» »

Torrent invite mojblink

Torrent invite mojblink

Temo vidijo: vsi
««
7 / 52
»»

Zvezdica27 ::

blink je precej beden. Ful malo reči gor.

Partis je bil carski in upam da še bo, ker si dobil lokalizirane zadeve, Slosinh, podnapisi, pa magari Cro/Srb/BiH varianta.

Ja, lahko greš na opensub pa na podnapise, sam... you get the point.

Pa puloverje so mel fakin kvalitetne.

zz

Zgodovina sprememb…

Apofis ::

kv aje s partisom? btw, pa priporočam se za invite...thx

JeBelaCesta ::

jaz sem se danes registriral na mojblink bp, brez povabila....
lep pozdrav iz višav ;-)

Apofis ::

Ja, jst sm tud poskušu predvčer, pa ni zagrabil...dons sm se pa lohk kr naenkrat not logiru...kul

Nesta ::

Prosim za invite

radmansdorf ::

Kako pa sploh povabim? če kreiram kodo povabila, mi javi: "Napaka! Ni povabil."

bambam20 ::

Blink ima glavni problem, da je zelo malo sejalcev ali jih sploh ni.

metalcamp1 ::

Partis bo kmalu nazaj, ta stink blink je nula od trekerja. Ni uploaderjev, ni sejalcev, ni ponudbe. Nič novega odkar jim s partisa ne nalagamo podnapisov haha.
Imate open RARBG.com pa Podnapisi.net, brez računov brez potrebnega sejanja.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Horas ::

radmansdorf je izjavil:

Kako pa sploh povabim? če kreiram kodo povabila, mi javi: "Napaka! Ni povabil."


ker nimaš dovolj karma točk, rabiš jih 10000
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

floyd1 ::

metalcamp1 je izjavil:

Partis bo kmalu nazaj, ta stink blink je nula od trekerja. Ni uploaderjev, ni sejalcev, ni ponudbe. Nič novega odkar jim s partisa ne nalagamo podnapisov haha.
Imate open RARBG.com pa Podnapisi.net, brez računov brez potrebnega sejanja.

Kar se tiče sejalcev še ni tako problematično (vseeno kar solidno cuka dol), problem je v vsem ostalem: težko sploh kaj odseješ (največ sem na enem torrentu videl 3 leacherje :(), stran je resnično huuudo nepregledna, nalaga se zelo malo stvari. Podarjenemu konju se menda ne gleda v zobe, a tu gre za čisto konstruktivno kritiko, prostora za izboljšave je na blinku res še veliko.

Če smo že ravno "na vezi" - metalcamp1, hvala za vse zadeve, ki jih zrihtaš, predvsem pa za tiste malo manj komercialne, ki jih sicer bolj težko najdeš.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Horas ::

meni je blink stran čisto v redu pregledna, iskalnik je tudi v redu... ne vem no js sm bolj malenkosten al kaj. nekateri ostali pa ne da iščete dlako v jajcu, ste bolj za non stop inovacije?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

dice7 ::

Dobro tudi partis ni ravno nek biser kar se preglednosti tice, iskalnik je podpovprecen, pri blinku so me presenetili s tistim imdb iskalnikom

Mare2 ::

Če kdo rabi povabilo, sporoči na zasebno sporočilo. :) Sporoči e-mail.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

floyd1 ::

Kako pa si na blinku obdržite razmerje? Z eno malo slabšo linijo po mojem misija nemogoče.

Meni ni gor naložil še skoraj nič, čeprav sejem že ohoho dni. Potem pogledam prvo stran, najnovejše torrente torej, in le eden sam samcat ima 8 odjemalcev, vsi ostali torrenti na nuli ali redki z enim leecherjem. Premalo folka je zgleda gor.

Matej_K ::

Verjetno ne gledaš najnovejše torrent, ampak najbolj zanimive.
Ko odpreš listo torrentov moraš kliknit desno na datum, da vidiš zadnje dodane torrente.
Ni isto kot partis ko po defaultu kaže najnovejše torrente.
... .. .

c3p0 ::

A potem se je na OVH našel Partis backup?

floyd1 ::

Matej_K je izjavil:

Verjetno ne gledaš najnovejše torrent, ampak najbolj zanimive.
Ko odpreš listo torrentov moraš kliknit desno na datum, da vidiš zadnje dodane torrente.
Ni isto kot partis ko po defaultu kaže najnovejše torrente.

Res je, imaš prav. Imajo pa vsi velik rdeč napis "novo", pa sem mislil, da je to to.
Sem pa zdaj preveril še najnovejše in jih tudi tukaj več kot polovico nihče ne cuka dol. Malo je userjev in še vedno mi ni čisto jasno, kako tu držati pameten ratio.

donvito ::

Sem pa zdaj preveril še najnovejše in jih tudi tukaj več kot polovico nihče ne cuka dol. Malo je userjev in še vedno mi ni čisto jasno, kako tu držati pameten ratio.

saj ga ne moreš, držiš 8 dni in ga odpikaš. Saj je itak za rezervo, bolje da dolpotegneš iz drugih trackerjev.

Assass1n ::

floyd1 je izjavil:

Kako pa si na blinku obdržite razmerje? Z eno malo slabšo linijo po mojem misija nemogoče.

Meni ni gor naložil še skoraj nič, čeprav sejem že ohoho dni. Potem pogledam prvo stran, najnovejše torrente torej, in le eden sam samcat ima 8 odjemalcev, vsi ostali torrenti na nuli ali redki z enim leecherjem. Premalo folka je zgleda gor.


Poglej v svoji nadzorni plošči na blink, da imaš odprt port. Tudi meni ni sejalo dokler nisem tega uredil.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Assass1n ()

Mare2 ::

Neka stroga pravila:
https://www.mojblink.si/novice/35

Za začetek naj povzamemo osnovno pravilo sejanja na sledilniku MOJBLiNK.si:
VSE torrente je potrebno odsejati VSAJ 96 SEJALNIH UR (TUDI ČE NOBEDEN NE PRENAŠA) ALI DO RAZMERJA 1:1.
To pomeni, da to pravilo velja za vsak posamezen torrent, ko ga prenesete k sebi, ga je potrebno odsejati po tem pravilu. Ne glede na skupno razmerje (ratio) vas lahko dodeli sankcija (opozorilo, onemogočen prenos torrentov,..), kajti sistem gleda, kot rečeno vsak posamezno uspešno prenešen torrent.

Kako sejemo torrent?
A-1- Počakamo, da prejmem torrent 100%
A-2- NE ZAPIRAMO (ugašamo) bittorrent programa
Kaj je bittorrent program:
Bittorrent program je program kateri omogoča izmenjavo podatkov oz. preko njega se prenaša .torrent datoteka
Primer programov: uTorrent, QBittorent, BitTorrent.

A-3- NE IZBRIŠI prenešenih datotek po prenosu
A-4- NE PREMIKAJ prenešenih datotek po prenosu v drugo mapo, pusti jo v mapo kjer so končani torrenti, iz nje seješ.
A-5- ČAKAJ oz. sejaj do onemoglosti. Dlje časa ko boš sejal tako po času kot razmerju večji ugled imaš v skupnosti.

Kaj naj naredim če imam razmerje prenizko?
V tem primeru, ti svetujem, da pričneš prenašati sveže FreeLeech torrente. FreeLeech pomeni, da se ti prenos (download) ne šteje. Šteje se ti samo upload oz. naloženi podatki. V kolikor si med prvimi ki torrent prenesejo k sebi, ga sejaj čim dlje časa. Tako si boš pridobil večjo količino uploada istočasno pa si boš lahko popravil skupno delilno razmerje (ratio).

Sejanje se na našem sledilniku definitivno splača. Za vsak sejan torrent prejmeš tudi določeno količino karma točk. Več glede karma točk najdeš na tej strani..
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

KTr1sk ::

donvito je izjavil:

Sem pa zdaj preveril še najnovejše in jih tudi tukaj več kot polovico nihče ne cuka dol. Malo je userjev in še vedno mi ni čisto jasno, kako tu držati pameten ratio.

saj ga ne moreš, držiš 8 dni in ga odpikaš. Saj je itak za rezervo, bolje da dolpotegneš iz drugih trackerjev.

Jaz imam blink že skoraj od samega začeka, pa ga ravno zaradi tega zelo malo uporabljam, ker je težje držat razmerje ker je manj userjev, ampak mogoče bo zdaj več presedlo na blink, čeprav upam in verjemem, da bo Partis zaživel nazaj :).Na blinku sem tudi opazil, da se znajde včasih kakšen moj torrent gor,ki ga nisem jaz naložil.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Vetrpiha ::

Mare2 je izjavil:

Neka stroga pravila:
https://www.mojblink.si/novice/35

Za začetek naj povzamemo osnovno pravilo sejanja na sledilniku MOJBLiNK.si:
VSE torrente je potrebno odsejati VSAJ 96 SEJALNIH UR (TUDI ČE NOBEDEN NE PRENAŠA) ALI DO RAZMERJA 1:1.
To pomeni, da to pravilo velja za vsak posamezen torrent, ko ga prenesete k sebi, ga je potrebno odsejati po tem pravilu. Ne glede na skupno razmerje (ratio) vas lahko dodeli sankcija (opozorilo, onemogočen prenos torrentov,..), kajti sistem gleda, kot rečeno vsak posamezno uspešno prenešen torrent.

Kako sejemo torrent?
A-1- Počakamo, da prejmem torrent 100%
A-2- NE ZAPIRAMO (ugašamo) bittorrent programa
Kaj je bittorrent program:
Bittorrent program je program kateri omogoča izmenjavo podatkov oz. preko njega se prenaša .torrent datoteka
Primer programov: uTorrent, QBittorent, BitTorrent.

A-3- NE IZBRIŠI prenešenih datotek po prenosu
A-4- NE PREMIKAJ prenešenih datotek po prenosu v drugo mapo, pusti jo v mapo kjer so končani torrenti, iz nje seješ.
A-5- ČAKAJ oz. sejaj do onemoglosti. Dlje časa ko boš sejal tako po času kot razmerju večji ugled imaš v skupnosti.

Kaj naj naredim če imam razmerje prenizko?
V tem primeru, ti svetujem, da pričneš prenašati sveže FreeLeech torrente. FreeLeech pomeni, da se ti prenos (download) ne šteje. Šteje se ti samo upload oz. naloženi podatki. V kolikor si med prvimi ki torrent prenesejo k sebi, ga sejaj čim dlje časa. Tako si boš pridobil večjo količino uploada istočasno pa si boš lahko popravil skupno delilno razmerje (ratio).

Sejanje se na našem sledilniku definitivno splača. Za vsak sejan torrent prejmeš tudi določeno količino karma točk. Več glede karma točk najdeš na tej strani..

Seje se načeloma v normalni družbi solidarno. Kdor lahko več, odda več. Kdor ne more, pač ne.
Probleme s sejalci bi rešili, če bi se isti torrent delil med večimi trackerji, kar je tudi smisel torrentanja.

floyd1 ::

donvito je izjavil:

Sem pa zdaj preveril še najnovejše in jih tudi tukaj več kot polovico nihče ne cuka dol. Malo je userjev in še vedno mi ni čisto jasno, kako tu držati pameten ratio.

saj ga ne moreš, držiš 8 dni in ga odpikaš. Saj je itak za rezervo, bolje da dolpotegneš iz drugih trackerjev.

Ja, tako nekako. Manj kot 1 mesec torrentov navadno itak ne sejem, pa da potem vidimo. Malo se razmerje premika, a res počaaaasi. Pri konkurenci cukneš dol eno novo zadevo ali dober xxx, pa ti ga komot odseje na 400% ali še več, tudi s slabšo linijo, pač leti 24/7.

Sicer pa dober skupen ratio tu očitno ni pogoj.

Poglej v svoji nadzorni plošči na blink, da imaš odprt port. Tudi meni ni sejalo dokler nisem tega uredil.

Sem pogledal in imam OK nastavljeno na routerju, tudi ostalo mi seje vredu.

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:

Neka stroga pravila:
https://www.mojblink.si/novice/35

Za začetek naj povzamemo osnovno pravilo sejanja na sledilniku MOJBLiNK.si:
VSE torrente je potrebno odsejati VSAJ 96 SEJALNIH UR (TUDI ČE NOBEDEN NE PRENAŠA) ALI DO RAZMERJA 1:1.


Nesmiselno pravilo. Ker gre za tracker zaprtega tipa, bi moralo biti pravilo, da moraš torrent odsejati nazaj v razmerju 1:1. Zato pa imajo takšno stanje, ko ni sejalcev.

Boobiz ::

na moj blink človek dobi filing, da so upravljalci resnični idioti.

downloadal sem 50gb velik file 1 teden nazaj in danes ko se poskusim loginat mi napiše, da je račun onemogočen. podrobnosti pod torrentom kažejo (še vedno na seed listi), da sem odseedal do momenta ko so me blokirali (ne vem kdaj) preko 170gb.

v bistvu sem kar vesel, da so me odstranili. kdo se ob ukvarjal s takimi snežinkami.

/rant off
I'm drunk, what's your excuse?

Mare2 ::

Boobiz je izjavil:

na moj blink človek dobi filing, da so upravljalci resnični idioti.

downloadal sem 50gb velik file 1 teden nazaj in danes ko se poskusim loginat mi napiše, da je račun onemogočen. podrobnosti pod torrentom kažejo (še vedno na seed listi), da sem odseedal do momenta ko so me blokirali (ne vem kdaj) preko 170gb.

v bistvu sem kar vesel, da so me odstranili. kdo se ob ukvarjal s takimi snežinkami.

/rant off


Mogoče imajo preveč članov? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mare2 ::

Za vse, ki mi pošiljate prošnje za invite. :)
To piše na facebooku:

MOJBLiNK
17. marec 2021
Zaradi velikega zanimanja registracije ostajajo ODPRTE do NEDELJE!!!
ekipa MOJBLiNKa
---------------------------------
Tam glej, ko med prijavljanjem potrjuješ strinjanje, moraš obljukati vse tri kljukice. :)

https://www.facebook.com/mojblink.si
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

metalcamp1 ::

vau, haha, vsi nardit po 5 računov, ko zaprejo se bo spet začelo talat bane, če ne boš sejal, če boš napisal da so zanič subi, zanič film, če jim boš sumljiv, če uporabljaš VPN ...
banana treker, so pač telebajski :))

Zgodovina sprememb…

pffff ::

V bistvu pametno od njih, pobrali bojo uporabnike partisu.

metalcamp1 ::

haha, pajade, s čem? :)):))

Boobiz ::

čak, kaj? a VPN je violacija njihovih "pravil"? vsaj vem zakaj sem potem letel.

holy shit, kdo si v letu 2021 še upa downloadat brez VPNja. 8-O
I'm drunk, what's your excuse?

pffff ::

metalcamp1 je izjavil:

haha, pajade, s čem? :)):))


S pomankanjem partisa. Sicer ta pametni so se ze preselili na normalne trackerje v tujini, partis in mojblink sta oba poden.

Boobiz je izjavil:

čak, kaj? a VPN je violacija njihovih "pravil"? vsaj vem zakaj sem potem letel.

holy shit, kdo si v letu 2021 še upa downloadat brez VPNja. 8-O


Tipicno ne smes na web stran z vpnjem, lahko pa imas torrent clienta pod VPNjem. Ne vem kako je z blinkom in partisom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Alien123 ::

Boobiz je izjavil:

čak, kaj? a VPN je violacija njihovih "pravil"? vsaj vem zakaj sem potem letel.

holy shit, kdo si v letu 2021 še upa downloadat brez VPNja. 8-O


in zakaj si ne bi upal? Razloži

bambam20 ::

pffff je izjavil:



S pomankanjem partisa. Sicer ta pametni so se ze preselili na normalne trackerje v tujini, partis in mojblink sta oba poden.



Ne vem, kaj tebe moti. Partis je zelo dober tracker.

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:

pffff je izjavil:



S pomankanjem partisa. Sicer ta pametni so se ze preselili na normalne trackerje v tujini, partis in mojblink sta oba poden.



Ne vem, kaj tebe moti. Partis je zelo dober tracker.


Nekateri skoz šimfajo, vse kar morejo. Sicer se temu reče depresivna motnja oz. lastnost. Meni je vse OK. Seveda želim partisu čimprejšnje okrevanje po požaru. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

pffff ::

bambam20 je izjavil:

pffff je izjavil:



S pomankanjem partisa. Sicer ta pametni so se ze preselili na normalne trackerje v tujini, partis in mojblink sta oba poden.



Ne vem, kaj tebe moti. Partis je zelo dober tracker.


Seveda, odlicen, vse ima.

Mare2 je izjavil:

Nekateri skoz šimfajo, vse kar morejo. Sicer se temu reče depresivna motnja oz. lastnost. Meni je vse OK. Seveda želim partisu čimprejšnje okrevanje po požaru. :)


Ja, eni pa zivijo pod domacim kozolcem in ne vidijo ven. In ko prvic in zadnjic zagledajo Tomos automatika, je to najboljsi motor pod soncem. In ga ni cloveka, ki bi jim lahko razlozil, da je to 30 let star motor za mulce, ce bos pa poizkusal, bojo rekli da "Nekateri skoz šimfajo, vse kar morejo /.../" in se tolazijo, da je problem v tebi, ne v njihovem zivljenju pod kozolcem.

---

Sicer pa glede okrevanja po pozaru, ce so zgubili username/passworde in torrente, je predvsem na vas, da zacnete divje uploadat kar imate na diskih. Ne more partis kaj dosti sam narediti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

...

In glede na to, koliko casa se pobirajo, se je zgodilo tocno to. Pa mimogrede, noben tracker, ki da kaj nase nima informacij o userjih na isti lokaciji, pa ne zaradi pozara ampak zaradi potencialnega raida (primer what.cd, policija je raidala serverje, dobili niso nikogar, vsi logi in credentiali so bili na drugi lokaciji). Ergo, partisu se hebe za varnost vasih podatkov.

Boobiz ::

Alien123 je izjavil:

Boobiz je izjavil:

čak, kaj? a VPN je violacija njihovih "pravil"? vsaj vem zakaj sem potem letel.

holy shit, kdo si v letu 2021 še upa downloadat brez VPNja. 8-O


in zakaj si ne bi upal? Razloži


Zato

P2P torrentiranje je stvar public narave. Če vem tvoj IP, potem:
- vem za vsako (svinjarijo), ki si jo downloadal.
- če sem lastnik neke pravice oz. lastnine in te hočem privit za piratiziranjem, si se mi na pladnju ponudil
- tvoj IP dam še v nek "IP to geo" parser in bom izvedel tvojo grobo lokacijo in s tem grobo indentiteto.

stay safe, uporabljaj VPN za vso torrentiranje ali Popcorniranje.
I'm drunk, what's your excuse?

pffff ::

Boobiz je izjavil:

P2P torrentiranje je stvar public narave. Če vem tvoj IP, potem:
- vem za vsako (svinjarijo), ki si jo downloadal.


Tole ne drzi cisto, ne mores enumerirat katere torrente je nekdo downloadal preko IPja. Lahko pa preko trackerja ugotovis kateri IPji seedajo torrent, ki si ga downloadal. Ergo, rad bi tozil vse, ki imajo torrent a.mkv, doldajckas torrent iz trackerja in tracker ti pove, kateri IPji ga seedajo. To je ves point private trackerjev, brez dostopa na njih ne mores dobiti IPje, ki seedajo podatke, pri public trackerjih je pa zadeva trivialna. Izjema je, da si tako nor, da imas na private trackerju enablan Local Peer Discovery, zaradi cesar te obicajno precej hitro bannajo.

Ampak. VPN je stvar higiene in neumno ga je ne-uporabljat.

Stvar higiene je tudi, da nikoli ne uporabljas trackerja iz iste drzave v kateri si (mojblink? partis? :))). Je sodna pot prevec kratka, tozbo med drzavami se bo redko kdo sel, znotraj iste drzave pa... zakaj ne. Imate cez mejo pri madzarih npr. ncore (pred katerim se po contentu mojblink in partis oba gladko skrijeta).

Razen tega je neumno uporabljati private tracker za katerega lahko vsak kurac palac dobi invite, kot recimo tole talanje invitov mojblinka v zelji dobiti vec uporabnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

Razen tega je neumno uporabljati private tracker za katerega lahko vsak kurac palac dobi invite, kot recimo tole talanje invitov mojblinka v zelji dobiti vec uporabnikov. Ves point private trackerja je, da ne more vsak kreten s 5 minut casa priti zraven in potencialno gledati IPje uporabnikov in potencialno posiljati tozbe. Mojblink in partis pa imata invite tako, za hec. Da izgleda bolj cool... bolj avtentnicno. Da lahko nekaj salabajzerjev (kar dokazuje to, da partis se vedno ni nazaj npr.) v upravljanju enega ali drugega drka k*, kaksne face so in zraven se kaj zasluzi od reklam.

Boobiz ::

in other words, my point stands, samo 3 odstavke monologa si rabil.
I'm drunk, what's your excuse?

pffff ::

Boobiz je izjavil:

in other words, my point stands, samo 3 odstavke monologa si rabil.


Whatever. Samopromotor. V tvojem celotnem "pointu" si dokazal samo, da ne ves kako torrenti delujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

floyd1 ::

Čisto slučajno sem opazil, da je precej velika razlika med uploadom zabeleženim na mojem NAS-u in na tistim na Mojblik. Pri še ne 10GB uploada že več kot 1GB. DHT v torrent klientu (DL station) imam izklopljen, ostalo pa verjetno ne bi smelo imeti vpliva? Žal pri Partisu tega nisem spremljal nikoli, ker je pač že zdavnaj dobro razmerje.

RipD ::

Js bi se tudi priporočil za povabilo MojBlink v ZS.
Hvala

Sync ::

Prosim za vabilo MojBlink. "zs"

hvala

demitt ::

+1 za invite
hvala

J.F.K. ::

Ne bom se branil povabila MojBlink v ZS.

arlicr ::

Pozdravljeni,

sem pravkar registrirani uporabnik na vašem portalu. Bi prosil če je mogoče za invite kodo za mojblink (partis ne deluje).

LP, Roman

Mare2 ::

arlicr je izjavil:

Pozdravljeni,

sem pravkar registrirani uporabnik na vašem portalu. Bi prosil če je mogoče za invite kodo za mojblink (partis ne deluje).

LP, Roman


Tam vidim v ceniku: 10.000 karma točk lahko zamenjam za 3 povabila. Imam premalo tehle točk. Tako edino če ima kdo kaj več karma točk. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

</head> ::

Prosim za invite. 0.977 ratio na torrentleech.
««
7 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

torrenthr.org (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24648031 (55) kamiKaZaA
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20737628 (968) donvito

Več podobnih tem