» »

Kitajski koronavirus še ni velik problem

s55ma ::

pegasus je izjavil:

Genom je na voljo.

ELI5?

HappyPills ::

Po predvidevanjih se bo številka podvojila na 6 dni. Najhuje naj bi bilo aprila in maja. Cepivo najboljši scenarij v 8 tednih pripravljeno za klinične teste. Če se zadeva res prenaša še preden folk zboli bo kmalu jasno saj se bodo pojavli dodatni primeri v Franciji in Nemčiji ter ostalih razvitih državah, ki bodo to lahko potem potrdile.

zmaugy ::

kuglvinkl je izjavil:

zmaugy, a si histeričen?

Kuglvinkl, kako si kaj danes?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vazelin ::

Kaj je sedaj s tistim busom, zmaugy?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zmaugy ::

Vazelin je izjavil:

Kaj je sedaj s tistim busom, zmaugy?

Nimam pojma, vprašaj tiste, ki jih ni nič skrbelo zaradi tega.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jype ::

zmaugy je izjavil:

Nimam pojma, vprašaj tiste, ki jih ni nič skrbelo zaradi tega.
Še vedno nas ne skrbi.

zmaugy ::

Lepo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Facebook dev ::

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Nimam pojma, vprašaj tiste, ki jih ni nič skrbelo zaradi tega.
Še vedno nas ne skrbi.


"Tudi iz Japonske poročajo o prvi okužbi z virusom pri človeku, ki pred tem ni bil na Kitajskem. 60-letni moški, voznik turističnega avtobusa, naj bi se okužil od kitajskih turistov, ki so na Japonsko prispeli iz Vuhana."

Le na kaj tole spominja, hmmm...?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

krucymucy ::

Odlocite se za eno temo in pisite v tisto.

facepalm ::

krucymucy je izjavil:

Odlocite se za eno temo in pisite v tisto.

Lahko bi obdrzali obe. V eni bi zganjali histerijo, v drugi pa bi lahko potekala normalna debata:)

2dark ::

HappyPills je izjavil:

v Franciji in Nemčiji ter ostalih razvitih državah, ki bodo to lahko potem potrdile.


V mislih si imel dve veliki levičarski dikaturi? Ker razvite države skrbijo za lastne državljane.

pegasus ::

2dark je izjavil:

Ker razvite države skrbijo za lastne državljane.
Hehe, sedaj imaš čudovito priložnost, da v epidemiji odkriješ, da pojmi kot so državljan, država, meje nimajo nobenega pomena in vrednosti in so samo konstrukt v vaših omejenih glavah.

zmaugy ::

Drugače je pa tik pred karanteno 5 milijonov ljudi zapustilo Wuhan...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Pika na i ::

zmaugy je izjavil:

Drugače je pa tik pred karanteno 5 milijonov ljudi zapustilo Wuhan...

A si prepričan, da jih ni bilo 50 milijonov?


"Od začetka sezone 2019 t. j. od 40. tedna dalje (od 30. 9. 2019), do 5. 1. 2020 smo v Sloveniji okužbo z virusom influence A laboratorijsko potrdili v 276 primerih. V 28 primerih je bila potrjena okužba z virusom influence B.
= 304


Od začetka sezone 2019/2020 t. j. (od 30. 9. 2019) do 19.1. 2020 641 (A) in 63 (B)"
14 dni kasneje = 705
Vrh šele prihaja
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pika na i ()

Matwic ::

Berem to temo, pa mi pri polovici ljudi ni jasno kaj hočejo povedati.

Pika na i: Kaj ima to karkoli veze z 2019-nCoV?

zmaugy: Ja jih je, velika večina ne zaradi pričakovane karantene, vendar ker trenutno na Kitajskem poteka/je potekala vsakoletna migracija prebivalstva iz mest v mesta in na podeželje zaradi praznovanja lunarnega novega leta, ki je najverjetneje največji tranzit prebivalstva na svetu (je pa v vsakem primeru idealno za širjenje virusa, pri katerem je človek lahko *do* 14 dni nalezljiv a brez simptomov).

Moj komentar: Kogar ne skrbi eksponentno širjenje katerikoli bolezni je pa zblojen. Tudi če nek virus ni trenutno katastrofalno uničujoč je možno, da to postane.

jype ::

Širjenje virusa ni eksponentno, samo videti je takšno, kar velja vedno, ko se katerikoli virus začne širiti.

zmaugy ::

Pika na i je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Drugače je pa tik pred karanteno 5 milijonov ljudi zapustilo Wuhan...

A si prepričan, da jih ni bilo 50 milijonov?


"Od začetka sezone 2019 t. j. od 40. tedna dalje (od 30. 9. 2019), do 5. 1. 2020 smo v Sloveniji okužbo z virusom influence A laboratorijsko potrdili v 276 primerih. V 28 primerih je bila potrjena okužba z virusom influence B.
= 304


Od začetka sezone 2019/2020 t. j. (od 30. 9. 2019) do 19.1. 2020 641 (A) in 63 (B)"
14 dni kasneje = 705
Vrh šele prihaja


Smo pametni?

https://www.businessinsider.com/5-milli...

https://www.scmp.com/news/china/society...

https://nypost.com/2020/01/27/five-mill...

https://www.bloomberg.com/news/articles...

Matwic je izjavil:

Berem to temo, pa mi pri polovici ljudi ni jasno kaj hočejo povedati.

Pika na i: Kaj ima to karkoli veze z 2019-nCoV?

zmaugy: Ja jih je, velika večina ne zaradi pričakovane karantene, vendar ker trenutno na Kitajskem poteka/je potekala vsakoletna migracija prebivalstva iz mest v mesta in na podeželje zaradi praznovanja lunarnega novega leta, ki je najverjetneje največji tranzit prebivalstva na svetu (je pa v vsakem primeru idealno za širjenje virusa, pri katerem je človek lahko *do* 14 dni nalezljiv a brez simptomov).

Moj komentar: Kogar ne skrbi eksponentno širjenje katerikoli bolezni je pa zblojen. Tudi če nek virus ni trenutno katastrofalno uničujoč je možno, da to postane.


Vem da zaradi lunarnega novega leta, kljub temu dejstvo ostaja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Matwic ::

jype je izjavil:

Širjenje virusa ni eksponentno, samo videti je takšno, kar velja vedno, ko se katerikoli virus začne širiti.

Ti dam to, da imamo za enkrat popolnoma premajhen vzorec. Če pa daš vzorce (grafe) kako so se drugi podobni "senzacijski" (h5n1, h1n1, sars) virusi širili v tedenskem (za ostala obdobja lahko daš samo link), bi pa bilo zelo zanimivo. Verjetno bi ti bili vsi hvaležni (tukaj sem popolnoma resen). Vsekakor pa bolje kot, če ta čas nameniš političnim prerekanjem v temah, ki nimajo veze s tem.

zmaugy je izjavil:

Vem da zaradi lunarnega novega leta, kljub temu dejstvo ostaja.

Kakšno dejstvo? (pa sem dejansko prebral celotno to temo, oprosti, če sem zgrešil tvoje bistvo). Nekaj milijonov prebivalcev je šlo na potovanje v tem času (pravih številk ne bom iskal, naj nekdo drug), znajo prenašati virus, okoliščine so pa idealne. Ne razumem pa zakaj še vedno podajaš članke, ki so napisani samo za to, da strašijo ljudi in vzpodbujajo paniko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matwic ()

Pika na i ::

zmaugy je izjavil:

Pika na i je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Drugače je pa tik pred karanteno 5 milijonov ljudi zapustilo Wuhan...

A si prepričan, da jih ni bilo 50 milijonov?


"Od začetka sezone 2019 t. j. od 40. tedna dalje (od 30. 9. 2019), do 5. 1. 2020 smo v Sloveniji okužbo z virusom influence A laboratorijsko potrdili v 276 primerih. V 28 primerih je bila potrjena okužba z virusom influence B.
= 304


Od začetka sezone 2019/2020 t. j. (od 30. 9. 2019) do 19.1. 2020 641 (A) in 63 (B)"
14 dni kasneje = 705
Vrh šele prihaja


Smo pametni?

DA.
Histerijo zganjajte tule
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

HappyPills ::

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

HappyPills je izjavil:

Primerjava.
https://ibb.co/XCVj5P4

Me pravi AV da je stran Fake, no celo nočejo odrpeti ker bi potegnila stvari, ki jih nebo smela...
Kaj ko bi našel boljši vir za blodnje...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

HappyPills ::

Stran je image host kamor sem shranu da bi postal sliko na forum. Je pa originalno naredu primerjavo nekdo na redditu. Pač zbral podatke. 8k primerov je blo SARSA 4k je pa fo zdaj Koronavirusa. Uradni podatki seveda. Al se zdaj razlagam enmu ki ne vrjame v cepiva slučajn, da ne zgublam časa :D.

zmaugy ::

Pika na i je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pika na i je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Drugače je pa tik pred karanteno 5 milijonov ljudi zapustilo Wuhan...

A si prepričan, da jih ni bilo 50 milijonov?


"Od začetka sezone 2019 t. j. od 40. tedna dalje (od 30. 9. 2019), do 5. 1. 2020 smo v Sloveniji okužbo z virusom influence A laboratorijsko potrdili v 276 primerih. V 28 primerih je bila potrjena okužba z virusom influence B.
= 304


Od začetka sezone 2019/2020 t. j. (od 30. 9. 2019) do 19.1. 2020 641 (A) in 63 (B)"
14 dni kasneje = 705
Vrh šele prihaja


Smo pametni?

DA.
Histerijo zganjajte tule


Dejstva niso histerija. Zdaj bi to že lahko vedela. Mislim da so bili podani linki (ki si jih iz citata pobrisala...) zgovorni. Dokler ne vidim tvojih linkov, ki bi dokazovali nasprotno, nimaš nobene osnove za govorjenje o histeriji v povezavi s tem konkretnim postom.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Facebook dev ::

jype je izjavil:

Širjenje virusa ni eksponentno, samo videti je takšno, kar velja vedno, ko se katerikoli virus začne širiti.


Brez kakrsnihkoli ukrepov je sirjenje virusa v tej fazi eksponentno.

zmaugy ::

Matwic je izjavil:

jype je izjavil:

Širjenje virusa ni eksponentno, samo videti je takšno, kar velja vedno, ko se katerikoli virus začne širiti.

Ti dam to, da imamo za enkrat popolnoma premajhen vzorec. Če pa daš vzorce (grafe) kako so se drugi podobni "senzacijski" (h5n1, h1n1, sars) virusi širili v tedenskem (za ostala obdobja lahko daš samo link), bi pa bilo zelo zanimivo. Verjetno bi ti bili vsi hvaležni (tukaj sem popolnoma resen). Vsekakor pa bolje kot, če ta čas nameniš političnim prerekanjem v temah, ki nimajo veze s tem.

zmaugy je izjavil:

Vem da zaradi lunarnega novega leta, kljub temu dejstvo ostaja.

Kakšno dejstvo? (pa sem dejansko prebral celotno to temo, oprosti, če sem zgrešil tvoje bistvo). Nekaj milijonov prebivalcev je šlo na potovanje v tem času (pravih številk ne bom iskal, naj nekdo drug), znajo prenašati virus, okoliščine so pa idealne. Ne razumem pa zakaj še vedno podajaš članke, ki so napisani samo za to, da strašijo ljudi in vzpodbujajo paniko?


Dejstvo, da je šlo nekaj milijonov (ocena je da okoli 5) ljudi iz Wuhana tik pred uvedbo karantene.
Za interpretacijo tega dejstva vsak odgovarja sam.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Pika na i ::

Facebook dev je izjavil:

jype je izjavil:

Širjenje virusa ni eksponentno, samo videti je takšno, kar velja vedno, ko se katerikoli virus začne širiti.


Brez kakrsnihkoli ukrepov je sirjenje virusa v tej fazi eksponentno.

Zdaj smo že na tem, da Kitajci ne izvajajo nobenih ukrepov?
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

HappyPills ::

4 primer v Franciji

zmaugy ::

Pika na i je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

jype je izjavil:

Širjenje virusa ni eksponentno, samo videti je takšno, kar velja vedno, ko se katerikoli virus začne širiti.


Brez kakrsnihkoli ukrepov je sirjenje virusa v tej fazi eksponentno.

Zdaj smo že na tem, da Kitajci ne izvajajo nobenih ukrepov?


Očitno ne. Očitno pa ustreznih ukrepov ne izvaja EU.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Še en izjemen argument.

Očitno je, da Kitajska izvaja ukrepe in EU bolj ne kot ja. Bi pa Kitajska morda lahko malo posodobila svoje higienske standarde, da ne bi imeli teh greznic za distribucijo hrane, ki so gojišča sranja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Facebook dev ::

Pika na i je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

jype je izjavil:

Širjenje virusa ni eksponentno, samo videti je takšno, kar velja vedno, ko se katerikoli virus začne širiti.


Brez kakrsnihkoli ukrepov je sirjenje virusa v tej fazi eksponentno.

Zdaj smo že na tem, da Kitajci ne izvajajo nobenih ukrepov?


Smo na tem, da je Jype napisal bedarijo. Izvajajo ukrepe in upamo, da so taki zajezili širjenje, da bo po nekaj dneh število novih primerov začelo padat. Je pa rast seveda eksponentna. S kakšnim faktorjem je pa odvisno od nalezljivosti virusa in ukrepov, ki se izvajajo.

Pika na i ::

Facebook dev je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

jype je izjavil:

Širjenje virusa ni eksponentno, samo videti je takšno, kar velja vedno, ko se katerikoli virus začne širiti.


Brez kakrsnihkoli ukrepov je sirjenje virusa v tej fazi eksponentno.

Zdaj smo že na tem, da Kitajci ne izvajajo nobenih ukrepov?


Smo na tem, da je Jype napisal bedarijo. Izvajajo ukrepe in upamo, da so taki zajezili širjenje, da bo po nekaj dneh število novih primerov začelo padat. Je pa rast seveda eksponentna. S kakšnim faktorjem je pa odvisno od nalezljivosti virusa in ukrepov, ki se izvajajo.

V redu.
Kitajci pravijo, da je povečanje zmogljivosti (za testiranje) in hitrosti odkrivanja privedlo do povečanja števila potrjenih diagnoz.
In da se je včeraj prvič zgodilo, da je število tistih, ki so imeli sum na okužbo, manjše od števila potrjenih okužb.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

harvey ::

ivanuscha je izjavil:

V Avstriji ni bil potrjen novi virus, stevardesa ima običajno okužbo. Sicer pa so Kitajci kar se higiene tiče precej slabi, tudi v navadi jim je da pljuvajo vsepovsod po pločnikih. Rabijo še nekaj časa da pridejo na Japonski nivo, pravzaprav niti Evropa ni na Japonskem nivoju higiene.

Japonci še za J. Korejce trdijo, da so umazani. Kaj si šele mislijo o ostalih, sem pa videl, stanovanje v lj, ki ga je imela v najemu japonka. Nič kaj lepo ni bilo po njenem odhodu. Tako da stvari so relativne, tudi Japonci_ke zgleda niso več kar so bili...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

blackbfm ::

Moj komentar: Kogar ne skrbi eksponentno širjenje katerikoli bolezni je pa zblojen. Tudi če nek virus ni trenutno katastrofalno uničujoč je možno, da to postane


Potem bi te bolj mogu skrbet herpes, vecina ljudi je okuženih in kužen si cel življenje, ne samo 14 dni. Aja pa zdravila tudi ni. Sam pravim.

jype ::

Facebook dev je izjavil:

Smo na tem, da je Jype napisal bedarijo.
Tako se zdi vsem statistično nepismenim.

Reycis ::

Update:
6049 okuženih
131 mrtvih
Kot nam pravijo antipaničarji je to ekstrapolirano na slovenijo 9 okuženih in 0.2 mrtvih. Vse je ok. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

trancer01 ::

Temu virusu, kot to večinoma velja tudi za druge viruse, ponavadi podležejo ljudje s slabim imunskim sistemom, predvsem ostareli in zelo mladi otroci ali dojenčki. Mediji delajo paniko, ker se to dobro prodaja. Za navadno pljučnico vsak dan umre več ljudi kot jih bo zaradi tega virusa v celem letu.

Facebook dev ::

blackbfm je izjavil:

Moj komentar: Kogar ne skrbi eksponentno širjenje katerikoli bolezni je pa zblojen. Tudi če nek virus ni trenutno katastrofalno uničujoč je možno, da to postane


Potem bi te bolj mogu skrbet herpes, vecina ljudi je okuženih in kužen si cel življenje, ne samo 14 dni. Aja pa zdravila tudi ni. Sam pravim.


Zaradi herpesa je prejsni mesec umrl moj dedek. Ta teden je pa zbolel s herpesom kolega in je ze 4 dni na intenzivni v kriticnem stanju ...

trancer01 ::

Hm, mislim, da nekateri ne ločite med hepatitisom in herpesom.

Konlov ::

Menda da ga alko tamani tale virus... Nice...

zmaugy ::

Konlov je izjavil:

Menda da ga alko tamani tale virus... Nice...


Glede na tole alkohol ne pomaga:

https://thehill.com/changing-america/we...

Po drugi strani:

“ What to Do About Coronavirus

There is no vaccine for coronavirus. To help prevent a coronavirus infection, do the same things you do to avoid the common cold:

Wash your hands thoroughly with soap and warm water or with an alcohol-based hand sanitizer.

https://www.webmd.com/lung/coronavirus

Kot kaže je point da naj se ljudje ne zanašajo preveč na alkoholna razkužila, ker alkohol je lahko hlapen in takšna zaščita ne traja dolgo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

nodrim ::

trancer01 je izjavil:

Za navadno pljučnico vsak dan umre več ljudi kot jih bo zaradi tega virusa v celem letu.


Kaj pa je navadna pljučnica?

zmaugy ::

trancer01 je izjavil:

Temu virusu, kot to večinoma velja tudi za druge viruse, ponavadi podležejo ljudje s slabim imunskim sistemom, predvsem ostareli in zelo mladi otroci ali dojenčki. Mediji delajo paniko, ker se to dobro prodaja. Za navadno pljučnico vsak dan umre več ljudi kot jih bo zaradi tega virusa v celem letu.


Pri španski gripi ni bilo tako, tam je bila smrt pogosto posledica premočnega odziva imunskega sistema,
Navadno pljučnico se reši z antibiotiki. Zelo hitro in predvidljivo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

trancer01 ::

Pljučnico lahko povzročajo bakterije, lahko pa tudi virusi. Virusov z antibiotiki seveda ne moreš zdraviti. Mislim pa, da ta virus ni nič posebno groznega, namesto pljučnice bi lahko tudi napisal, da vsako leto zaradi gripe umre več ljudi, kot jih bo za tem novim virusom. Ali pa da vsako uro samo v prometnih nesrečah umre več ljudi, kot jih bo za tem virusom v celem letu. Pač o tem se piše zato, ker folk to rad bere; panika se pač dobro prodaja!

Vazelin ::

Eksponentna rast? Od danes na vceraj je bolj linearna

Gledam novico o tem virusu na enem portalu.
Zraven reklama za daleron cold 3:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Leaker49 ::

trancer01 je izjavil:

Mediji delajo paniko, ker se to dobro prodaja.


Paniko delajo Kitajci in se jim to čisto nič ne izplača. Maš posnetke teh mest v karanteni kjer ni na ulici žive duše...

Sedaj ste vsi pogumni, če/ko bo virus pri nas, boste pa mamo pošiljali v Merkator po piksne in čips.

genesiss ::

 Coronavirus pamp

Coronavirus pamp


Mask companies 2x'ing in 4 days >:D

zmaugy ::

trancer01 je izjavil:

Pljučnico lahko povzročajo bakterije, lahko pa tudi virusi. Virusov z antibiotiki seveda ne moreš zdraviti. Mislim pa, da ta virus ni nič posebno groznega, namesto pljučnice bi lahko tudi napisal, da vsako leto zaradi gripe umre več ljudi, kot jih bo za tem novim virusom. Ali pa da vsako uro samo v prometnih nesrečah umre več ljudi, kot jih bo za tem virusom v celem letu. Pač o tem se piše zato, ker folk to rad bere; panika se pač dobro prodaja!


Navadna pljučnica je bakterijska.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

SodVina ::

Reycis je izjavil:

Update:
6049 okuženih
131 mrtvih
Kot nam pravijo antipaničarji je to ekstrapolirano na slovenijo 9 okuženih in 0.2 mrtvih. Vse je ok. 8-)


pozabil si dodati še:
110 ozdravljenih.
5808: neznano.

Torej med mrtvimi in ozdravelimi je trenutno 55:45 v prid mrtvim, za ostalih 5808 namreč še ni znano, ali bodo umrli ali ozdraveli.
Podatkov o death rate-u zaenkrat še ni dovolj, da bi ekstrapolirali kar tako "malo počez" na slovenijo. Primerjave z drugimi gripami, pljučnicami tudi niso na mestu. Vsaj ne še.

lp

kow ::

Death rate ni konstanta. Domnevam, da gre za 2 nasprotujoci sili. Vec je obolelih, bolj smo informirani oz. razumemo bolezen - kar zmanjsuje smrtnost oz. ucinke bolezni. Po drugi strani pa lahko zdravstveni sistem poklekne zaradi stevilcnosti primerov, kar poveca smrtnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako poteka diagnostika koronavirusa

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
156559 (2558) mr_chai
»

Epidemijo koronavirusa prva napovedala umetna inteligenca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7515828 (11197) Phantomeye

Več podobnih tem