» »

Nemiri v ZDA

Nemiri v ZDA

Temo vidijo: vsi
««
12 / 19
»»

VaeVictis ::

Poldi112 je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Prihodnost, ki si jo doloceni zelijo.

Welcome to CHAZ

Chaz je utopija dolocenih glasnih komentatorjev tukaj!


Traparija, nihče tu gor ne zagovarja CHAZ, hkrati je pa tvoj video pa poln laži. Je pač narejen za manipulacijo, da se ljudje ne bodo sekirali, ko se bo projekt nasilno ukinilo.


Kdo ne zagovarja CHAZ?

Koliko ljudi tukaj resno zagovarja "defund the police" logiko in logiko "avtonomnih zon brez policije", tole je samo posledica tega.


Kateri del je pa laž?

Ovire, oboroženi ljudje, nasilje, vrt, grafiti, svinjarija, hot dog, ...?

Verjamem, da boš znal sam najti vire, ki potrjujejo tvoje besede in zanikajo specifičen del v objavljenjem videu.

Če ne, bomo vedeli, da je tvoj post čisto navaden BS.


ps: Še en relavanten video, mogoče se boš celo videl v njem:

Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

c3p0 ::

VaeVictis je izjavil:


Chaz je utopija dolocenih glasnih komentatorjev tukaj!


V praksi pa epična distopija.

zmaugy ::

c3p0 je izjavil:

VaeVictis je izjavil:


Chaz je utopija dolocenih glasnih komentatorjev tukaj!


V praksi pa epična distopija.


:)) Ko desničar poskuša biti kul...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

s1m0n ::

Google ga zadnje čase tudi preseneča :) Kje sta brata Wright, kje so sploh druge barve kože razen temne?
 Ameriški izumitelji

Ameriški izumitelji

Jarno ::

Ko poskuša desničar biti kul, pride ven TSMC ali kaj donosnejšega. :)
Sicer pa je večina incidentov s policijo v ZDA povezana z "does not comply" mentaliteto pri določenih situacijah.
Mislim, da je direktiva tukaj uporaba sile.
#65W!

ZaphodBB ::

Seveda. Rasisti so prepričani, da bi bilo vse okej, če bi črnci spoštovali zakone.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

zmaugy ::

Jarno je izjavil:

Ko poskuša desničar biti kul, pride ven TSMC ali kaj donosnejšega. :)
Sicer pa je večina incidentov s policijo v ZDA povezana z "does not comply" mentaliteto pri določenih situacijah.
Mislim, da je direktiva tukaj uporaba sile.


Večina incidentov je ko si KKK policajsko @%#$&!? reče: Lej mojo današnjo črnsko igračo, gremo se malo zabavat, če se bom pa tako počutil, ga bom pa ustrelil, itak se vedno lahko izgovarjam, da ni sodeloval in se je upiral in me ogrožal, ker “big dangerous black man”.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Jarno ::

Tvoje karikature niso statistično in psihološko centrirane v nek realni približek.
#65W!

ZaphodBB ::

zmaugy je izjavil:

Jarno je izjavil:

Ko poskuša desničar biti kul, pride ven TSMC ali kaj donosnejšega. :)
Sicer pa je večina incidentov s policijo v ZDA povezana z "does not comply" mentaliteto pri določenih situacijah.
Mislim, da je direktiva tukaj uporaba sile.


Večina incidentov je ko si KKK policajsko @%#$&!? reče: Lej mojo današnjo črnsko igračo, gremo se malo zabavat, če se bom pa tako počutil, ga bom pa ustrelil, itak se vedno lahko izgovarjam, da ni sodeloval in se je upiral in me ogrožal, ker “big dangerous black man”.

Koliko časa bomo še dovolili, da belci oblečeni v uniforme brez vsake kazni zganjajo safari lov nad črnci!!!
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

zmaugy ::

Jarno je izjavil:

Tvoje karikature niso statistično in psihološko centrirane v nek realni približek.

Pa še kako so. Splet je poln raznih belih Karen oseb, ki grozijo črncem, da bojo poklicale policijo, ker jim nekaj ne paše in kjer je vsem jasno, da izkoriščajo dejstvo, da je interakcija med črnci in policijo za črnce smrtno nevarna.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

VaeVictis je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Prihodnost, ki si jo doloceni zelijo.

Welcome to CHAZ

Chaz je utopija dolocenih glasnih komentatorjev tukaj!


Traparija, nihče tu gor ne zagovarja CHAZ, hkrati je pa tvoj video pa poln laži. Je pač narejen za manipulacijo, da se ljudje ne bodo sekirali, ko se bo projekt nasilno ukinilo.


Kdo ne zagovarja CHAZ?

Koliko ljudi tukaj resno zagovarja "defund the police" logiko in logiko "avtonomnih zon brez policije", tole je samo posledica tega.


Kateri del je pa laž?

Ovire, oboroženi ljudje, nasilje, vrt, grafiti, svinjarija, hot dog, ...?

Verjamem, da boš znal sam najti vire, ki potrjujejo tvoje besede in zanikajo specifičen del v objavljenjem videu.

Če ne, bomo vedeli, da je tvoj post čisto navaden BS.


ps: Še en relavanten video, mogoče se boš celo videl v njem:



Kolega, nimam nobene želje gledati kozlarij, ki jih lepiš. Kot rečeno, nihče tu ne zagovarja CHAZ. Si pa dobrodošel, da citiraš one, ki ga, ker mogoče sem dejansko koga spregledal.

Vsekakor policaji potrebujejo reformo. Več treninga, manj vojaške opreme, ter strogo preganjanje vseh, ki prekoračijo pooblastila. Ker glede na vse nasilje, ki ga izvajajo, da ne omenjamo aretacij novinarjev, je očitno, da gre za sistemski problem.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Jarno ::

sistemski problem.

Je kar paket sistemskih problemov. Od orožja, drog, do slabo motiviranih za delo in izobraževanje in hkrati navdušenih nad drogami, lagodnim življenjem in krivimi potami. Da zdravstva ne omenjamo. ;)
Še najbolj žalostno je, da bo na delu spet populizem in bitka za volilce, namesto da bi recimo neka racionalna sredina začela s pozitivno družbeno transformacijo.
#65W!

VaeVictis ::

Poldi112...

Kolega, obtožili ste me, da sem objavil manipuliran video, vprašal sem vas, kaj je v temu videu laž?

Sedaj preobračate besede in govorite o policjski reformi in sistematskem problemu policije, kar je spet izjava, ki na zelo trhlih nogah.

Mislim, da se vsi strinjamo, da je potrebna policijska in sodna reforma v ZDA in da obstaja nekaj gnilih jajc v sistemu, samo to je še vedno zelo daleč od sistemskega problema vse policije in daleč od duha izjav, da so vsi policsti nepotrebni in rasisti in podobnih izjav, katere določeni forumaši redno ponavljajo!

Pa še en komentar glede aretiranja novinarjev, novinar je tudi samo človek, ki opravlja svoje delo, enako kakor policist in če policija dobi nalogo razženi množico, ker ta množica zažiga in razbija stvari, naj novinar ne pričakuje, da ga bo policija posebaj obravnavala, če je le-ta novinar del te množice. Posebaj pa naj ne pričakuje, da ne bo areitran ali tudi pošprican s solzilcem ali kaj hujšega, če so v tej množici ljudi tudi razgrajači, ki razbijajo, tepejo policiste, zažigajo trgovine in policjske postaje itd.

ps: Kdo tukaj pa zagovarja CHAZ in podobne situacije pa itak sam ve, morda to niste vi kolega specifično, je pa kdo drug od glasnih forumašev v tej temi!
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Poldi112 ::

To, da se instant ne odpusti policajev, ki masovno aretirajo novinarje kaže, da imajo navodilo od zgoraj. Ne gre za par gnilih jajc, gre za to, da je cilj policajev ustvarjati strah in puslušnost, ne zagotavljati varnost.

Kdo tukaj zagovarja CHAZ je očitno - nihče. Nekateri zgolj radi pretepate slamnate može.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

kuglvinkl ::

linki na YT niso dovolj.
Your focus determines your reallity

Drevesce ::



Brata afro-američana predstavita svoje stališče (na komičen način) glede trenutnih nemirov v ZDA ter pojasnita, kako ti protesti nimajo veze z barvo kože in tale "black lives matters" predstavlja še eno v vrsti medijskega pumpanja neresnic :)



Tule pa še malce tole lootanje pojasnita ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Vazelin ::

Tako to delajo patetični liberalci:
https://siol.net/trendi/svet-znanih/hin...
:)):))

"Hinavski Hollywood" je zaprl vrata pred protestniki


Podpirajo proteste ampak seveda za svojimi visokimi zidovi kamor protestniki nimajo dostopa 8-)

Proteste v ZDA, ki so izbruhnili po smrti Georgea Floyda 25. maja, podpirajo mnogi Američani, med njimi tudi večina zvezdnikov, ki pa so se ob približevanju izgredov njihovim prestižnim domovom distancirali in zapečatili svoj varni mehurček.
>:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Klasicno seveda. Ko si varno oddaljen od vseh problemov, lahko govoris kar si zelis. Vse kar se dogaja na tebe tako ali tako ne bo vplivalo.
Tako da lahko podpiras proteste v Ameriki, revolucije na bliznjem vzhodu itd.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

DoktorMato ::

Eno vprašanje... ali je tudi to sistematični rasizem črnskega policista nad belko?

https://9gag.com/gag/a9nA0Oo

Samo vprašam!

MrStein ::

No ja, lahko bi jo zadržal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Poldi112 ::



Malo za sprostitev, 5 let star video, ki je daneš še bolj aktualen kot takrat.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Odličen in še vedno zelo aktualen video.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

MrStein ::

Dobra oddaja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vazelin ::

Težave v "raju"?
https://www.rt.com/usa/492487-chaz-shoo...
How fragile is CHAZ? Video shows 'warlord' begging for paramedics to go inside & save man's life after shooting
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kuglvinkl ::

Ce je omeni RT je vseeno, al je res al ne.
Your focus determines your reallity

Vazelin ::

https://www.vecer.com/pri-slovenski-rev...

Pri slovenski reviji se iskreno opravičujejo za napis na naslovnici


Na junijski naslovnici so objavili napis #alllivesmatter.


I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

s1m0n ::

Zakaj pa se jim bi bilo potrebno za kaj takšnega opravičevati?
Ne razumem? A so ljudje postali že tako občutljivi na eno samo besedo?
Tudi BLM ni več to kar je v začetku bil.

zmaugy ::

Neumna vprašanja niso logična (razen, saj veš...). Povsem jasno je, da je rasizem negativen pojav in da se ga ne bomo znebili z ponavljanjem rasističnih stereotipov.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Vazelin ::

Mainstream novinarki Anuški se je totalno odpeljalo
https://twitter.com/007_delic/status/12...
;(( To prav tekmujejo kdo je bolj full triggered?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

VaeVictis ::

zmaugy je izjavil:

Neumna vprašanja niso logična (razen, saj veš...). Povsem jasno je, da je rasizem negativen pojav in da se ga ne bomo znebili z ponavljanjem rasističnih stereotipov.


Mogoče se boš videl v tem videu, glede po tvoje t.i. neumnih vprašanj:




Pa preberi še tole, boš morda začel drugače razmišljati:

Black Harvard law professor uses uncensored N-word repeatedly on CNN

Še transkript, ker video v tem linku ne dela.

SMERCONISH - Corporate America Gets Called Out For Mishandling BLM; Should Schools Reopen This Fall?; The N-word In Academic Settings; U.S. Parents With Newborn Stuck In Ghana. Aired 9-10a ET
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

kuglvinkl ::

Vazelin je izjavil:

Mainstream novinarki Anuški se je totalno odpeljalo
https://twitter.com/007_delic/status/12...
;(( To prav tekmujejo kdo je bolj full triggered?


Pač ne razumeš v čem je fora, who cares. Pač na napačni strani zgodovine si, nobenega ne zanimajo "tvoji" "argumenti". Že naslovi tvojih linkov so za resno omejene. Tko kotna Nora24.

Mogoče še tole, tvoja pozicija v evoluciji je točno takšna kot jo imaš ti v mislih za homoseksualce. S tem, da lahko oni posvojijo, ti pa sebi ne moreš pobegnit.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

kuglvinkl je izjavil:

...

Anuška pač plava v toku trenutne histerije... Dvomim, da je bila neka urednica/novinarka/kdorkoli modne revije z namenom rasistična ali z namenom žaljiva ali senzacionalistična, ko je talala na naslovnico prvi hashtag, ki ga je našla na netu - moraš vedet da velik del ljudi dejansko nima pojma/ne spremlja zadeve. Predpostavljam, da so ljudje privzeto dobri. Sicer pa vem, kaj je point, ki ga je izpostavila Anuška.


Tvoje podtikanje homoseksualcev notri ni glih fer veš in je precej nizkotno - jaz po verski pripadnosti, rasi ali spolni usmerjenosti ne delim folka. Če najdeš en sam post, kjer sem rekel kaj proti komurkoli (razen delusional skupin kot so komunisti in antife oz. karkoli je moderno zadnja leta) se odstranim od tukaj for evah. Jaz kot človeka nisem v lajfu enega užalil, ker se zavedam, da nikoli ne smeš narediti tisto, kar ne bi želel, da drugi naredijo tebi - tega se striktno držim, isto kot to, da nisem nobenemu ukradel enega centa, saj sem raje lačen.

dovolj polemike z moje strani LP in peace kuglvinkl
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

GargaSmrk ::

Kot kaže se v CHAZu vsak dan streljajo in potem ne-policaji zasegajo mobilne telefone svojim "državljanom" da ne širijo slabega imena o tej utopiji. Edino njihovi ne-policaji ne vejo da obstajajo streami ne le snemanje in potem ne ustavijo prenosa :D

KAVINSKY ::

https://www.rtvslo.si/svet-zabave/svet-...

Formulo 1 je obtožil, da je to šport "z belo prevlado". Mercedes in številni kolegi voznikov so nato izrazili solidarnost s Hamiltonom.


Stokrat ponovljena laž postane resnica? BLMovci postajajo skoraj taki kot feministke, kjer vidijo samo točke, kjer ni neenakosti ali zastopanosti njim v prid.

Kvote belcev za košarko, when?

GargaSmrk ::

KAVINSKY je izjavil:


Kvote belcev za košarko, when?




Kolikor jaz razumem smo belci manj visoki od črncev samo zato ker nas ni dovolj v NBA.

Saj veš, tako kot je IQ posledica šolanja, isto je višina posledica igranja košarke v NBA.

KAVINSKY ::

Ko ravno omenjaš višino, daj zatlačiti enega košarkarja v kabino F1 ali celo v go kart. Omenjeni Hemilton je ene 175cm visok.

Razen če niso dimenzije vozil in košev rasistične.

tone31 ::

Vazelin je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

...

Anuška pač plava v toku trenutne histerije... Dvomim, da je bila neka urednica/novinarka/kdorkoli modne revije z namenom rasistična ali z namenom žaljiva ali senzacionalistična, ko je talala na naslovnico prvi hashtag, ki ga je našla na netu - moraš vedet da velik del ljudi dejansko nima pojma/ne spremlja zadeve. Predpostavljam, da so ljudje privzeto dobri. Sicer pa vem, kaj je point, ki ga je izpostavila Anuška.


Tvoje podtikanje homoseksualcev notri ni glih fer veš in je precej nizkotno - jaz po verski pripadnosti, rasi ali spolni usmerjenosti ne delim folka. Če najdeš en sam post, kjer sem rekel kaj proti komurkoli (razen delusional skupin kot so komunisti in antife oz. karkoli je moderno zadnja leta) se odstranim od tukaj for evah. Jaz kot človeka nisem v lajfu enega užalil, ker se zavedam, da nikoli ne smeš narediti tisto, kar ne bi želel, da drugi naredijo tebi - tega se striktno držim, isto kot to, da nisem nobenemu ukradel enega centa, saj sem raje lačen.

dovolj polemike z moje strani LP in peace kuglvinkl

jaz sem komunist in ti lahko spizdis s tukaj ker zalis komuniste

sbawe64 ::

Županja Seattla napovedala "miroljubno" ukinitev avtonomnega območja Chaz
https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

Dve streljanji v 48 urah
Zadnji konec tedna sta se na območju zgodila dva incidenta s strelnim orožjem. V soboto zgodaj zjutraj ta bila ustreljena 19-letnik, ki je umrl, in 33-letnik, ki so ga hudo ranjenega prepeljali v bolnišnico. V nedeljo ponoči je bil na obrobju soseske v roko ustreljen 17-letnik.

Policija se je od vzpostavitve avtonomnega območja in zapustitvi tamkajšnje policijske postaje večinoma izogibala območja, v soboto pa so se odzvali na klice na urgentno številko 911 po streljanju. Zapisali so, da so imeli težave z dostopanjem do območja, saj jih je "pričakala nasilna množica ljudi in jim onemogočala varen dostop do žrtev", poroča Guardian.

No-go cone so dober znak, da gre nekaj zelo narobe.


Županja Jenny Durham je v ponedeljek po dogodkih sklicala izredno tiskovno konferenco, na kateri je napovedala, da bodo na območje znova poslali policijo. Voditeljica policije Carmen Best je pri tem poudarila, da je avtonomno območje od incidentov naprej zapuščeno, poročajo pa o vlomih, napadih, posilstvih in vandalizmu.



Še en komunistično, levičarski, progresivni projekt, ki je klavrno propadel, kljub medijskim hvalospevom, navdušeni županji, ki je govorila o poletju ljubezni !
Par zanimivosti: avtonomni komunisti, ki sovražijo meje, orožje in policijo so takoj ob vzpostavitvi avtonomonije najprej postavili ograje in na ulice poslali svoje oborožene ljudi!
Vsa beda in dvoličnost progresivizma !

3p ::

Antifa napada ZDA: How False Antifa Protest Rumors Spread https://nyti.ms/3eqEX4y

Jarno ::

Gre za princip. Policiste so zalotili s prsti v marmeladi. Sicer pa so statistike javne. In se o njih začuda ne razpravlja.
Vseeno bom prilepil povezavo do US Homicide offenders 2018:
https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/20...
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

Zorro ::

Nemiri v ZDA so bili napovedani že pred desetletjem. Le ti lahko vodijo celo v državljansko vojno.

2010, Political instability may be a contributor in the coming decade.

2017, Goodbye cruel world: Professor predicts societal collapse in 2020s

This Researcher Predicted 2020 Would Be Mayhem. Here's What He Says May Come Next.

Not everyone took Peter Turchin seriously a decade ago when he said widespread civil unrest would sweep through the U.S. in 2020.

The nation, he says, has experienced stretches of turmoil about every 50 years between 1870, during heightened tensions of the Reconstruction Era, and 1970, in the aftermath of Martin Luther King Jr.'s assassination when women and many minority groups were fighting for equality amid protests against the ongoing Vietnam War.

Turchin looked at data analyzing peaceful and violent anti-government demonstrations that involved at least 100 people between 1780 and 2010. Using a computer model, he also factored in economic patterns--including declining wages, wealth inequality, exploding national debt and other social pressures that affect national stability--from the same time period. The model showed social and economic turmoil in the U.S. would come to a boiling point in the years around 2020, Turchin wrote in his 2010 paper.

c3p0 ::

So to spontani nemiri, ali kontrolirano začeti, provocirani? Volitve in to.

Problem bo le, če jim maček uide predaleč iz vreče.

lynxslo5 ::

https://edition.cnn.com/2020/06/23/us/n...

V Ameriki se je še en Hate Crime izkazal za Hoax. V ameriških medijih je dva dni vladala prava histerija, da so edinemu temnopoltemu vozniku Nascarja v garažo beli rasisti postavili vislice. V resnici pa je šlo za navadno vrvico za odpiranje vrat garaže, ki je tam že od leta 2019. CNN se posipa s pepelom.

Poldi112 ::

10 minutni video NYT o zaplinjanju protestnikov 1. junija v Filadelfiji.

https://www.nytimes.com/video/us/100000...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Boleče za nekatere, ampak Kitajci so precej rasistični (na primer do črncev):

"Shooting of Zimbabwe workers by Chinese mine owner shows 'systemic' abuse, watchdog says"

https://edition.cnn.com/2020/06/27/afri...

Mislim da se lahko ob tem vsi zamislimo, če si želimo kitajski kapital tukaj. Ker dogodek se je zgodil v Zimbabveju, kjer je kitajski lastnik obračunal z dvema zaposlenima - šlo je pa za spor zaradi plače.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Pro_moted ::

lynxslo5 je izjavil:

https://edition.cnn.com/2020/06/23/us/n...

V Ameriki se je še en Hate Crime izkazal za Hoax. V ameriških medijih je dva dni vladala prava histerija, da so edinemu temnopoltemu vozniku Nascarja v garažo beli rasisti postavili vislice. V resnici pa je šlo za navadno vrvico za odpiranje vrat garaže, ki je tam že od leta 2019. CNN se posipa s pepelom.



Pa vseeno, še nekako poskušajo obrniti zgodbo tako, da bi se nam Bubba moral vsaj malo smilit. Kakšna farsa. Isto Hamilton v F1. Služi desetine miljonov na leto, pa se joče, da je F1 rasistična, ker nima dovolj črnih. Ja kaj pol. Če nimaš denarja da kupiš sedež, ga pač nimaš.

Še boljša je ta :

https://edition.cnn.com/2020/06/27/busi...

Loreal, bo odstranil iz svojih produktov : whitening , fair in podobno . Bolano vse skupaj.

Edino, kar bodo sedaj dosegli je to, da se bo rasizem povečal.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Vazelin ::

Kalifornijski demokrati zahtevajo preimenovanje letališča, v bližini Los Angelesa imenovanega po igralcu Johnu Waynu, znanem po rasističnih izjavah

Naslednja stopnja je verjetno ban filmov John Waynea? Si moram prav prebrati te sporne izjave John Waynea

Demokrati se sprehajajo po tankem ledu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

zmaugy ::

Vazelin je izjavil:

Kalifornijski demokrati zahtevajo preimenovanje letališča, v bližini Los Angelesa imenovanega po igralcu Johnu Waynu, znanem po rasističnih izjavah

Naslednja stopnja je verjetno ban filmov John Waynea? Si moram prav prebrati te sporne izjave John Waynea

Demokrati se sprehajajo po tankem ledu


Lahko je ban filmov Johna Waynea in še ban knjig Edvarda Kardelja - oboje nikogar ne zanima več...

Mimogrede, tle imaš link do John Waynes’s greatest hits:

https://www.washingtonpost.com/arts-ent...

Tip je bil rasistični kreten.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

lynxslo5 ::

Vazelin je izjavil:

Kalifornijski demokrati zahtevajo preimenovanje letališča, v bližini Los Angelesa imenovanega po igralcu Johnu Waynu, znanem po rasističnih izjavah

Naslednja stopnja je verjetno ban filmov John Waynea? Si moram prav prebrati te sporne izjave John Waynea

Demokrati se sprehajajo po tankem ledu


Demokrati so nekoč najbolj cvetočo ameriško zvezno državo v enem desetletju spremenili v državo tretjega sveta tako, da je najbolje, da letališče poimenujejo kar po Idi Aminu ali pa Robertu Mugabeju, ki sta bila znana temnopolta progresivca.

Mr.B ::

lynxslo5 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Kalifornijski demokrati zahtevajo preimenovanje letališča, v bližini Los Angelesa imenovanega po igralcu Johnu Waynu, znanem po rasističnih izjavah

Naslednja stopnja je verjetno ban filmov John Waynea? Si moram prav prebrati te sporne izjave John Waynea

Demokrati se sprehajajo po tankem ledu


Demokrati so nekoč najbolj cvetočo ameriško zvezno državo v enem desetletju spremenili v državo tretjega sveta tako, da je najbolje, da letališče poimenujejo kar po Idi Aminu ali pa Robertu Mugabeju, ki sta bila znana temnopolta progresivca.

Trumpu je to uspelo še pred koncem prvega mandata.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
12 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pod Trumpom se whitetrashu meša: rasizem po ameriško (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6512338 (11010) kallia

Več podobnih tem