» »

Vlada 2020 - ????

Vlada 2020 - ????

Temo vidijo: vsi
««
245 / 466
»»

Aston_11 ::

DeeJay je izjavil:


Res majo hud boj z virusom.
VLado bomo zamenjala, od nakupa bomo odstopili, plačali 2x več penalov, kot bo nakup, od tega imeli 0 kosov orožja, plus 1x znesek bo šel za prikoritnike. Skratka, namesto 2x znesek za orožje, bo 4x znesek brez orožja. Se splača, samo da se zjebe JJ.

mojter ::

HappyPills je izjavil:

mojter je izjavil:

Sposobna vlada bo ljudi najprej prepričala zakaj so ti ukrepi nujni in to ne bo problem.

S Crackom in Kocinarjem seveda ne bo šlo.

Trenutna vlada nima niti približno zaupanja ljudi za kaj takega, pa tudi katera koli druga v bližnji prihodnosti ne.

Itak je pa to itak brez veze, Evropa je polna korone, tudi če jo pri nas premagamo, jo bomo fasali spet nazaj.


Itak zato bomo deležni še lockdowna ali dva. Potem bo cepivo in takrat se bomo kot družba odločali lockdowni ali cepljenje. Ja sej vem ti boš cepetal kot zdaj. Ampak tako bo.

Ah, z vsakim naslednjim lockdownom bo podpora padla in prej ali slej bo tega natega konec in se bomo pač sprijaznili da ljudje kdaj tudi umrejo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()

Smrekar1 ::

Okapi je izjavil:

Ravno v tem je čar, da ne moreš zajebati kapitalno.


Dajva rečt takole, diletantov imam dovolj že iz vlade, prav?

Možnoast A: Imaš 10.000 ljudi, ki jih ne testiraš, ker nimaš zmogljivosti. Med njimi je 100 okuženih, ki mirno širijo okužbo dalje.

Možnost B: Teh 10.000 ljudi testira na hitro priučeno osebje. Odkrijejo 80 okuženih, 20 se jim izmuzne, zaradi neizkušenosti (ali ker uporabljajo manj zanesljiv test).

Se pravi, v enem primeru imaš 100 sejalcev okužbe, v drugem pa 20. Kaj je bolje?;)


Odvisno od marsičesa. Če uporabiš možnost B in dobiš poleg tistih 80 okuženih še 550 drugih, ki niso okuženi, ampak nisi bil ziher in si s tem spodkopal zaupanje v testiranje in zdravstvo na splošno si z možnostjo B naredil nekje 100x več škode kot koristi.

Lažno negativni izidi tudi niso nevarni za zdravje testiranih, ker če testirani nima simptomov, mu zaradi korone nevarnost ne preti. Če ima simptome, in je vseeno negativen, pa test lahko tudi ponoviš. To ni kot pri kakšni resni bolezni, kjer je lažno negativen test lahko usoden.


Saj ni problem v dotičnem pacientu. Problem je v stikih tega pacienta.

Lažno pozitivni pa tudi niso problematični s stališča zdravja, samo malce povečajo finančno breme epidemije, zaradi karantene.


Lažno pozitivni so velik problem s stališča zaupanja ljudi v nujnost ukrepov. Saj ni problem tisti pacient, ki si ga testiral. To nikoli ni bil problem, problem je, da ne predstavljaš realnega stanja epidemije, ne planiraš ukrepov v skladu s točnimi podatki in ko ljudje to izvedo te ne bodo jemali resno.

Zadeva ni zgolj teoretična mimogrede, kar poglej koliko ljudi se že zdaj usaja, da je test preveč občutljiv. No, zdaj pa dodaj še bistveno manj zanesljivo testiranje, ker zadaj nimaš kompetentnih ljudi.

Ti je zdaj mogoče jasno, zakaj je odločitev vlade, da spolitizira epidemiološko službo, tako problematična?

Aston_11 je izjavil:

2000 zdravnikov bi ti našel - morda kakšne fosile izpod cipres. 2000 diplomiranih sester + 2000 ostalih sester.


Zakaj v bistvu misliš, da smo ustavili vse nenujne preglede?

Da bodo lahko ne-infektologi sedeli v ordinacijah in gledali v zrak?

S tem, da morajo v uri spraviti v laboratorij, kjer bi moralo biti še enih 2000 zaposlenih samo zanje. Pravljice.


Saj jih ni treba spraviti v laboratorij v eni uri. Nekajkrat dnevno jih kurir odpelje do laboratorija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Buggy ::

DeeJay je izjavil:

Kralj je twitnu




gliha vkup striha.

HappyPills ::

Slopek je izjavil:

Jure pravi, da bomo vsi testirani, a več o tem drug teden. Bi bila to za vas "rešitev"?


Res je o tem razmišljajo. BOmo videli kaj se bodo odločli. Gre pa kot kaže za ponudbo neke firme da bi to opravli. Tako da so pač € v igri. JJ pa vemo kako je glede tega.

lotar123 ::

Buggy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Kralj je twitnu




gliha vkup striha.


:))

Okapi ::

Smrekar1 je izjavil:


Lažno pozitivni so velik problem s stališča zaupanja ljudi v nujnost ukrepov.

Saj ne veš, da so lažni. Pač, okuženih je veliko, veliko med njimi nima simptomov. In to je to.

Zaupanje pa v resnici ne temelji na zanesljivosti testov, ampak kako zadevo predstaviš javnosti. Prav enako, kot z zanesljivostjo ali učinkovitostjo mask.

Glede zaupanja so lažno negativni bolj problematični, ker pač širijo okužbo. Ampak kot rečeno, še vedno je bolje 20 lažno negativnih, ki širi okužbo, kot 100 netestiranih okuženih, ki širijo okužbo.

S tem, da še vedno lahko na bolj kritičnih mestih (recimo, sprejem v bolnico, kjer je lažno negativen test bolj problematičen), uporabljaš najbolj zanesljive teste, pri manj kritičnih pa manj zanesljive.

Smrekar1 ::

Okapi je izjavil:


Saj ne veš, da so lažni. Pač, okuženih je veliko, veliko med njimi nima simptomov. In to je to.


Točno to se nam dogaja že sedaj in je velik del problema.

Zaupanje pa v resnici ne temelji na zanesljivosti testov, ampak kako zadevo predstaviš javnosti. Prav enako, kot z zanesljivostjo ali učinkovitostjo mask.


Zgolj hipotetično, če strokoven pristop povzroči problem A, ker zadeva ni dovolj dobro predstavljena jasnosti, čeprav je narejena strokovno. Se bo zaupanje javnosti izboljšalo ali poslabšalo če namesto tega izbereš diletantski pristop?

Glede zaupanja so lažno negativni bolj problematični, ker pač širijo okužbo. Ampak kot rečeno, še vedno je bolje 20 lažno negativnih, ki širi okužbo, kot 100 netestiranih okuženih, ki širijo okužbo.


Čisto odvisno od bistveno pomembnejših dejavnikov. Bolje je 100 netestiranih okuženih, ki ne vedo ali so okuženi ali ne in zaradi tega ždijo doma, kot 20 lažno negativnih, ki žura naokoli, ker so itak negativni.

S tem, da še vedno lahko na bolj kritičnih mestih (recimo, sprejem v bolnico, kjer je lažno negativen test bolj problematičen), uporabljaš najbolj zanesljive teste, pri manj kritičnih pa manj zanesljive.


Konkretno za vstop v DSO si ti predlagal, da bi uporabljali manj zanesljive, hitre teste, ker da so boljši kot nič.

feryz ::

Smrekar1 je izjavil:

Okapi je izjavil:


Saj ne veš, da so lažni. Pač, okuženih je veliko, veliko med njimi nima simptomov. In to je to.
Točno to se nam dogaja že sedaj in je velik del problema.
A da so zdravi ljudje problem, pravite?
Se strinjam. Ampak je odvisno, kako se pišejo. Vsi niso, jih je pa kar nekaj.

Okapi ::

Smrekar1 je izjavil:

Konkretno za vstop v DSO si ti predlagal, da bi uporabljali manj zanesljive, hitre teste, ker da so boljši kot nič.

Saj. Zdaj tam nihče nič ne testira. Poleg tega mora biti v takih primerih test hiter, ne moreš dva dni čakati na rezultat.

Imaš pač več ravni hirega preverjanja:
1 - a imaš simptome da/ne
2 - a imaš simptome + merjenje temperature
3 - simptomi, temperatura + hitri test

Če greš v bolnico, te pa itak testirajo že sedaj, na zanesljiv način.

Števila bolj zanesljivih testvo ne zmanjšuješ na račun manj zanesljivih. Z manj zanesljivimi testi samo popravljaš razmere, če pač bolj zanesljivo ne moreš testirati v dovoljšnji meri.

mojter ::

Glede zaupanja so lažno negativni bolj problematični, ker pač širijo okužbo. Ampak kot rečeno, še vedno je bolje 20 lažno negativnih, ki širi okužbo, kot 100 netestiranih okuženih, ki širijo okužbo.

Ah kaj pa vem. Če si 2x na testu lažno pozitiven in si v karanteni za brezveze bo veliko ljudi tretji pozitivni test ignoriralo, ker itak 'test laže'.

Smrekar1 ::

Okapi je izjavil:


Saj. Zdaj tam nihče nič ne testira. Poleg tega mora biti v takih primerih test hiter, ne moreš dva dni čakati na rezultat.

Imaš pač več ravni hirega preverjanja:
1 - a imaš simptome da/ne
2 - a imaš simptome + merjenje temperature
3 - simptomi, temperatura + hitri test

Če greš v bolnico, te pa itak testirajo že sedaj, na zanesljiv način.


S stališča varnosti DSO je še bolje prepovedati obiske.

Omenjeni hitri testi še vedno nosijo problem lažno negativnih rezultatov. Vprašanje je ali so stroškovno upravičeni. Za določene točke morda - za zaposlene OI, Hematologija na UKC in podobno - kar takole za splošno populacijo in neprimerno izurjen kader pač ne.

mojter je izjavil:


Ah kaj pa vem. Če si 2x na testu lažno pozitiven in si v karanteni za brezveze bo veliko ljudi tretji pozitivni test ignoriralo, ker itak 'test laže'.


Točno tako. Ni problem na nivoju določenega pacienta, tam lažno pozitiven rezultat niti ni problematičen. Problem je na nivoju populacije in zaupanja v sistem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

mojter ::

Ko je zaupanje enkrat izgubljeno ga zelo težko dobiš nazaj. Za našo (in druge evropske) vlado je prepozno. Za ukrepe pa tudi. Ljudje preprosto ne verjamejo več.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()

feryz ::

Ti torej bolj verjameš ..., kitajski vladi?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Aston_11 ()

mojter ::

Švedski vladi

Okapi ::

mojter je izjavil:

Glede zaupanja so lažno negativni bolj problematični, ker pač širijo okužbo. Ampak kot rečeno, še vedno je bolje 20 lažno negativnih, ki širi okužbo, kot 100 netestiranih okuženih, ki širijo okužbo.

Ah kaj pa vem. Če si 2x na testu lažno pozitiven in si v karanteni za brezveze bo veliko ljudi tretji pozitivni test ignoriralo, ker itak 'test laže'.
Kako veš, da si "lažno pozitiven"?

feryz ::

Jaz pa verjamem edino našemu gospodu Janezi Janši. Vem da oni (resnično spoštovane osebe se onika) ne lažejo, ne kradejo, imajo vedno poln akumulator in vedno prazen nabiralnik.

mojter ::

Če sem danes pozitiven pa ne zbolim ne jaz ne nihče s komer sem bil v stiku in če se to ponovi čez en mesec, bom pač sklepal da test laže in tretji pozitivni rezultat ignoriral (oziroma se sploh ne testiral več).

Smrekar1 ::

Okapi je izjavil:

Kako veš, da si "lažno pozitiven"?


Aha.

Je malo težje ko ne govoriš pavšalno, kajne?

Yossarian ::

Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

mojter ::

Yossarian je izjavil:

Nekaj se vendarle premika.

Ah cepljenje ne bo pomagalo. Dokler se ljudje ne odločijo da je dovolj in nehajo upoštevati omejitve bomo kjer smo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()

kotanyi ::

kotanyi je izjavil:

Ena nova - vzgojitelj v vrtcu pozitiven prejsnji četrtek, zato je šla cela skupina in pomočnice po interni odločitvi vrtca v karanteno. Danes je bila karantena preklicana ker so z ministrstva dobili info da nadomestila ne bo krilo in da naj se otroci in vzgojitelji (razen seveda tapozitivnega) vrnejo. Da naj sicer ob znakih bolezni ostanejo doma, ampak nadomestila do pozitivnega testa ne bo.

Spomnite se na tole, ko boste na poročilih gledali ministra kako vam daje policijsko uro in premierja, kako tumba da so najprej življenje pol zdravje sele nato pa ekonomija.


Update - vzgojiteljica ki je delala z okuženim - danes pozitivna :(. Delala od torka, ko so ji v ponedeljek rekli da mora nazaj, pa do včeraj ko je odšla predčasno domov zaradi slabega počutja. Vsi so menda uporabljali maske in se razkuževali, pa ni pomagalo. Žena je z njo delala dva dni ta teden, tako da smo zdaj v strahu kaj bo naslednje dni.

Faking hvala vladi ker je tule tako zajebala s temi odločbami. Dva tedna so se praskali po jajcih. Vsi ki jo podpirate in opravičujete, nimam lepih besed za vas.

Aston_11 ::

mojter je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Nekaj se vendarle premika.

Ah cepljenje ne bo pomagalo. Dokler se ljudje ne odločijo da je dovolj in nehajo upoštevati omejitve bomo kjer smo.

Ti boš tam, kjer si, tudi ko covida več ne bo.

mojter je izjavil:

Če sem danes pozitiven pa ne zbolim ne jaz ne nihče s komer sem bil v stiku in če se to ponovi čez en mesec, bom pač sklepal da test laže in tretji pozitivni rezultat ignoriral (oziroma se sploh ne testiral več).
Sem ti že napisal, da nisi med ta brihtnimi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Badwolff ()

CoolBits ::

Ja ker tabrihtni gredo večkrat na led, to je nova normala.

mojter ::

kotanyi je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Ena nova - vzgojitelj v vrtcu pozitiven prejsnji četrtek, zato je šla cela skupina in pomočnice po interni odločitvi vrtca v karanteno. Danes je bila karantena preklicana ker so z ministrstva dobili info da nadomestila ne bo krilo in da naj se otroci in vzgojitelji (razen seveda tapozitivnega) vrnejo. Da naj sicer ob znakih bolezni ostanejo doma, ampak nadomestila do pozitivnega testa ne bo.

Spomnite se na tole, ko boste na poročilih gledali ministra kako vam daje policijsko uro in premierja, kako tumba da so najprej življenje pol zdravje sele nato pa ekonomija.


Update - vzgojiteljica ki je delala z okuženim - danes pozitivna :(. Delala od torka, ko so ji v ponedeljek rekli da mora nazaj, pa do včeraj ko je odšla predčasno domov zaradi slabega počutja. Vsi so menda uporabljali maske in se razkuževali, pa ni pomagalo. Žena je z njo delala dva dni ta teden, tako da smo zdaj v strahu kaj bo naslednje dni.

Faking hvala vladi ker je tule tako zajebala s temi odločbami. Dva tedna so se praskali po jajcih. Vsi ki jo podpirate in opravičujete, nimam lepih besed za vas.

Verjetno ima nekdo interes v tem da je čim več okuženih

lotar123 ::

mojter je izjavil:

kotanyi je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Ena nova - vzgojitelj v vrtcu pozitiven prejsnji četrtek, zato je šla cela skupina in pomočnice po interni odločitvi vrtca v karanteno. Danes je bila karantena preklicana ker so z ministrstva dobili info da nadomestila ne bo krilo in da naj se otroci in vzgojitelji (razen seveda tapozitivnega) vrnejo. Da naj sicer ob znakih bolezni ostanejo doma, ampak nadomestila do pozitivnega testa ne bo.

Spomnite se na tole, ko boste na poročilih gledali ministra kako vam daje policijsko uro in premierja, kako tumba da so najprej življenje pol zdravje sele nato pa ekonomija.


Update - vzgojiteljica ki je delala z okuženim - danes pozitivna :(. Delala od torka, ko so ji v ponedeljek rekli da mora nazaj, pa do včeraj ko je odšla predčasno domov zaradi slabega počutja. Vsi so menda uporabljali maske in se razkuževali, pa ni pomagalo. Žena je z njo delala dva dni ta teden, tako da smo zdaj v strahu kaj bo naslednje dni.

Faking hvala vladi ker je tule tako zajebala s temi odločbami. Dva tedna so se praskali po jajcih. Vsi ki jo podpirate in opravičujete, nimam lepih besed za vas.

Verjetno ima nekdo interes v tem da je čim več okuženih


O tem tudi jaz zmeraj bolj resno razmišljam!

Bojevnik ::

Evo, zdej je pa ze vec kot ocitno, da nas jebejo v glavo...
https://www.24ur.com/novice/korona/mini...

mojter ::

Ravno hotel nalepit to, lol

Zaprti smo za brezveze

DeeJay ::

Bo odstopu kot Čeh? .... in potem svizec zavije čokolado ...

mojter ::

DeeJay je izjavil:

Bo odstopu kot Čeh? .... in potem svizec zavije čokolado ...

Nepreklicno kot Hojs

zmaugy ::

Bojevnik je izjavil:

Evo, zdej je pa ze vec kot ocitno, da nas jebejo v glavo...
https://www.24ur.com/novice/korona/mini...


Očito je zgolj to, da se ta minister obnaša kot narcisistični kreten.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

Sveža novica. Objavljeno ob 19.11h na RTV SLO:

Krek na črpalki brez maske

Kot so poročali v TV Dnevniku, je na nošenje maske v četrtek pozabil direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje Milan Krek. Na bencinski črpalki v Ljubljani je točil gorivo brez maske. V pogovoru je to potrdil. Rekel je, da je bil utrujen in da ni nikogar ogrožal. Po pričanju nekaterih se ni zgodilo prvič, da je bil Krek brez maske. Njegov odziv pričakujejo v oddaji Odmevi.

Nedasemiveč ::

kamiKaZaA je izjavil:

Sveža novica. Objavljeno ob 19.11h na RTV SLO:

Krek na črpalki brez maske

Kot so poročali v TV Dnevniku, je na nošenje maske v četrtek pozabil direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje Milan Krek. Na bencinski črpalki v Ljubljani je točil gorivo brez maske. V pogovoru je to potrdil. Rekel je, da je bil utrujen in da ni nikogar ogrožal. Po pričanju nekaterih se ni zgodilo prvič, da je bil Krek brez maske. Njegov odziv pričakujejo v oddaji Odmevi.


8-)

kamiKaZaA ::

Nedasemiveč je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Sveža novica. Objavljeno ob 19.11h na RTV SLO:

Krek na črpalki brez maske

Kot so poročali v TV Dnevniku, je na nošenje maske v četrtek pozabil direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje Milan Krek. Na bencinski črpalki v Ljubljani je točil gorivo brez maske. V pogovoru je to potrdil. Rekel je, da je bil utrujen in da ni nikogar ogrožal. Po pričanju nekaterih se ni zgodilo prvič, da je bil Krek brez maske. Njegov odziv pričakujejo v oddaji Odmevi.


8-)

In zdaj namerno politiki in ostali ministri ne nosijo mask, ne spoštujejo v zaprtih prostorih ukrepa 1 stranka na 20m2,... da nas bodo potem lahko zaprli kot živino, ker ne spoštujemo njihovih ukrepov in bo potrebno te ukrepe še bolj zaostriti... :O Sledi švasanje vhodnih vrat. :'(

Miki N ::

UTRUJEN je bil. Potem pa ok!

Kot da ni cela Slovenija utrujena od teh ritualov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

lotar123 ::

Miki N je izjavil:

UTRUJEN je bil. Potem pa ok!

Kot da ni cela Slovenija utrujena od teh ritualov.


Za njegova leta in kondicijo je že vožnja do LJ utrujajoča. Razumimo ga :))

HappyPills ::

Jap sami pajaci. Več kot očitno. Če si bedak si pač bedak.

49106 ::

Naj odstopijo ali pa:

kamiKaZaA ::

Zapis natakarice iz lokala v bližini parlamenta.

»Ravnokar s sodelavcem streževa Luko Meseca v lokalu v središču mesta. Seveda deset ljudi za mizo vsi brez mask, pa je šel Mesec na wc brez maske in ga ob odhodu iz lokala vprašam, če maske niso vec obvezne v zaprtih prostorih, na kar mi odgovori da »so ja«. Vprašam, ali za vas potem ne veljajo pravila ali kako? In mi odgovori »ja nimam je, haha,« je zapisala (nelektorirano) natakarica Lara.

Pod objavo in fotografijo, ki nam jo je posredoval bralec, so se zvrstili številni komentarji. Nekateri so bili mnenja, da bi morala natakarica vsakega gosta, ki ne spoštuje pravil, opozoriti, a je odgovorila, da bi to seveda storila, če bi ga videla. »Medtem ko odlagam kavo na mizo enostavno, ne morem teči 50 metrov do gospoda poslanca, ki ve, kakšna so pravila, in ga ne morem na silo izvleči iz lokala.«

Za komentar smo prosili tudi poslanca Levice, a za naša vprašanja ni bil dosegljiv.

HappyPills ::

Jap told ya. 10 krog pekla skupaj z sds.

Shin ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zapis natakarice iz lokala v bližini parlamenta.

»Ravnokar s sodelavcem streževa Luko Meseca v lokalu v središču mesta. Seveda deset ljudi za mizo vsi brez mask, pa je šel Mesec na wc brez maske in ga ob odhodu iz lokala vprašam, če maske niso vec obvezne v zaprtih prostorih, na kar mi odgovori da »so ja«. Vprašam, ali za vas potem ne veljajo pravila ali kako? In mi odgovori »ja nimam je, haha,« je zapisala (nelektorirano) natakarica Lara.

Pod objavo in fotografijo, ki nam jo je posredoval bralec, so se zvrstili številni komentarji. Nekateri so bili mnenja, da bi morala natakarica vsakega gosta, ki ne spoštuje pravil, opozoriti, a je odgovorila, da bi to seveda storila, če bi ga videla. »Medtem ko odlagam kavo na mizo enostavno, ne morem teči 50 metrov do gospoda poslanca, ki ve, kakšna so pravila, in ga ne morem na silo izvleči iz lokala.«

Za komentar smo prosili tudi poslanca Levice, a za naša vprašanja ni bil dosegljiv.
To je bilo poleti.

Buggy ::

Ta vlada je poden od podna. Z vsakim tedno dokazujejo, kako nesposobni so pedenati ze sami sebe, kaj sele drzavo ;((

Res upam, da v dobro vseh nas, obupajo nad situacijo in odstopijo. Slabse res ne more biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

49106 ::

Očitno so imeli prav tisti, ki navijajo za revolt.

HitraSperma ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zapis natakarice iz lokala v bližini parlamenta.

»Ravnokar s sodelavcem streževa Luko Meseca v lokalu v središču mesta. Seveda deset ljudi za mizo vsi brez mask, pa je šel Mesec na wc brez maske in ga ob odhodu iz lokala vprašam, če maske niso vec obvezne v zaprtih prostorih, na kar mi odgovori da »so ja«. Vprašam, ali za vas potem ne veljajo pravila ali kako? In mi odgovori »ja nimam je, haha,« je zapisala (nelektorirano) natakarica Lara.

Pod objavo in fotografijo, ki nam jo je posredoval bralec, so se zvrstili številni komentarji. Nekateri so bili mnenja, da bi morala natakarica vsakega gosta, ki ne spoštuje pravil, opozoriti, a je odgovorila, da bi to seveda storila, če bi ga videla. »Medtem ko odlagam kavo na mizo enostavno, ne morem teči 50 metrov do gospoda poslanca, ki ve, kakšna so pravila, in ga ne morem na silo izvleči iz lokala.«

Za komentar smo prosili tudi poslanca Levice, a za naša vprašanja ni bil dosegljiv.


Fak, katera hitra protiofenziva, torej so res kar hudo zajebali vladajoci.
fgdsfjk

lotar123 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zapis natakarice iz lokala v bližini parlamenta.

»Ravnokar s sodelavcem streževa Luko Meseca v lokalu v središču mesta. Seveda deset ljudi za mizo vsi brez mask, pa je šel Mesec na wc brez maske in ga ob odhodu iz lokala vprašam, če maske niso vec obvezne v zaprtih prostorih, na kar mi odgovori da »so ja«. Vprašam, ali za vas potem ne veljajo pravila ali kako? In mi odgovori »ja nimam je, haha,« je zapisala (nelektorirano) natakarica Lara.

Pod objavo in fotografijo, ki nam jo je posredoval bralec, so se zvrstili številni komentarji. Nekateri so bili mnenja, da bi morala natakarica vsakega gosta, ki ne spoštuje pravil, opozoriti, a je odgovorila, da bi to seveda storila, če bi ga videla. »Medtem ko odlagam kavo na mizo enostavno, ne morem teči 50 metrov do gospoda poslanca, ki ve, kakšna so pravila, in ga ne morem na silo izvleči iz lokala.«

Za komentar smo prosili tudi poslanca Levice, a za naša vprašanja ni bil dosegljiv.


Fajn bi bla kašna slika, glede na to da za ostale primere imamo dokazni material! Jaz sm tud včerej videl JJ na orgiji v gorski koči. Prisoten je bil seveda tudi Kaco. WTF rekla kazala! Će se že gremo obtoževanja vsaj priložite sliko ali link!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

kamiKaZaA ::

lotar123 je izjavil:


Fajn bi bla kšna slika, glede na to da za ostale primere imamo dokazni material!

Slika:


slovenskenovice.si/images/slike/2020/07/08/o_4401388_1024.jpg

lotar123 ::

kamiKaZaA je izjavil:

lotar123 je izjavil:


Fajn bi bla kšna slika, glede na to da za ostale primere imamo dokazni material!

Slika:


slovenskenovice.si/images/slike/2020/07/08/o_4401388_1024.jpg


Kot je meni znano poleti niso bile obvezne maske zunaj, sploh za mizo v lokalu ali se motim?

49106 ::

Ne prbijaj no. Če ne bi bilo res, da ni nosil maske v lokalu, bi Mesec to zanikal, ne pa da je nedostopen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Slopek ::

49106 je izjavil:

Ne prbijaj no. Če ne bi bilo res, da ni nosil maske v lokalu, bi Mesec to zanikal, ne pa da je nedostopen.

mogoče je v kakšnem kafiču, pa ne sliši telefona :)))

el_bahattee ::

Buggy je izjavil:

Ta vlada je poden od podna. Z vsakim tedno dokazujejo, kako nesposobni so pedenati ze sami sebe, kaj sele drzavo ;((

Malo pretiravate no. Ko da je konec sveta, če kakega politika ujamejo brez maske no. Saj razumem, da bi morali paziti in biti za vzgled, ampak vseeno pa se zganja preveč histerije, ki res ni potrebna. Spomnimo se lahko, kako so eni protestirali že prvi teden vlade JJ, kako bi jih potem lahko kdorkoli jemal resno? Vlado bomo ocenjevali po koncu pandemije, ko bomo preštevali žrtve in primerjali gospodarsko situacijo z drugimi Evropskimi državami.
Come to my center, you enter the winter.
««
245 / 466
»»