» »

Veliko več reklam na novem mobitelu

Veliko več reklam na novem mobitelu

Doc123 ::

Kupil sem nov mobitel Samsung Galaxy A51, (prej sem imel Huawei P20 Lite) in na novemu telefonu opažam veliko več reklam na Yt kot na prejšnjem. (Prijavljen sem z istim Google računom). Dobesedno vsak peti prostor za video na YT je reklama - v priporočenih videoposnetkih kakor tudi v mojih naročninah. Imam možnost klikniti na "Zakaj ta oglas" kjer mi pove da je oglas zato ker imam izklopljeno Googlovo prilagajanje oglasov, kljub temu da imam prilagajanje oglasov vklopljeno. V nastavitvah imam možnost prilagajati oglase glede na temo, vendar nima nobenega vpliva na to katere reklame se mi pokažejo. Jasno naprimer izklopim oglase video iger, vendar mi jih še vedno prikazuje. Zakaj temu tako? A je možno da z drugim prozivajalcem mobitela enostavno pride lahko več oglasov kljub istemu Google računu?

Hvala
  • spremenilo: Doc123 ()

joze67 ::

 Now we wait

Now we wait


boldleaf?

Mavrik ::

Doc123 je izjavil:

Kupil sem nov mobitel Samsung Galaxy A51, (prej sem imel Huawei P20 Lite) in na novemu telefonu opažam veliko več reklam na Yt kot na prejšnjem. (Prijavljen sem z istim Google računom). Dobesedno vsak peti prostor za video na YT je reklama - v priporočenih videoposnetkih kakor tudi v mojih naročninah. Imam možnost klikniti na "Zakaj ta oglas" kjer mi pove da je oglas zato ker imam izklopljeno Googlovo prilagajanje oglasov, kljub temu da imam prilagajanje oglasov vklopljeno. V nastavitvah imam možnost prilagajati oglase glede na temo, vendar nima nobenega vpliva na to katere reklame se mi pokažejo. Jasno naprimer izklopim oglase video iger, vendar mi jih še vedno prikazuje. Zakaj temu tako? A je možno da z drugim prozivajalcem mobitela enostavno pride lahko več oglasov kljub istemu Google računu?

Hvala


Oglaševalci lahko targetirajo tudi naprave in ostale dele - verjetno ciljajo bolj na modele Samsungov kot pa kitajce.

Namesti si YouTube Vanced (ni na Play storeu) in ne bo več oglasov.
The truth is rarely pure and never simple.

Doc123 ::

Mavrik je izjavil:

Doc123 je izjavil:

Kupil sem nov mobitel Samsung Galaxy A51, (prej sem imel Huawei P20 Lite) in na novemu telefonu opažam veliko več reklam na Yt kot na prejšnjem. (Prijavljen sem z istim Google računom). Dobesedno vsak peti prostor za video na YT je reklama - v priporočenih videoposnetkih kakor tudi v mojih naročninah. Imam možnost klikniti na "Zakaj ta oglas" kjer mi pove da je oglas zato ker imam izklopljeno Googlovo prilagajanje oglasov, kljub temu da imam prilagajanje oglasov vklopljeno. V nastavitvah imam možnost prilagajati oglase glede na temo, vendar nima nobenega vpliva na to katere reklame se mi pokažejo. Jasno naprimer izklopim oglase video iger, vendar mi jih še vedno prikazuje. Zakaj temu tako? A je možno da z drugim prozivajalcem mobitela enostavno pride lahko več oglasov kljub istemu Google računu?

Hvala


Oglaševalci lahko targetirajo tudi naprave in ostale dele - verjetno ciljajo bolj na modele Samsungov kot pa kitajce.

Namesti si YouTube Vanced (ni na Play storeu) in ne bo več oglasov.


Probal mestiti in mi na koncu inštalacije piše "aplikacija ni nameščena".

FTad ::

ce si pravilno sledil navodilom online, potem bi moralo vse skupaj delati brez problemov. Preberi se enkrat.

zasekamroz ::

Kot so ti že rekli namesti youtube vanced. Potem pa še dns66 (maš na fdroid) za ostale reklame.

Ales ::

Pa Firefox Preview za brskanje in v njem pod add-ons omogoči uBlock Origin in Privacy Badger. V uBlock Origin pod opcijami še dodatno omogoči pod Filter lists -> Regions, langugages -> SVN: Slovenian list.

Doc123 ::

FTad je izjavil:

ce si pravilno sledil navodilom online, potem bi moralo vse skupaj delati brez problemov. Preberi se enkrat.


Pravilno sem sledil pa kljub temu ne dela. Mogoce ima telefon kako zascito pred neuradnimi aplikacijami.

klinker ::

Seveda ima. Te vprasa in potrdis zadevo. To ma vsak fon.
A microG si instaliral?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

d4vid ::

Jaz mam Huawei P30 in zadnje čase je yt obupen. 2 reklami brez moznosti preskoka reklam pred zacetkom videa, vmes velikokrat, pa še na koncu. Pač forsirajo yt premium...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

zasekamroz ::

d4vid je izjavil:

Jaz mam Huawei P30 in zadnje čase je yt obupen. 2 reklami brez moznosti preskoka reklam pred zacetkom videa, vmes velikokrat, pa še na koncu. Pač forsirajo yt premium...

Youtube vanced...

veteran ::

Bromite browser (ima vgrajen adblock) mi ne kaže reklam na YouTubu. In predvaja v ozadju, tudi če ugasnem zaslon... :)

Za vse ostale reklame v aplikacijah pa Netguard in StevenBlack hostlist... (netguard poišči na github, ker je tisti v playstore oskubljena verzija)

YouTube app pa itak onemogočiš.. (zakaj bi to sploh rabil?)

Doc123 ::

klinker je izjavil:

Seveda ima. Te vprasa in potrdis zadevo. To ma vsak fon.
A microG si instaliral?


Sem instaliral. Sledil sem postopku tocno kot pise in mi je na koncu vrglo da aplikacija ni namescena.

klinker ::

Pa si potrdil, ko te vprasa ce lahko instalira s tega source-a?

McClane ::

Inštaliraj slovensko Blokado pa bo bolje, izklopi tudi prilagojeno oglaševanje v nastavitvah - opt out.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

PreviousUser ::

McClane je izjavil:

Inštaliraj slovensko Blokado pa bo bolje, izklopi tudi prilagojeno oglaševanje v nastavitvah - opt out.


Blokada je slovenska?

Master_Yoda ::

Namesti NewPipe - lahko poslusas v ozadju downloadas, vse kar ti srce pozeli.
Dovie'andi se tovya sagain.

PunkDude ::

Ravno instaliral vanced na p30 pro. Namestitev bp, dela tudi bp. Hvala.

mgermo ::

Pri meni z vanced še vedno kaže 5 second oglase (na cca 3 videje).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

android youtube v ozadju je možno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
497293 (4329) AštiriL
»

Google preusmerja na spletne strani z oglasi?

Oddelek: Omrežja in internet
151190 (515) margarer3
»

El Toro Alec Baldwin reklamni oglas

Oddelek: Loža
132230 (1765) mzakelj
»

Spremenjen način delovanja YouTube sliderja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5846 (716) Enron x86

Več podobnih tem