Forum » Problemi človeštva » Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"
Rusija vs. Ukrajina aka. "Putin - še sladkih 16 let na oblasti?"
Temo vidijo: vsi
Gregor P ::
Kaku lejpu
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
Windlass ::
To bi pa bil prizor, ki bi mogoče kaj premaknil v Rusiji - kolone pešakov, ki se valijo čez krimski most.
Komentar uporabnika "DOZI"
https://www.rtvslo.si/komentar/19868870
Napovedujem; Kalibr, Kinžal,Cirkon,Avangard,Orešnik, v večjih količinah, pa po potrebi še kak Iskander-M toliko časa, da vam potolčejo vso proizvodnjo teh drončkov, pa še česa.
Še ena brezhibna obramba standardov komuniciranja
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Windlass ()
Pac-Man ::
Tudi po Sibiriji in daljnem vzhodu imajo dolge kolone pred bencinskimi in omejitve točenja na 30L, čeprav tam niso uničili nobene rafinerije. Sumim, da gorivo pošiljajo v evropski del, ki ga imajo za večvrednega.
nitka o kolonah v Irkutsku:
https://x.com/bayraktar_1love/status/20...
Pregled vseh čakalnih vrst na bencinskih servisih Rosnefta v Irkutsku, dokumentiranih v tej niti, s prikazanimi lokacijami in ocenjeno dolžino čakalnih vrst v kilometrih.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
Gregor P ::
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
enavlaka ::
Rusofilčki spet vodno tethnico na plano vlečejo. Poglejte zemmja je geopolitično ravna. Vse je poglihan.
Napišem, da je Putin kriv za to vojno, pa me označiš za rusofila?
Kaj bi šele bil, če bi napisal, da ukrajina prav tako nosi nekaj odgovornosti zaradi maltretiranja ruske manjšine?
Rusoljubi radi obračunavajo z drugače mislečimi na način, da jih označujejo za ruso/ukrofile in jim s tem skušajo zbiti kredibilnost.
Potem pa itak brundajo EUSSR/USSR/USASSR pravljice naprej po naročilu gospodarja.
Jasno pa je, da so nas vse civile velesile namočile v to neverending vojno.
fur80 ::
Rusi so do sedaj uporabljali rezervno nafto, sedaj bodo začeli tisto pravo, kot orožje in vojsko, zdaj zdaj bomo videli.
bpr123 ::
V rusiji gorita dve rafineriji...
https://siol.net/novice/svet/v-rusiji-g...
Rusija se medtem sooča z vse večjim pomanjkanjem goriva, ukrajinski napadi na rafinerije pa stanje še dodatno poslabšujejo.
Nasujmo dronov v kolesje ruskega vojaškega stroja.
Windlass ::
https://defence-blog.com/ukraine-loses-...
Slaba. 2 izgubljena mig29 v isti noči. En na tleh, en v zraku.
Slaba. 2 izgubljena mig29 v isti noči. En na tleh, en v zraku.

