» »

Volitve v ZDA 2020

Volitve v ZDA 2020

Temo vidijo: vsi
««
26 / 107
»»

zmaugy ::

Samuel je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Haha, danes je virus naivnosti na pohodu. Le zakaj si bi ruski alfa samec želel ponižati ameriškega, ki ima za sabo močnejšo in bogatejšo državo? Res nepredstavljivo.


folk...

Iran pays $1000 for each US soldier killed by the Taliban
http://www.nbcnews.com/id/39014669/ns/w...

Kdo je bil predsednik leta 2010?


Kar ti je Smrekar1 napisal. In medtem ko Rusi plačujejo Talibanom za ubite ameriške vojake, Trump deluje v prid Rusije v G7 ipd. Tip je res Putinova kuzla.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Fritz ::

"You mean they actually vote for the lizards?"
"Oh yes," said Ford with a shrug, "of course."
"But," said Arthur, going for the big one again, "why?"
"Because if they didn't vote for a lizard," said Ford, "the wrong lizard might get in. Got any gin?"
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

zmaugy ::

Take Adamsov citat mi je bil vedno všeč, zdaj kar se Putina tiče bi bolj rekel da gre za "It's in my nature" stvar.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

KAVINSKY ::

zmaugy je izjavil:

Haha, danes je virus naivnosti na pohodu. Le zakaj si bi ruski alfa samec želel ponižati ameriškega, ki ima za sabo močnejšo in bogatejšo državo? Res nepredstavljivo.


Torej, argument iz šanka.

Ze vse pade v vodo, ker eni že 4 leta lepijo twite kako so rusi spravili na oblast alfa ameriškega samca.

Samuel ::

Smrekar1 je izjavil:


Trump je kar precej prijateljski s Putinom. V BDSM smilsu.


Po kopici sankcij, ki jih je Rusija fasala pod Trumpom, to kar si napisal nima nobenega smisla.

zmaugy je izjavil:

Kar ti je Smrekar1 napisal. In medtem ko Rusi plačujejo Talibanom za ubite ameriške vojake, Trump deluje v prid Rusije v G7 ipd. Tip je res Putinova kuzla.


Ne vem, če sploh razumeš zakaj naj bi se tukaj šlo. Trump o tem domnevnem od nikogar podrepljeni neumnosti spoh obvečen ni bil.

Smrekar1 je izjavil:

To Iran dela že desetletja.


Bom drugače vprašal. KDO je bil PODpredsednik leta 2010??
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

dild0idis ::

Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Vazelin ::

Trump pokupil celo zalogo remdesivirja za nekaj mesecev
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

c3p0 ::

dild0idis je izjavil:


Pa naj jim še kdo kaj verjame...


Virus je woke.

zmaugy ::

KAVINSKY je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Haha, danes je virus naivnosti na pohodu. Le zakaj si bi ruski alfa samec želel ponižati ameriškega, ki ima za sabo močnejšo in bogatejšo državo? Res nepredstavljivo.


Torej, argument iz šanka.

Ze vse pade v vodo, ker eni že 4 leta lepijo twite kako so rusi spravili na oblast alfa ameriškega samca.


Zakaj?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Samuel je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:


Trump je kar precej prijateljski s Putinom. V BDSM smilsu.


Po kopici sankcij, ki jih je Rusija fasala pod Trumpom, to kar si napisal nima nobenega smisla.

zmaugy je izjavil:

Kar ti je Smrekar1 napisal. In medtem ko Rusi plačujejo Talibanom za ubite ameriške vojake, Trump deluje v prid Rusije v G7 ipd. Tip je res Putinova kuzla.


Ne vem, če sploh razumeš zakaj naj bi se tukaj šlo. Trump o tem domnevnem od nikogar podrepljeni neumnosti spoh obvečen ni bil.

Smrekar1 je izjavil:

To Iran dela že desetletja.


Bom drugače vprašal. KDO je bil PODpredsednik leta 2010??


1. Ja ja, seveda je obramba “jas to nism vedu, dejte mi hamburger” v primeru Trumpa vedno možna. Ampak potem se morajo Trumptardi tega zavedat tudi ko orgazmirajo na njegove baje genijalne izjave.

2. 2010 sta bila Iran in ZDA precej sovražna, medtem ko se Trump in Putin kažeta kot BFFja na vseh medsebojnih srečanjih.
Kolikokrat sta se srečala Obama in Ahmadinedžad?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

dild0idis ::

zmaugy je izjavil:


2. 2010 sta bila Iran in ZDA precej sovražna, medtem ko se Trump in Putin kažeta kot BFFja na vseh medsebojnih srečanjih.
Kolikokrat sta se srečala Obama in Ahmadinedžad?


Kratko vprašanje in kakšen način se ti zdi boljši, pogovor s "sovražnikom" ali sankcije in bombe?

Kateri način misliš, da bo na dolgi rok deloval?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

zmaugy ::

dild0idis je izjavil:

zmaugy je izjavil:


2. 2010 sta bila Iran in ZDA precej sovražna, medtem ko se Trump in Putin kažeta kot BFFja na vseh medsebojnih srečanjih.
Kolikokrat sta se srečala Obama in Ahmadinedžad?


Kratko vprašanje in kakšen način se ti zdi boljši, pogovor s "sovražnikom" ali sankcije in bombe?

Kateri način misliš, da bo na dolgi rok deloval?


Če si nevretenčar, potem se greš kot predsednik največje svetovne sile pogovarjat s predsedniki tretjerazrednih vukojebin, ki ti grozijo s polnimi gatami.
In če si nevretenčar, potem greš kot predsednik največje svetovne sile na pogovor s predsednikom Rusije in mu ližeš rit.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

dild0idis ::

Pa še eno vprašanje za vse prisotne Trump haterje.

Trump še ni začel nobene vojne!

Ali ste pripravljeni tukaj javno napisati, da tudi Biden, v primeru zmage, ne bo nobene štartal?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

zmaugy ::

Tudi Chamberlein ni začel nobene vojne.
Trump je spravil svet s tečajev - v negativnem smislu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

dild0idis ::

zmaugy je izjavil:

Tudi Chamberlein ni začel nobene vojne.
Trump je spravil svet s tečajev - v negativnem smislu.


Bo Biden začel kako vojno ali ne?

ps: Covid-19 ni bil tukaj nič kriv?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Poldi112 ::

zmaugy je izjavil:

dild0idis je izjavil:

zmaugy je izjavil:


2. 2010 sta bila Iran in ZDA precej sovražna, medtem ko se Trump in Putin kažeta kot BFFja na vseh medsebojnih srečanjih.
Kolikokrat sta se srečala Obama in Ahmadinedžad?


Kratko vprašanje in kakšen način se ti zdi boljši, pogovor s "sovražnikom" ali sankcije in bombe?

Kateri način misliš, da bo na dolgi rok deloval?


Če si nevretenčar, potem se greš kot predsednik največje svetovne sile pogovarjat s predsedniki tretjerazrednih vukojebin, ki ti grozijo s polnimi gatami.
In če si nevretenčar, potem greš kot predsednik največje svetovne sile na pogovor s predsednikom Rusije in mu ližeš rit.


Tapravi mačo se ne pogovarja z rusi, ampak jih znuka! Tapravi mačo poskrbi za izvolitev Jelcina in dela dramo, ko ruski troli zabijejo par tisoč evrov za oglase pred usa volitvami. Tapravi mačo uri in financira mujahadine, da streljajo ruse v Afganistanu, ...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Fritz ::

dild0idis je izjavil:

zmaugy je izjavil:


2. 2010 sta bila Iran in ZDA precej sovražna, medtem ko se Trump in Putin kažeta kot BFFja na vseh medsebojnih srečanjih.
Kolikokrat sta se srečala Obama in Ahmadinedžad?


Kratko vprašanje in kakšen način se ti zdi boljši, pogovor s "sovražnikom" ali sankcije in bombe?

Kateri način misliš, da bo na dolgi rok deloval?

Na dolgi rok je seveda boljše prvo a je treba tukaj ločiti dve zadevi. Američani so trenutni svetovni hegemon in ne marajo konkurence (Kitajska) ter neodvisnih igralcev, ki se jim ne podrejajo (Rusija, Iran, Severna Koreja, Venezuela, Kuba ipd.). Trump, ki sicer postane vlažen ob avtokratskih voditeljih tipa Xi, Putin, Erdogan, MBS, Modi ipd. ker bi tudi sam rad tako vladal pač sam ne more mimo ustaljene in prej omenjene zunanje politike. Trump se tako sicer pogovarja s Putinom a on in njegova administracija ves čas ravnata z Rusijo kot s sovražnikom. Ergo, Trump ni naredil skoraj nič, da bi bili odnosi z Rusijo boljši, je pa morda preprečil, da bi bili še bistveno slabši.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

dild0idis ::

Fritz je izjavil:


Ergo, Trump ni naredil skoraj nič, da bi bili odnosi z Rusijo boljši, je pa morda preprečil, da bi bili še bistveno slabši.


Že tole in da ni še začel nobene nove vojne ga naredi boljšega kot večino zadnjih predsednikov ZDA.

Lahko enako rečemo za potencialni Bidenov mandat?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Samuel ::

zmaugy je izjavil:


1. Ja ja, seveda je obramba “jas to nism vedu, dejte mi hamburger” v primeru Trumpa vedno možna. Ampak potem se morajo Trumptardi tega zavedat tudi ko orgazmirajo na njegove baje genijalne izjave.


Glede na dokazano nepregledno število fake news izmišljotin medijev, ki so prišli ven s tem, je najbolj možno kaj?? Zakaj sploh zapravljaš svoj čas s tem? Zakaj zopet žališ ljudi s Trumptardi? Si sploh možen narest en post brez žalitev?

2. 2010 sta bila Iran in ZDA precej sovražna, medtem ko se Trump in Putin kažeta kot BFFja na vseh medsebojnih srečanjih. Kolikokrat sta se srečala Obama in Ahmadinedžad?[


A je Iran po podpisu sporazuma leta 2015 nehal z vzklikanjem "Death to America"? Ne? Zakaj ne?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

zmaugy ::

dild0idis je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Tudi Chamberlein ni začel nobene vojne.
Trump je spravil svet s tečajev - v negativnem smislu.


Bo Biden začel kako vojno ali ne?

ps: Covid-19 ni bil tukaj nič kriv?


Učiteljica, napisal sem domačo nalogo, ampak je nimam v zvezku, ker mi je sestrica pojedla list, na katerem je bila napisana.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Samuel je izjavil:

zmaugy je izjavil:


1. Ja ja, seveda je obramba “jas to nism vedu, dejte mi hamburger” v primeru Trumpa vedno možna. Ampak potem se morajo Trumptardi tega zavedat tudi ko orgazmirajo na njegove baje genijalne izjave.


Glede na dokazano nepregledno število fake news izmišljotin medijev, ki so prišli ven s tem, je najbolj možno kaj?? Zakaj sploh zapravljaš svoj čas s tem? Zakaj zopet žališ ljudi s Trumptardi? Si sploh možen narest en post brez žalitev?

2. 2010 sta bila Iran in ZDA precej sovražna, medtem ko se Trump in Putin kažeta kot BFFja na vseh medsebojnih srečanjih. Kolikokrat sta se srečala Obama in Ahmadinedžad?[


A je Iran po podpisu sporazuma leta 2015 nehal z vzklikanjem "Death to America"? Ne? Zakaj ne?


1. Haha, fake news, alternative facts, journalists are the enemy of the people. Koga sem žalil? Pisal sem v tretji osebi množine.
2. Ne bi vedel kako je šla folklora in ljudsko rajanje v Iranu, priznam da ne spremljam teh podrobnosti...

Poldi112 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

dild0idis je izjavil:

zmaugy je izjavil:


2. 2010 sta bila Iran in ZDA precej sovražna, medtem ko se Trump in Putin kažeta kot BFFja na vseh medsebojnih srečanjih.
Kolikokrat sta se srečala Obama in Ahmadinedžad?


Kratko vprašanje in kakšen način se ti zdi boljši, pogovor s "sovražnikom" ali sankcije in bombe?

Kateri način misliš, da bo na dolgi rok deloval?


Če si nevretenčar, potem se greš kot predsednik največje svetovne sile pogovarjat s predsedniki tretjerazrednih vukojebin, ki ti grozijo s polnimi gatami.
In če si nevretenčar, potem greš kot predsednik največje svetovne sile na pogovor s predsednikom Rusije in mu ližeš rit.


Tapravi mačo se ne pogovarja z rusi, ampak jih znuka! Tapravi mačo poskrbi za izvolitev Jelcina in dela dramo, ko ruski troli zabijejo par tisoč evrov za oglase pred usa volitvami. Tapravi mačo uri in financira mujahadine, da streljajo ruse v Afganistanu, ...


No, za razliko od boldanega je vloga POTUSA vse prej kot to.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Samuel ::

zmaugy je izjavil:

1. Haha, fake news, alternative facts, journalists are the enemy of the people. Koga sem žalil? Pisal sem v tretji osebi množine.


Fake news is really enemy of the people.

Meša glavam takim, ki ne znejo nič s svojo glavo misliti. Sicer pa, pričakujem, da boš sedaj Demokrate začel oznečavate z chaz/choploverji, defundpolice loverji, anarhija loverji etc etc etc (tega imaš kolikor hočeš).
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Jarno ::

Volitve v ZDA bodo v tem smislu: morda bolje Trumptard kot pa retardi.
Sicer bi bilo objektivno še najbolje, da bi se stranki zresetirali na obdobje okoli 2008-2012.
#65W!

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

zmaugy ::

Pac-Man je izjavil:

Mr. Džirlo taktika.

https://twitter.com/NoahShachtman/statu...


Haha, stand with POTUS and all other fascists...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Samuel ::

zmaugy je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Mr. Džirlo taktika.

https://twitter.com/NoahShachtman/statu...


Haha, stand with POTUS and all other fascists...


očitno boljša opcija, kot pa tole:
https://twitter.com/stillgray/status/12...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

tone31 ::

tako neumnost lahko samo belec izjavi ki se ga nihce ni zmerjal zaradi barve

Vazelin ::

Malo sem razmišljal.
Nekaj mi je čudno.

Amerika ima 300mio ljudi.

In res ni mlajših kandidatov za predsednika kot taki, ki bi morali uživati penzjon?;((
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

tone31 ::

Vazelin je izjavil:

Malo sem razmišljal.
Nekaj mi je čudno.

Amerika ima 300mio ljudi.

In res ni mlajših kandidatov za predsednika kot taki, ki bi morali uživati penzjon?;((

As of June 29, 2020, there are 1,112 candidates who filed to run, including:[6]

318 Democratic candidates
156 Republican candidates
65 Libertarian candidates
23 Green candidates

zmaugy ::

Samuel je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Mr. Džirlo taktika.

https://twitter.com/NoahShachtman/statu...


Haha, stand with POTUS and all other fascists...


očitno boljša opcija, kot pa tole:
https://twitter.com/stillgray/status/12...


Temu se reče izvajanje pritiska na nasprotnika.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Fritz ::

Samuel je izjavil:


A je Iran po podpisu sporazuma leta 2015 nehal z vzklikanjem "Death to America"? Ne? Zakaj ne?

A Iran tako vzklika. Daj mi povej kje, na sedežu OZN v New Yorku, na sedežu OZN v Ženevi, kje se to dogaja?

No, potem pa pogledaš visokega uradnika administracije ZDA in ta pravi: https://www.nytimes.com/2015/03/26/opin...

https://theconversation.com/why-does-th...

https://www.bbc.com/news/world-middle-e...

Amrika nr. 1, Amrika nr. 1 >:D
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Pac-Man ::

ACTIVATE YOUR DONOR STATUS OR ELSE!!!!

https://twitter.com/DefNotDorothy/statu...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

zmaugy ::

Kralj poziva vazale, da je čas da prinesejo davke.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Pac-Man ::

Direktna demokracija v akciji. Womp Womp.

https://www.yahoo.com/news/oklahoma-app...

Voters in Oklahoma narrowly approved an expansion of Medicaid on Tuesday night, making it the latest conservative-leaning state to approve of the Obamacare provision at the ballot box.
State Question 802 passed with just 50.5 percent, or by 6,488 votes. The measure bypasses the Republican-controlled Legislature and governor’s mansion to enshrine insurance coverage for low-income Oklahomans via the Affordable Care Act (ACA, or Obamacare) in the state’s constitution.


Zaradi tovrstnih rezultatov sem bolj optimističen o prihodnosti ZDA kot Rusije.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Fritz ::

Pac-Man je izjavil:


Zaradi tovrstnih rezultatov sem bolj optimističen o prihodnosti ZDA kot Rusije.

Pesimist je realističen optimist.

Glede na to, da sta edina prava kandidata za predsednika ZDA Trump in Biden, jih Rusi in Kitajci po IQ vodilnega žgejo za 100%.

P.S.
Če je majhna podpora zadevi, ki je normalna reč v večjem delu sveta zate velik napredek, imaš zelo nizko postavljena merila.

P.P.S.
Tisto okno za nabiranje donacij za Trumpa izgleda kot ransomware po okužbi s trojancem.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

dild0idis ::

Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Fritz ::

52.000 novih okužb v 24 urah.

130.000 mrtvih.

MAGA 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

bluefish ::

dild0idis je izjavil:

A kej boli fantje?
Zelo:

...


Sploh ob branju celotnega članka.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Samuel ::

Aha, ko ti isti Demokratski guverneji podpirajo množične shode BLM, po drugi strani pa zapirajo biznise in puščajo ljudi brez služb....
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Fritz ::

"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Samuel ::

Fritz je izjavil:



skupaj s tem:

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Poldi112 ::

Deep state Trumpu ne pusti odhoda iz Afganistana in Nemčije.

https://theintercept.com/2020/07/02/hou...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pac-Man ::

Fritz je izjavil:

Če je majhna podpora zadevi, ki je normalna reč v večjem delu sveta zate velik napredek, imaš zelo nizko postavljena merila.

Ena stvar, ki pogosto ni razumljena je, da so Združene Države Amerike zvezna republika. Posamezne države imajo posledično na svojem teritoriju precej kontrole. Think SFRJ, States%27 rights @ Wikipedia pa tak šit.

Oklahoma je med tanartabolj republikanskimi. Republikanca sta oba senatorja in 4/5 zveznih kongresnikov.
Politics of Oklahoma @ Wikipedia

In tu so šli volivci mimo svojih izvoljenih predstavnikov ter razširili kritje Obamacare.
Poskusi kaj podobnega v Rusiji. Navalni z ekipo se non-stop zaletava v steno, še na planju prinešenih kaznivih dejanj preganljivih po službeni dolžnosti se nihče ne pipne. Slabo za zdravje & kariero.




Poldi112 je izjavil:

Deep state Trumpu ne pusti odhoda iz Afganistana in Nemčije.

Nekatere iz Nemčije bi se premaknilo na Poljsko. Po možnosti z jedrskim orožjem. Winning?

https://www.euractiv.com/section/defenc...

On Friday (5 June), the Wall Street Journal reported that the Trump administration had ordered the reduction of the number of US soldiers stationed in Germany by 9,500 to 25,000.

...

Completely different reactions came from Warsaw, in which less than 5,000 US troops are currently stationed.
Polish Prime Minister Mateusz Morawiecki said on Saturday (8 June) he hoped that some of the US troops that are set to be removed from Germany will be reassigned to Poland.

...

Since then, the plan, dubbed ‘Fort Trump’, is an unabashed attempt to entice Trump into beefing up US military presence in Poland, a long-running hope for a permanent major US military base to help counter potential Russian aggression.
Last month, some US officials had also been eyeing Poland as a new home to the US nuclear arsenal in Europe, after German Social Democrats reopened the debate about whether the country should remain under Washington’s protective nuclear umbrella.
US Ambassador to Poland, Georgette Mosbacher, upped the ante and suggested that in the event that Germany should attempt to “reduce its nuclear potential and weaken NATO”, “perhaps Poland, which pays its fair share, understands the risks and is on NATO’s Eastern Flank, could house the capabilities”.


https://www.militarytimes.com/news/your...

Even before Andrzej Duda arrived, the U.S. ambassador to Poland, Georgette Mosbacher, told TVN24 in Poland that the U.S. will send another 1,000 troops to Poland — over and above the 1,000 declared last year. But she said they might not necessarily be transferred from Germany, where Trump is planning to withdraw about 10,000 U.S. troops.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Samuel ::

dild0idis je izjavil:

A kej boli fantje?

June jobs report: US economy adds better than expected 4.8 million payrolls, unemployment rate falls to 11.1%


saj se lahko samo smeješ...
https://twitter.com/TVNewsHQ/status/127...

Poldi112 je izjavil:

Deep state Trumpu ne pusti odhoda iz Afganistana in Nemčije.

https://theintercept.com/2020/07/02/hou...


Demokratska strankaz Obamo in Hillary je stranka vojn. Nič novega.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Fritz ::




Mimogrede, 54.000 okužb v enem dnevu. It's just a flu, it will go away...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Poldi112 ::

Samuel je izjavil:


Poldi112 je izjavil:

Deep state Trumpu ne pusti odhoda iz Afganistana in Nemčije.

https://theintercept.com/2020/07/02/hou...


Demokratska strankaz Obamo in Hillary je stranka vojn. Nič novega.


Ne vem, zakaj izpostavljaš demokrate, ko so pa oboji glede vojn isti. V Afganistan in Irak jih je popeljal republikanec.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Smrekar1 ::

Fritz je izjavil:


Mimogrede, 54.000 okužb v enem dnevu. It's just a flu, it will go away...


Ouch.

Konec julija bodo imeli 100 tisoč okužb v enem dnevu. "It will magically go away in April".

Pac-Man ::

Biden je socialist & komunist.

https://twitter.com/keithedwards/status...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

zmaugy ::

A je bil to pravi razlog, da je Berman po nalogu Trumpa letel? (ja ja, saj vemo, da je tudi Rudija Drakulo - Giulianija preiskoval)

"Junija je tedanji tožilec na Manhattnu Geoffrey Berman dejal, da se je princ Andrew izogibal njihovim poskusom, da bi ga zaslišali glede njegovih stikov z Epsteinom. Isti mesec je bil Berman odpuščen."


https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Pac-Man ::

To

https://twitter.com/matthewjdowd/status...
Monmouth polling: In mid-March 39% of Americans said we were going in right direction, 54% said we were on wrong track - net -15. Today, 18% of Americans say we are going in right direction; 74% say we are on wrong track - net -56. Bad news for incumbent President.

in to

https://twitter.com/stuartpstevens/stat...
I worked for Vaclav Havel in his first race in Czechoslovakia. I saw polling from Soviet days pre-Velvet Revolution. That showed 21% thought country was going in right direction. I never thought I’d live in a country with worse numbers than Soviet Eastern Bloc. Well done, Trump.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.
««
26 / 107
»»