» »

Pandemija COVID-19

Pandemija COVID-19

Temo vidijo: vsi
««
19 / 355
»»

blay44 ::

Dej no Vostok_1. Boomerji pravjo, da za vsako rit palca raste.

2dark ::

Če še kdo ni objavil bom sedaj.

Drugače pa....sodeč po novi študiji kitajskih znanstvenikov, ki trdi, da naj bi bili belci v bistvu imuni na virus zaradi nizkega števil angiotensin-konverzijskega encima 2 (ACE2) – kar predstavlja celice v pljučih. Nasprotno imajo azijski moški veliko število ACE2 celic, na katere se koronavirus veže ter jih s tem naredi bolj ranljive. Beli ljudje naj bi bili skoraj imuni, ker imamo acetylcholinazni inhibitor proti virusu trdi googlov žvižgač in bivši senior developer Zach Vorhies na svojem profilu. Vkolikor to drži, je to vsekakor spodbudno, a več bo jasno v prihodnjih dneh.....Še malo pa bodo začeli govort, da je še virus ksenofoben.

StarMafijec ::

If I were reincarnated I would wish to be returned to earth as a killer virus to lower human population levels.
- Philip, Duke of Edinburgh

vostok_1 ::

2dark je izjavil:

Če še kdo ni objavil bom sedaj.

Drugače pa....sodeč po novi študiji kitajskih znanstvenikov, ki trdi, da naj bi bili belci v bistvu imuni na virus zaradi nizkega števil angiotensin-konverzijskega encima 2 (ACE2) – kar predstavlja celice v pljučih. Nasprotno imajo azijski moški veliko število ACE2 celic, na katere se koronavirus veže ter jih s tem naredi bolj ranljive. Beli ljudje naj bi bili skoraj imuni, ker imamo acetylcholinazni inhibitor proti virusu trdi googlov žvižgač in bivši senior developer Zach Vorhies na svojem profilu. Vkolikor to drži, je to vsekakor spodbudno, a več bo jasno v prihodnjih dneh.....Še malo pa bodo začeli govort, da je še virus ksenofoben.


Prosil bi za vir.
Ampak, če je to res res...then we have a winner!

Basni o netopirjih pa kačah lahko kar pustite za vnuke.

https://www.thesun.co.uk/news/10876645/...

Coronavirus UK - First Brit known to catch virus 'beat deadly flu with glass of hot whisky and honey'



haha
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Seriously, kak levičar bo moral izobrazit ta virus, da je ksenofobija in neonacizem bad. Kdo se bo opogumil? Jype? Ti si najbolj za te scene, glede na to, da si se zadnjič v Nairobiju prek megafona dru, da nimajo nič diversity-ja in da bi morali sprejeti več belcev.

...oh wait....no you didn't.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

jest10 ::

Pa dej no majmun, umiri se že

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

vostok_1 ::

Hahaha. I'm just relishing the moment.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: borisk ()

imagodei ::

HappyPills je izjavil:

Tudi če virus res v primatu "napada" azijce ni to nek conspiracy ampak se ga bo dalo čisto biološko razložit. Za začetek pač rasa ima svoje genetske značilnosti, tako kot jih ima še bolj npr. družina ali pa še bolj dvojčki. To ni nič takega, koneckoncev vemo, da japonc spije enga takratkega pa je že nabasan in da je multipla skleroza npr. precej bolj bela bolezen. Zakaj je toliko bolj plausible, da "napada" ravno azijce pa je, da je virus preskočil in se prilagodil na nov organizem, ki je bil v tem primeru pač azijec.

Dejansko sem na tole ciljal, ko sem spraševal vostoka, kaj bi se mu razodelo, če bi bilo potrjeno, da virus res bolj prizadene Kitajce. No, vse kul, ampak tale tvoja zadnja poved je nekoliko skrenila: virus namreč ni nič prilagojen, ampak je navidezna prilagoditev zgolj posledica zanj ugodne mutacije... Pač, srečno naključje za virus, nesrečno za ljudi. (A v resnici je zajčja luknja še dosti bolj globoka. >:D) O prilagoditvi bi lahko začeli govoriti šele po tem, ko bi virus že zelo dolgo krožil med ljudmi, kot npr. norice, ošpice, itd...

Namreč, evolucija nima niti namena niti cilja. To ni zavesten proces. Gre samo za random mutacije (in nerandom selekcijo). Folk ne razume "magije velikih številk" in ne razume principa delovanja evolucije. Pri milijardah mutacijah virusa in pri stotisočih stikih med živalskimi prenašalci in ljudmi, se pač enkrat zlahka zgodi, da nekdo "zadane na loteriji" in postane Pacient Zero.

V bistvu nas to, da je virus, ki je preskočil iz živalskega gostitelja na človeškega prav na Kitajskem in obkrožen s Kitajci, bolj prilagojen prav na gostitelje s specifičnimi "azijskimi" markerji, absolutno ne bi smelo presenetit.

Kot obljubljam, v resnici je zajčja luknja še globlja: povsem mogoče je, da so sorodni virusi (z nekoliko drugačnimi mutacijami) v Wuhanu in sploh na Kitajskem že ničkolikokrat preskočili iz živali na človeka. Ampak vseh tistih, ki niso imeli ustreznih mutacij za učinkovito okuževanje drugih ljudi, pač nikoli nismo videli. Nismo jih srečali, ker so okužili samo posameznika, ali pa morda člane ožje družine. Ker se niso uspešno širili, je sev izginil - morda zato, ker so ga tisti 3-4 okuženi pacienti preboleli, ali pa zato, ker je pacienta/e pobil, preden se je uspešno razširil. Ker evolucija stalno poteka, je pravzaprav kar koli drugega nezamisljivo: Rahlo spremenjeni virusi iz Bushmeat-a so zagotovo že več tisočkrat poskusili okužit človeka, 99% tega je bilo neuspešno. Od preostalega procenta pa je bilo spet 99% selfcontained virusov, ki se niso prenašali iz človeka na človeka, pač pa samo iz živali na človeka; pa takih, ki so se med ljudem prenašali izredno izredno slabo (ne glede na potek bolezni pri okuženih).

To, da vidimo uspešen virus, ki je po naključju dobil ustrezne mutacije, pač ni presenečenje: vsi ostali se samozajezijo in ponehajo dolgo preden kdorkoli karkoli ve o njih. Na prizorišču ostanejo samo uspešni. Samo zmagovalci v stalnem boju za obstanek.


Ljudje take primere radi obrnejo na glavo: češ, da je Zemlja ustvarjena prav za ljudi, ker imamo tu vodo in kisik, ki ju ljudje nujno potrebujemo... Pa kakšno neverjetno naključje je, da 2019-nCoV pobija pretežno Azijce. Kot tista luža, ki je ugotavljala, da je luknja v cesti, ki jo obdaja, zagotovo ustvarjenja natanko zanjo, po njeni meri in z namenom, da jo drži.

Ampak, tako kot je luža to razumela ravno kontra, tako ljudje narobe jemljemo idejo o tem, kaj je prilagojeno čemu oziroma kaj se je razvilo po edini možni poti; ker je namreč v procesu evolucije vse ostalo, kar ni bilo učinkovito, pač takoj odpadlo.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

vostok_1 ::

Ti si najbrž spregledal novico, da patient zero sploh ni originiral na tisti tržnici.

Kot drugo, če bi bili netopirji res prenašalci bi ze zadeva že bistveno bolj razširila. Saj netopirji precej minglajo med seboj in niso ravno omejeni na eno mesto.

Skratka. Basni o netopirjih in kačah.


Ter kot rečeno...četudi je naravni, je to fenomenalen bioweapon, ki bo šel direktno v razvoj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

Ti si najbrž spregledal novico, da patient zero sploh ni originiral na tisti tržnici.

A bejž no? Zato ker ti tako praviš? Oziroma ker tako pravi nek Onion news? Oziroma kak podobno kredibilen medij? Če sem spregledal to novico sem jo zato, ker ne berem Slovenskih novic in podobnih oslarij.

vostok_1 je izjavil:

Kot drugo, če bi bili netopirji res prenašalci bi ze zadeva že bistveno bolj razširila. Saj netopirji precej minglajo med seboj in niso ravno omejeni na eno mesto.

Prenašalec je bil lahko en sam samcat netopir, v katerem je prišlo do ustrezne mutacije virusa, da je le-ta ne samo preskočil na človeka, ampak lahko tudi naprej kroži direktno iz človeka na človeka. Jaz sicer nimam podatkov o tem, niti se ne pretvarjam da jih imam, pa zato ne trdim, da je prenašalec bil netopir. Lahko je bil, ali pa ne.

Bomo videli - pa ne zato, ker bo tako pisalo v rumenih cajtngih.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Šure brah.


https://principia-scientific.org/creato...

In an explosive interview Dr. Francis Boyle, who drafted the Biological Weapons Act has given a detailed statement admitting that the 2019 Wuhan Coronavirus is an offensive Biological Warfare Weapon and that the World Health Organization (WHO) already knows about it.

Francis Boyle is a professor of international law at the University of Illinois College of Law. He drafted the U.S. domestic implementing legislation for the Biological Weapons Convention, known as the Biological Weapons Anti-Terrorism Act of 1989, that was approved unanimously by both Houses of the U.S. Congress and signed into law by President George H.W. Bush.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

darkolord ::

In an explosive interview Dr. Francis Boyle, who drafted the Biological Weapons Act has given a detailed statement admitting
:)) :))

D3m ::

vostok_1 je izjavil:

Seriously, kak levičar bo moral izobrazit ta virus, da je ksenofobija in neonacizem bad. Kdo se bo opogumil? Jype? Ti si najbolj za te scene, glede na to, da si se zadnjič v Nairobiju prek megafona dru, da nimajo nič diversity-ja in da bi morali sprejeti več belcev.

...oh wait....no you didn't.


That's some funny shit. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Seriously, kak levičar bo moral izobrazit ta virus, da je ksenofobija in neonacizem bad. Kdo se bo opogumil? Jype? Ti si najbolj za te scene, glede na to, da si se zadnjič v Nairobiju prek megafona dru, da nimajo nič diversity-ja in da bi morali sprejeti več belcev.

...oh wait....no you didn't.

Tako teslo kot ti ni nikoli in tudi ne bo nikoli potovalo v eksoticne kraje. Ker ce bi vedel, da je za zahodnjake pripravljen spisek obveznih cepiv, preden se odpravis v eksoticne kraje, ki so bistveno blizke kot kitajska, bi verjetno tebe ze zdavnaj pokopalo zgolj ob misli na to, kaj pomeni voznja z letalom, in to 8 ur skupaj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

louser ::

darkolord je izjavil:

In an explosive interview Dr. Francis Boyle, who drafted the Biological Weapons Act has given a detailed statement admitting
:)) :))

Pa daj vemo, Medvedek XI mora na nek human način pobiti milijone ujetih Ujgurev v taboriščih.
Pa četudi se zaradi tega odpove milijon x2 ledvicam, ki jih lahko ponudi višjim oficirjem in bogatim zahodnjakom.
Malce za šalo, malce za res

Mr.B ::

louser je izjavil:

darkolord je izjavil:

In an explosive interview Dr. Francis Boyle, who drafted the Biological Weapons Act has given a detailed statement admitting
:)) :))

Pa daj vemo, Medvedek XI mora na nek human način pobiti milijone ujetih Ujgurev v taboriščih.
Pa četudi se zaradi tega odpove milijon x2 ledvicam, ki jih lahko ponudi višjim oficirjem in bogatim zahodnjakom.
Malce za šalo, malce za res

tobo dolgo trajalo v dveh mesecih 500 mrtvih v samo 1300 miljonski drzavi...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

D3m je izjavil:

That's some funny shit. :)
Retardom se vam zdi smešno, ko kdo reče "penis", kaj je humor, je pa itak preko meja vaših intelektualnih sposobnosti.

Pa "belci" itak niste za mešat med črnce, k jim boste čist zjebal športne rezultate.

mgermo ::

mahoni je izjavil:



Bom jutri pogledal, pa da vidmo. Jutri bi jih moralo biti mrtvih ze 565.


Loto drugače tudi igraš?

lisaac ::

mahoni: 5.2.2020, ob 18:42:32

Jutri bo mrtvih 565


Stanje mrtvih 6.2.2020 ob 6:23

565 ...impressive.

lisaac ::

Koliko je sicer tista mapa zanesljiva, katera prikazuje smrti, število okuženih in število ozdravljenih? Namreč spremljam kdaj bodo prvi oboleli iz Evrope ozdravljen (Italija, Francija, Nemčija, VB..) ker imel sem občutek da bo v času od prve okužbe v evropi pa do danes ziher kdo. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

Cruz ::

Ta tema(in dogodek na splošno) lepo pokaže, kako hitro ljudje izgubimo razum.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

DeeJay ::

mahoni je izjavil:

DeeJay je izjavil:

mahoni je izjavil:

17:19
493 Wuhan coronavirus deaths this year
959 Seasonal flu deaths today

18:38
493 Wuhan coronavirus deaths this year
1,032 Seasonal flu deaths today

Se kaj?


Podatki za koronon se posodablajo 1x dnevno.
Sej če bi prebral mal to temo, bi verjetno to že vedu.


Bom jutri pogledal, pa da vidmo. Jutri bi jih moralo biti mrtvih ze 565.


Lepo si zadel.

zmaugy ::

2dark je izjavil:

Če še kdo ni objavil bom sedaj.

Drugače pa....sodeč po novi študiji kitajskih znanstvenikov, ki trdi, da naj bi bili belci v bistvu imuni na virus zaradi nizkega števil angiotensin-konverzijskega encima 2 (ACE2) – kar predstavlja celice v pljučih. Nasprotno imajo azijski moški veliko število ACE2 celic, na katere se koronavirus veže ter jih s tem naredi bolj ranljive. Beli ljudje naj bi bili skoraj imuni, ker imamo acetylcholinazni inhibitor proti virusu trdi googlov žvižgač in bivši senior developer Zach Vorhies na svojem profilu. Vkolikor to drži, je to vsekakor spodbudno, a več bo jasno v prihodnjih dneh.....Še malo pa bodo začeli govort, da je še virus ksenofoben.


https://www.24ur.com/users/Animal_Pump
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

mahoni ::

mgermo je izjavil:

mahoni je izjavil:



Bom jutri pogledal, pa da vidmo. Jutri bi jih moralo biti mrtvih ze 565.


Loto drugače tudi igraš?


Ne vem od kod ta pomp toliksen. Saj vsi znate izracunat. Jaz pac nisem teme prebral, ko sem jo sel brati sem naredil izracune.

In sedaj se posipam s pepelom in ugotavljam, da ste imeli nekateri prav. Tako, da dons grem po zaloge jebat ga. Nikol ne ves.

tikitoki ::

mahoni je izjavil:

mgermo je izjavil:

mahoni je izjavil:



Bom jutri pogledal, pa da vidmo. Jutri bi jih moralo biti mrtvih ze 565.


Loto drugače tudi igraš?


Ne vem od kod ta pomp toliksen. Saj vsi znate izracunat. Jaz pac nisem teme prebral, ko sem jo sel brati sem naredil izracune.

In sedaj se posipam s pepelom in ugotavljam, da ste imeli nekateri prav. Tako, da dons grem po zaloge jebat ga. Nikol ne ves.


Cepci ne vedo, kaj jih sciti, se vedno pa so delezni zascite.

Leaker49 ::

Cruz je izjavil:

Ta tema(in dogodek na splošno) lepo pokaže, kako hitro ljudje izgubimo razum.


Se strinjam. Kljub veliki nevarnosti za prenos bolezni še zmeraj furamo odprte meje, ker so življenja vredna manj kot pa upad delnic in izguba dobičkov za korporacije.

mahoni ::

Leaker49 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Ta tema(in dogodek na splošno) lepo pokaže, kako hitro ljudje izgubimo razum.


Se strinjam. Kljub veliki nevarnosti za prenos bolezni še zmeraj furamo odprte meje, ker so življenja vredna manj kot pa upad delnic in izguba dobičkov za korporacije.

Ravnokar sem videl poln avtobus kinezev z maskami. Ne se bat, ni v Sloveniji.

xxxul ::

konzumirajte z velikimi zrni soli
https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3...

DrDre95 ::

mahoni je izjavil:


Ravnokar sem videl poln avtobus kinezev z maskami. Ne se bat, ni v Sloveniji.


Mene ne skrbi, moj imunski sistem je več kot sposoben pregnati ta virusček.

Morda bi kdaj pomislili da stari in otroci nimajo velikega odpora pred viroznimi obolenji?
Seveda ne, tebe skrbi edino le to da bo novi Ifon dražji če do Kitajska rabila pokriti izgube v primeru karantene. Tudi če je miljon mrtvih, mene zanima samo to da v roke čim ugodneje dobim novi produkt korporacij.

zmaugy ::

DrDre95 je izjavil:

mahoni je izjavil:


Ravnokar sem videl poln avtobus kinezev z maskami. Ne se bat, ni v Sloveniji.


Mene ne skrbi, moj imunski sistem je več kot sposoben pregnati ta virusček.

Morda bi kdaj pomislili da stari in otroci nimajo velikega odpora pred viroznimi obolenji?
Seveda ne, tebe skrbi edino le to da bo novi Ifon dražji če do Kitajska rabila pokriti izgube v primeru karantene. Tudi če je miljon mrtvih, mene zanima samo to da v roke čim ugodneje dobim novi produkt korporacij.


“ Scientists offer several possible explanations for the high mortality rate of the 1918 influenza pandemic. Some analyses have shown the virus to be particularly deadly because it triggers a cytokine storm, which ravages the stronger immune system of young adults.[15]”

Spanish flu @ Wikipedia

Zdej pa že nehi srat v vseh shizofrenih oblikah.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

HappyPills ::

Včeraj mi kolega lepi Žižka in njegove filozofkse razlage, tu Vostok lepi profesorja prava, ki spet nekaj palamudi zato, da se palamudi. Kaj če bi se raje držali znanosti, ki se s temi zadevami v resnici ukvarja.
Trenutno pravijo tako.
1. Netopir je najbolj verjeten vir, saj je kot organizem odlično prilagojen za prenos virusov. So odlični članki na to temo in to precej starejši, da ne bo kdo mislil, da so to si zdaj zmislil lol. Google it up.
2. Kar je Imagodei povedal.

On to the news...
28300 okuženuh
565 mrtvih
1254 ozdravljenih
3769 kritičnih
So pa včeraj odprli nov laboratorij za testiranje v Wuhanu, ki je zmožen sprocesirat 10.000 samplov dnevno.
Trenutno je bila kapaciteta nekje 4-5k
Torej bomo v nasjlednjih dneh videli ogromen poskok v št. okuženih, ko bodo pucali backlog. Potem pa bomo videli.

Za ostale kraje je nasljednjih 7 dni kritičnih da vidimo če so uspeli zadržati širitev.
Problem sta trenutno Tajska in Singapor odkoder so potrjeni primeri tudi v drugih državah, se pravi, da so ljudje potovali v ti dve državi in se okužili.

zmaugy ::

xxxul je izjavil:

konzumirajte z velikimi zrni soli
https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3...


Upam, da tole ne drži. Se pa bolj ujema z obsežnimi ukrepi, ki se jih gre Kitajska in tudi s tem, da so na začetku vse skupaj prikrivali, dokler ni bilo prepozno.
Zakaj so prikrivali? Zaradi gospodarstva. Če so Tencent številke resnične, bo škoda, ki bo zaradi poznega reagiranja nastala, potisnila Kitajsko daleč nazaj - neprimerljivo dlje kot če bi informacije razkrili in ukrepali pravočasno.
Komu to odgovaja? ZDA. Ali je bilo takšen razvoj dogodkov v primeru podobnega izbruha mogoče predvideti? Zagotovo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

HappyPills ::

Ta Tancet je bullshit, to je nekdo spremenil source na strani pa vzel screenshot.

Pika na i ::

HappyPills je izjavil:



On to the news...
28300 okuženuh
565 mrtvih
1254 ozdravljenih
3769 kritičnih

28335
565
1262
3859
Poročajo ta hip Kitajci, ki menda lažejo.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

darkolord ::

IMO je ta Tencent tudi bullshit, pa ne zato, ker ne bi verjel cifram, ampak ker se mi zdi, da niti nimajo točnih cifer.

DrDre95 ::

zmaugy je izjavil:

which ravages the stronger immune system of young adults.[15]”



Zdej pa že nehi srat v vseh shizofrenih oblikah.



Ja ja, sedaj bom za kihcem umrl jaz ki skrbim za svoje zdravje in ne ti ki rabiš infuzijo pri vsakem rahlem prepihcu.

Muh science.

kixs ::

Zanimiva serija in ravno ob pravem casu :))

Pandemic: How to Prevent an Outbreak
In this docuseries, meet the heroes on the front lines of the battle against influenza and learn about their efforts to stop the next global outbreak.

https://www.netflix.com/si/title/810261...

vostok_1 ::

Sponsored by bill gates.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Bwaze6 ::

Me prav zanima, kaj bojo glede karanten, ustavljenih tovarn in omejevanja potovanj naredili 9. februarja, ko naj bi se podaljšani novoletni prazniki končali. Ker počasi bo gospodarska škoda prevelika tudi v primerjavi z razširjenim virusom na celotno populacijo, procent ali dva umrlih pri 1.4 milijardah ljudi gor ali dol...

vostok_1 ::

Da se bo izplačal virus, mora biti vsaj miljone starcev mrtvih.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Plague Inc. @ Wikipedia

v tole je zanimivo dati kot vhod virus in zgolj običajne simptome kot so kašljanje, kihanje in pljučnica.
Začetna točka Kitajska, po simulaciji, kjer je potek v številkah zanimivo podoben uradnim številkam, se stvar konča z zdravilom po cca letu in pol in 2 milijarde mrtvih.
Stvar je zgolj simulacija namenjena za zabavo, ampak je zanimivo/poučno gledat širjenje na zemljevidu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

DrDre95 ::

Bwaze6 je izjavil:

Ker počasi bo gospodarska škoda prevelika tudi v primerjavi z razširjenim virusom na celotno populacijo


Če imam na opcijo mrtvi starši ali dražji Iphone 12 pa že raje izberem bolj moralno opcijo, pandemijo ki pobije par miljonov ljudi kot pa da se naredi gromozanska škoda korporacijam in delničarjem.

zmaugy je izjavil:

Plague Inc. @ Wikipedia


Za vas intelektualce so avtorji igrice že podali uradno izjavo:

Plague Inc. developer reminds players it is just a game amid coronavirus outbreak

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DrDre95 ()

kixs ::

Kitajske univerze so prestavile zacetek novega semestra na konec februarja.
https://www.globaltimes.cn/content/1178...

Letalske druzbe ne bodo letele na Kitajsko do konca februrja, nekatere pa do zacetka aprila.
https://edition.cnn.com/2020/02/05/busi...

Any Saudi resident who defies the ban and enters China will not be permitted to return to the kingdom, according to state-run media

DrDre95 ::

kixs je izjavil:


Any Saudi resident who defies the ban and enters China will not be permitted to return to the kingdom, according to state-run media


Jim moramo poslati par slo-tech intelektualcev da jim razložijo da gre samo za prehlad! A ne vejo da vsako leto umre več ljudi zaradi padca iz postelje kot corone?!?!

stara mama ::

vostok_1 je izjavil:

Seriously, kak levičar bo moral izobrazit ta virus, da je ksenofobija in neonacizem bad. Kdo se bo opogumil? Jype? Ti si najbolj za te scene, glede na to, da si se zadnjič v Nairobiju prek megafona dru, da nimajo nič diversity-ja in da bi morali sprejeti več belcev.

...oh wait....no you didn't.

:)):)):))
Da bi ta forum imel like button, bi jih ti pomoje zbral daleč največ!

zmaugy ::

DrDre95 je izjavil:

kixs je izjavil:


Any Saudi resident who defies the ban and enters China will not be permitted to return to the kingdom, according to state-run media


Jim moramo poslati par slo-tech intelektualcev da jim razložijo da gre samo za prehlad! A ne vejo da vsako leto umre več ljudi zaradi padca iz postelje kot corone?!?!

Kaj zdaj, a nisi rekel, da se da to z močnim imunskim sistemom...?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

DrDre95 ::

zmaugy je izjavil:


Kaj zdaj, a nisi rekel, da se da to z močnim imunskim sistemom...?


Ajaj, spet se izkaže da najbolj glasni nimate pojma o čemu pametnujete.

The effects of aging on the immune system are manifest at multiple levels that include reduced production of B and T cells in bone marrow and thymus and diminished function of mature lymphocytes in secondary lymphoid tissues. As a result, elderly individuals do not respond to immune challenge as robustly as the young.

Causes, consequences, and reversal of immune system aging

Slovencem se nam ni za bati tega virusa. Marihuanarji BTFO!

Coronavirus: British man who caught virus 'beat flu with glass of hot whisky'

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DrDre95 ()

zmaugy ::

Nisi razumel: kot kaže se ne moreš odločiti ali gre za konec sveta ali za nekaj, kar boš s svojim giga imunskim sistemom in enim whiskyem prebrodil no sweat.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

tikitoki ::

Uradne stevilke so brez dvoma nizje od resnicnega stanja. Sam vprasa je za Koliko.

vostok_1 ::

Gilead Sciences, ki naj bi objavilo, da ima potencialno zdravilo za ta virus, negativno kotira danes, čeprav je večina trga pozitivna.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
19 / 355
»»