kaj se je z XRP-jem zgodilo vemo in še sam si ga začel kupovati pri 1,00 $. Tako da če se odstraniš iz te teme te ne bom prav nič pogrešal, kdo drug pa bo prihranil kakšen EUR, ker te ne bo poslušal.
Saj se probamo držat "crypto debate" pa je vsak tretji post tvoj, ko navržeš gor zmeri nek nov shitcoin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XRPNERD ()

DeeJay ::

Če kdo hoče gemblat. SafeMoon na solani.
https://t.me/SolSafeMoon
Trenutno x6 od listing cene.
Jest sm šu notr 200$.
Don't f with me.

IL_DIAVOLO ::

Unlock je končan, only sky is the limit:

https://coinmarketcap.com/currencies/et...

RUNE gre po začrtani poti na 100$

https://coinmarketcap.com/currencies/th...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SuperKripto ::

elite ful skrbi sleherno zivljenje na tem svetu, zato so seveda v vseh teh letih izkoreninili lakoto, ce verjames. Skrbi jih tudi, da ljudje ne bi fasal gripico in odhajal ven iz stanovanj na zrak, pa da se ne bi druzil med sabo pa uporabljal umazano gotovino z virusi, skrbi jih tudi, da nas planet ni dovolj naseljen, kajne?

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Doge je na 55c. Moj prvi x10 coin :)

Phantomeye ::

PrimoZ_ je izjavil:

Doge je na 55c. Moj prvi x10 coin :)


a si vsaj jurja not vrgu :P

PrimoZ_ ::

250€, ker še nisem bil verificiran na Binancah.

WRC555 ::

Kdaj se prodaja Doge?

PrimoZ_ ::

Pri 69c ;)

kow ::

Na luni.

Likalnik ::

Počaka se do 8.5 na SNL pa potem v prodajo

PrimoZ_ ::

Jaz bom del prodal že pred oddajo, če namreč tam ne bo rekel pravih besed bo tale balon po hitrm postopku spustil sapo :D
Pa ne da bi rekel kaj slabega čez DOGE. Problem je da so pričakovanja OGROOMNA.

In če bo rekel doge je OK, namesto doge je super zna to že sprožit kak val razočaranj in posledično dump. Pač tole je čist hype in se lahko podre preden rečeš keks.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

WRC555 ::

Hvala.

PrimoZ_ ::

Je kdo kupoval student coin ?

https://www.studentcoin.org

i33a ::

Glede na to, da smo že kar lepo v altseasonu me zanima kje dobite priporočila/ideje za nakupe?
Kak zanimiv Twitter profil/Telegram skupina/Subreddit...?
Seveda vem, da ne gre kar slepo zaupat nekomu in je treba narediti svoj research ter oceniti razmerje risk/reward... je pa vseeno super dobiti kak namig/idejo kam se splača gledati.
««
536 / 1490
»»