» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
374 / 1449
»»

SuperKripto ::

prelomnice, kjer se odloci v katero smer bo slo.

na grafu je ema 20, ne ma 20

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

https://unicrypt.network/amm/pancake/il...

Se mal traja round1 sale.
Ne me lovit ce bo rugpull.
Dyor. High risk.
Don't f with me.

spegli ::

Ne tko risat grafe trenda. Spodaj do kam je šlo črta (44k-43k), pa potem preslikaš še zgoraj (51.8-50k). Samo ideja.

KappaPride ::

31.3 pride ven nov release Alliance of valiant arms(AVA), pa da vidmo ce je vsaj priblizek golden eri 2010-2013. Takrat smo z ekipo ESL nagrade pretvorili v BTC in naredili ez money whatever gamer all in,jebal se nam je, seveda vecino skesirali-moglo bit par 10k btc overall? 1$ waw, 10$ omg, 100$ u nuts if not selling.Vem da so bli prvi nakupi pod centom.Skoda ker nimam vec SS od lobby chata poleti 2010, BTC what?scam?dead coin?digital money lul?$ftw. Mi je kar slabo ce racunam zdajsne cene, kaj pa vase zgodbe?;D

X9 Come out u cowards!

vicks ::

KappaPride je izjavil:

31.3 pride ven nov release Alliance of valiant arms(AVA), pa da vidmo ce je vsaj priblizek golden eri 2010-2013. Takrat smo z ekipo ESL nagrade pretvorili v BTC in naredili ez money whatever gamer all in,jebal se nam je, seveda vecino skesirali-moglo bit par 10k btc overall? 1$ waw, 10$ omg, 100$ u nuts if not selling.Vem da so bli prvi nakupi pod centom.Skoda ker nimam vec SS od lobby chata poleti 2010, BTC what?scam?dead coin?digital money lul?$ftw. Mi je kar slabo ce racunam zdajsne cene, kaj pa vase zgodbe?;D

X9 Come out u cowards!


Torej kaj je to AVA? Oziroma če lahko malo več poveš...

spegli ::

47-48k odboj glede na buy wall Binance in Bitstamp. Če ne pobegnejo.

martincek1 ::

Se da na kakšen način investirat v NFT podobno kot je to za stockse možno z ETFji? Recimo, da nekdo namesto mene kupčka z coini Enjina, Raribla itd..? Osebno nisem navdušen nad kupovanjem ekzaktnega coina, niti nimam dovolj časa, da bi kupoval NFT produkte, vseeno pa močno verjamem, da bo v prihodnje NFT močno zrastel, sploh ob prihodnjih kripto ATHjih.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

spegli je izjavil:

46-48k odboj glede na buy wall Binance in Bitstamp. Če ne pobegnejo.

sloxl8 ::

Nekdo je rekel, da kupi ADO, ko pride nazaj na 1.2. No, sedaj je na 1.2.

Apofis ::

Gre btc čez noč dol al gor?

Mato989 ::

Apofis je izjavil:

Gre btc čez noč dol al gor?


Gor in dol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

Apofis je izjavil:

Gre btc čez noč dol al gor?


Gor in dol

In vse naokoli.

spegli ::

Marca je tradicjonalni čop, in kle gremo vsi na Tenerife. Al pa v Mehiko.

Apofis ::

spegli je izjavil:

Marca je tradicjonalni čop, in kle gremo vsi na Tenerife. Al pa v Mehiko.

To je pa tud res...človek kr pozablja

SuperKripto ::

pa res, leta 2019 marca je bila cel mesec stabilna cena, ravna linija kot flat pancake. Toliko o tradicionalnem chopu :)

btc je za zdaj neodlocen, med dvema moving average na 4h grafu

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::

na cme futures btc testira trendlinijo iz katere je naredil breakout in nahaja se na moving average na 4h grafu, sveca se zakljuci cez 2 uri in 5 min

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Bitcoin: Revolutionary Breakthrough, Or Mother Of All Bubbles
https://www.npr.org/2021/03/02/97174529...

There's a phrase for people who are all in on Bitcoin, not just to get rich, but as a revolutionary breakthrough. They're called Bitcoin maximalists. George Mekhail is one of them. Mekhail is a mortgage professional by day and the co-author of a book called "Thank God for Bitcoin" on the moral case for the cryptocurrency. "I found something I believe in," he says. "I found something that seems like it has a benevolent mission to sort of help humanity. And so I stuck around." He started buying Bitcoin in 2017 and has continued buying and holding ever since.

Skeptics say the momentum can't be sustained. They say a hard crash is inevitable, that unlike real estate or stocks or bonds, Bitcoin is an asset with no underlying value. "The idea that this thing is intrinsically valuable is, I think, misplaced," says Robert Shiller, a Nobel Prize winning economist at Yale known for his work on bubbles.
Quack !

SuperKripto ::



medvedi in njim podobni ocitno uzivajo v zadnjih dneh
ob spuscanju cene kot po toboganu

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LeQuack ::

Sicer pa pravi kripto fanatiki so itak prodali na vrhu ko je bilo 60k, tako da bi si mislil da hočejo da zdaj čim več pade, da lahko potem spet kupijo? A se motim?
Quack !

Telbanc ::

LeQuack je izjavil:

Sicer pa pravi kripto fanatiki so itak prodali na vrhu ko je bilo 60k, tako da bi si mislil da hočejo da zdaj čim več pade, da lahko potem spet kupijo? A se motim?


Ko je vrh, takrat se pobere smetano. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Senior Dev ::

Včeraj in dnes je šlo malce gor zaradi penzionistov ki so prejeli izplačila v fiatu. Presenetljivo veliko jih vlaga del pokojnine v kripto. Pomoje je bil zato mini pump.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

perci ::

Meni se zdi fascinantno, koliko ljudi se oglaša na forumu, ko gre gor (adrenalin šopa), ko gre dol, je pa mrtvilo in nihče ne pojamra.

Verjetno zato, ker so vsi pred padcom prodali in potem spet kupovali šele v dipu.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Meni se zdi fascinantno, koliko ljudi se oglaša na forumu, ko gre gor (adrenalin šopa), ko gre dol, je pa mrtvilo in nihče ne pojamra.

Verjetno zato, ker so vsi pred padcom prodali in potem spet kupovali šele v dipu.


Jaz sem bil vedno tu. Tudi v kripto zimi

Tole z metamaskom je pa tolk glupa pogruntascivina. Fak, keri debili to placujejo. Ce ces pa hitrejsi transfer mors pa se dodatno placat. Ze 30 min prenasam tether
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Moja uporaba metamaska:
1. install
2. prenos eth gor
3. probat narest nek swap
4. fee bil skor 100usd + 1 in nekaj % metamasku.
5. prenos eth nazaj
6. delete

Eth fee ratali absurdni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

hamez66 ::

Zato si pa konfigurirajte metamask za uporabo z BSC chainom, ker na eth je trenutno predrago, da bi se mal igračkal. Na bsc chainu so transakcije pod 0.5$.

Anney ::

perci je izjavil:

Meni se zdi fascinantno, koliko ljudi se oglaša na forumu, ko gre gor (adrenalin šopa), ko gre dol, je pa mrtvilo in nihče ne pojamra.

Verjetno zato, ker so vsi pred padcom prodali in potem spet kupovali šele v dipu.


Ni to zato, to je zato ker smo kupovali na minimumu, vsaj eni, in če gre dol, samo malo mežiknemo, ker je še vedno lep % pozitive. Tako da teh par % bear-a ali korekcij je bore malo. No seveda priznam, da vseh ne zadanem, tam pa mižim in jih čim manj spremljam.(pa ne gre) :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

IL_DIAVOLO ::

Na metamask se ne dela swapov v eth. Dela se na za to namenjeni platformi. Danes uniswap, morda se ta mesec pa nekaj drugega :)

Včeraj sem imel 25 dolarjev feeja za 1k transakcijo. Kolko je to 2%? Lel
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

hamez66 je izjavil:

Zato si pa konfigurirajte metamask za uporabo z BSC chainom, ker na eth je trenutno predrago, da bi se mal igračkal. Na bsc chainu so transakcije pod 0.5$.


Trguješ pa lahko samo na binance potem.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Na metamask se ne dela swapov v eth. Dela se na za to namenjeni platformi. Danes uniswap, morda se ta mesec pa nekaj drugega :)

Včeraj sem imel 25 dolarjev feeja za 1k transakcijo. Kolko je to 2%? Lel


7 usd sem plačal za transfer na kraken. Zdej ga niti ether scan ne najde. Če dam cancel isto plačam 7 usd. Gtfo s tem.

Anney je izjavil:

perci je izjavil:

Meni se zdi fascinantno, koliko ljudi se oglaša na forumu, ko gre gor (adrenalin šopa), ko gre dol, je pa mrtvilo in nihče ne pojamra.

Verjetno zato, ker so vsi pred padcom prodali in potem spet kupovali šele v dipu.


Ni to zato, to je zato ker smo kupovali na minimumu, vsaj eni, in če gre dol, samo malo mežiknemo, ker je še vedno lep % pozitive. Tako da teh par % bear-a ali korekcij je bore malo. No seveda priznam, da vseh ne zadanem, tam pa mižim in jih čim manj spremljam.(pa ne gre) :)


Ne ni malo. Za primer xtz iz 5,5 na 3.5 usd je ogromno. Če si imel pri 5.5 usd 90 jurjev imaš danes koliko 60? To je -30k.

endelin je izjavil:

Moja uporaba metamaska:
1. install
2. prenos eth gor
3. probat narest nek swap
4. fee bil skor 100usd + 1 in nekaj % metamasku.
5. prenos eth nazaj
6. delete

Eth fee ratali absurdni


Bom sam isto naredil. Tole niti ni funkncionalno za neko širšo množico kaj šele poceni. Kao dexi ampak v štartu morš pa itak kovance kupt na spot exchange.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Nodi ena moja včerajšnja štorija, pa ne vem kaj mi je blo, verjetno sem imel zabaven dan in veš pozanš uno ko nekaj moraš in hočeš pa ne rata:

Dokup ade, pridem domov zvečer malo pogledam situacijo, je bil hype, hype ade me ujame (me redko), slab dan, žena sprašuje kdaj grem spat, ada se mi izmika, ne vem po vsej sili sem jo želel, kupiti tisti trenutek (n okoli 1,04EUR je bila), zdaj, ada raste, prestavljam limite mi uhaja, jaz na vrhu, kabum, pobere pri 1.35$ (1.12EUR) (live trade - ne vem zakaj, tako je blo, nikoli ne delam tega), kupim, grem spat, potem pa smo šli dol, dol, dol. :) Imel sem nastavljene limite na nek optimum, in bi jo dobil veliko ceneje (10evrskih centov), ampak nekaj me je peljalo, kaj pa ne vem, no se sreča, da je samo dokup in za žemlje in posebno še bo. :)

Hec je da še nikoli nisem kaj takšnega počel.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Veliko sreče da loviš nože pri teh špicah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

Curve dao spet počasi pleza

Anney ::

PrihajaNodi je izjavil:

Veliko sreče da loviš nože pri teh špicah.


Verjamem da se mi bo ta špica povrnila, samo ne morem verjeti zakaj sem tako hypal ob teh svečah in zakaj sem moral tisti trenutek, če so bli buy orderji nastavljeni. To je fascinantno, zgleda imaš kot človek kašen zabavni dan, ki na koncu izjalovi. :D No imel sem se pa fino, tisti trenutek. :)
Recimo drugega sem pa trofil na minimumu (dokup spet), ta baba me pa zjebala.

Ima še kdo podobno ali hujšo prigodo?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

neocodexx ::

Anney je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Veliko sreče da loviš nože pri teh špicah.

Ima še kdo podobno ali hujšo prigodo?


Ja, sem tut naredil par podobnih napak prve dni in t.i. lovil nože. Zdaj malo bolj premišljeno, umirjeno, je pa še vedno to vse skup en gamble. Jaz zaenkrat še ostajam noter, ker čeprav počasi, se še vedno premikamo navzgor in to je bitno. Ja, ado sem nazaj kupil po 1.20 ker imam upanje da bo še rasla. Zdaj sem čakal skoraj cel teden da končno pade, no glej ga hudiča zdaj bo pa izgleda še nižje padla je že na 1.19 :) zadet tak ne moreš, ampak bolje da sem kupil zdaj kot pa pri 1.25 ali 1.30... Bo šlo še nazaj gor... Nože lovimo ja, dobra.

PrihajaNodi ::

Sej ne morš verjet:

transaction droped...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

in ko transakcija pade, ti metamask, ethereum, pobere še več ethereuma da naredi novo. Bolano, kdor to uporablja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

seniorman ::

ADA gre na 0.8

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

in ko transakcija pade, ti metamask, ethereum, pobere še več ethereuma da naredi novo. Bolano, kdor to uporablja.


Za omejence to ni. Advance app for advance users.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

enemon ::

seniorman je izjavil:

ADA gre na 0.8


Vir?

seniorman ::

Jaz ti povem

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

in ko transakcija pade, ti metamask, ethereum, pobere še več ethereuma da naredi novo. Bolano, kdor to uporablja.


Za omejence to ni. Advance app for advance users.


Valda idiot tvojega kova pa šila kovance tipa paid. GTFO.

ko transakcija pade se ether scam odloči da naredi še eno in dodatno zaračuna. Mislim flawless tech.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Boljse idiot s polnimi vrečami, kot bumbar s praznimi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Ne skrbi za moje vreče. Tvoji kovanci so itak toliko vredni kot akita inu coin.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Defi-staked cyrpto collectibles:
https://aavegotchi.com/

SuperKripto ::

A se komu zdi, da so do zdaj vecino xrp kratkih spike bull runov povzrocili whali, ko so se odlocili, da je na tisoce btc ali eth lazje, hitrejse in ceneje poslat prex xrp. Torej kupili so xrp s svojimi bitcoini, kar je povzrocilo breakout spike, ki so povzrocili fomo in cena je zacela rast dokler niso lastniki, ki imajo vecino v lasti, zaceli prodajat in strizt ovce? In zdaj vedno ko kaksen whale zeli poslat na tisoce bitcoinov in jih morda zamenja v xrp, se naredi spike v ceni in noobi si recejo, omg to je to, xrp to the moon in potem spet ista zgodba, pocasno padanje in upanje na spike, ko se bo kaksnemu whalu sprdnilo, da si zamenja btc v xrp in poslje iz menjalnice na menjalnico? lol

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

PacificBlue je izjavil:

Defi-staked cyrpto collectibles:
https://aavegotchi.com/


Kaj je to, kako to gre? Jaz bi tudi. Pa ne razumem nič :))

SuperKripto ::




btc na bitstampu se je odbil gor na 4h moving average in je zdaj trenutno tudi nad modro moving average ampak sveca se ni zakljucena nad modro. Zdaj je samo dnevna moving average nad btc (rumena vodoravna crta)
Na cme futures se je btc tudi odbil gor na 4h moving average in na trendliniji a je se vedno pod modro moving average na 4h grafu.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



btc, kdaj bo dosezen vrh? Ce bi se kripto obnasal kot v prejsnjih bull runih in ce bi bilo brez raznih teter nesigurnosti in prihajujocih regulacij, potem bi lahko spekulirali tudi glede mesecnega RSI indikatorja. V zadnjih dveh bull runih ko je dosezen vrh leta 2013 in konec leta 2017, se je mesecni Rsi dotaknil priblizno 94.7 do priblizno dobrih 96 RSI vrednosti. Trenutno smo nekje na 90 vrednosti. Ce bi dodal zraven tudi prejsnje halvinge in dodal priblizno obdobje, kdaj je bila rast po halvingu zakljucena bi lahko dodal navpicni zeleni crti na grafu, nekje od meseca maja do meseca julija, priblizno. Ampak to je samo spekulacija na podlagi zadnjih dveh bull runov in halvingov, tako da je to samo kot zanimivost in ne vzemite tega prevec resno. Ker pa je nesigurnost zarad tetra in regulacij, je jasno da jaz osebno ne priporocam niti nakupa niti prodaje, je izkljucno vasa odlocitev. Jaz osebno bitcoina ne kupujem.

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



ada v primerjavi z DOT spet zavrnjena na isti trendliniji, lel

Zgodovina sprememb…

SuperKripto ::



kovanci marketcap ( btc izkljucen) so naredili breakout cez padajoco trendlinijo, jo nato testirali in zdaj je pred njimi oranzna linija, ki se je izkazala za prejsnje resistance. Ce uspe zakljucit sveco nad oranzno linijo, bo bullish. Nekak se ujema z resistance pri btc na dnevni moving average.

Zgodovina sprememb…

««
374 / 1449
»»