» »

Surface Pro 1 in tipkovnica

Surface Pro 1 in tipkovnica

mtl_slo ::

Tipkovnica Surface Touch mi je odpovedala. Očitno je prišlo do kratkega stika na fleks kablu, ker občasno še vedno deluje.
Glede na to, da je tablica praktično ničvredna, ampak še vedno odlično opravlja svoje poslanstvo, bi potreboval drugo tipkovnico. Nova je itak nesmiselna, ker je x-krat več vredna, kot sama tablica.
Ima kdo kakšno idejo za alternative? BT tipkovnica bi verjetno delovala, vendar nujno potrebujem nekaj, kar se pritrdi gor na Surface.
Recimo lahko tudi nekaj v tem smislu: https://www.aliexpress.com/item/3298220...
Ta konkretno je verjetno malo premajhen ovitek.
Ali morda kdo ve, do katere Surface PRO generacije so tipkovnice kompatibilne z enko? In pa ali so tipkovnice od Surface Go kompatibilne z enko.
Trenutnno sem sicer imel Touch, bi pa raje Type, torej s fizičnimi gumbi. Sem malo gledal za rabljenimi po Ebayu in so vse iz ZDA in potem pride cena s poštnino spet na vrednost same tablice. Morda še kakšen nasvet, kam pogledat za rabljenimi? Oz. če ima morda kdo kaj kompatibilnega doma za se znebit :)?

mtl_slo ::

Če bo komu pomagalo so tipkovnice kompatibilne med vsemi Surface Pro tablicami, le velikost je seveda drugačna.

videc ::

Vzameš eno logitechovo in mir. Takšne mini za 25€, brezžične se dobijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft pokazal manjšega brata Surface 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5717357 (13296) noob96
»

Microsoft je predstavil novo generacijo tablic Surface

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4517154 (14527) celada
»

Microsoft razprodaja še Surface Pro (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
15547972 (42982) HunterMan
»

Surface Pro januarja za tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
18332050 (27360) Okapi
»

Microsoft Surface, drugič (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
18439600 (31491) CaqKa

Več podobnih tem