» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
347 / 1490
»»

ajfon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

A kar cel portfolio iz shit coinov? That is brave.



hahahhah svaka čast majstor XD

ma ne nek kao profi seznam..

Drugače je portfolio sledeč:
Link
vet
vtho
ada
celr
coti
ksm
grt
dot
orai
pols
egld

IL_DIAVOLO ::

Tezka konjenica ti fali, da ti v bikovem dipu ne sfali kesa. Drugace pa not bad.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrimoZ_ ::

Tole mencanje sedajle ni za nikamor. Včeraj sem še nekaj naredil ko je šlo dol in potem nazaj, sedaj pa tako malo niha da ti že trading provizija vse pobere :)

Bom kar počakal da bo spet kaj akcije.

kow ::

sanjac1 je izjavil:

kow je izjavil:

Dej nehaj shillat bedarije. "mesanica blockchaina, torrentov, githuba" ne pomeni nic. Skupek nepovezanih besed, da strizejo/strizete neuke.


Preberi si malo na netu.


Ne bom. To je tako, kot da bi mi flat earther rekel, naj si preberem linke na netu, ce ne verjamem..

@ajfon
Tolk shitkojnov, da zna bit (v bullu) celo profitabilen portfelj :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kow ::

About Oraichain

Oraichain is a data oracle platform that aggregates and connects Artificial Intelligence APIs to smart contracts, serving as a foundational base for the creation of new Dapps leveraging AI technologies. Oraichain is the world's first AI-powered oracle aiming to revolutionize the AI, DeFi, and Blockchain industries.

AI bullshit is back!

Motion ::

Vse se premika v slowmoušnju. Kdaj nevel al je app zmrznu al enostavno ni aktivnosti.

XRPNERD ::

Motion je izjavil:

Vse se premika v slowmoušnju. Kdaj nevel al je app zmrznu al enostavno ni aktivnosti.


Stisni ritne ustnice in upaj, da ne bo durchfall.
(Jaz sem dal 70 % v fiat, čakam še en retest BTC na 45k, da grem noter in poberem 10 %. Če gre nižje še toliko boljše).

PrihajaNodi ::

sm mislu je xtz nazaj na 4.40 pa refresham pa je dolar manj, idiot.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

StarMafijec je izjavil:

Kaj pa STX? Se v to izplača investirati?


Da. Dobra ekipa zadaj z močno podporo. Moraš si pa ta kovanec vzeti bolj za long-term naložbo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

Kaj pa STX? Se v to izplača investirati?


Da. Dobra ekipa zadaj z močno podporo. Moraš si pa ta kovanec vzeti bolj za long-term naložbo.


Tko kot xtz? Dejmo raje iskat coine tam od 200 strani dalje:) skoda, ker sem kakoba zjezu:(
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Sergio4 ::

PrimoZ_ je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Pri SKY se spet lažje diha. Včeraj pod $2, danes že nazaj nad $3. Upam, da mi bo na koncu ratalo za stanovanje in avto iz tega. Če ne, pa pač ne bo.

A s korekcijo smo zakljucili?

Moj komentar od danes ob 9:09

PersonaRuda je izjavil:

Thompic je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Za mene ni vse po starem, ker sem imel buyorder-je še nekaj nižje in imam zdaj prazne vreče.. :| mislite, da je konec s korekcijo in je čas za nakup? Prosim za nasvet..


Tudi jaz sem čakal, res je stresno lovit low :(

Kot kaže je konec korekcije in smo dosegli dno včeraj zvečer. Sedaj se trend počasi obrača. Moja napoved za dosega dna je torej zgrešena za 1 dan. Točna napoved pa, da bo BTC padel med 41k in 46k, ter da bodo alt-i šli od -20% do -50% dol. Torej točnost 2/3, a žal tista najbolj pomembna zgrešena. To je napoved kdaj bo dno.


Jaz sem včeraj kupil 0,1 btc pri nastavljeni ceni 37300€ in potem prodal zvečer ko je doseglo 41k€. Računal sem da je to samo začasen dvig in sledi še en dan korekcije.
Danes pogledam pa BTC na ~42k€.

Ampak v vsakem primeru sem hvaležen za tvoje napovedi, koneckoncev sem profitiral od njih. Da bi ujel še dno bi bilo pa že preveč popolno :D

Mislim dno sem skoraj zadel, samo potem sem prodal, ker sem računal da je tako kot prejšni dan samo začasni dvig.

Sicer zneski o itak taki, da labotov s tem ne bom kupoval :)
Je pa kar adrenalin :) Čisto preveč sm pogledoval na telefon včeraj.

Na kateri borzi pa si dobil btc za 37k?

BorutO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

BorutO je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Borut, ne čakat, hitro BNB kupit dokler je še pod 300$. Potem verjetno več nikoli ne bo tako nizko. Čez 5 let bomo gledali Binanco kako je bila nekoč pod 300$ in spet bo polno jokanja...


Glede na to, kar sem videl zadnja dva dneva ... če še enkrat pade bnb do 200 ... kupim vse in več ne dvigujem ... nižje bo šlo samo, če bo bitcoin padel do ali pod 45k ... pol bom pa notri pustil pa bom z ostalim denarjem na drugi platformi trgoval. Glede na to, kako je zrasel bnb, pa kje je bil zjutraj, težko, da ne bi potem več nikoli 200 dosegel ... kvečjemu bo res šel z leti vedno bolj gor.


Lol ce pa zdaj nisi kupil bnb-ja in eth-ja, bog ti pomagaj.



Nisem ... prej sem zaebal .. točno ob 2h sem probal kupiti en bnb, ker je ravno vse padalo, potem sem pogledal na uro in sem se spomnil, da morem v vrtec iti po tamalo ... sem si pozabil naštimati sell pri dveh dolarjih profita ... šel v vrtec po tamalo, misleč, da sem si nastavil prodajo ... pridem domov po treh urah, prodaja ni bila nastavljena, zdaj pa je prenizko, da bi prodal. :) Nič, zdaj pa čakam, da pride nazaj na 0. In po parih dneh vidim, da se še vedno ne splača kupiti ne vem koliko bnbjev .. bom počakal, da prvo ta coin prodam, potem pa počakal, da spet pade vsaj na 230, pa bom kupil vse in pusitl notri. Ethja ne bom kupil. Nisem nekako navdušen nanj, pa itak predvidevam, da bo še padel. Nekako se mi zdi, da še to ni bilo konec padca ... jaz si mislim, da bo padel enkrat vse tja o 40.000 bitcoin, potem se bo pa končno umirilo, do takrat pa bo nihalo za par jurjev gor pa dol na dan.

endelin ::

Zeh okrevanje...
to ni to

boolsheat ::

SasoS je izjavil:

REQ, really? Bolj reqt...
No ja, imam jih en drobiž še iz 2017...če gre kam, pošljem bage :)


Jaz tudi, reqt indeed... :D Hypan projekt kot paypal za crypto takrat.

IL_DIAVOLO je izjavil:

A kar cel portfolio iz shit coinov? That is brave.


:D

kow ::

Fantje, ne more bit vsak dan akcija. A nimate zen?

endelin ::

kow je izjavil:

Fantje, ne more bit vsak dan akcija. A nimate zen?

Naj spleza nazaj na stanje iz nedelje pa naj potem miruje:D

DeeJay ::

dej nej že dropne na 45k, da gremo vsi lahk nazaj notr :D
Don't f with me.

perci ::

Pizda endelin, spremljaš ta market že leta, obnašaš se pa kot frizerka.

kow ::

Perci, tole si pa sel ze cez mejo. Kaksna kriptozalitev!

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

Kaj pa STX? Se v to izplača investirati?


Da. Dobra ekipa zadaj z močno podporo. Moraš si pa ta kovanec vzeti bolj za long-term naložbo.


Tko kot xtz? Dejmo raje iskat coine tam od 200 strani dalje:) skoda, ker sem kakoba zjezu:(


Muneeb Ali, CEO Blockstacka ves čas hodi po raznih intervjujih. Ne shilla tega kovanca ampak govori o tehnološkem napredku s pomočjo Bitcoina. Si lahko pogledaš malce njegov Twitter račun. XTZ pa ne bom komentiral, ker nisem nikoli vložil ali spremljal zadeve

Zgodovina sprememb…

perci ::

kow je izjavil:

Perci, tole si pa sel ze cez mejo. Kaksna kriptozalitev!

Nisem hotel žaliti frizerk... Kot je že nekdo pojasnil zgoraj - gre zgolj za metaforo za nooba.

Anney ::

@ kamiKaZaA

A se kje kaže death cross na grafih, kot se je takrat?
Do zdaj se je BTC (2021) zatresel 2x (mogoče un prvi rahel padec ni bil nič, torej nični pokazatelj), torej 1x, po vsej logiki se mora 3x, se kje kaže ta death cross, če lahko kdo skicira?

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrimoZ_ ::

Današnji dan je trainwreck v počasnem posnetku :)

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Pizda endelin, spremljaš ta market že leta, obnašaš se pa kot frizerka.


Maja, sm reku da nej proda ta xtz. Mev je šanso, saj je bil kar nekaj časa tam med 4.85 in 5 plus. Da pride nazaj lahko traja leta.

Anyway, uniswap ma tolk tokenow da mi browser zamrzne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Je treba stisnit tudi tiste malo bolj pogumne, da se bo spet "poceni" kupovalo

Senior Dev ::

Rabim do prvega marca x5. Imam 5000EUR fiata na zalogi. Rabim torej 20 čukov da grem za 2 tedna na Maldive. Kaj priporočate od kriptokojnov?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

DeeJay ::

Senior Dev je izjavil:

Rabim do prvega marca x5. Imam 5000EUR fiata na zalogi. Rabim torej 20 čukov da grem za 2 tedna na Maldive. Kaj priporočate od kriptokojnov?

VIB
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

DeeJay je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Rabim do prvega marca x5. Imam 5000EUR fiata na zalogi. Rabim torej 20 čukov da grem za 2 tedna na Maldive. Kaj priporočate od kriptokojnov?

VIB

Idiot. Kakšna frizerka lahko še kupi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DeeJay ::

Če trola, ga lahk trolam nazaj, nje?
Don't f with me.

PrihajaNodi ::

Mja, sam kakšen noob pa lahko res kupi te smeti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Dajte neke predloge. Za 5 jurjev nemoreš dobit nič, za 25 pa je že dopust ki si ga zapomniš. Predlogi? Hvala.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PacificBlue ::

https://coinmarketcap.com/currencies/e-...

Moram it k frizerju na obisk
I’m out.
:3

kow ::

Senior Dev je izjavil:

Dajte neke predloge. Za 5 jurjev nemoreš dobit nič, za 25 pa je že dopust ki si ga zapomniš. Predlogi? Hvala.


All in v FTX. Max lahko zgubis 5 jurjev. Dobis lahk neskoncno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

SuperKripto ::

Senior Dev je izjavil:

Rabim do prvega marca x5. Imam 5000EUR fiata na zalogi. Rabim torej 20 čukov da grem za 2 tedna na Maldive. Kaj priporočate od kriptokojnov?

Ti samo mislis, da to rabis. V bistvu je to program v glavi, ki se ga da deprogramirat, ampak ne na nacin, da bos gledal holivudske filme.

l0g1t3ch ::

PrimoZ_ je izjavil:

Današnji dan je trainwreck v počasnem posnetku :)


Res je.
Kakor sem v ponedeljek prodal do časa preden sem šel v minus, sem se nategnil danes ko sem kupil pri 51.000, pač FOMO ker sem mislil da gre nazaj gor.
Sedaj pa gledam kako počasi tone.

Eh ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

XRPNERD ::

Cmon Perci. :(

demogill ::

Trenutno spet GME scena, a mislite da ima to kaksen vpliv na btc, kripto?

Ker vidim da je v istem trenutku kar dober padec na btc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demogill ()

PrihajaNodi ::

demogill je izjavil:

Trenutno spet GME scena, a mislite da ima to kaksen vpliv na btc, kripto?

Ker vidim da je v istem trenutku kar dober padec na btc


GME -Garrison Mobile Equipment
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

SuperKripto ::

V bistvu so kiti frizerke na menjalnicah. Ker whale na menjalnicah strize druge. :)

PrihajaNodi ::

Na bitrexu lahko še delnice kupiš.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

demogill ::

PrihajaNodi je izjavil:

demogill je izjavil:

Trenutno spet GME scena, a mislite da ima to kaksen vpliv na btc, kripto?

Ker vidim da je v istem trenutku kar dober padec na btc


GME -Garrison Mobile Equipment

Funny...not. Gamestop (stocksi)

Anney ::

Mislim, da gremo, danes (jutri) dol v drugo, second wawe. Se je že začelo. 1h graf gre v death cross, 4 urni se se pokaže. Lahko pa se tudi motim.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Mislim, da gremo, danes (jutri) dol v drugo, second wawe. Se je že začelo. 1h graf gre v death cross, 4 urni se se pokaže. Lahko pa se tudi motim.


Na koliko imaš orderje nastavljene?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Anney ::

Na cca 4.40h zjutraj.



Če pravilno predvidevam pa ne vem. To pa naj stručkoti za grafe, povede, ali pa me nazmirjajo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

SasoS ::

haha, GME, kul...sem pozabil gledat ta teden. Še dobro da sem malo dokupil pri $50 :D

tonis ::

Anney je izjavil:

@ kamiKaZaA

A se kje kaže death cross na grafih, kot se je takrat?
Do zdaj se je BTC (2021) zatresel 2x (mogoče un prvi rahel padec ni bil nič, torej nični pokazatelj), torej 1x, po vsej logiki se mora 3x, se kje kaže ta death cross, če lahko kdo skicira?



Far away od death crossa...

Prejšnji cross je označen s puščico..


Na dnevnem grafu to pomeni križanje MA50 in MA200, slednji pride nad prvega - če je lažje razumet, to se zgodi ko temno modra krivulja pride nad rdečo :)
..na grafu se jih vidi kasneje še nekaj, ampak temu bi jaz bolj rekel sideways market. Tisti, ki pa je prvi po bullu pa nakazuje bear.

Na desni strani pa se vidi kje smo zdaj, krivulje so poravnane, navzgor gremo bolj strmo kot prejšnji bull, ampak ja, tudi navzdol bomo šli najbrž bolj strmo... :D
(morda ni pravega občutka kako zelo strmo je, ker sem dal na log-view, se pa vidi že po tem da je neka razlika, ker v prejšnjem bullu so bile korekcije do ma100(zelena linija), zdaj pa zgolj ma50, .. ampak prišel bo tudi dan streznitve...)

Sorry za dolg post... ko vidim dolge poste od kamikaze si rečem omg, ampak sam pa iste delam. 8-O:))
Če bi dal pa sam sliko pa večina ne bi razumela... a ne? ;)

PrihajaNodi ::

Hipotetično vprašanje, bi bil mogoč padeč BTCJA v enem dnevu -50%? Je še vseen 24k

Pa ajd če gledam nekako tako je sedaj na 48k in je xtz
3.5

Potem bi bil 1.5:) pač vzel sem xtz
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Odlično, potem, sem sam gledal narobe. Trenutni MA cross, kar pa tudi nekako sledi začrtani liniji. Grafov nisem nikoli sam bral (si jih risal), mi pa postajajo zanimivi. Torej po tej moji sliki zgoraj, razberem pravilno, da bo šlo navzdol, ali je to bolj šišmiš. Kje si narišem MA50 in MA200 na trading view, lahko tudi ZS. Ker zdaj bom visel na vislicak, pri določenih osebkih. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

gandolfino ::

demogill je izjavil:

Trenutno spet GME scena, a mislite da ima to kaksen vpliv na btc, kripto?

Ker vidim da je v istem trenutku kar dober padec na btc


Glej glej pa res. AMC je lepo porastu. No zgleda se mi bojo diamond hands obrestovale bom mogoče na kdaj spet na 0..:)
Čakam še Nokio, Blackberry

No Trivago sem pa lepo zadel, +80%

Telbanc ::

Anney je izjavil:

Mislim, da gremo, danes (jutri) dol v drugo, second wawe. Se je že začelo. 1h graf gre v death cross, 4 urni se se pokaže. Lahko pa se tudi motim.


Bo šlo dol. Jaz mislim tisto, kar eni predpostavljajo in sicer da bo BTC končal na polovični današnji vrednosti.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

««
347 / 1490
»»