» »

zavračanje emaila

zavračanje emaila

polozweii ::

Danes mi je nekdo iz tujine hotel poslati email pa mu je zavrnilo. Poslal mi je lahko šele potem ko sem mu jaz pisal.
Ali to pomeni da imam virus? Se da preveriti preko spleta?

tony1 ::

Vzrok je lahko marsikaj, sklep, da imaš zato ti virus pa je na dnu seznama verjetnih vzrokov.

Bakunin ::

razlaga je v samem sporočilu o zavrnitvi. a kaj ko nobeden tega ne bere :)

pegasus ::

Ja, smtp bounce emaili imajo zanimivo lastnost, da drastično znižajo iq bralcev. To bi moral kak psiholog vzet za doktorsko disertacijo ...

Utk ::

Včasih se res vprašaš, če je sploh vredno pisat opise napak v programih...

c3p0 ::

Za admina, ki dobi pošto s vprašanjem, spodaj pa lepo piše "No such user" ali "Over quota".

feryz ::

Gmail? Zavrača ogromno. Kakor se njemu dvigne.
Mail-a ni bilo med vsiljeno pošto?

knesz ::

feryz je izjavil:

Gmail? Zavrača ogromno. Kakor se njemu dvigne.
Mail-a ni bilo med vsiljeno pošto?

Načeloma niti ne. Gmail zahteva, da so poštni strežniki porihtani (dkim, dmarc, spf...) kar pozdravljam, ker je že tako preveš štale tam zunaj. Sicer pa kot so rekli že pred mano, zagotovo so je bounce priletel kakšen diagnostičen podatek. Paste tukaj, pa bomo videli :)

poweroff ::

pegasus je izjavil:

Ja, smtp bounce emaili imajo zanimivo lastnost, da drastično znižajo iq bralcev. To bi moral kak psiholog vzet za doktorsko disertacijo ...

Razkriva pa tudi duševne težave tistih, ki so ta bounce sporočila sestavljali. ;)
sudo poweroff

pegasus ::

Drži, 7 let sem moral to trpeti, na srečo sem zdaj svoboden.

c3p0 ::

Gmail ne zavrača toliko, rad pa vrže v spam mapo, če vse ni porihtano. Yahoo pa čisto obratno.

DeeCoy ::

knesz je izjavil:

feryz je izjavil:

Gmail? Zavrača ogromno. Kakor se njemu dvigne.
Mail-a ni bilo med vsiljeno pošto?

Načeloma niti ne. Gmail zahteva, da so poštni strežniki porihtani (dkim, dmarc, spf...) kar pozdravljam, ker je že tako preveš štale tam zunaj. Sicer pa kot so rekli že pred mano, zagotovo so je bounce priletel kakšen diagnostičen podatek. Paste tukaj, pa bomo videli :)

Iz hotmaila sem odgovarjal na gmail in sem dobil 2x zavrnjeno. Šele ko sem pobrisal vse, kar mi je naslovnik (iz gmaila) poslal v mailu, na katerega sem odgovarjal, je šlo čez. Je pa res, da v mailu o zavrnitvi piše vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail blokada

Oddelek: Pomoč in nasveti
141640 (1256) p1nky
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10523980 (10610) donvito
»

zloraba prek mejla od paypal?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91135 (995) cimetgirl
»

Določene maile iz bolhe mi meče v spam

Oddelek: Pomoč in nasveti
7924 (868) mailer
»

[Ubuntu server] mail poslan iz serverja zazna kot vsiljeno pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
798612 (7582) shorvat

Več podobnih tem