Forum » Problemi človeštva » Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"
Temo vidijo: vsi
RedDrake ::
Iz več ruskih mest tako poročajo o težavah z dobavo bencina in dizla. Nakupe so med drugim omejili na polotoku Krim, ki si ga je nezakonito priključila Moskva, saj so tamkajšnje oblasti zaradi ukrajinskih napadov na energetske objekte in dobavne poti začasno ustavile prodajo energentov za posameznike in podjetja.- MMC RTVSLO o UA-RU vojni
Winds of change mogoče?
B.V. in K.S. meltdown incoming?
Zmajc ::
Ampak je na 24ur manj rusofilov, ker tam lahko komentiraš samo preko svoje telefonske številke. Jaz sem prepričan, da je na mmc ogromno tujih profilov. S tem bo večji nadzor. Upam, da bodo imeli omejitev - en profil na telefonsko.
Na MMC je kar nekaj ruskih profilov. Pred časom je en odkrito priznal da je od tam pa se noben ni 1% sekiral.
https://trophylab.mod.gov.ua/en/
Bomo komentiral?![]()
Haha. Bravo UA.
Zgodovina sprememb…
- spremenil: Zmajc ()
Windlass ::
https://trophylab.mod.gov.ua/en/
Bomo komentiral?![]()
Da. Leif je 30 sekund od spoznanja, da je T90 francoski tank
Noro. Demilitarizacija Rusije se nadaljuje.
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Windlass ()
RedDrake ::
https://trophylab.mod.gov.ua/en/
Bomo komentiral?![]()
Zadnji poskusi Ukronacistov, da si rešijo kožo s pomočjo "čudeža" - da bo kdo kobajagi končno uspel narediti kaj kar bo ustavilo najnaprednejšo vojsko na svetu (pa čak i šire!). Rusi počasi, a zagotovo, napredujejo in kolaps je zgolj še vprašanje časa. Kokainski je samo še v bunkerju nekje pri Lvov-u, morda že na Poljskem, njegovi dvojniki pa hodijo okoli po svetu. Tudi tehnike in moštva hohlom tako primanjkuje, da morajo sedaj droni že praktično vse početi. Naslednjih 14 dni bo ključnih, potem pa kolaps.
Vladimir Vladimirovič bo potem lahko triumfantno obiskal Kijev in zaploskal osvoboditvi.
Potem pa на Берлин!
Al' neki tac'ga
Zgodovina sprememb…
- spremenil: RedDrake ()
Zmajc ::
Okapi ::
Al' neki tac'ga
Tako nekako, ja
Dejansko je pa Rusija samo en upor Čečenov daleč od (notranjega) kolapsa. Ramzanu Ahmatoviču menda bije zadnja ura, potem je pa samo še vprašanje časa...
Zgodovina sprememb…
- spremenil: Okapi ()
RedDrake ::
Vsak, ki ni čisto slep vidi koliko je ura in komu bijejo minute. Je pa res, da razlagati krtom o mavrici zna biti kar težavno ...
RedDrake ::
Vse kar je potrebno, je natančno branje in sposobnost bralnega razumevanja. Zoom zoom-i in alfisti niso dobri v tem, ampak X-arji in milenkoti bi pa naj bili boljši. Ali pač? The world wonders.
BorutO ::
A to ti insajder sporoča? Saj, zagotovo nekje rusi napredujejo, ampak ukrajinci bodo s ciljnimi napadi poskrbeli, da se bodo rusi prisiljeni umakniti iz nekaterih zasedenih območij zaradi pomanjkanja goriva, orožja, hrane ... in vse možno, da si ukrajina ustvarja teren za veliko ofenzivo ali ofenzive na večih koncih, ko bo primeren čas in bodo ruse z lahkoto potisnili daleč nazaj. Možno je vse, ni pa nujno.
RedDrake ::
Pa inverz strani mojega zapisa je precej bližje resnici
Zgodovina sprememb…
- spremenil: RedDrake ()

Pithlit ::
Čak bodo zdej vsi nacirusofili prilezli na dan pa začel nabijat kolk Ukrajina ne igra pošteno.
Life is as complicated as we make it...