» »

Eglobalcentral

Eglobalcentral

Kleemen ::

Pozna kdo spletno trgovino Eglobalcentral? Že kdo kaj naročeval s tam?

https://www.eglobalcentral.eu/

jocoj ::

Že večkrat, kaj točno te zanima?

Dimnik ::

Mene zanima, kako je s poštnino in rok dobave, ter kako je z dajatvami.
Sicer piše da nad 50e ni poštnine, vzel bi telefon

Kleemen ::

Torej vse ok? Sprašujem ker ne poznam spletne strani. Kupujem pa en objektiv v vrednosti 550eur (isti pri nas 700eur). Poštnina piše, da je brezplačna. So še kakšni dodatni stroški?

bluefish ::

Kateri objektiv?

Kleemen ::

Sigma 35 1.4

jocoj ::

Postnina je brezplacna, prav tako ni dodatnih dajatev, moras pa narociti prav iz te eu podstrani, ker imajo sicer vec podruznic. Tam, kjer pise zraven artikla odposiljanje v 24 urah, dobis v navedenm roku, sicer se lahko zavlece, odvisno kako hitro dobijo artikel. Tako, da tisto, ko pise zraven vsakega artikla, da je na zalogi dejansko ne drzi vedno. Nazadnje sem narocil novi ipad, ki sem ga dobil zelo ugodno za 265 eur. Prisel je v dobrih dveh tednih, je pa azijska verzija (jp), s pretvornikom zraven. Garancija velja tudi pri nas, ker je apple, za druge izdelke je pa treba se prej pozanimati, saj je trgovina iz hongkonga in na netu imas precej grozljivo negativnih izkusenj z uveljavljanjem garancije in vracili. Ampak tako je z vsemi kitajskimi trgovinami in riziko moras prevzeti v zakup na racun nizjih cen. Sam zaenkrat se nisem rabil garancije, ker vse deluje tako, da tukaj ne morem soditi. Do sedaj sem kupil ipad, garmin uro in nekaj telefonov. Obvezno placajte preko paypala.

Kleemen ::

Super, potem vse ok kot razumem. Bom verjetno naročil. Hvala.

mxrider ::

Kako je s plačilom carine glede na to da je vse iz kitajske?
Gledam gopro hero 8 noro poceni 268 eur sicer je na nemski strani eglobalcentrale.de vendar imam moznost da si pošljem v austrijo.
Hvala

bluefish ::

Če bo poslano iz Kitajske in ne iz morebitnega skladišča v EU, boš na vsoto cene in poštnine plačal DDV ter zraven še carino.

jocoj ::

Naročiti moraš iz EGlobalcentral EU strani. Tam je omogočeno pošiljanje v Slovenijo. Vsa roba je odposlana z vmesno postajo v EU tako, da ni dodatnih stroškov (podobno kot opcija EU priority line pri Banggood in Gearbest). Če pri artiklu ne piše odpošiljanje v 24 urah, dostavni roki niti približno ne držijo in dostava se lahko zavleče tudi do 6 tednov, zato tudi slabe ocene za to trgovino. Plus slaba komunikacija, če gre kaj narobe.

koyotee ::

Pa odpri si sp za prodajanje rabljene šare, ali pa še bolje, pelji na odpad, na slotechu se ne prodaja ponošenih cunj itd.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

louser ::

jocoj je izjavil:

Postnina je brezplacna, prav tako ni dodatnih dajatev, moras pa narociti prav iz te eu podstrani, ker imajo sicer vec podruznic. Tam, kjer pise zraven artikla odposiljanje v 24 urah, dobis v navedenm roku, sicer se lahko zavlece, odvisno kako hitro dobijo artikel. Tako, da tisto, ko pise zraven vsakega artikla, da je na zalogi dejansko ne drzi vedno. Nazadnje sem narocil novi ipad, ki sem ga dobil zelo ugodno za 265 eur. Prisel je v dobrih dveh tednih, je pa azijska verzija (jp), s pretvornikom zraven. Garancija velja tudi pri nas, ker je apple, za druge izdelke je pa treba se prej pozanimati, saj je trgovina iz hongkonga in na netu imas precej grozljivo negativnih izkusenj z uveljavljanjem garancije in vracili. Ampak tako je z vsemi kitajskimi trgovinami in riziko moras prevzeti v zakup na racun nizjih cen. Sam zaenkrat se nisem rabil garancije, ker vse deluje tako, da tukaj ne morem soditi. Do sedaj sem kupil ipad, garmin uro in nekaj telefonov. Obvezno placajte preko paypala.

Tole mi je zanimivo. Apple ne nudi mednarodnih garancij.

jocoj ::

Seveda nudi. Pri telefonih lahko pride do komplikacij, ampak se da tudi to naceloma urediti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kitajske spletne trgovine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14369994 (3846) darkolord
»

V EU se pripravlja preiskava Amazona

Oddelek: Novice / Zasebnost
166023 (4993) tebodi
»

computeruniverse.net - kako dolgo se čaka?

Oddelek: Kaj kupiti
425635 (3679) darkolord
»

Prosim za pomoč pri izbiri izdelka na eBay

Oddelek: Loža
101328 (1073) RejZoR
»

Čas dostave - pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115567 (14508) darkolord

Več podobnih tem