» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
385 / 1490
»»

XRPNERD ::

vanilija je izjavil:

Potrebno se je naučit brat komentarje ...
S tem se vsi strinjamo. Ne strinjamo se z izjavo:
"Jaz ti odprem eno od preostalih dveh škatel in izkaže se, da je prazna.",
ki namiguje na to, da voditelj škatlo odpre naključno in ima srečo, da je zadel prazno škatlo. Čisto lahko pa bi odprl tudi škatlo z lambotom.

Majhna razlika, a popolnoma spremeni rezultat.


Ja ampak iz mojega teksta ne veš a voditelj izbere naključno ali ne in zato se ti splača zamenjat.
A če bi imel 30 škatel in ti jih voditelj odpre 28 (naključno ali ne) in so prazne, a se ti splača zamenjat?
Kaj pa če bi jih imel 1000 in ti odprem 998 praznih (naključno ali ne)? Če pa je voditelj naključno zadel lambota pa tudi nič ne izgubiš, če zamenjaš prazno za prazno. Tako da se ti splača zamenjat.

vanilija ::

:D

Ukvarjaj se ti raje z menjavanjem shitkojnov, verjetnost pa pusti pri miru. Ne gre ti. Tudi ne trudiš se razumet, zakaj imaš narobe.

SasoS ::

kow je izjavil:

Kao se trudijo dajati kredite. Hocem vzeti 5 jurjev za 1 leto. efektivna obrestna mera skoraj 20%. Ker je toliko papirjev in fiksnih stroskov.
Za 7 procentov, bi ga vzel in dobili bi od mene dobili 350 evrov, za par klikov.

Eh, ene 200 bolj.


Za 6% dobiš na Nexoju kredit. Brez stroškov odobritve.
Za collateral lahko daš Nexo token (na katerega sicer ni obresti), na ostal kripto pa dobivaš obresti, s kateri pokriješ obresti kredita.

XRPNERD ::

vanilija je izjavil:

:D

Ukvarjaj se ti raje z menjavanjem shitkojnov, verjetnost pa pusti pri miru. Ne gre ti. Tudi ne trudiš se razumet, zakaj imaš narobe.


Zgleda bolj tebi matematika škripa.:))

uvodV?? ::

vanilija je izjavil:

Potrebno se je naučit brat komentarje ...
S tem se vsi strinjamo. Ne strinjamo se z izjavo:
"Jaz ti odprem eno od preostalih dveh škatel in izkaže se, da je prazna.",
ki namiguje na to, da voditelj škatlo odpre naključno in ima srečo, da je zadel prazno škatlo. Čisto lahko pa bi odprl tudi škatlo z lambotom.

Majhna razlika, a popolnoma spremeni rezultat.


“Jaz ti odprem eno od preostalih dveh škatel in izkaže se, da je prazna.” In vprašanje je: “Ali se ti splača zamenjat vrata?” Odgovor: Da, vedno. Ne glede na to ali je vedel ali ne.

Ne govorimo sploh o primeru da bi voditelj odprl polno škatlo. Še enkrat, vem kaj želiš povedati, a vprašanje je korektno zastavljeno, le malo si se zaplezal s svojim poizkusom pametovanja :)

vanilija ::

Še dobro, da vi niste v financah. V finančnem svetu so najboljši ljudje iz ekonomije/matematike, pa jim uspe tako zajebat, kaj bi bilo šele, če bi bili vi glavni 8-)

Neon87 ::

Kaj se dogaja s PAID? 8-O
V 10 minutah iz 2.51EUR na 0.58EUR.. Fajn sem vrgel denar čez okno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

uvodV?? ::

vanilija je izjavil:

Še dobro, da vi niste v financah. V finančnem svetu so najboljši ljudje iz ekonomije/matematike, pa jim uspe tako zajebat, kaj bi bilo šele, če bi bili vi glavni 8-)

Ni moj problem da ne razumeš predpostavk in pogojnih vrjetnosti.

vanilija ::

XRPNERD je izjavil:

vanilija je izjavil:

:D

Ukvarjaj se ti raje z menjavanjem shitkojnov, verjetnost pa pusti pri miru. Ne gre ti. Tudi ne trudiš se razumet, zakaj imaš narobe.


Zgleda bolj tebi matematika škripa.:))


Recimo, da imamo 1000 škatel. 999 praznih, 1 ima lambota. Izberem škatlo. Z verjetnostjo 1/1000 sem izbral lambota. V vsakem primeru voditelj nato naključno izbere 998 izmed preostalih 999 škatel in jih odstrani. Se mi bolj splača menjat ali je vseeno?

Ne menjam:
Moja verjesnot, da dobim lambota je 1/1000. Če sem ga iz prve trofnil, je to to, če ga nisem, potem ga ne bom dobil, ker ne menjam.

Menjam:
Z verjetnostjo 1/1000 sem zadel lambota. V teh primerih ga zagotovo ne dobim, ker bom zamenjal.
Če nisem zadel lambota, potem bo voditelj odstranil 998/999 škatel, od tega z verjetnostjo 998/999 odstrani tudi lambota. V situaciji 1/999 bom torej z menjavo uspešno dobil lambota. Moja verjetnost da dobim lambota je:
1/1000 * 0 + 999/1000 * (998/999 * 0 + 1/999 * 1) = 1/1000

Enaka verjetnost. Nima veze ali menjam ali ne. Ali je potrebno še zračunat, kaj se zgodi, če imamo pa sedaj 1000000 škatel in je samo za enimi lambo? Ali boš dojel, da si se narobe izrazil, in da v tvojem primeru nima veze ali menjam ali ne.

XRPNERD ::

vanilija je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

vanilija je izjavil:

:D

Ukvarjaj se ti raje z menjavanjem shitkojnov, verjetnost pa pusti pri miru. Ne gre ti. Tudi ne trudiš se razumet, zakaj imaš narobe.


Zgleda bolj tebi matematika škripa.:))


Recimo, da imamo 1000 škatel. 999 praznih, 1 ima lambota. Izberem škatlo. Z verjetnostjo 1/1000 sem izbral lambota. V vsakem primeru voditelj nato naključno izbere 998 izmed preostalih 999 škatel in jih odstrani. Se mi bolj splača menjat ali je vseeno?

Ne menjam:
Moja verjesnot, da dobim lambota je 1/1000. Če sem ga iz prve trofnil, je to to, če ga nisem, potem ga ne bom dobil, ker ne menjam.

Menjam:
Z verjetnostjo 1/1000 sem zadel lambota. V teh primerih ga zagotovo ne dobim, ker bom zamenjal.
Če nisem zadel lambota, potem bo voditelj odstranil 998/999 škatel, od tega z verjetnostjo 998/999 odstrani tudi lambota. V situaciji 1/999 bom torej z menjavo uspešno dobil lambota. Moja verjetnost da dobim lambota je:
1/1000 * 0 + 999/1000 * (998/999 * 0 + 1/999 * 1) = 1/1000

Enaka verjetnost. Nima veze ali menjam ali ne. Ali je potrebno še zračunat, kaj se zgodi, če imamo pa sedaj 1000000 škatel in je samo za enimi lambo? Ali boš dojel, da si se narobe izrazil, in da v tvojem primeru nima veze ali menjam ali ne.


TLDR retard.
NE ODSTRANI škatel, ampak TI JIH ODPRE!!!
A se boš naučil brat retard

vanilija ::

uvodV?? je izjavil:

vanilija je izjavil:

Še dobro, da vi niste v financah. V finančnem svetu so najboljši ljudje iz ekonomije/matematike, pa jim uspe tako zajebat, kaj bi bilo šele, če bi bili vi glavni 8-)

Ni moj problem da ne razumeš predpostavk in pogojnih vrjetnosti.


Pri tem problemu je ključno, ali voditelj škatle izbira naključno ali ve, katere so prazne in izbere prazno škatlo. Če tega ne razumeš, lahko takoj nehava.

XRPNERD, odpre, zažge, odstrani, nima nobene veze za problem.

Ne sedaj zgubljat živcev, ker si imel narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

uvodV?? ::

vanilija je izjavil:

XRPNERD je izjavil:

vanilija je izjavil:

:D

Ukvarjaj se ti raje z menjavanjem shitkojnov, verjetnost pa pusti pri miru. Ne gre ti. Tudi ne trudiš se razumet, zakaj imaš narobe.


Zgleda bolj tebi matematika škripa.:))


Recimo, da imamo 1000 škatel. 999 praznih, 1 ima lambota. Izberem škatlo. Z verjetnostjo 1/1000 sem izbral lambota. V vsakem primeru voditelj nato naključno izbere 998 izmed preostalih 999 škatel in jih odstrani. Se mi bolj splača menjat ali je vseeno?

Ne menjam:
Moja verjesnot, da dobim lambota je 1/1000. Če sem ga iz prve trofnil, je to to, če ga nisem, potem ga ne bom dobil, ker ne menjam.

Menjam:
Z verjetnostjo 1/1000 sem zadel lambota. V teh primerih ga zagotovo ne dobim, ker bom zamenjal.
Če nisem zadel lambota, potem bo voditelj odstranil 998/999 škatel, od tega z verjetnostjo 998/999 odstrani tudi lambota. V situaciji 1/999 bom torej z menjavo uspešno dobil lambota. Moja verjetnost da dobim lambota je:
1/1000 * 0 + 999/1000 * (998/999 * 0 + 1/999 * 1) = 1/1000

Enaka verjetnost. Nima veze ali menjam ali ne. Ali je potrebno še zračunat, kaj se zgodi, če imamo pa sedaj 1000000 škatel in je samo za enimi lambo? Ali boš dojel, da si se narobe izrazil, in da v tvojem primeru nima veze ali menjam ali ne.


Lmao, vsi razumemo kaj hočeš povedat, saj ni komplicirano tako da se lahko nehaš trudit. Prvotno vprašanje je bilo ali naj zamenja ob predpostavki da je odrpl prazna vrata. Nič drugega. In odgovor je: Da.

QED 8-)

vanilija ::

Ni res.

Če je izbiral naključno in je odprl prazno vrata, potem menjava nima nobene veze.

Neon87 je izjavil:

Kaj se dogaja s PAID? 8-O
V 10 minutah iz 2.51EUR na 0.58EUR.. Fajn sem vrgel denar čez okno..


tole je bilo sicer že dolgo nazaj, pa vseeno:
https://twitter.com/WARONRUGS/status/13...

Cross mark Scam Advisory #86- PAID Network $PAID (0x8c8687fC965593DFb2F0b4EAeFD55E9D8df348df)

Reason: The owner can mint tokens and did mint tokens to fresh wallets who never bought the presale. Contract is behind a proxy.

Likeliness of losing all funds: Very High

DYOR. #WARONRUGSCross mark

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

uvodV?? ::

vanilija je izjavil:

uvodV?? je izjavil:

vanilija je izjavil:

Še dobro, da vi niste v financah. V finančnem svetu so najboljši ljudje iz ekonomije/matematike, pa jim uspe tako zajebat, kaj bi bilo šele, če bi bili vi glavni 8-)

Ni moj problem da ne razumeš predpostavk in pogojnih vrjetnosti.


Pri tem problemu je ključno, ali voditelj škatle izbira naključno ali ve, katere so prazne in izbere prazno škatlo. Če tega ne razumeš, lahko takoj nehava.

XRPNERD, odpre, zažge, odstrani, nima nobene veze za problem.

Ne sedaj zgubljat živcev, ker si imel narobe.


Pri splošnem problemu je to ključno ja, a v prvotnem vprašanju je bilo predpostavljeno da je odprl prava vrata in vprašanje se navezuje na točno ta primer. Še enkrat preberi :)

hdx ::

Neon87 je izjavil:

Kaj se dogaja s PAID? 8-O
V 10 minutah iz 2.51EUR na 0.58EUR.. Fajn sem vrgel denar čez okno..


51 mil dump

XRPNERD ::

vanilija je izjavil:

Ni res.

Če je izbiral naključno in je odprl prazno vrata, potem menjava nima nobene veze.


HAHA, a pa ti razumeš, da oba vidita kaj je v škatli / za vrati? Haha kakšno pametovanje

hdx ::

uniman ::

Vanilija ima prav.
Predlagam malo osnov verjetnosti preden se napačno 'prepiše' uganko, ki se je ne razume in se za njo interpretira prvoten odgovor, za drug problem.

uvodV?? ::

vanilija je izjavil:

Ni res.

Če je izbiral naključno in je odprl prazno vrata, potem menjava nima nobene veze.



Motiš se.

vanilija ::

Recimo, da sem izbral vrata, ki so prazna.

Voditelj sedaj naključno odpre ena izmed preostalih vrat:
Sedaj sta dve možni realnosti, če ti bo lažje razumet:
- 1. realnost: Odprl je vrata, ki so prazna. To vidi voditlej in tudi tekmovalec. To je situacija, ki si jo opisal.
- 2. realnost: Odprl je vrata, za katerimi je lamborgini. Ti in voditelj se spogledata in itak veš, da nima veze kaj narediš, ker je lambo že zginil.

Ko poračunaš verjetnosti, vidiš, da nima veze ali menjaš ali ne. Nič ti ne pomaga, da ti veš, da si se znašel v tej 1. možni realnosti.

showsover ::

Naredite model z malo vrati, 2 ali 3, več ni predstavljivo. Če 'voditelj' naključno odpre ena (slepa) vrata od dveh ali treh, ravno tako zmanjša množico iz N na N-1. Če pa odpre lambota, gresta nov krog, tebi pa da jurja v žep, ker pač.

uvodV?? ::

Če se enkrat znajdeš v 1. realnosti se ti izplača zamenjat. Ne glede na to ali se se znašel tam "po naklučju" ali ne.

showsover ::

Ni mi jasno, kaj mislite s temi paralelnimi realnostmi, gre se samo za to, da se kapaciteta zmanjša za eno 'slepo' vrednost.

Zgodovina sprememb…

uvodV?? ::

showsover je izjavil:

Ni mi jasno, kaj mislite s temi paralelnimi realnostmi, gre se samo za to, da se kapaciteta zmanjša za eno 'slepo' vrednost.


Sem samo uporabil terminologijo vanilije :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uvodV?? ()

nekdonekje ::

Kapaciteta paid tokena pa se je medtem povecala.

vanilija ::

uvodV?? je izjavil:

Če se enkrat znajdeš v 1. realnosti se ti izplača zamenjat. Ne glede na to ali se se znašel tam "po naklučju" ali ne.


Sprašujemo se, ali je profitabilno menjat. Odgovor je, da ni profitabilno. Oboje nam da enak donos.

Če pa ciljaš na to, da ne vemo ali smo se znašli v tem primeru, tako da je voditelj zagotovo odstranil prazno škatlo oziroma je odstranil prazno škatlo po naključju in v enem primeru profitiramo na verjetnosti, v drugem je pa vseeeno in na podlagi tega, se nam vedno "splača" menjat, ker lahko samo pridobimo. To je res. Vendar to ni vprašanje uganke.

Vprašanje uganke je, ali je profitabilno menjat škatle. V primeru, ko voditelj izbira naključno, ni profitabilno. Enako dobimo ali menjamo ali pa ne. In glede na to, kako je bila zastavljena uganka, namiguje na to, da voditelj naključno izbira škatlo in je imel srečo in odprl prazno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vanilija ()

showsover ::

Vanilija, najprej izbiraš med tremi vrati, voditelj ena odpre, potem izbiraš med dvema vratema.
Če voditelj odpira naključno in odpre 'polna' vrata, gresta nov krog.
Zakaj bi sicer z voditeljem igral igro, če on tega lambota lahko dobi tudi brez igre s teboj?

Zgodovina sprememb…

vanilija ::

Ne igrava nobene nove igre. Ne veva kaj se zgodi, če se odprejo vrata z lambotom. V tem primeru smo se znašli v situaciji, ko so vrata "nasrečo" prazna. Kaj bi se zgodilo, če bi bil lambo za vrati, ne vemo.

showsover ::

Pa voditelj ve, za katerimi vrati je lambo. Ampak, če ne bi vedel in bi se potegoval za lambota, ki ga že ima v oddaji, zakaj bi za lambota sploh igral s teboj, lahko bi ga takoj odpeljal. Pravila igre je potrebno poznati in se jih držati, če ne, igra nima smisla.

A_A ::

dej nehajta svinjati temo zdej :)

XRPNERD ::

A se spremenijo pravila igre, če voditelja sploh ni in ena prazna škatla pade na tla in se odpre prazna? For dummies. A pol zamenjaš?

Ok še bolj for dummies. Izbereš 1 izmed 100 škatel in ti jih 98 pade slučajno na tla in se slučajno odprejo prazne. A pol zamenjaš?

8-)

uvodV?? ::

vanilija je izjavil:

Ne igrava nobene nove igre. Ne veva kaj se zgodi, če se odprejo vrata z lambotom. V tem primeru smo se znašli v situaciji, ko so vrata "nasrečo" prazna. Kaj bi se zgodilo, če bi bil lambo za vrati, ne vemo.

Niti nas ne zanima, ker v vprašanju predpostavljamo, da je odprl prazna.
Vzemi si 5 min, spiši program, random izbiraj in ignoriraj primere ko odpre polna vrata.

Neon87 ::

vanilija je izjavil:

Ni res.

Če je izbiral naključno in je odprl prazno vrata, potem menjava nima nobene veze.

Neon87 je izjavil:

Kaj se dogaja s PAID? 8-O
V 10 minutah iz 2.51EUR na 0.58EUR.. Fajn sem vrgel denar čez okno..


tole je bilo sicer že dolgo nazaj, pa vseeno:
https://twitter.com/WARONRUGS/status/13...

Cross mark Scam Advisory #86- PAID Network $PAID (0x8c8687fC965593DFb2F0b4EAeFD55E9D8df348df)

Reason: The owner can mint tokens and did mint tokens to fresh wallets who never bought the presale. Contract is behind a proxy.

Likeliness of losing all funds: Very High

DYOR. #WARONRUGSCross mark


Torej sem cca 450eur vrgel čez okno, bolje da bi jih skuril-imel za podkurit drva, padlo je že na 0.25€.
Zakaj imam občutek da ravno to kjer jaz probam loterijo crkne, kar pa drugi gre pa z lahkoto x10.. Naj prodam zdaj ta drobiž?

showsover ::

Neon, sem iz nekih drugih časov; ni pomembno, koliko številčno 'zmag' in 'porazov' nanizaš, ampak koliko so vredni, z drugimi besedami, z eno zmago lahko pokriješ vse izgube, tudi obratno velja. Je pa fajn, če si konsistenten, pride sčasoma.

hdx ::

Po kakšni ceni si kupil? Nekateri očitno kupujejo dip. Počakaj in prodaj

IL_DIAVOLO ::

V paid so vdrli, ampak bo ok.

Dont sell and dont buy. Hodl!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Fantje, to je šele začetek bulla.
Za vse bo dovolj.
Vprasite uporabnika kamikaze:))

PersonaRuda ::

Glede na to, da imamo že 50+ komentarjev o odpiranju škatel in še kar ni videti konca, ne bi bilo slabo, če bi si odprli posebno temo in še tam dopisali preostalih 1000 komentarjev, preden nehate pisati o tem. ;)

Pa saj je razumljivo, da se v 5-10 komentarjih off-topic teme razčisti. Samo tu bo pomoje preko 100 komentarjev off-topic teme. Kar pa je že krepko preveč.

vanilija ::

uvodV?? je izjavil:

vanilija je izjavil:

Ne igrava nobene nove igre. Ne veva kaj se zgodi, če se odprejo vrata z lambotom. V tem primeru smo se znašli v situaciji, ko so vrata "nasrečo" prazna. Kaj bi se zgodilo, če bi bil lambo za vrati, ne vemo.

Niti nas ne zanima, ker v vprašanju predpostavljamo, da je odprl prazna.
Vzemi si 5 min, spiši program, random izbiraj in ignoriraj primere ko odpre polna vrata.


Tega kar ne razumeš je, da je to ključno tu. Zakaj bi lahko kar ignoriral primere, ko odpre polna vrata? Tudi pri osnovni uganki začnemo verjetnost računati takoj pri začetku uganke. Torej 1/3, da sem izbral lambo vrata in 2/3 da nisem. In tako dalje potem naprej.

Zakaj bi v tem primeru neko vejo dogodkov, ki se lahko zgodijo, kar ignoriral? Tako verjetnost ne dela ...

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Fantje, to je šele začetek bulla.
Za vse bo dovolj.
Vprasite uporabnika kamikaze:))

Kaj imam jaz z PAID? Odgovori prosim ali utihni. Vsak kovanec ne bo poletel v Nebo (prevedi to besedo v angleščino :P )

vanilija ::

PersonaRuda je izjavil:

Glede na to, da imamo že 50+ komentarjev o odpiranju škatel in še kar ni videti konca, ne bi bilo slabo, če bi si odprli posebno temo in še tam dopisali preostalih 1000 komentarjev, preden nehate pisati o tem. ;)

Pa saj je razumljivo, da se v 5-10 komentarjih off-topic teme razčisti. Samo tu bo pomoje preko 100 komentarjev off-topic teme. Kar pa je že krepko preveč.


Ja, se opravičujem. Je izredno težek koncept za dojet. Mnogim dela preglavice že osnovna Monty Hall uganka, še velik korak naprej pa je potem tale situacija, ki jo imamo tu. Žal ne moreš kar po svoje napisat uganke in pričakovat da bo vse isto. Tu igro to ključno vlogo. Sva nažalost z unimanom tu v manjšini. Pa je velikokrat v življenju tako, da ima manjšina pravilno in glavnina narobe. To pa še ne naredi, da je to kar glavnina misli, pravilno.

PersonaRuda ::

vanilija je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Glede na to, da imamo že 50+ komentarjev o odpiranju škatel in še kar ni videti konca, ne bi bilo slabo, če bi si odprli posebno temo in še tam dopisali preostalih 1000 komentarjev, preden nehate pisati o tem. ;)

Pa saj je razumljivo, da se v 5-10 komentarjih off-topic teme razčisti. Samo tu bo pomoje preko 100 komentarjev off-topic teme. Kar pa je že krepko preveč.


Ja, se opravičujem. Je izredno težek koncept za dojet. Mnogim dela preglavice že osnovna Monty Hall uganka, še velik korak naprej pa je potem tale situacija, ki jo imamo tu. Žal ne moreš kar po svoje napisat uganke in pričakovat da bo vse isto. Tu igro to ključno vlogo. Sva nažalost z unimanom tu v manjšini. Pa je velikokrat v življenju tako, da ima manjšina pravilno in glavnina narobe. To pa še ne naredi, da je to kar glavnina misli, pravilno.

Fina debata, ampak žal ne sodi v to temo. Okey, če napišete 5-10 komentarjev, ampak tu bo preko 100 komentarjev, pa še ne bomo na konec prišli. Že zato bi bilo pametno odpreti posebno temo "Uganke" in tam naprej fino o tem debatirate. ;)

showsover ::

Vanilija, ti delaš napako, ker domnevaš, da se Monty Hall poteguje za isto nagrado kot ti, kar se po definiciji igre ne. On samo dela oddajo bolj zanimivo. Zdaj pa se jaz odjavim iz te teme.

vanilija ::

Se bom tudi jaz, ker ne bomo prišli do konca tu.

nekdonekje ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

V paid so vdrli, ampak bo ok.

Dont sell and dont buy. Hodl!

Hm. Ne vem ce. Glede na to da imajo prste zraven razvijalci. Bo vplivalo tudi na druge dot in kyle projekte.

dope1337 ::

Pa ja ne boš prodajal za ta drobiž ... Magari se greš mal skalpanja zdle, če že kaj.

Drugače pa HODLaš in upaš na najbolje, v vmesnem času pa stejkaš na launchpoolu, kjer lahko trenutno za ~1000% APY pretvarjaš vložene PAID za LPOOL. Vprašanje kakšna pravila za snapshot si bodo izmislili, čeprav trenutno trdijo, da bo le-ta pred "ilegalno" mintanimi tokeni.

Al pa jok, pa na drevo.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PersonaRuda ::

40 minut stara novica:

PAID Crashes on Alleged Massive Exploit News
https://cryptonews.com/news/paid-crashe...

PersonaRuda ::

vanilija je izjavil:


tole je bilo sicer že dolgo nazaj, pa vseeno:
https://twitter.com/WARONRUGS/status/13...

Cross mark Scam Advisory #86- PAID Network $PAID (0x8c8687fC965593DFb2F0b4EAeFD55E9D8df348df)

Reason: The owner can mint tokens and did mint tokens to fresh wallets who never bought the presale. Contract is behind a proxy.

Likeliness of losing all funds: Very High

DYOR. #WARONRUGSCross mark

O moj Bog. Ta zapis je od 25. januarja 2021 z dopisom: Likeliness of losing all funds: Very High.

26. januarja je bil po $0,44 kasneje 18. februarja ATH na $5,44 od takrat naprej pa je v padcu. Torej dalo se je narediti x12, če si vedel kdaj izstopiti. Tega pa nihče ne ve...

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

26. januarja je bil po $0,44 kasneje 18. februarja ATH na $5,44 od takrat naprej pa je v padcu. Torej dalo se je narediti x12, če si vedel kdaj izstopiti. Tega pa nihče ne ve...

Ne, v naših časih si nastavil sl in tp, morda še tsl, ni pa bilo takšnih ekstremnih nihanj kot sedaj.

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Kaj se dogaja s PAID? 8-O
V 10 minutah iz 2.51EUR na 0.58EUR.. Fajn sem vrgel denar čez okno..


Dobrodosel v svetu kovancev ki niso vredni pol kurca
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
385 / 1490
»»