» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
375 / 1452
»»

Jaki-1 ::

SuperKripto je izjavil:



kovanci marketcap ( btc izkljucen) so naredili breakout cez padajoco trendlinijo, jo nato testirali in zdaj je pred njimi oranzna linija, ki se je izkazala za prejsnje resistance. Ce uspe zakljucit sveco nad oranzno linijo, bo bullish. Nekak se ujema z resistance pri btc na dnevni moving average.

Super, tole pa lepo kaže.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Rene88 ::

perci je izjavil:

Meni se zdi fascinantno, koliko ljudi se oglaša na forumu, ko gre gor (adrenalin šopa), ko gre dol, je pa mrtvilo in nihče ne pojamra.

Verjetno zato, ker so vsi pred padcom prodali in potem spet kupovali šele v dipu.


Japajade...kdo pa ima čas za oglašanje, ko pada. To je tak šok, da okameniš. :)
Jaz včeraj namesto +500usd nardila dnevno samo +95 usd. Ampak sej je ok. Sam škoda pa je, ko ne znam potegnit ven pravi čas.
To je zato, ker so se fantje včeraj prepucavali, namesto da bi bila kakšna napoved o padcu.8-)

En je napisal v sredo bo padec (Sem računala na to), je bil pa že včeraj.
No par dni nazaj sta se Tonis in še en (se opravičujem,ker pozabim) pogovarjala zakaj ne AVAX kupit, ki je na 1/3 cene in zakaj Ziliqo. NO včeraj sem naredila leeep profit z AVAXom (prodala na špici pri 31,5 - sej neki mi tud rata,haha) amapak kaj, ko sem šortala prehitro in potem prosti pad. Vseeno all over je bil dobiček, hvala za Avax.:)

Fantje ne bit kot babe, ne trolat, že tako je težko filtrirat uporabne informacije.
SuperKripto hvala za zadnje grafe. :)

Mato989 ::

Shortanje je hudicevo dejanje zato vsakemu ki shorta privoscim izgube in likvidacijo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeeJay ::

DeeJay je izjavil:

Maš prav. Don't buy into FOMO.
in ste kupl kej BSCPAD? ... učer k sm objavu je bil okol 1$, dans je že 2$


Ste kupl kej BSCPAD? Učeri 2$ dans že 4$.
Don’t buy into FOMO.
zdej zdej bo crash.
Don't f with me.

fomator ::

Sam sem poslusal DeeJaya, včeraj pri 2$vrgel nekaj v BSCpad in danes sem izplačal svojih prvih 100% v življenju.

Berem forum že 3 mesece redno vsak dan in sem probaval s postnakupi raznih PAID, SAND in podobnih zadev, ki jih sicer še holdam, ampak so od takrat zgubile vrednost in sem splošno gledano še vedno v minusu in brez Deejaya bi zgubil voljo za kripto.

Zame je DeeJay - tudi če pogledam ostale coine ki jih priporoča - najbolj neegoističen človek na tem forumu, ki svoje researche deli,kar je point tega foruma. In tudi ti odpre oči, da začneš še sam raziskovat nove projekte, potencialno velike.

Tako da ko bom izvedel za kakšen novi biser, poleg Mine, okol katere je že zdaj tolko hypea, bom tukaj na forumu def. to napisal mailny zarad DeeJaya. In ostali dejte tud.
Men je on legenda.

Drugače pa: me veseli

DeeJay je izjavil:

Sirena je izjavil:

Eden tule je pred kratkim omenil ENJIN. Zdel se mi je simpatičen coin in sem ga nekaj nabavila, pred nekaj dnevi tudi že nekaj prodala, ker se mi je zdelo, da je šel zelo gor, ampak hvala bogu več kot pol pustila, tako da mi zdaj da pridno dela še naprej.

ZATO: HVALA tistemu, ki ga je omenjal (nisem preveč uspešna pri iskanju za nazaj), enako velja za BAT, ki se mi tudi zdi prav fina (kratkoročna) investicija.

Ob robu pa: jaz srčno upam, da bo ostala tale odprta skupina in da ne boste vsi pobegnili v privat grupe. Tisti, ki se greste s kriptom resen posel, ste itak že vsi po kakih discordih in telegramih ipd. Za nas laike (ki bomo vedno ostali laiki) pa je tole zelo dragoceno - seveda mi je povsem jasno, da pobiramo na tak način le drobtinice, in vsem je seveda jasno tudi to, da je odločitev VEDNO na strani vlagatelja in da zato nikoli in nikdar ne bom koga "krivila" za eventuelno napačen tip, ampak vedno znova pa se ta ali oni namig, ta ali ona informacija izkaže kot zelo dragoceno - in, saj veste, kako je tisto s kamnom na kamnom in zrnom na zrnom:)

Lep zelen dan želim!


Ni zakej za ENJ. Še vedno super kovanec.
Ravno šli v partnership z Microsoftom.
Pa pri vsej tej NFT evforiji, ne vidm razloga zakaj ne bi šel do 1$ ali še več.

sloxl8 ::

Uporabniško ime fomator
Čas prve prijave 02.03.2021 18:31:10

A res, al kaj?

Motion ::

#OCEAN Protocol
Mnenja? Sheldon Evans ga shila na polno.

Rene88 ::

Mato989 je izjavil:

Shortanje je hudicevo dejanje zato vsakemu ki shorta privoscim izgube in likvidacijo

Hvala ti.
Jaz ti pa privoščim veliko dobičkov v kripto svetu.

PrihajaNodi ::

fomator je izjavil:

Sam sem poslusal DeeJaya, včeraj pri 2$vrgel nekaj v BSCpad in danes sem izplačal svojih prvih 100% v življenju.

Berem forum že 3 mesece redno vsak dan in sem probaval s postnakupi raznih PAID, SAND in podobnih zadev, ki jih sicer še holdam, ampak so od takrat zgubile vrednost in sem splošno gledano še vedno v minusu in brez Deejaya bi zgubil voljo za kripto.

Zame je DeeJay - tudi če pogledam ostale coine ki jih priporoča - najbolj neegoističen človek na tem forumu, ki svoje researche deli,kar je point tega foruma. In tudi ti odpre oči, da začneš še sam raziskovat nove projekte, potencialno velike.

Tako da ko bom izvedel za kakšen novi biser, poleg Mine, okol katere je že zdaj tolko hypea, bom tukaj na forumu def. to napisal mailny zarad DeeJaya. In ostali dejte tud.
Men je on legenda.

Drugače pa: me veseli

DeeJay je izjavil:

Sirena je izjavil:

Eden tule je pred kratkim omenil ENJIN. Zdel se mi je simpatičen coin in sem ga nekaj nabavila, pred nekaj dnevi tudi že nekaj prodala, ker se mi je zdelo, da je šel zelo gor, ampak hvala bogu več kot pol pustila, tako da mi zdaj da pridno dela še naprej.

ZATO: HVALA tistemu, ki ga je omenjal (nisem preveč uspešna pri iskanju za nazaj), enako velja za BAT, ki se mi tudi zdi prav fina (kratkoročna) investicija.

Ob robu pa: jaz srčno upam, da bo ostala tale odprta skupina in da ne boste vsi pobegnili v privat grupe. Tisti, ki se greste s kriptom resen posel, ste itak že vsi po kakih discordih in telegramih ipd. Za nas laike (ki bomo vedno ostali laiki) pa je tole zelo dragoceno - seveda mi je povsem jasno, da pobiramo na tak način le drobtinice, in vsem je seveda jasno tudi to, da je odločitev VEDNO na strani vlagatelja in da zato nikoli in nikdar ne bom koga "krivila" za eventuelno napačen tip, ampak vedno znova pa se ta ali oni namig, ta ali ona informacija izkaže kot zelo dragoceno - in, saj veste, kako je tisto s kamnom na kamnom in zrnom na zrnom:)

Lep zelen dan želim!


Ni zakej za ENJ. Še vedno super kovanec.
Ravno šli v partnership z Microsoftom.
Pa pri vsej tej NFT evforiji, ne vidm razloga zakaj ne bi šel do 1$ ali še več.


Previdno z metamask scamom. Kar lepo vlecejo kovance dol. ko bos zelel prenesti dnar drugam s tem srsnjem bo lahko naslov na ethscanu od nekoga drugega na metamasku pa zeljeni. Valda ne podpira 2fa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

fomator ::

sloxl8 je izjavil:

Uporabniško ime fomator
Čas prve prijave 02.03.2021 18:31:10

A res, al kaj?


Ja res.
Stopu sm iz sence in se včer registriral. In mam namen zdej tud sam sherat kej koristnega.

PrihajaNodi je izjavil:

fomator je izjavil:

Sam sem poslusal DeeJaya, včeraj pri 2$vrgel nekaj v BSCpad in danes sem izplačal svojih prvih 100% v življenju.

Berem forum že 3 mesece redno vsak dan in sem probaval s postnakupi raznih PAID, SAND in podobnih zadev, ki jih sicer še holdam, ampak so od takrat zgubile vrednost in sem splošno gledano še vedno v minusu in brez Deejaya bi zgubil voljo za kripto.

Zame je DeeJay - tudi če pogledam ostale coine ki jih priporoča - najbolj neegoističen človek na tem forumu, ki svoje researche deli,kar je point tega foruma. In tudi ti odpre oči, da začneš še sam raziskovat nove projekte, potencialno velike.

Tako da ko bom izvedel za kakšen novi biser, poleg Mine, okol katere je že zdaj tolko hypea, bom tukaj na forumu def. to napisal mailny zarad DeeJaya. In ostali dejte tud.
Men je on legenda.

Drugače pa: me veseli

DeeJay je izjavil:

Sirena je izjavil:

Eden tule je pred kratkim omenil ENJIN. Zdel se mi je simpatičen coin in sem ga nekaj nabavila, pred nekaj dnevi tudi že nekaj prodala, ker se mi je zdelo, da je šel zelo gor, ampak hvala bogu več kot pol pustila, tako da mi zdaj da pridno dela še naprej.

ZATO: HVALA tistemu, ki ga je omenjal (nisem preveč uspešna pri iskanju za nazaj), enako velja za BAT, ki se mi tudi zdi prav fina (kratkoročna) investicija.

Ob robu pa: jaz srčno upam, da bo ostala tale odprta skupina in da ne boste vsi pobegnili v privat grupe. Tisti, ki se greste s kriptom resen posel, ste itak že vsi po kakih discordih in telegramih ipd. Za nas laike (ki bomo vedno ostali laiki) pa je tole zelo dragoceno - seveda mi je povsem jasno, da pobiramo na tak način le drobtinice, in vsem je seveda jasno tudi to, da je odločitev VEDNO na strani vlagatelja in da zato nikoli in nikdar ne bom koga "krivila" za eventuelno napačen tip, ampak vedno znova pa se ta ali oni namig, ta ali ona informacija izkaže kot zelo dragoceno - in, saj veste, kako je tisto s kamnom na kamnom in zrnom na zrnom:)

Lep zelen dan želim!


Ni zakej za ENJ. Še vedno super kovanec.
Ravno šli v partnership z Microsoftom.
Pa pri vsej tej NFT evforiji, ne vidm razloga zakaj ne bi šel do 1$ ali še več.


Previdno z metamask scamom. Kar lepo vlecejo kovance dol. ko bos zelel prenesti dnar drugam s tem srsnjem bo lahko naslov na ethscanu od nekoga drugega na metamasku pa zeljeni. Valda ne podpira 2fa.



Na trustu sem, nisem se imel kakih takih problemov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fomator ()

SuperKripto ::





cake v primerjavi z ado na prelomnici
v primerjavi z btc je naredil breakout navzgor
v primerjavi z usd tudi ampak se ni zakljucena sveca
ampak vse je odvisno od btc kako se bo cena odvijala

Qcube ::

Mato989 je izjavil:

Shortanje je hudicevo dejanje zato vsakemu ki shorta privoscim izgube in likvidacijo


Ko si kupil btc si shortal eur na nek način :D

Bolj pravilno bi bilo sposojanje na kredit denarja/coinov je hudičevo dejanje imo.

SuperKripto ::



zelo pomembna meja za bitcoin, rumena crta, ki oznacuje dnevno moving average. Ce se zakljuci dnevna sveca nad tem bo bullish. Ampak dan je se dolg.

SuperKripto ::



:))

Senior Dev ::

Rene88 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Shortanje je hudicevo dejanje zato vsakemu ki shorta privoscim izgube in likvidacijo

Hvala ti.
Jaz ti pa privoščim veliko dobičkov v kripto svetu.

Jaz takemu ki ni prodal NEBL pri 150$ privoščim izgube. Kako lahko kaj takega narediš?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

SuperKripto ::

ce zelis nekomu drugemu nekaj slabega je tudi to hudicevo dejanje, za razmislek. V bistvu ce je vse enost, ce storis nekaj slabega nekomu drugemu, v bistvu storis nekaj slabega samemu sebi, ker vse je eno. Smo multidimenzionalna bitja, ki zivimo v vec paralelnih realnostih. Ne pozabit, da cas ne obstaja ampak vse obstaja v tem trenutku.

Zgodovina sprememb…

huwi ::

Zakaj na uniswapi ne morem prodati WHITEHEART??

PrihajaNodi ::

huwi je izjavil:

Zakaj na uniswapi ne morem prodati WHITEHEART??


Poglej volumen. Pol pa kupuj shitkojne pa placuj feeje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Marec je in mi se kar chillamo na 50k :D

oracle ::

Moja kristalna krogla vidi konsolidacijo še skozi večino marca.

Neon87 ::

Poznate tisti grozen filing, ko prodaš LINK na 20€ in LTC na 140€.. :|
Ta občutek, ko nisi in raste, je dosti hujši kot tisti, ko si notri pa pada..

A_A ::

Neon87 je izjavil:

Poznate tisti grozen filing, ko prodaš LINK na 20€ in LTC na 140€.. :|
Ta občutek, ko nisi in raste, je dosti hujši kot tisti, ko si notri pa pada..

to ni glih res, še vedno lahko kupiš nazaj

Neon87 ::

A_A je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Poznate tisti grozen filing, ko prodaš LINK na 20€ in LTC na 140€.. :|
Ta občutek, ko nisi in raste, je dosti hujši kot tisti, ko si notri pa pada..

to ni glih res, še vedno lahko kupiš nazaj


Ja, manjšo količino, po izkušnjah sodeč bo, ko bom kupil šlo pod vrednost, ko sem prejšnjič prodal. FOMO je hudič.

A_A ::

Neon87 je izjavil:

A_A je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Poznate tisti grozen filing, ko prodaš LINK na 20€ in LTC na 140€.. :|
Ta občutek, ko nisi in raste, je dosti hujši kot tisti, ko si notri pa pada..

to ni glih res, še vedno lahko kupiš nazaj


Ja, manjšo količino, po izkušnjah sodeč bo, ko bom kupil šlo pod vrednost, ko sem prejšnjič prodal. FOMO je hudič.

dolgoročno znajo biti višje ti kovanci. Kar se tiče pa iz danes na jutri pa kupi nekaj drugega

ViperR ::

Zato pa uporabis strategijo DCA za vstop in izstop.

oracle ::

Neon87 je izjavil:

A_A je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Poznate tisti grozen filing, ko prodaš LINK na 20€ in LTC na 140€.. :|
Ta občutek, ko nisi in raste, je dosti hujši kot tisti, ko si notri pa pada..

to ni glih res, še vedno lahko kupiš nazaj


Ja, manjšo količino, po izkušnjah sodeč bo, ko bom kupil šlo pod vrednost, ko sem prejšnjič prodal. FOMO je hudič.

Hate to say it but... I told you so.

Neon87 ::

ViperR je izjavil:

Zato pa uporabis strategijo DCA za vstop in izstop.

Kaj je to?

oracle ::

Hahaha, al pa tole:

V torek zvečer je bila cena slabih 48 tisoč in s tem pod 200-dnevnim drsečim povprečjem, a še vedno izjemnih 65 odstotkov več kot na začetku leta.

Vir: rtv

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Sirena ::

#Neon87:
Jaz mislim, da to poznamo čisto vsi - ampak je pač tako, da tudi količine fiata nikakor niso neomejene, tako da ne moreš vsega držati ... pa tudi smiselno ne bi bilo ... in potem pač malo prestavljaš, glede na trenutno razpoloženje. Jaz sem recimo trenutno brez ETHja, kar se mi še nikoli ni zgodilo in dolgoročno zihr ni pametno, ampak ... jbg, v nekem trenutku ni šel nikamor, jaz pa sem potem tisto, kar sem imela tam spravljeno, raje pretopila v druge kovance ... dejansko še kar uspešno, ali je bilo to modro, je pa druga pesem ... Je pa BTC šel čez mejo in meni se zdi, da bo dan zelen:)

Motion ::

Neon87 je izjavil:

ViperR je izjavil:

Zato pa uporabis strategijo DCA za vstop in izstop.

Kaj je to?


https://zebpay.com/blog/dollar-cost-ave...

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

AKITA INU ??? is a meme-based and 100% decentralized community experiment with it claims that 1/2 the tokens have been sent to Vitalik Buterin and the other half were locked to a Uniswap pool and the keys burned. It is same as SHIBA INU but with different tokenmetrics

Vrednost Akite je od te objave do danes, torej v 4 dneh šla /4. :8)

oracle ::

Hitr kupit zdej pri 51k vsi ki ste prodal pri 45k ;((

Pa ne pozabit prodat čez en teden pri 47k :))

DeeJay ::

Don't f with me.

fomator ::

A tole ste vidli

https://www.coingecko.com/en/coins/shad...


Je od dons

IL_DIAVOLO ::

Smo bli na loteriji ja. Se eden prihaja.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

fomator ::

Tole se mi zdi tudi najs.

Ima kar potencial, upam da ste se prijavili na whitelist
https://twitter.com/ethernitychain

Mato989 ::

Dvomim da bo v prvo šlo preko 52k... unstakal XTZ verjetno kmalu prodajam. Pričakujem drop nazaj na 47-49k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Preko 100k ukradenih usdjev preko metamaska samo v zadnjih 12 urah, z enega naslova.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Bedak, ce imas 12 besed shranjenih offline(na papirju), ti ne morejo ukrasti nic.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

fomator ::

A kdo mogoče ve, kje so razglašeni prihajajoči BSC projekti?
Jaz najdem samo to, ampak to so že obstoječi.

https://www.bsc.news/bsc-projects


Hvala

ViperR ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bedak, ce imas 12 besed shranjenih offline(na papirju), ti ne morejo ukrasti nic.


Lahko ti jih fizicno ukradejo, se zazgejo itd.

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bedak, ce imas 12 besed shranjenih offline(na papirju), ti ne morejo ukrasti nic.


Bumbar si
https://twitter.com/jwolffstudios/statu...

Cifre kjer kradejo kes pa se kar rastejo. Tvoj naslov kamor posiljas je na metamasku ok in pravilen ne eth scanu pa ne. Cimprej poberte kes s tega sranja

Jasno

They mimick MetaMask extensions and phish your seed and then just sign in and send your coins to there own wallet. The website I clicked looked identical to MetaMask

Valda 2fa ne dela
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bedak, ce imas 12 besed shranjenih offline(na papirju), ti ne morejo ukrasti nic.


Bumbar si
https://twitter.com/jwolffstudios/statu...

Cifre kjer kradejo kes pa se kar rastejo. Tvoj naslov kamor posiljas je na metamasku ok in pravilen ne eth scanu pa ne. Cimprej poberte kes s tega sranja

Jasno

They mimick MetaMask extensions and phish your seed and then just sign in and send your coins to there own wallet. The website I clicked looked identical to MetaMask

Valda 2fa ne dela


Phishing je sranje. Ampak to se lahk zgodi kjerkoli, ne samo na metamasku.

PrihajaNodi ::

Ne ce imas google authenticator /2fa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Bedak, ce imas 12 besed shranjenih offline(na papirju), ti ne morejo ukrasti nic.


Bumbar si
https://twitter.com/jwolffstudios/statu...

Cifre kjer kradejo kes pa se kar rastejo. Tvoj naslov kamor posiljas je na metamasku ok in pravilen ne eth scanu pa ne. Cimprej poberte kes s tega sranja

Jasno

They mimick MetaMask extensions and phish your seed and then just sign in and send your coins to there own wallet. The website I clicked looked identical to MetaMask

Valda 2fa ne dela


Bumbar nepismeni, sam je povedal da je vtipkal password seed, kjer ne bi smel.

Kako bos delal research, ce niti anglesko ne razumeš. Pa kaj anglesko, se slovensko ne.

Metamask je enako varna kot cold wallet.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Metamask je hot wallet idiot. Ce ti kopira ekstenzijo metamaska in imas pass na browserju si jim ze dal kes.
Zdej se pa sprav dol iz kle da ne bo se kdo tvojga paid tokena kupu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Butelj haha :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Butelj haha :))


Perci daj ga dol sprav. Folk bo zaradi taksnih idiotov zgubljal kes
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Tebe bi ze zdavnaj mogli ja. Rotten apple.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SasoS ::

Ne razumem. Sej lahko trezor priklopiš na Metamask, pa ne vpisuješ seed-a nikamor. Če pač vpisuješ seed v sajt ki ga ne poznaš, potem, ja ni prav da so ti sunili, ampak je pa približno enako kot če bi imel šop stotakov sredi New Delhija...
««
375 / 1452
»»