» »

Klopni meningoencefalitis

Klopni meningoencefalitis

1 2 3
4
»

gruntfürmich ::

DamijanD je izjavil:

Jaz pa sumim, da kje na glavi na kakem lasku počaka.

po mojem ne, ker sem ga dostikrat v takšen primeru najprej začutil na nogi, že med vožnjo. drug dan, z drugimi cotami, na poti v službo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dunda ::

Takih primerov imam tudi sam polno. Se pregledam, kot bi občudoval kakšno devico. Ni več signala o življenju. A glej zlomka, naslednji dan klopi. Sicer je res, da jih vsak lahko na novo dobim in to se sigurno kdaj zgodi. So pa dnevi, ko je klop sigurno od prejšnjega dne. Mogoče skrit v lasišču, ali pa te potem naskoči, ko še kaj prestavljaš umazano perilo, ali pa si ga prej kje "odložil" in ga potem spet "pobereš" (avto, predsoba ...).
https://www.kacnje.eu

BlackHole ::

PacificBlue je izjavil:

Ljudje, ki imajo slabse prehranjevalne navade oziroma jedo bolj procesirano hrano bolj privabljajo komarje.

Sam sem vegetarijanec pa me zelo redko piči komar. Pa še to ponavadi verjetno potem ko spijem kaksno pivo:/.


Ne vem, žena je veganka, pa jo imajo komarji zelo zelo radi, veliko bolj kot mene, ki jem vse.
LP Marko

Gambino ::

PacificBlue je izjavil:

Ljudje, ki imajo slabse prehranjevalne navade oziroma jedo bolj procesirano hrano bolj privabljajo komarje.

Sam sem vegetarijanec pa me zelo redko piči komar. Pa še to ponavadi verjetno potem ko spijem kaksno pivo:/.


Takšne neumnosti pa težko prebereš. Mene imajo sicer komarji zelo radi, klopa pa se name še v življenju ni prijel. Pa nisem vegi.

pivo ::

Gambino je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ljudje, ki imajo slabse prehranjevalne navade oziroma jedo bolj procesirano hrano bolj privabljajo komarje.

Sam sem vegetarijanec pa me zelo redko piči komar. Pa še to ponavadi verjetno potem ko spijem kaksno pivo:/.


Takšne neumnosti pa težko prebereš. Mene imajo sicer komarji zelo radi, klopa pa se name še v življenju ni prijel. Pa nisem vegi.


enako
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Trupl0 ::

v času naše ekipe in airsofta sem skoraj 5-6 let uporabljal sprej od fortha
https://www.lekarnar.com/izdelki/forth-...

nikoli dobil klopa. Sem se pa cel prešprical po oblačilih.

Dobil ga 2x in še to takrat, ko sem fortha pozabil v torbi in je kolega posodil Autan.

Sem pa klopa videl lezti po roki že na domačem dvorišču daleč od hoste...
If you are going through Hell, keep going !
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cepljenje-delodajalec

Oddelek: Loža
202603 (1602) koli99
»

Cepljenje

Oddelek: Loža
359195 (2880) tikitoki
»

Pik žuželke

Oddelek: Loža
216241 (5531) [D]emon
»

Koliko klopov je okuženih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5820207 (17625) mirage

Več podobnih tem