» »

Pandemija COVID-19

Pandemija COVID-19

Temo vidijo: vsi
««
335 / 355
»»

kamiKaZaA ::

StFrRo je izjavil:

martincek1 je izjavil:

Če si zdrav, ni treba nastavljat roke. >:D

:O

Tako! TAKO je pač v Butalah! 8-)

80% novih okužb povzroča (samo) 10% okuženih. To so tisti asimptotični okuženci, ki nimajo vročine, glavobola, .... in si domišljajo, da so ČISTO zdravi! ;)

V tem GRMU tiči Zajec! 8-)

Samo to Butalcem dopovedati je: MISIJA NEMOGOČE!! :8):)):|

Še enkrat za vse paničarje. Bolni ne hodimo okoli, ampak ležimo doma in se zdravimo. Prav tako v trgovino ne pridemo do najbližje osebe in jih kihnemo v obraz. Z virusi smo normalno živeli do leta 2020. Brez mask. Sedaj pa naenkrat se mora vse za 180° obrnit in več ne gre normalno živeti kot prej? Ne kupim te zgodbe. Maske ni potrebno nositi:

- če držiš varnostno distanco
- če ne čvekaš z vsakim neznancem v trgovini
- če se ne rokuješ z vsakim neznacem v trgovini
- če ne kihaš, ko so drugi v bližini oz. se odstraniš vsaj 3-4 metre, daš roko/komlec pred usta in kihneš v tisti predel
- če si redno roke umivaš, ko prideš domov, po opravljeni mali/veliki potrebi in preden greš jesti

Če vse to upoštevaš ne ogrožaš nobenega, prav tako pa noben ne ogroža tebe. Varnsotna distanca je torej najbolj pomembna.

UganiKdo ::

In ce pri tem uporabljas masko je vse skupaj se stopnjo bolj ucinkovito.
Simple as that.

IL_DIAVOLO ::

Masko das gor in polovico navodil odpade.

fikus_ ::

Kapitan Jack umiri se, škoduje zdravju.

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Kje ste tiste BUDALE, ki ste trdile, da je mladoletnica kršila Javni Red in Mir? Nobene kršitve ni bilo do aretacije.

Nobene aretacije ni bilo, sploh. Ker si ni hotela nadeti maske prav tako pa sama ni hotela zapustiti avtobusa, sta ji "pomagala". S tem se je pa tudi začela njena kršitev javnega reda (brez mira).

StFrRo ::

kamiKaZaA je izjavil:


Še enkrat za vse paničarje. Bolni ne hodimo okoli, ampak ležimo doma in se zdravimo. Prav tako v trgovino ne pridemo do najbližje osebe in jih kihnemo v obraz. Z virusi smo normalno živeli do leta 2020. Brez mask. Sedaj pa naenkrat se mora vse za 180° obrnit in več ne gre normalno živeti kot prej? Ne kupim te zgodbe. Maske ni potrebno nositi:

- če držiš varnostno distanco
- če ne čvekaš z vsakim neznancem v trgovini
- če se ne rokuješ z vsakim neznacem v trgovini
- če ne kihaš, ko so drugi v bližini oz. se odstraniš vsaj 3-4 metre, daš roko/komlec pred usta in kihneš v tisti predel
- če si redno roke umivaš, ko prideš domov, po opravljeni mali/veliki potrebi in preden greš jesti

Če vse to upoštevaš ne ogrožaš nobenega, prav tako pa noben ne ogroža tebe. Varnsotna distanca je torej najbolj pomembna.

Ti NE LOČIŠ, kaj je panika in kaj je PRIMERNO/praktično vedenje!

Verjetno tudi na avtobus ne hodiš! ;)

IZOGIBAJ se ga tudi v prihodnje! :)):)):))

Boš VSEM nam naredil uslugo!! ;)

vaščan ::

Meni tudi ni jasno z virusi živimo od pantiveka takimi in drugačnimi zdravila proti njim ni. Jebi ga prebolet je treba ne pa se obnašat kakor da bomo z nekimi prežvečenimi maskami, ki se ljudem valjajo po žepih že par mesecev prebrodili en virus WTF. Poznam nekaj ljudi s potrjenim covidom in večina njih ima lažji prehlad in okrog 37vročine. Ene 2 pa sta malo bolj trdo ležala nekaj dni podobno kot pri gripi. Čeprav se spomnim ko sem imel gripo konec 2019 sem ležal en teden pa vročina je bila okrog 40 eno noč so me hoteli peljat v dežurno sem imel 42 vročine zatem sem še en teden bolniške potreboval, da sem si nazaj pridobil moči. Mogoče se pa najde na forumu nekdo ki je dejanko imel težjo obliko covida in zadevo opiše to bi bilo zelo dobro, da bi malo vedeli zakaj nosimo te premečkane maske ves čas.
Od vseh teh okuženih vsak dan se bo pa že kdo našel na forumu?

UganiKdo ::

BlaY0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Kje ste tiste BUDALE, ki ste trdile, da je mladoletnica kršila Javni Red in Mir? Nobene kršitve ni bilo do aretacije.

Nobene aretacije ni bilo, sploh. Ker si ni hotela nadeti maske prav tako pa sama ni hotela zapustiti avtobusa, sta ji "pomagala". S tem se je pa tudi začela njena kršitev javnega reda (brez mira).


Pozabil si še del da je zavrnila identifikacijo in je policija povsem upraviceno nadaljevala postopek identifikacije, ki vkljucuje tudi privedbo.

Btw, ce pogledas tudi brosuro o policijskih pooblastilih je govora o uporabi lisic in je jasno poudarjeno, da morajo bit tudi pri privedbi podani razlogi za uporabo lisic, pogoj pa je bil glede na uradno verzijo zgodbe izpolnjen.

Tako da odgovor na debato prej - uporaba lisic v takih primerih ni predpisana s pravnim aktom ampak je del policijske procedure, pri cemer je odgovornost policista da je uporaba prisilnega zakonita.

https://www.policija.si/o-slovenski-pol...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

StFrRo ::

vaščan je izjavil:

Meni tudi ni jasno z virusi živimo od pantiveka takimi in drugačnimi zdravila proti njim ni. Jebi ga prebolet je treba ne pa se obnašat kakor da bomo z nekimi prežvečenimi maskami, ki se ljudem valjajo po žepih že par mesecev prebrodili en virus WTF. Poznam nekaj ljudi s potrjenim covidom in večina njih ima lažji prehlad in okrog 37vročine. Ene 2 pa sta malo bolj trdo ležala nekaj dni podobno kot pri gripi. Čeprav se spomnim ko sem imel gripo konec 2019 sem ležal en teden pa vročina je bila okrog 40 eno noč so me hoteli peljat v dežurno sem imel 42 vročine zatem sem še en teden bolniške potreboval, da sem si nazaj pridobil moči. Mogoče se pa najde na forumu nekdo ki je dejanko imel težjo obliko covida in zadevo opiše to bi bilo zelo dobro, da bi malo vedeli zakaj nosimo te premečkane maske ves čas.
Od vseh teh okuženih vsak dan se bo pa že kdo našel na forumu?

Bo treba malce PONOVITI zadevo, a?! ;)

Kdo so ogrožene skupine, koga virus kako prizadane, .... Malce je že ušlo iz Glave!? 8-)

Ponoviti bo potrebno osnove! :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

kamiKaZaA ::

Zadnje dni izjemno naraščajo uporabniki, ki so proti maskam. Vedno več se jih javi v to temo, ter jasno in glasno povedo zakaj so maske nepotrebne/nebodiga treba. Na drugi strani pa paničarji vedno bolj paničarijo in so vedno bolj agresivni v komentarjih da bi upravičili nošnjo maske.

Počasi boste paničarji v manjšini in na koncu vam ne bo preostalo drugega kot, da se skrijete v klet/zaklonišče/bunker doker virus ne bo popolnoma izginil. Tam nekje leta 1.259.438 pa boste lahko prišli na površje, odvrgli maske in se objeli s tistimi, ki so ta čas preživeli brez nošenja mask. Kakšna radost bo to. Škoda samo, da mene takrat več ne bo, da bi lahko užival v gledanju tega.

Zgodovina sprememb…

BlaY0 ::

vaščan je izjavil:

Meni tudi ni jasno z virusi živimo od pantiveka takimi in drugačnimi zdravila proti njim ni. Jebi ga prebolet je treba ne pa se obnašat kakor da bomo z nekimi prežvečenimi maskami, ki se ljudem valjajo po žepih že par mesecev prebrodili en virus WTF.

Ti ukrepi niso zato, da se virus preboli. Ti ukrepi so zato, da dokler nimamo tapravega cepiva ali pa dovolj velike naravne prekuženosti, da se zdravstveni sistem ne sesuje. Če hočemo dovolj veliko stopnjo naravne prekuženosti, potem bo treba s temi ukrepi živet vsaj nadaljnih 5 let. Če uporabimo cepivo, bomo s temi ukrepi živeli nadaljnje leto po začetku cepljenja. Torej, kaj ti je ljubše? Ko in če se bo cepil dovoljšen del populacije (rizične skupine) potem se tistim, ki tega ne bodo hoteli, ne bo treba.

UganiKdo ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zadnje dni izjemno naraščajo uporabniki, ki so proti maskam. Vedno več se jih javi v to temo, ter jasno in glasno povedo zakaj so maske nepotrebne/nebodiga treba. Na drugi strani pa paničarji vedno bolj paničarijo in so vedno bolj agresivni v komentarjih da bi upravičili nošnjo maske.

Počasi boste paničarji v manjšini in na koncu vam ne bo preostalo drugega kot, da se skrijete v klet/zaklonišče/bunker doker virus ne bo popolnoma izginil. Tam nekje leta 1.259.438 pa boste lahko prišli na površje, odvrgli maske in se objeli s tistimi, ki so ta čas preživeli brez nošenja mask. Kakšna radost bo to. Škoda samo, da mene takrat več ne bo, da bi lahko užival v gledanju tega.


Ja, ce eno laz dovolj dolgo ponavljas zacnes verjeti tudi sam sebi.

BlaY0 ::

UganiKdo je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Kje ste tiste BUDALE, ki ste trdile, da je mladoletnica kršila Javni Red in Mir? Nobene kršitve ni bilo do aretacije.

Nobene aretacije ni bilo, sploh. Ker si ni hotela nadeti maske prav tako pa sama ni hotela zapustiti avtobusa, sta ji "pomagala". S tem se je pa tudi začela njena kršitev javnega reda (brez mira).


Pozabil si še del da je zavrnila identifikacijo in je policija povsem upraviceno nadaljevala postopek identifikacije, ki vkljucuje tudi privedbo.

Vsekakor. Če ti človek, ki se predstavlja kot mladoletnik sika nekaj o nekih zakonih in pravicah, ga je pač treba identificirat, da se prepriča, ali je dejansko mladoletnik. Maladoletne osebe od 14. (pogojno) oziroma 16. leta starosti so kazensko odgovorne. Verjamem (tako kot nekateri v boga), da punca ni stara pod 14. Velika verjetnost je tudi da je starejša od 16.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

vaščan ::

Ne pa sej če hodiš na šiht veš da ni realno imet masko ves čas gor. Šihtarji nosimo maske res samo takrat ko šef prileze iz luknje ali ko srečaš kakšnega paničarja in težaka ali pa če delaš s strankami ko pride stranka takrat jo navlečeš gor. Drugač pa maske so totalno nerealna stvar to je delanje norca iz ljudi in to je dejstvo.

So pa neke osnove higiene ki so ok in se jih je treba držat sploh v bližini starejših občanov.
- če držiš varnostno distanco
- če ne čvekaš z vsakim neznancem v trgovini
- če se ne rokuješ z vsakim neznacem v trgovini
- če ne kihaš, ko so drugi v bližini oz. se odstraniš vsaj 3-4 metre, daš roko/komlec pred usta in kihneš v tisti predel
- če si redno roke umivaš, ko prideš domov, po opravljeni mali/veliki potrebi in preden greš jesti

Če vse to upoštevaš ne ogrožaš nobenega, prav tako pa noben ne ogroža tebe. Varnsotna distanca je torej najbolj pomembna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

HappyPills ::

BlaY0 je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Kje ste tiste BUDALE, ki ste trdile, da je mladoletnica kršila Javni Red in Mir? Nobene kršitve ni bilo do aretacije.

Nobene aretacije ni bilo, sploh. Ker si ni hotela nadeti maske prav tako pa sama ni hotela zapustiti avtobusa, sta ji "pomagala". S tem se je pa tudi začela njena kršitev javnega reda (brez mira).


Pozabil si še del da je zavrnila identifikacijo in je policija povsem upraviceno nadaljevala postopek identifikacije, ki vkljucuje tudi privedbo.

Vsekakor. Če ti človek, ki se predstavlja kot mladoletnik sika nekaj o nekih zakonih in pravicah, ga je pač treba identificirat, da se prepriča, ali je dejansko mladoletnik. Maladoletne osebe od 14. (pogojno) oziroma 16. leta starosti so kazensko odgovorne. Verjamem (tako kot nekateri v boga), da punca ni stara pod 14. Velika verjetnost je tudi da je starejša od 16.


Punca bo jutri 18...

StFrRo ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zadnje dni izjemno naraščajo uporabniki, ki so proti maskam. Vedno več se jih javi v to temo, ter jasno in glasno povedo zakaj so maske nepotrebne/nebodiga treba. Na drugi strani pa paničarji vedno bolj paničarijo in so vedno bolj agresivni v komentarjih da bi upravičili nošnjo maske.

Počasi boste paničarji v manjšini in na koncu vam ne bo preostalo drugega kot, da se skrijete v klet/zaklonišče/bunker doker virus ne bo popolnoma izginil. Tam nekje leta 1.259.438 pa boste lahko prišli na površje, odvrgli maske in se objeli s tistimi, ki so ta čas preživeli brez nošenja mask. Kakšna radost bo to. Škoda samo, da mene takrat več ne bo, da bi lahko užival v gledanju tega.

Ti nisi POGUMEN in tudi preveč bister nisi.... ;) To pa je tudi vsa umetnost! :))

https://www.mladina.si/201394/aktualna-...

In ne mešaj poguma s paniko! :))

BlaY0 ::

vaščan je izjavil:

Ne pa sej če hodiš na šiht veš da ni realno imet masko ves čas gor. Šihtarji nosimo maske res samo takrat ko šef prileze iz luknje ali ko srečaš kakšnega paničarja in težaka ali pa če delaš s strankami ko pride stranka takrat jo navlečeš gor. Drugač pa maske so totalno nerelana stvar to je delanje norca iz ljudi in to je dejstvo.

Zato pa je treba ukrep spoštovati, da bo čim prej odpravljen. S tem ko se ga ne spoštuje, se posledično samo podaljšuje njegova veljavnost in uvajajo se novi. Poleg tega če si virus fasal v službi, je zadeva jasna... vse s katerimi si bil v stiku se pošlje v karanteno. Če si virus fasal v trgovini, bo pa vse ki so bili v trgovin takrat ko si ga domnevno fasal oziroma začel širiti, precej težje najti.

HappyPills je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Vsekakor. Če ti človek, ki se predstavlja kot mladoletnik sika nekaj o nekih zakonih in pravicah, ga je pač treba identificirat, da se prepriča, ali je dejansko mladoletnik. Maladoletne osebe od 14. (pogojno) oziroma 16. leta starosti so kazensko odgovorne. Verjamem (tako kot nekateri v boga), da punca ni stara pod 14. Velika verjetnost je tudi da je starejša od 16.


Punca bo jutri 18...

Praise the Lord!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

StFrRo ::

vaščan je izjavil:

Ne pa sej če hodiš na šiht veš da ni realno imet masko ves čas gor. Šihtarji nosimo maske res samo takrat ko šef prileze iz luknje ali ko srečaš kakšnega paničarja in težaka ali pa če delaš s strankami ko pride stranka takrat jo navlečeš gor. Drugač pa maske so totalno nerealna stvar to je delanje norca iz ljudi in to je dejstvo.

So pa neke osnove higiene ki so ok in se jih je treba držat sploh v bližini starejših občanov.
- če držiš varnostno distanco
- če ne čvekaš z vsakim neznancem v trgovini
- če se ne rokuješ z vsakim neznacem v trgovini
- če ne kihaš, ko so drugi v bližini oz. se odstraniš vsaj 3-4 metre, daš roko/komlec pred usta in kihneš v tisti predel
- če si redno roke umivaš, ko prideš domov, po opravljeni mali/veliki potrebi in preden greš jesti

Če vse to upoštevaš ne ogrožaš nobenega, prav tako pa noben ne ogroža tebe. Varnsotna distanca je torej najbolj pomembna.

Ti si res ena vaška brihtna BUČA! ;)

Že dolgo ni bilo kae ga tako brihtnega naokrog! :))

Zdaj nam pa še izračunaj, koliko buč - tistih BRIHTNIH in tistih - MALO MANJ BRIHTNIH pa lahko spraviš na AVTOBUS, če upoštevaš torej tvojo VARNOSTNO distanco!?? :|

;-) ::

Res je vazno kolikim na busu bos potalal virus ? To da pa sofer telefonira pa je nič

HappyPills ::

Šofer je imel prostoročno.

IL_DIAVOLO ::

Kaj so to zdej spet neki fake accounti. Kaj zdaj se ze ustvarjajo lažni anti maskarji?

BlaY0 ::

HappyPills je izjavil:

Šofer je imel prostoročno.

__To je nemogoče!!! Šoferji sploh ne smejo nabavit telefona s funkcijo prostoročnega telefoniranja__

ferdov ::

gozdar1 je izjavil:


Jugoslavija je dobivala tako finančno kot tudi materjalno pomoč s strani zahoda, še posebej zda, pa je na koncu vseeno bankrotirala.

ZDA svetilnik kapitalizma se zadolžuje stalno. Zanimivo, kar se tujine tile, največ na Kitajskem.

"Foreign: $6.78 trillion (in May 2020, Japan owned $1.26 trillion and China owned $1.08 trillion of U.S. debt, which is more than a third of foreign holdings)"

vaščan ::

StFrRo je izjavil:

vaščan je izjavil:

Ne pa sej če hodiš na šiht veš da ni realno imet masko ves čas gor. Šihtarji nosimo maske res samo takrat ko šef prileze iz luknje ali ko srečaš kakšnega paničarja in težaka ali pa če delaš s strankami ko pride stranka takrat jo navlečeš gor. Drugač pa maske so totalno nerealna stvar to je delanje norca iz ljudi in to je dejstvo.

So pa neke osnove higiene ki so ok in se jih je treba držat sploh v bližini starejših občanov.
- če držiš varnostno distanco
- če ne čvekaš z vsakim neznancem v trgovini
- če se ne rokuješ z vsakim neznacem v trgovini
- če ne kihaš, ko so drugi v bližini oz. se odstraniš vsaj 3-4 metre, daš roko/komlec pred usta in kihneš v tisti predel
- če si redno roke umivaš, ko prideš domov, po opravljeni mali/veliki potrebi in preden greš jesti

Če vse to upoštevaš ne ogrožaš nobenega, prav tako pa noben ne ogroža tebe. Varnsotna distanca je torej najbolj pomembna.

Ti si res ena vaška brihtna BUČA! ;)

Že dolgo ni bilo kae ga tako brihtnega naokrog! :))

Zdaj nam pa še izračunaj, koliko buč - tistih BRIHTNIH in tistih - MALO MANJ BRIHTNIH pa lahko spraviš na AVTOBUS, če upoštevaš torej tvojo VARNOSTNO distanco!?? :|


To je kot na sodišču vse je dovoljeno ker nobena reč ni popolno definirana in vsak posameznik jo lahko po svoje interpretira. Realno gre pa na avtobus tolk ljudi kokr je zicou distanca se pa drži tolk kakokr se pač lahko v dani situaciji. Ne komplicirat tam kjer ni treba če te panika pa ne jit na avtobus. Drugače je bil mogoče kdo od vas na forumu v kakšnih toplicah letos.jaz sem bil A to so šele risanke kjer je biznis je corona free zone nobenga okouženega. Nekoga na vasi bodo pa jebal zaradi tega ker nima maske ko gre pir plačat😀

;-) ::

HappyPills je izjavil:

Šofer je imel prostoročno.


Vir?

BlaY0 ::

;-) je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Šofer je imel prostoročno.


Vir?

Vir da ga ni imel?

3p ::

vaščan je izjavil:

Meni tudi ni jasno z virusi živimo od pantiveka takimi in drugačnimi zdravila proti njim ni. Jebi ga prebolet je treba ne pa se obnašat kakor da bomo z nekimi prežvečenimi maskami, ki se ljudem valjajo po žepih že par mesecev prebrodili en virus WTF.


Ti kaj preboli.

Evo, z jugo-vasi. Ne tako dolgo nazaj.

https://www.24ur.com/novice/tujina/kako...

kamiKaZaA ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj so to zdej spet neki fake accounti. Kaj zdaj se ze ustvarjajo lažni anti maskarji?

Ti iz komentarja v komentar izpadeš večji bedak. Namesto, da bi vsaj to preveril:

kamiKaZaA - Čas prve prijave - 31.10.2009

DexterBoy - Čas prve prijave - 13.08.2002

darksamurai - Čas prve prijave - 04.04.2006

vaščan - Čas prve prijave - 11.11.2012

Kapitan Jack - Čas prve prijave - 23.06.2017

;-) - Čas prve prijave - 02.04.2006

In ravno o tem sem pisal, da paničarje vedno bolj grabi panika, ko vedno več ljudi z različnimi računi piše, da so proti maskam. Ta komentar od @IL_DIAVOLO je samo panična potrditev..

IL_DIAVOLO ::

Si zelis ja, ampak zal si edini ti tisti ki panicari. Klicaji, odebeljen tekst, velike crke sporoča nekaj o tebi.

Jaz se dejansko smejim zraven, ko berem tvoje spise :D

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:


In ravno o tem sem pisal, da paničarje vedno bolj grabi panika, ko vedno več ljudi z različnimi računi piše, da so proti maskam. Ta komentar od @IL_DIAVOLO je samo panična potrditev..

Jaz sem pa proti vinjetam. Ne hebem pet posto. Ne bom limal tega sranja od klinčeve grde nalepke na čisto šipo svojega SUV-a!

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:

Zadnje dni izjemno naraščajo uporabniki, ki so proti maskam. Vedno več se jih javi v to temo, ter jasno in glasno povedo zakaj so maske nepotrebne/nebodiga treba. Na drugi strani pa paničarji vedno bolj paničarijo in so vedno bolj agresivni v komentarjih da bi upravičili nošnjo maske.

Počasi boste paničarji v manjšini in na koncu vam ne bo preostalo drugega kot, da se skrijete v klet/zaklonišče/bunker doker virus ne bo popolnoma izginil. Tam nekje leta 1.259.438 pa boste lahko prišli na površje, odvrgli maske in se objeli s tistimi, ki so ta čas preživeli brez nošenja mask. Kakšna radost bo to. Škoda samo, da mene takrat več ne bo, da bi lahko užival v gledanju tega.


Glej, kot prvo nismo vsi, ki se nam nošenje mask zdi zelo verjetno koristno za omejevanje širjenja covid-a, paničarji. Osebno me je virusov in podovbne zalege še premalo strah.

Masko so nadležne, ja. Vedno jih pozabljam in iščem. Se mi jo pa zdi prav nadeti, ker smo se tako odločili (država). Verjetno eden bolj smiselnih ukrepov. Poleg tistega, zadnjič skozi zobe komaj izdavljenega priporočila o delu na daljavo. Veste za kak manj vsiljiv ukrep?

Ker verjamem, da omejujejo širjenje covid-a, si jo pač nadenem, pa če bo za to en starček potegnil še 9 let, super. Če ne, pa me ubile ne bojo. (Slišim, da eni ne-paničarji ne morete dihati skoznje, pa da vas hočejo lastni smrklji požreti.)

In predvsem. Ko se bo covid še bolj razširil, mogoče ne bo zapiranj kot spomladi, bojo pa omejitve, ki jih nočem. Pač raje nosim masko in grem potem v športno dvorano, pa na kavo v kafiča, kot pa da blesavim o svoboščinah, potem pa bo čez dva tedna predpisano kuča-posao posao-kuča, ali pa kaka še hujša neumnost, kot omejitve gibanja na prostem.

Kaj uporniki sploh hočete? Spet dva meseca doma, brez mask, netflix&chill, pa prispevke iz državnega žaklja?

kamiKaZaA ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Si zelis ja, ampak zal si edini ti tisti ki panicari. Klicaji, odebeljen tekst, velike crke sporoča nekaj o tebi.

Jaz se dejansko smejim zraven, ko berem tvoje spise :D

Jaz paničarim? Sploh nobenega ne žalim, niti ne prepričujem, da naj ne nosi maske. Sem samo napisal zakaj jaz ne nosim maske, pa ste me vi "paničarji" zbombardirali, da se maske morajo nosit... in to s 100+ komentarji. In prav panika vas grabi, ko vidite, da je iz dnva v dan vedno več ljudi proti maskam in ostalim ukrepom.

Drugače pa si ne zmišljuj: pokaži torej več mojih vpisov z velimi črkami. Spet smo te dobili na laži. In ni prvič danes.

Aja pa še enega sem od prej izpustil in dopolnjujem prejšnji seznam:

logi - Čas prve prijave - 02.01.2015

StFrRo ::

vaščan je izjavil:


To je kot na sodišču vse je dovoljeno ker nobena reč ni popolno definirana in vsak posameznik jo lahko po svoje interpretira. Realno gre pa na avtobus tolk ljudi kokr je zicou distanca se pa drži tolk kakokr se pač lahko v dani situaciji. Ne komplicirat tam kjer ni treba če te panika pa ne jit na avtobus. Drugače je bil mogoče kdo od vas na forumu v kakšnih toplicah letos.jaz sem bil A to so šele risanke kjer je biznis je corona free zone nobenga okouženega. Nekoga na vasi bodo pa jebal zaradi tega ker nima maske ko gre pir plačat😀

Jaz nič ne paničarim! NI me strah! In tudi ne trdim, da so vsi ukrepi smiselni, pametni in dobri!

Sem tudi jaz govoril sedaj z neko našo študentko! Dopoldne je bila v kliničnem. Na obisku pri svoji mami.... Mama ima covid, že 2 tedna je na intenzivni.... Niso komplicirali, še temperature ji niso izmerili. :)) Zakaj pa bi ji jo sploh!?? 8-) To se lahko dela, če spoštuješ in razumeš ukrepe.... Če pa jih ne, potem ti/nam ni pomoči! Število obolelih bo samo naraščalo, tudi tistih, ki bodo imeli zelo slab potek bolezni.... Da ne omenjam sezone prehladov, drugih viroz in gripe, ki je pred nami!! VSI se moramo vesti odgovorno in po svojih najboljših močeh! Če v avtobusu nosim masko nisem strahopetec! Zakaj bi bil!?? Ker varujem druge??? :O

;-) ::

Jaz bi rad bil za maske, ampak ko bom dobil en tehten razlog.

Preštevanje teh random testov pač to ni, ker nam ne sporočajo nič, niti niso namenjeni da diagnosticirajo covid19.

Št.mrtvih za covid19 predpostavljam da hipotetično vrjamemo tem blef številkam cca 140 pa nam spet nič ne pove...

Št. uradno mrtvih in potrjeno zaradi covid19 ki je 7-sedem. Toliko je bilo obdukcij in potrjeno covid naveden kot razlog za smrt. Pa je smešno.

Vsi stari nad 64 so preživeli svojo pričakovano starost in bi lahko umrli če strmoglavi v njih muha, jih piči komar, premalo pregrizejo jabolko in se zadušijo. Pogosto ljudje mešajo pričakovano starost sedaj rojenih otrok ki je okvirno 84let, s temi smrtmi.

kamiKaZaA ::

3p je izjavil:


In predvsem. Ko se bo covid še bolj razširil, mogoče ne bo zapiranj kot spomladi, bojo pa omejitve, ki jih nočem. Pač raje nosim masko in grem potem v športno dvorano, pa na kavo v kafiča, kot pa da blesavim o svoboščinah, potem pa bo čez dva tedna predpisano kuča-posao posao-kuča, ali pa kaka še hujša neumnost, kot omejitve gibanja na prostem.

Kaj uporniki sploh hočete? Spet dva meseca doma, brez mask, netflix&chill, pa prispevke iz državnega žaklja?

Jaz pa hočem spet normalno živeti. Hoditi na nogometne tekme, na koncerte, se družit na prireditvah,... in če mask ne ukinemo in vseh ostalih ukrepov, potem jaz tega nalsednjih 5+ let nebom več doživel. Drugače pa sem med korono delal. Skozi. Tako, da doma sem bil samo takrat, ko sem koristil dopust.

;-) ::

StFrRo je izjavil:

vaščan je izjavil:


To je kot na sodišču vse je dovoljeno ker nobena reč ni popolno definirana in vsak posameznik jo lahko po svoje interpretira. Realno gre pa na avtobus tolk ljudi kokr je zicou distanca se pa drži tolk kakokr se pač lahko v dani situaciji. Ne komplicirat tam kjer ni treba če te panika pa ne jit na avtobus. Drugače je bil mogoče kdo od vas na forumu v kakšnih toplicah letos.jaz sem bil A to so šele risanke kjer je biznis je corona free zone nobenga okouženega. Nekoga na vasi bodo pa jebal zaradi tega ker nima maske ko gre pir plačat😀

Jaz nič ne paničarim! NI me strah! In tudi ne trdim, da so vsi ukrepi smiselni, pametni in dobri!

Sem tudi jaz govoril sedaj z neko našo študentko! Dopoldne je bila v kliničnem. Na obisku pri svoji mami.... Mama ima covid, že 2 tedna je na intenzivni.... Niso komplicirali, še temperature ji niso izmerili. :)) Zakaj pa bi ji jo sploh!?? 8-) To se lahko dela, če spoštuješ in razumeš ukrepe.... Če pa jih ne, potem ti/nam ni pomoči! Število obolelih bo samo naraščalo, tudi tistih, ki bodo imeli zelo slab potek bolezni.... Da ne omenjam sezone prehladov, drugih viroz in gripe, ki je pred nami!! VSI se moramo vesti odgovorno in po svojih najboljših močeh! Če v avtobusu nosim masko nisem strahopetec! Zakaj bi bil!?? Ker varujem druge??? :O

Nrkako ne vrjamem da je lahko šla kamorkoli na obisk ker sem imel še par dni dedka v bolnišnici, zaradi raka in obisk ni bil možen. Niti ne morem z mojo partnerko na ultrazvok ko je noseča.

kamiKaZaA ::

;-) je izjavil:

StFrRo je izjavil:

vaščan je izjavil:


To je kot na sodišču vse je dovoljeno ker nobena reč ni popolno definirana in vsak posameznik jo lahko po svoje interpretira. Realno gre pa na avtobus tolk ljudi kokr je zicou distanca se pa drži tolk kakokr se pač lahko v dani situaciji. Ne komplicirat tam kjer ni treba če te panika pa ne jit na avtobus. Drugače je bil mogoče kdo od vas na forumu v kakšnih toplicah letos.jaz sem bil A to so šele risanke kjer je biznis je corona free zone nobenga okouženega. Nekoga na vasi bodo pa jebal zaradi tega ker nima maske ko gre pir plačat😀

Jaz nič ne paničarim! NI me strah! In tudi ne trdim, da so vsi ukrepi smiselni, pametni in dobri!

Sem tudi jaz govoril sedaj z neko našo študentko! Dopoldne je bila v kliničnem. Na obisku pri svoji mami.... Mama ima covid, že 2 tedna je na intenzivni.... Niso komplicirali, še temperature ji niso izmerili. :)) Zakaj pa bi ji jo sploh!?? 8-) To se lahko dela, če spoštuješ in razumeš ukrepe.... Če pa jih ne, potem ti/nam ni pomoči! Število obolelih bo samo naraščalo, tudi tistih, ki bodo imeli zelo slab potek bolezni.... Da ne omenjam sezone prehladov, drugih viroz in gripe, ki je pred nami!! VSI se moramo vesti odgovorno in po svojih najboljših močeh! Če v avtobusu nosim masko nisem strahopetec! Zakaj bi bil!?? Ker varujem druge??? :O

Nrkako ne vrjamem da je lahko šla kamorkoli na obisk ker sem imel še par dni dedka v bolnišnici, zaradi raka in obisk ni bil možen. Niti ne morem z mojo partnerko na ultrazvok ko je noseča.

Pritrjujem. Ravno danes mi je sodelavec potožil, da ima očeta bolnega in da ne more v bolnišnico. Vse kar je možno, da se slišijo preko telefona. Nobenih obiskov. Spet smo torej dobili enega lažnivca, akteri pa uporablja "VELIKE ČRKE" na laži. Seveda, da @IL_DIAVOLO ne bo zaradi tega napadal.

vaščan ::

Zanimiv, da se nekateri potem tko vneto razburjajo saj se samo pogovarjamo. Jaz nočem nobenga prepričat naj vsak dela kot misli da je prav. Povem pa svoje mnenje. Priznam bi se mi pa blazno smešno zdelo recimo da čez par let ugotovijo da je bil covid največji nateg človeštva kakšnega ai programčka. Je pa realen problem ko se tako masovno začne neka svar resnična ali ne je težko ustavit potem. A kdo pozna tisto zgodbo cesarjeva nova oblačila? Mene sicer bolj kot covid skrbijo google facebook in twiter samo to je bolj za v kakšno drugo temo socialna dilema.

BlaY0 ::

;-) je izjavil:


Št.mrtvih za covid19 predpostavljam da hipotetično vrjamemo tem blef številkam cca 140 pa nam spet nič ne pove...

Mrtvi za kovidom, s kovidom so mrtvi. Breme samo za konjederce. Oni niso težava.

Koliko ljudi je letos umrlo dejansko za gripo? Ne veš, ker ni bilo narejenih 160 obdukcij. In sploh ni pomembno, ker so mrtvi in ne obremenjujejo nikogar več.

Telbanc ::

Telbanc je izjavil:

https://siol.net/trendi/potovanja/wall-...


"Ameriški časopis je objavil oster članek, v katerem Hrvaško obtožuje, da je zaradi sproščenega odnosa do nošenja mask in drugih zaščitnih ukrepov spodbudila nov val okužb z novim koronavirusom po Evropi."

""Ne vem, ali je bila to naivnost, preračunljiv poskus pritegniti turiste ali oboje, toda ljudje niso nosili mask, ni bilo distanciranja, mize v restavracijah in barih pa niso bile postavljene na primerni razdalji," je dejala, "bilo je kot vsako leto do zdaj.""


Če nadaljujem svoj post.

https://reporter.si/clanek/svet/prve-od...

"V Avstriji so ta teden vložili prve odškodninske tožbe v primeru ravnanja oblasti pri izbruhu novega koronavirusa v smučarskem letovišču Ischgl. Tožbe so povezane s štirimi osebami, ki so se marca v Ischglu okužile z novim koronavirusom, je danes potrdilo sodišče na Dunaju."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz pa hočem spet normalno živeti...

Kako misliš normalno? Ko so uvedli semaforje, so se nekateri tudi bunili, da hočejo še naprej normalno "živet" brez semaforjev.

kamiKaZaA ::

BlaY0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz pa hočem spet normalno živeti...

Kako misliš normalno? Ko so uvedli semaforje, so se nekateri tudi bunili, da hočejo še naprej normalno "živet" brez semaforjev.

Saj pa sem vse napisal. Kaj neznaš brati? Ti moram vklopiti podnapise? Kaj ti ni jasno v tem mojem "celem" komentarju. Ti si skopiral samo prvi del in očitno nisi vsega prebral?

Evo te pa preberi še enkrat in tokrat celi komentar in če ti kaj ni jasno, ti bom dodatno obrazložil:

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz pa hočem spet normalno živeti. Hoditi na nogometne tekme, na koncerte, se družit na prireditvah,... in če mask ne ukinemo in vseh ostalih ukrepov, potem jaz tega nalsednjih 5+ let nebom več doživel. Drugače pa sem med korono delal. Skozi. Tako, da doma sem bil samo takrat, ko sem koristil dopust.

IL_DIAVOLO ::

kamiKaZaA je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Si zelis ja, ampak zal si edini ti tisti ki panicari. Klicaji, odebeljen tekst, velike crke sporoča nekaj o tebi.

Jaz se dejansko smejim zraven, ko berem tvoje spise :D

Jaz paničarim? Sploh nobenega ne žalim, niti ne prepričujem, da naj ne nosi maske. Sem samo napisal zakaj jaz ne nosim maske, pa ste me vi "paničarji" zbombardirali, da se maske morajo nosit... in to s 100+ komentarji. In prav panika vas grabi, ko vidite, da je iz dnva v dan vedno več ljudi proti maskam in ostalim ukrepom.

Drugače pa si ne zmišljuj: pokaži torej več mojih vpisov z velimi črkami. Spet smo te dobili na laži. In ni prvič danes.

Aja pa še enega sem od prej izpustil in dopolnjujem prejšnji seznam:

logi - Čas prve prijave - 02.01.2015


Cisto normalen pojav. Vsak narod ima majhen procent rebelde populacije, ki morajo izraziti svoje mnenje, cetudi je neumno. Ampak kaj cemo, tudi taki morajo zivet :)

Razni potrci, zlatkoti in podobni umotvori iz balkana mene pac ne prepricajo, da vejo vec od stroke. Taki kolesarijo, mecejo granitne kocke, vabijo migrante v Slovenijo. Podn družbe pac.

Doktorji so pac malo bolj kredibilni od influencerjev, ki pa priznam so vedno bolj nevarni za ljudi, ki nočejo biti ovce in so revolucionarne(destruktivne) miselnosti.

UganiKdo ::

kamiKaZaA je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj so to zdej spet neki fake accounti. Kaj zdaj se ze ustvarjajo lažni anti maskarji?

Ti iz komentarja v komentar izpadeš večji bedak. Namesto, da bi vsaj to preveril:

kamiKaZaA - Čas prve prijave - 31.10.2009

DexterBoy - Čas prve prijave - 13.08.2002

darksamurai - Čas prve prijave - 04.04.2006

vaščan - Čas prve prijave - 11.11.2012

Kapitan Jack - Čas prve prijave - 23.06.2017

;-) - Čas prve prijave - 02.04.2006

In ravno o tem sem pisal, da paničarje vedno bolj grabi panika, ko vedno več ljudi z različnimi računi piše, da so proti maskam. Ta komentar od @IL_DIAVOLO je samo panična potrditev..


Torej vas je sest. S tem da vecina izkazuje hude psihicne tezave in celo poziva k nasilju. ROFL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kamiKaZaA ::

UganiKdo je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj so to zdej spet neki fake accounti. Kaj zdaj se ze ustvarjajo lažni anti maskarji?

Ti iz komentarja v komentar izpadeš večji bedak. Namesto, da bi vsaj to preveril:

kamiKaZaA - Čas prve prijave - 31.10.2009

DexterBoy - Čas prve prijave - 13.08.2002

darksamurai - Čas prve prijave - 04.04.2006

vaščan - Čas prve prijave - 11.11.2012

Kapitan Jack - Čas prve prijave - 23.06.2017

;-) - Čas prve prijave - 02.04.2006

In ravno o tem sem pisal, da paničarje vedno bolj grabi panika, ko vedno več ljudi z različnimi računi piše, da so proti maskam. Ta komentar od @IL_DIAVOLO je samo panična potrditev..


Torej vas je sest. ROFL

Dejansko 8. +logi, +zasekamroz. Vas pa nič kaj več. :P;)

Cruz ::

Nič fantje, treba se bo pomeriti na vlečenju vrvi. Kdor zmaga, ima prav.

BlaY0 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Saj pa sem vse napisal. Kaj neznaš brati? Ti moram vklopiti podnapise? Kaj ti ni jasno v tem mojem "celem" komentarju. Ti si skopiral samo prvi del in očitno nisi vsega prebral?

Pa saj to vsi hočemo oziroma si želimo! A imaš ti vtis, da je meni trenutno stanje všeč?

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:

Jaz pa hočem spet normalno živeti. Hoditi na nogometne tekme, na koncerte, se družit na prireditvah,... in če mask ne ukinemo in vseh ostalih ukrepov, potem jaz tega nalsednjih 5+ let nebom več doživel. Drugače pa sem med korono delal. Skozi. Tako, da doma sem bil samo takrat, ko sem koristil dopust.


Ja, jaz pa hočem na potovanje na Mars. Pa hočem spet sneg pozimi. Pa na koncert Ramonesov bi šel. Pa dodota bi imel za domačo žival.

Na kar ti ciljaš, je "gremo se delat, da virusa ni", pa kdo ne crkne v naslednjega pol leta, bo preživel.

Stavim, da bi se ta model obnesel bistveno slabše, kot si predstavljaš. S tem receptom bo ta zima res zgledala kot apokalipsa. Pa ne nujno zaradi količine mrtvih ampak zaradi zaustavitev vsega po vrsti. Si predstavljaš, da bojo povsod kašljali in kuhali vročino, ko bo ljudi stiskalo v pljučih in ne bo pomoči, da bo vse teklo kot običajno? Da bojo tekme, pa koncerti? Ko bo anti-maskarjem začelo dušiti mamo se bojo pa veze iskale pri zdravstvu. (In razni vratarji ali kaj že bojo cene seveda dvignili, po principu ponudba povpraševanje.) V takih razmerah bomo res spet dobili 80+% paničarjev, tako kot aprila. In tudi če bomo rekli, gremo dalje kot da ni nič, kaj misliš da se bo res dogajalo?

Mogoče bi se po tem scenariju zadeve celo res normalizirale po pol leta ali letu. Vmes pa bi verjetno bistveno večja štala kot z ukrepi. In več mrtvih. In več s trajnimi posledicami.

Mislim, da bo življenje še najbolj normalno, če bomo pač nosili te klinčeve maske (če sploh znatno pomagajo). In če že sproducirajo delujoče cepivo. In če ne boste vsi čakali, da se cepijo drugi.

kamiKaZaA ::

Cruz je izjavil:

Nič fantje, treba se bo pomeriti na vlečenju vrvi. Kdor zmaga, ima prav.

Dejasnko je vseeno kdo ima prav. Razlika je samo, da paničarji delajo paniko, ko vidijo tiste brez mask. Medtem, ko je nam brez mask vseeno za tiste, če nosijo maske. Mene osebno ne motijo ljudje z maskami, niti zaradi tega jih ne gledam postrani. To je ta razlika. In tukaj debatiramo. Paniačrje pa grabi histerija in vse povprek napadajo, žalijo, zasmehujejo,... kateri ne nosijo mask.

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:

Razlika je samo, da paničarji delajo paniko, ko vidijo tiste brez mask. Medtem, ko je nam brez mask vseeno za tiste, če nosijo maske.


1) Drugi del je jasen. Saj vi ste brez mask lepo varni pred nami.
2) V prvem delu pa se motiš. Osebno ne zganjam nobene panike. Se mi pa zdi absolutno napačno tako razkazovanje ego-kurcev. Iz razloga, da se pri nas (na balkanu, ne pozabimo) slabe navade razpasejo s turbo hitrostjo. En antimaskar tu in tam ni resen problem. Gremo se pač igro s statistiko. Problem pa je, da potem tisti, ki z nejevoljo natikajo maske, vidijo antimaskarja z napihnjenim egom, in se odločijo, da če onemu ni treba nositi maske, zakaj pa bi jo sami?! Skratka. Slabi zgledi zelo zelo vlečejo. Ko maske nosijo samo še stare mame, potem pa zadeva več praktično nima smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()
««
335 / 355
»»