» »

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"

Temo vidijo: vsi
««
45 / 827
»»

Mato989 ::

Sheteentz je izjavil:

Eni tukaj bi v svoji zblojenosti najraje reševali vse krivice celotne galaksije, če bi imeli možnost, al kaj? Dajte se že zbudit v realnost, in ne bodite taki "pravičneži". Mi bomo reševali svoje, oni drugi bodo pa reševali one druge. Če jih ne bodo reševali, je pa to njihov problem.


Problem je to da mi hočemo reševat ravno kontra kot je za povprečnega Evropejca koristno...

Ko bi morali pomagat Gaddaffiju smo ga uničili in smo za nagrado fasali ilegalce ki jih je on zadrževal (torej slabo za proračun EU držav) ko bi morali pomagat Rusom, da bi premagali Ukrajince in bi imel povprečen EU poceni plin in več konkurenčnosti pomagamo Ukrajincem ki jih je manj, imajo manj naravnih bogastev itd...

Torej ironično je, da skoraj VSAKA odločitev komu pomagamo ŠKODI malemu človeku v EU... zato je to sumljivo.... Tudi pomoč USA boju proti talibanom je spet prinesla po EU smrtne žrtve MALIH LJUDI v samomorilskih napadih...

Nikoli ne pomagamo v smer, da bi nek povprečnež imel cenejše dobrine, manj davka za plačat, država manj odhodkov oz. več dobička... vedno kontra...

Zanimivo kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kow ::

Koristi (potencialne) ukrajinske zmage bo imela EU oz. Evropa, ne ZDA. Cigavo robo mislis, da bodo kupovali ukrajinci v EU in obratno?

mackilla ::

Mato989 je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

Eni tukaj bi v svoji zblojenosti najraje reševali vse krivice celotne galaksije, če bi imeli možnost, al kaj? Dajte se že zbudit v realnost, in ne bodite taki "pravičneži". Mi bomo reševali svoje, oni drugi bodo pa reševali one druge. Če jih ne bodo reševali, je pa to njihov problem.


Problem je to da mi hočemo reševat ravno kontra kot je za povprečnega Evropejca koristno...

Ko bi morali pomagat Gaddaffiju smo ga uničili in smo za nagrado fasali ilegalce ki jih je on zadrževal (torej slabo za proračun EU držav) ko bi morali pomagat Rusom, da bi premagali Ukrajince in bi imel povprečen EU poceni plin in več konkurenčnosti pomagamo Ukrajincem ki jih je manj, imajo manj naravnih bogastev itd...

Torej ironično je, da skoraj VSAKA odločitev komu pomagamo ŠKODI malemu človeku v EU... zato je to sumljivo.... Tudi pomoč USA boju proti talibanom je spet prinesla po EU smrtne žrtve MALIH LJUDI v samomorilskih napadih...

Nikoli ne pomagamo v smer, da bi nek povprečnež imel cenejše dobrine, manj davka za plačat, država manj odhodkov oz. več dobička... vedno kontra...

Zanimivo kajne?

Jao. In če se Madžari odločijo,da premagajo Slovenijo jim pač mora Evropa pomagati ali vsaj zamižati na obe oči? Če se Rus odloči,da je potrebno premagati še baltske države in Moldavijo jim je potrebno pomagat. Vse za poceni plin. Zakaj pa ne bi Rusi pomagali nam premagati Ukrajino? Rusi že imajo dovolj naravnih dobrin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

FTad ::

Zmajc je izjavil:

ZDA že dolgo opozarjajo Evropo naj se reši odvisnosti od Ruskega plina. Že leta nas opozarjajo tudi, da Evropa premalo vlaga v vojaško opremo.

Ampak ja, ZDA so naš glavni sovražnik, ki nas hoče uničit.

Vam ni jasno da je glavna strategija Rusov, da skregajo Evropo in ZDA?


A je kdo poleg Trumpa sploh na glas poudarjal, glede tega? Ko je pa to omenil, so se mu pa vsi smejali.

Mr.B ::

FTad je izjavil:

Zmajc je izjavil:

ZDA že dolgo opozarjajo Evropo naj se reši odvisnosti od Ruskega plina. Že leta nas opozarjajo tudi, da Evropa premalo vlaga v vojaško opremo.

Ampak ja, ZDA so naš glavni sovražnik, ki nas hoče uničit.

Vam ni jasno da je glavna strategija Rusov, da skregajo Evropo in ZDA?


A je kdo poleg Trumpa sploh na glas poudarjal, glede tega? Ko je pa to omenil, so se mu pa vsi smejali.

Kaj hočešpovedati, koliko investijci energetskih konzernov je bilo v Ameriki na stanby in so bili tik pred zdajci da izgubijo pravico do zemlje, kjer bi črpali.
Sedaj nimajo tega problema, no več.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zmajc ::

FTad je izjavil:

Zmajc je izjavil:

ZDA že dolgo opozarjajo Evropo naj se reši odvisnosti od Ruskega plina. Že leta nas opozarjajo tudi, da Evropa premalo vlaga v vojaško opremo.

Ampak ja, ZDA so naš glavni sovražnik, ki nas hoče uničit.

Vam ni jasno da je glavna strategija Rusov, da skregajo Evropo in ZDA?


A je kdo poleg Trumpa sploh na glas poudarjal, glede tega? Ko je pa to omenil, so se mu pa vsi smejali.


Ni res, tako NATO kot Obama sta Evropo dolgo pred Trumpom opozarjala na upadanje vlaganj v obrambni sektor. Je pa Trump bil najbolj glasen, to pa ja, ampak on je v tem bolj iskal izgovor zakaj se ZDA morajo rešiti NATA in Evropskih zaveznikov, ter dalje iti solo, ker so mu te ideje v glavo implantirali Rusi.

NATO News - Why we need to invest in defence
Europeans Retreat on Defense Spending
Obama Warns NATO Allies to Share Defense Burden: ‘We Can’t Do It Alone’

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

fur80 ::

Kam pa je šel delat bivši nemški kancler in kam bi verjetno šla delat Merklova? :D Rusi so 100% podkupili celetno nemško politiko in USA kot dobri vohuni so to sigurno vedeli.

Zmajc ::

Saj, zaradi tega so nemci še vedno nesposobni sprejeti kakršno koli soglasje o napotitvi težkega orožja Ukrajini.

Zmajc ::

Še za vse, ki še kar ne morejo nehat z širitvijo NATA vc Ukrajino:

Exclusive: As war began, Putin rejected a Ukraine peace deal recommended by aide

mackilla ::

Zmajc je izjavil:

Še za vse, ki še kar ne morejo nehat z širitvijo NATA vc Ukrajino:

Exclusive: As war began, Putin rejected a Ukraine peace deal recommended by aide

Potem niso bili problem naciji in NATO? A je možno,da gre za navadni landgrab? Šokantno.

Sheteentz ::

V dobrobit EU-ja je, da dobimo Ukrajinske energente, kaj tebi ni jasno?

Mato989 ::

Sheteentz je izjavil:

V dobrobit EU-ja je, da dobimo Ukrajinske energente, kaj tebi ni jasno?


Ne ne v dobrobit je da dobimo Ruske ki jih je 10x več in še bolj raznovrstni so... Ukrajino lahko skupaj z Rusi zasedemo in imamo oboje! >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Sheteentz ::

Za EU bo najbolje takrat, ko bo Rusija pod našo komando. Glede na vojaški potencial, ki so ga prikazali v Ukrajini, pa to ne bo pretiran problem.

Invictus ::

Sheteentz je izjavil:

V dobrobit EU-ja je, da dobimo Ukrajinske energente, kaj tebi ni jasno?

Ukrajina nima energentov, ker so Rusi spraznili ukrajinske energente še za čase Sovjetske zveze.

Sem se peljel severno od Kijeva, smer Černobil, z mojim ukrajinskim sodelavcem mimo naftnih polj, pa je rekel, da je vse prazno. Bil totalno razpizdjen. Tako, da...

Ukrajina je večino plina dobivala iz plinovoda, ki je šel iz Rusije čez njeno ozemlje. Malo plačala, malo kradla. Dovolj člankov na to temo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Invictus ::

Mi je bilo pa zanimivo, da so Rusi že ob razpadu Sovjetske zveze Ukrajini pustili vzhodni del, Donbas in Donetsk, saj je tam cel kup težke in letalske industrije.

Jelcin je bil res debil prve klase in pijanček Zahoda...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Geho ()

Machete ::

Treba se je postaviti za soseda. Kitajca bom težko rešil pred pretepom. Globalna načelnost je larifari. Globalna morala je larifari. Človek skrbi najprej zase.(Lahko vidimo na primeru globalne podnebne kataklizme, ki smo jo zaradi tega povzročili - jaz, jaz, jaz in moj standard).
EU je izbrala pravilno pot. Načelnost do naše sosede. Rusija = toeroristični režim. S teroristi se ne pogaja.
Želi odziv, kot si ga želiš v situaciji, kjer bi bil ti na mestu Ukrajincev (ali vstavi poljubno skupino ljudi).
GO EU, GO USA. Svobodni sistem je najvišja vrednota. In borili ga bomo zase in za tiste, ki si ga želijo! Ne bomo pa se borili za ruse in kitajce, če jim paše, da jih policija tepe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FireSnake ::

mackilla je izjavil:


Zato,ker se zaveznikov ne sankcionira.


Aha, tako preprosto je to? Tudi za ceno, da zraven gledaš kako ljudje umirajo?
Neverjetno, kakšni hinavci!

Zakaj potem še naprej ne uvažamo poceni ruskega plina in naj se oni sami zmenijo?

Neverjetni ste eni, res! ;((
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zmajc ::

Machete je izjavil:

Treba se je postaviti za soseda. Kitajca bom težko rešil pred pretepom. Globalna načelnost je larifari. Globalna morala je larifari. Človek skrbi najprej zase.(Lahko vidimo na primeru globalne podnebne kataklizme, ki smo jo zaradi tega povzročili - jaz, jaz, jaz in moj standard).
EU je izbrala pravilno pot. Načelnost do naše sosede. Rusija = toeroristični režim. S teroristi se ne pogaja.
Želi odziv, kot si ga želiš v situaciji, kjer bi bil ti na mestu Ukrajincev (ali vstavi poljubno skupino ljudi).
GO EU, GO USA. Svobodni sistem je najvišja vrednota. In borili ga bomo zase in za tiste, ki si ga želijo! Ne bomo pa se borili za ruse in kitajce, če jim paše, da jih policija tepe.


Lepo povedano. Ene pač ne zanima nič razen lastna rit, zato tudi smo tu, kjer smo.

Mato989 ::

Machete je izjavil:

Treba se je postaviti za soseda. Kitajca bom težko rešil pred pretepom. Globalna načelnost je larifari. Globalna morala je larifari. Človek skrbi najprej zase.(Lahko vidimo na primeru globalne podnebne kataklizme, ki smo jo zaradi tega povzročili - jaz, jaz, jaz in moj standard).
EU je izbrala pravilno pot. Načelnost do naše sosede. Rusija = toeroristični režim. S teroristi se ne pogaja.
Želi odziv, kot si ga želiš v situaciji, kjer bi bil ti na mestu Ukrajincev (ali vstavi poljubno skupino ljudi).
GO EU, GO USA. Svobodni sistem je najvišja vrednota. In borili ga bomo zase in za tiste, ki si ga želijo! Ne bomo pa se borili za ruse in kitajce, če jim paše, da jih policija tepe.


Ne, treba se je postavit za tistega od katerega imaš več koristi... zato so izvoljeni EU voditelji da delajo DOBROBIT EU državljanom, ne dobrobit USA in Ukrajincem!

Saj ni problema da smo hinavci, samo ne razglaševat kak moralni svetilnik smo načelni bla bla bla, medtem ko hinavsko podpiramo ubijanje USA in sankcioniramo pobijanje Rusov... to je vse... naj EU stopi dol iz nekega vodenja o človekovih pravicah in morali če je sama gnila dvolična hinavska pizda in lakaj USA to je vse, naj to javno objavijo da bodo drugi to jasno videli in vedli ne pa pametujejo drugim kako so slabi, sami smo pa enaki ali hujši
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Zmajc ::

Mato989 je izjavil:

Machete je izjavil:

Treba se je postaviti za soseda. Kitajca bom težko rešil pred pretepom. Globalna načelnost je larifari. Globalna morala je larifari. Človek skrbi najprej zase.(Lahko vidimo na primeru globalne podnebne kataklizme, ki smo jo zaradi tega povzročili - jaz, jaz, jaz in moj standard).
EU je izbrala pravilno pot. Načelnost do naše sosede. Rusija = toeroristični režim. S teroristi se ne pogaja.
Želi odziv, kot si ga želiš v situaciji, kjer bi bil ti na mestu Ukrajincev (ali vstavi poljubno skupino ljudi).
GO EU, GO USA. Svobodni sistem je najvišja vrednota. In borili ga bomo zase in za tiste, ki si ga želijo! Ne bomo pa se borili za ruse in kitajce, če jim paše, da jih policija tepe.


Ne, treba se je postavit za tistega od katerega imaš več koristi... zato so izvoljeni EU voditelji da delajo DOBROBIT EU državljanom, ne dobrobit USA in Ukrajincem!


Hvala bogu, velika večina Evropejcev ne razmišlja tako kot ti.

mackilla ::

FireSnake je izjavil:

mackilla je izjavil:


Zato,ker se zaveznikov ne sankcionira.


Aha, tako preprosto je to? Tudi za ceno, da zraven gledaš kako ljudje umirajo?
Neverjetno, kakšni hinavci!

Zakaj potem še naprej ne uvažamo poceni ruskega plina in naj se oni sami zmenijo?

Neverjetni ste eni, res! ;((

Zato,ker je to vojna v Evropi a ne razumeš? A se Rusom jebe za Irak? Ja se jim. A so hinavci? Presodi sam.

FireSnake ::

Mato989 je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

Eni tukaj bi v svoji zblojenosti najraje reševali vse krivice celotne galaksije, če bi imeli možnost, al kaj? Dajte se že zbudit v realnost, in ne bodite taki "pravičneži". Mi bomo reševali svoje, oni drugi bodo pa reševali one druge. Če jih ne bodo reševali, je pa to njihov problem.


Problem je to da mi hočemo reševat ravno kontra kot je za povprečnega Evropejca koristno...

Ko bi morali pomagat Gaddaffiju smo ga uničili in smo za nagrado fasali ilegalce ki jih je on zadrževal (torej slabo za proračun EU držav) ko bi morali pomagat Rusom, da bi premagali Ukrajince in bi imel povprečen EU poceni plin in več konkurenčnosti pomagamo Ukrajincem ki jih je manj, imajo manj naravnih bogastev itd...

Torej ironično je, da skoraj VSAKA odločitev komu pomagamo ŠKODI malemu človeku v EU... zato je to sumljivo.... Tudi pomoč USA boju proti talibanom je spet prinesla po EU smrtne žrtve MALIH LJUDI v samomorilskih napadih...

Nikoli ne pomagamo v smer, da bi nek povprečnež imel cenejše dobrine, manj davka za plačat, država manj odhodkov oz. več dobička... vedno kontra...

Zanimivo kajne?


Da bo še bolj zanimivo: popolnoma obratna slika pri usekih (ki pa včasih prodajajo orožje ker obema sprtima stranema).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mato989 ::

mackilla je izjavil:

FireSnake je izjavil:

mackilla je izjavil:


Zato,ker se zaveznikov ne sankcionira.


Aha, tako preprosto je to? Tudi za ceno, da zraven gledaš kako ljudje umirajo?
Neverjetno, kakšni hinavci!

Zakaj potem še naprej ne uvažamo poceni ruskega plina in naj se oni sami zmenijo?

Neverjetni ste eni, res! ;((

Zato,ker je to vojna v Evropi a ne razumeš? A se Rusom jebe za Irak? Ja se jim. A so hinavci? Presodi sam.


Seveda so, samo za razliko od EUja se oni ne delajo svetnike, mi pa se... To da najvišji predstavniki EUja dajo 3.000 sankcij Rusiji potem pa se ČUDIJO in SVETOHLINIJO da Rusija ne spoštuje pogodb dobave plina je pač vrhunec hinavščine se ti ne zdi? Torej po naše (EU) bi lahko mi Rusom dali in vzeli vse, oni bi pa še skoz morali zalagat EU s plinom, ker??? Zakaj točno?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

UkrFTW! ::

Mato989 je izjavil:

Ne, treba se je postavit za tistega od katerega imaš več koristi...
To velja samo za extremne egoiste in zanikovalce vrednot. Na prvem mestu rit, na drugem mestu jezik, na tretjem mestu starši, če so mlajši od 70 let (po Matotu).

FireSnake ::

kow je izjavil:

Koristi (potencialne) ukrajinske zmage bo imela EU oz. Evropa, ne ZDA. Cigavo robo mislis, da bodo kupovali ukrajinci v EU in obratno?


Ena večjih neumnosti, kar sem jih prebral tukaj gori. Tole je pa narobe na toliko nivojih, da sploh ne vem kje bi začel.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sheteentz ::

A se čmo zment, da mi, ki tle rešujemo svet, odločamo po tem, kateri so nam bolj simpatični? Ker z nekimi "absolutnimi" in "objektivnimi" kriteriji ne pridemo blizu. Meni so pač bolj simpatični Ukrajinci. Če sem pa zato Ukrajinofil, bom pa tudi sprejel ta naziv.

mackilla ::

Mato989 je izjavil:

mackilla je izjavil:

FireSnake je izjavil:

mackilla je izjavil:


Zato,ker se zaveznikov ne sankcionira.


Aha, tako preprosto je to? Tudi za ceno, da zraven gledaš kako ljudje umirajo?
Neverjetno, kakšni hinavci!

Zakaj potem še naprej ne uvažamo poceni ruskega plina in naj se oni sami zmenijo?

Neverjetni ste eni, res! ;((

Zato,ker je to vojna v Evropi a ne razumeš? A se Rusom jebe za Irak? Ja se jim. A so hinavci? Presodi sam.


Seveda so, samo za razliko od EUja se oni ne delajo svetnike, mi pa se... To da najvišji predstavniki EUja dajo 3.000 sankcij Rusiji potem pa se ČUDIJO in SVETOHLINIJO da Rusija ne spoštuje pogodb dobave plina je pač vrhunec hinavščine se ti ne zdi? Torej po naše (EU) bi lahko mi Rusom dali in vzeli vse, oni bi pa še skoz morali zalagat EU s plinom, ker??? Zakaj točno?

No mi smo uvedli sankcije Rusom. Rusi so pa uvedli sankcije nam in samim sebi. Edino pravilno.

Zmajc ::

Najbolj smešno ke da bojo Rusi šli v bankrot, ker so sami sebi finančno pipico zaprli. Očitno plin za rublje ni bil tako dober deal.

FireSnake ::

Mato989 je izjavil:


Seveda so, samo za razliko od EUja se oni ne delajo svetnike, mi pa se... To da najvišji predstavniki EUja dajo 3.000 sankcij Rusiji potem pa se ČUDIJO in SVETOHLINIJO da Rusija ne spoštuje pogodb dobave plina je pač vrhunec hinavščine se ti ne zdi? Torej po naše (EU) bi lahko mi Rusom dali in vzeli vse, oni bi pa še skoz morali zalagat EU s plinom, ker??? Zakaj točno?


Po drugi strani pa taisti ruski plin kupujemo od Kitajcev.
Kdo je tu nor?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kow ::

Se vedno je njihov glavni produkt nafta. Tukaj pa ne bo enostavno, kot pri plinu. Ne pozabimo, da so ameri praznili strateske rezerve. Jih bo potrebno spet napolniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Zmajc ::

Naj samo probajo, potem bo šele njihova ekonomija šla v 3 pm. Bojo za kruh plačali milijone rubljev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Geho ::

Zmajc je izjavil:

Naj samo probajo, potem bo šele njihova ekonomija šla v 3 pm. Bojo za kruh plačali milijone rubljev.

ha bodo pa vsak teden po tri nule porezali na cenah... :))

kow ::

Invictus je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

V dobrobit EU-ja je, da dobimo Ukrajinske energente, kaj tebi ni jasno?

Ukrajina nima energentov, ker so Rusi spraznili ukrajinske energente še za čase Sovjetske zveze.


Temu se rece imperializem, kolega. Ukrajina ima ogromno plina, samo jim ga Rusi ne pustijo crpati.

kow ::

Mislim, da se je tukaj ciljajo na zacasno mesetarjenje. Ko je kitajec kupil LNG iz arkticnega ruskega terminala, ter ga prodal naprej evropejcu.
Koliko je bilo tega, pa je tezko reci. V vsakem primeru ni zasluzil Rus, pa tudi sicer je to mozno le zacasno, dokler cene v EU ne padejo.

Nafto pa lahko itak preprodajas se veliko lazje kot plin, ki ti ves cas uhaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Zmajc ::

Rusi še vedno zaslužijo za prodan plin manj, tudi če ga naprej preprodajajo Kitajci.

So pametni, majke jim, kako obe strani izkoriščajo.

Me zanima kako bo zgledalo srečanje Putin XI, ki naj bi se zgodilo v prihodnjih dneh. Bo Putin precej krotek ko gre obiskat svojega vladarja.

kow ::

Prvic slisim, da obstaja "ruski" plin. Kaksna je njegova kemicna formula?

Sc0ut ::

Invictus je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

V dobrobit EU-ja je, da dobimo Ukrajinske energente, kaj tebi ni jasno?

Ukrajina nima energentov, ker so Rusi spraznili ukrajinske energente še za čase Sovjetske zveze.

Sem se peljel severno od Kijeva, smer Černobil, z mojim ukrajinskim sodelavcem mimo naftnih polj, pa je rekel, da je vse prazno. Bil totalno razpizdjen. Tako, da...

Ukrajina je večino plina dobivala iz plinovoda, ki je šel iz Rusije čez njeno ozemlje. Malo plačala, malo kradla. Dovolj člankov na to temo...


Kot ti je zgoraj napisal. Ta vojna zadrzuje skupen napad rusije in kitajske. V kolikor UA ne bi ru premagala bo putika haral in haral, Xi pa tud. Gre za vecje geopoliticne obrate.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zmajc ::

Vse skupaj deluje skoraj kot, da sta se Putin in Xi dogovorila. Putin napade Ukrajino, Kitajci Taiwan in skupaj bojo začeli "novo svetovno ureditev".

Potem pa se je Xi pokakal, ko so videli Ruski "blitzkrieg" in se odločil, da počaka, kaj se mu bolj splača.

Pac-Man ::

nit o tem photoshopu

https://twitter.com/marcowenjones/statu...

...

The British journalist @georgegalloway and the Russian UN official @dpol_un have not retracted their RT's of Dagny Taggart. Ironically, @dpol_un's bio says he 'hates lies and fake news', so I assume a retraction is inevitable - even if RT ❌ endorsement...

...

Another update - George Galloway is mad about the suspension of the pseudonymous Dagny Taggart, whom he retweeted

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Malidelničar ::

Rusi baje s pomočjo velikega konvoja proti Hersonu premikajo sekcije pontonskih mostov. So se pojavile slike iz okolice Melitopola, kjer gre konvoj iz Donetska proti Hersonu. Očitno bodo poizkušali rešiti obkoljeno vojaštvo tam.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

AtaŠtumf ::

Za ameriški vojni dobiček se bomo borili do zadnjega Ukrajinca in do zadnjega prezeblega in lačnega Slovenca!

Slava Ukrajini!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Machete ::

Kar sem jaz videl niso pontonski mostovi, ampak kar prave železne konstrukcije. A ni tako, da je pontonski = plavajoči?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Geho ::

A ti rašisti pa so debili prve klase... eno in isto letališče so jim 38x zraketiral, potollki že par pontonskih mostov in zdaj spet vozijo nov ponton most tja. /facepalm A jim ni jasn, da Ukrajinci dobijo info iz satelitov in da se vse vidi kaj delajo? Al misljo, da če bodo probaval tolk časa, dokler ne bodo Ukrajinci obupal rakete gor metat, da jim bo pa 1x ratalo?
In potem ni čudno da je 50k+ mrtvih!

Pac-Man ::

Rusi so ob begu zapustili cel kup povsem uporabne tehnike, morda je spet zmanjkalo goriva, video.

https://twitter.com/JimmySecUK/status/1...

Another haul of captured Russian armoured vehicles for the Ukrainian army - BTR armoured personnel carriers, command vehicles, and a truck.🇺🇦
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Lonsarg ::

Kaj bodo probal 50 mostov naenkrat postavit da HIMARSOM zmanjka streliva? :)

Ceprav bi bilo kar smesno da se pogodijo Ukrajinci in Rusi za umik Ruskih enot in jim v zameno pustiji za nekaj dni te mostove :)

Pac-Man ::

O tem kdo se je ali ni bil pripravljen pogovarjat. Ukrajinci so bili po napadu pripravljeni ostat izven nata, kar je bilo takrat tudi javno objavljeno.

https://www.reuters.com/world/asia-paci...

Vladimir Putin's chief envoy on Ukraine told the Russian leader as the war began that he had struck a provisional deal with Kyiv that would satisfy Russia's demand that Ukraine stay out of NATO, but Putin rejected it and pressed ahead with his military campaign, according to three people close to the Russian leadership.

The Ukrainian-born envoy, Dmitry Kozak, told Putin that he believed the deal he had hammered out removed the need for Russia to pursue a large-scale occupation of Ukraine, according to these sources. Kozak's recommendation to Putin to adopt the deal is being reported by Reuters for the first time.

...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

wcpapir ::

Lonsarg je izjavil:

Kaj bodo probal 50 mostov naenkrat postavit da HIMARSOM zmanjka streliva? :)

Ceprav bi bilo kar smesno da se pogodijo Ukrajinci in Rusi za umik Ruskih enot in jim v zameno pustiji za nekaj dni te mostove :)

HIMARS je res gamechanger v tej situaciji, pa tako malo so jih dali v ukraino. Neverjetno sposobno orožje...sploh za ruse je znanstvena fantastika tole.

kow ::

AtaŠtumf je izjavil:

Za ameriški vojni dobiček se bomo borili do zadnjega Ukrajinca in do zadnjega prezeblega in lačnega Slovenca!
Slava Ukrajini!


Lapsus si naredil. Verjetno si mislil do zadnjega Rusa? Vsaj v Ukrajini? Zaenkrat kaze bolj na to varijanto.

Malidelničar ::

Lonsarg je izjavil:

Kaj bodo probal 50 mostov naenkrat postavit da HIMARSOM zmanjka streliva? :)

Ceprav bi bilo kar smesno da se pogodijo Ukrajinci in Rusi za umik Ruskih enot in jim v zameno pustiji za nekaj dni te mostove :)


Ja ne razumem te logike. Kar sem videl tisti posnetek na Twitterju je to železna konstrukcija na tovornjakih in naj bi se nekako sestavila oz. bila uporabna da se postavi bodisi na pilote bodisi na stebre. Opcija je, da bi s tem premostili razmajan Antonovski most. Ampak tudi meni ni jasno kako bodo to izpeljali???
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zmajc ::

Dnieper reka ima 80m širine v najožjem delu. Mislim da so Rusi v Khersonu fucked, če se ne umaknejo ali predajo.
««
45 / 827
»»