» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
4 / 1449
»»

PrihajaNodi ::

Fora je da link sploh nima korekcije
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sivistol ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fora je da link sploh nima korekcije

linker stinekr ze zacenja pot dol

PrihajaNodi ::

Ja kam pa? Povej ko bo 2 usd. Tezos je imel medtem krepke korekcije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

armada hoče 10$ za link prej ne bo odnehala...če se spomnite xrp armado.....iz nič praktično na 3.6$

Mato989 ::

Jacksmav je izjavil:

armada hoče 10$ za link prej ne bo odnehala...če se spomnite xrp armado.....iz nič praktično na 3.6$


Fajn bi blo da bi horda enako za xtz hotla

PrihajaNodi ::

Sej bi sam kakob pa zeitgeist stalno dumpata
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jacksmav ::

xtz je trenutn molk...dosegel je ath...določeni v penzijo..., link so vsi kritizirali , da lahko dajo ven poljubno število kovancev...kje pa je danes...moram pa priznat , da sem na njem dobr zaslužu, škoda, ko sem odnehal...vesel za ADO

opajan ::

Pozdravljeni. Vsi tisti, ki želite podpreti slovenski cardano(ada) stake pool ste več kot dobrodošli, da delegirate svojo ado na moj pool :)
Ticker v daedalus walletu je GOSLO in fee je 0%. Sem pa objavil tudi video kako se to naredi.
Če je kakšen interesent in ne ve kako bi to naredil mi lahko tudi piše na slocardano@gmail.com.
Lep večer vsem in GOSLO cardano :)

djfixme ::

A je kdo kaj zasledil KAVA kovanec? (DeFi)

kow ::

Po spletni strani je ociten nateg. Nic ne pise od kod pride yield. Domnevam, da vas vecina itak to ne zanima in bi trgovali tudi z ljudmi, ce bi bilo profitabilno.

Facebook dev ::

Kar tebi ni jasno je, da je KAVA DeFi kovanec in DeFi je trenutno zelo hajpan in vkolikor imaš DeFi na svoji spletni strani napisan, si že avtomatsko x5 kovanec.

Zdej pa dodaj zraven še to, da je to kovanec z Binance Launchpada, katere redno pumpajo in imaš rezultat kot je sedaj.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Kaj pa Ava?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

huwi ::

Facebook dev je izjavil:

Kar tebi ni jasno je, da je KAVA DeFi kovanec in DeFi je trenutno zelo hajpan in vkolikor imaš DeFi na svoji spletni strani napisan, si že avtomatsko x5 kovanec.

Zdej pa dodaj zraven še to, da je to kovanec z Binance Launchpada, katere redno pumpajo in imaš rezultat kot je sedaj.


Kaj pravzaprav pomeni binance launchpad? kaj je s tistimi kovanci recimo KAVA, Band protocol, itd..?

Facebook dev ::

Platforma preko katere Binance lansira določene projekte. (Initial Exchange Offering neke vrste)

Binance najavi nov projekt. Vsi, ki držijo dovolj veliko količino BNBja dobijo vstopnice za loterijo. Če na loteriji dobiš dobitno vstopnico, lahko kupiš za 300$ tega coina po neki fiksni ceni (preden je na voljo za menjat seveda). Za večino kovancev, ki so šli preko Binance Launchpada, si potem te kovance ob začetku trgovanju lahko z lahkoto prodal po x4, x5 ceni.

Projekti so kakršni so, prednost Binance Launchpad je, da imajo dobro reklamo in da imajo večjo možnost, da projekte umetno pumpajo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Gambling torej
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kow ::

Ni gambling za insajderje. Zate pa je.

Jacksmav ::

Btc na 14, oziroma do koncca leta na 20K, z alti bo jeba...odvisno od konsilodacije BTC-ja...žal med deseterico, altov, ki bi naredili x 1000 jih ni...folk već ne vlaga v stare projekte...valda ker so se opekli :)

Mato989 ::

Kdo pa rabi x1000 lol... jaz bom zelo vesel če bodo naredili današnje cene x5-10 v roku 2 let... ampak malo dvomim...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Jaz dvomim da bo x2 pri zdajsnih cenah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Hmm, a pije kdo kaj KAVE? Vec kot x2 v 14ih dneh.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Sej je slo ogromno kovancev gor x2z isto algorand, linku se je pa zmesal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

A_A ::

a tale Chainlink ma še kak potencial? :)

PrihajaNodi ::

Ja zihr, zdj ko je naredu x100. Pa noben ga ni shillov, kakob je se celo srov po njem!!! Verjetn je fud ld zeus capital pomagov.

2 jurja sm pusnu ko nism v Algorandu ostov. Jebemti...pa po 0,21 sm ga nabavlu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Mal ste ma razdražli s tem Chainlink. Ampak če je šel toliko gor potem ni kul zdej v nabavo it.
Kaj pa kaki gamerski coini ala ENJ in UOS?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Facebook dev ::

Yo, me samo zanima čez kakšne kvalifikacije mora iti kripto akcija čez, da se posamezno obdobje "označi" za bullrun? Z drugimi besedami, ali je to kar vidimo sedaj že bullrun ali to še ni to?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Ja to tudi mene zanima. Ampak glede na to da je bil eos 20 bi moral biti xtz vsaj 10, link pa 20 usd.

Torej se ni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

To imaš prav, takrat je šel EOS x3 ali x4. Pa je že tako ali tako bil top 20 coin. No potem moramo pa še mal počakat.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Da ne omenjamo da je bil Neo 200 usd. Ltc 300...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Link vsak cajt prebije 15$ si je kdo mislil da bo kdaj nad 1$?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Ta coin sploh korekcije nikol ni imel. Cestitke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bonanno ::

in zakaj je tale LINK tako zrastel ?

Facebook dev ::

Kaj pa ves. Moznih vzrokov je vec. Eden izmed vzrokov je lahko, da je sedaj DeFi zelo popularen, pod nujno opremo DeFi pa seveda spada neka storitev, ki jih ponuja ceno o vrednosti posameznih sredstev trenutno na marketu. Chainlink to pocne in se ga konkretno uporablja.

Drug razlog je, da je Zeus Capital javno objavil svojo short pozicijo na LINK (z mejo likvidacije pri 11.8 in 12.6$). Zdej ali je bilo to resnicno ali ne, link je dosegel to vrednost in ce je bil short resnicen, je zeus capital izgubil konkretno vsoto.

Nasledni razlog lahko je, da raste tako ali tko skoraj vsak drugi kovanec, eni malo bolj, eni malo manj.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Mato989 ::

Facebook dev je izjavil:

Yo, me samo zanima čez kakšne kvalifikacije mora iti kripto akcija čez, da se posamezno obdobje "označi" za bullrun? Z drugimi besedami, ali je to kar vidimo sedaj že bullrun ali to še ni to?


Odgovorov je veliko ampak za mene je bullrun neko obdobje ki more bit daljse od kvartala, ko vecina kovancev raste in v 90 procentih ne glede na to kdaj si znotraj tistega casa kupil kovanec si v solidnem plusu....

Za mene je recimo bull run tudi ce bi kovanec 3 mesece rastel vsak dan 0,5% recimo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

bonanno ::

Facebook dev je izjavil:

Kaj pa ves. Moznih vzrokov je vec. Eden izmed vzrokov je lahko, da je sedaj DeFi zelo popularen, pod nujno opremo DeFi pa seveda spada neka storitev, ki jih ponuja ceno o vrednosti posameznih sredstev trenutno na marketu. Chainlink to pocne in se ga konkretno uporablja.

Drug razlog je, da je Zeus Capital javno objavil svojo short pozicijo na LINK (z mejo likvidacije pri 11.8 in 12.6$). Zdej ali je bilo to resnicno ali ne, link je dosegel to vrednost in ce je bil short resnicen, je zeus capital izgubil konkretno vsoto.

Nasledni razlog lahko je, da raste tako ali tko skoraj vsak drugi kovanec, eni malo bolj, eni malo manj.



hvala za odgovor

kakšen sem vam zdi DASH, sem ga kr nekaj kupil.. ali je možno da pride vsaj do 50%svojega ATH ..se pravi nekje na 700usd?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bonanno ()

janezvalva ::

vsa crypto scena je itak nateg. neskončen pump and dump.
upam da ti uspe z DASH.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

kow ::

bonanno je izjavil:

in zakaj je tale LINK tako zrastel ?


Ker 4chan boisi hypeajo.. in ker folk kupuje kojne brez, da bi vedel kaj kupuje?
Total detach od realnosti.

DASH je ze zdavnaj mrtev. Kako bodo tekmovali z stablecoini in L2 resitvami?

Se mem za dobro jutro:
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/commen...

Facebook dev je izjavil:

Chainlink to pocne in se ga konkretno uporablja.


Bolj gre za njihov marketing. V resnici nisi implementirali polovico stvari iz whitepaperja in so bolj centralizirani k slo drzava...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Facebook dev ::

kow je izjavil:

bonanno je izjavil:

in zakaj je tale LINK tako zrastel ?


Ker 4chan boisi hypeajo.. in ker folk kupuje kojne brez, da bi vedel kaj kupuje?
Total detach od realnosti.

DASH je ze zdavnaj mrtev. Kako bodo tekmovali z stablecoini in L2 resitvami?

Se mem za dobro jutro:
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/commen...

Facebook dev je izjavil:

Chainlink to pocne in se ga konkretno uporablja.


Bolj gre za njihov marketing. V resnici nisi implementirali polovico stvari iz whitepaperja in so bolj centralizirani k slo drzava...


Samo vsi DeFi projekti uporabljajo chainlink?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kow ::

Ne, od kod ti ta ideja.

DeeJay ::

Tale model res dobr vod tale svoj sklad. Mi je prnesu kr lep zaslužek v treh mesecih.
https://my.iconomi.com/asset/RISKYBISCU...

Jerry000 ::

DeeJay je izjavil:

Tale model res dobr vod tale svoj sklad. Mi je prnesu kr lep zaslužek v treh mesecih.
https://my.iconomi.com/asset/RISKYBISCU...

Kaj pa je fora tega? Kako ti je prinesel zaslužek?

Facebook dev ::

Ti delas iste tradee kot jih dela on.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Jerry000 ::

Facebook dev je izjavil:

Ti delas iste tradee kot jih dela on.

A pa to dejansko moraš ga spremljat in potem vsakič trejdat kot on trejda al je to tko da ti plačaš neko vsoto in potem ker ima sledilca (tebe) dobi nek delež, ti pa tudi greš gor z vsoto ker njemu slediš in tudi tebi trejda?

Facebook dev ::

Pomoje je tako, da on skoz pise kako trejda, ti pa potem sledis s svojim kesem, ce zelis. Je pa tko da ne trejda neki ful pogosto, vsaj kolikor sem vidu, ko sem si naredil acc.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

DeeJay ::

Jerry000 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Tale model res dobr vod tale svoj sklad. Mi je prnesu kr lep zaslužek v treh mesecih.
https://my.iconomi.com/asset/RISKYBISCU...

Kaj pa je fora tega? Kako ti je prinesel zaslužek?


To je sklad. Ti prepustis svoja sredstva v upravlanje. Jest sm vlozu kes v njegov sklad in on ga je hendlu. Dobi pa provizije kot pise.
ICONOMI ma veliko skladov, lahk nardis pa tud svojga.

Jacksmav ::

Kaj je Nodi...tezus spet na 0.90...danes na 4EUR :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

PrihajaNodi ::

Exit scam pump
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jerry000 ::

DeeJay je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Tale model res dobr vod tale svoj sklad. Mi je prnesu kr lep zaslužek v treh mesecih.
https://my.iconomi.com/asset/RISKYBISCU...

Kaj pa je fora tega? Kako ti je prinesel zaslužek?


To je sklad. Ti prepustis svoja sredstva v upravlanje. Jest sm vlozu kes v njegov sklad in on ga je hendlu. Dobi pa provizije kot pise.
ICONOMI ma veliko skladov, lahk nardis pa tud svojga.

Se splača v to vložit kaj? Sem sicer že imel nekaj pred leti ampak takrat ni bilo ravno donosno

DeeJay ::

Odvisno kaj hočeš. Če bi rad neki vložu in se ti ne da spremljat, raziskovat itd sam, lahko pač to prepustiš za nek fee nekomu drugemu.
Na platformi maš 50+ različnih skladov katerim se lahko pridružiš.
Recimo tale model tud kr obvlada https://my.iconomi.com/asset/CAR ma že skor dva miljona v upravlanju.

Lahko pa tud ustvariš svojga in pridobiš investitorje, če si dober lahko živiš od provizij :)

PrihajaNodi ::

Lana coin enormen volume
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jerry000 ::

DeeJay je izjavil:

Odvisno kaj hočeš. Če bi rad neki vložu in se ti ne da spremljat, raziskovat itd sam, lahko pač to prepustiš za nek fee nekomu drugemu.
Na platformi maš 50+ različnih skladov katerim se lahko pridružiš.
Recimo tale model tud kr obvlada https://my.iconomi.com/asset/CAR ma že skor dva miljona v upravlanju.

Lahko pa tud ustvariš svojga in pridobiš investitorje, če si dober lahko živiš od provizij :)

Ampak glede na to da se tu dogaja trejdanje se to ne smatra kot dejavnost potem?

««
4 / 1449
»»