» »

Aliexpress

Aliexpress

Kleemen ::

Na Aliexpressu imam za kupit en izdelek (nahrbtnik) ki je skoraj 2x cenejši kot pri nas. Glede na to, da je vizualno enak predvidevam, da gre za kvaliteten ponaredek, kar me ne moti glede na ceno. Pri nas je 230eur iz Aliexpressa 70eur + poštnina 30eur. Je na to ceno možno dobiti še kaj popusta ali brezplačno poštnino? Ima mogoče kdo kakšen kupon oz. kodo za Aliexpress? Hvala. :)
  • zaklenilo: zee ()

hojnikb ::

racunaj se carinski postopek in davek... bo prej 130e
#brezpodpisa

starfotr ::

Daj link, da vidimo to čudo. Tudi iz Evrope, ne samo iz Kitajske.

All ::

Brezplacno lahko dobis ddv al pa unicenje izdelka ?
Ce res nimas srece, ne bo nic od tega.

darkolord ::

Je na to ceno možno dobiti še kaj popusta ali brezplačno poštnino? Ima mogoče kdo kakšen kupon oz. kodo za Aliexpress? Hvala. :)
Aliexpress ni trgovina. Je samo stran za posredništvo med trgovci in kupci.

Kleemen ::

T-h-o-r ::

Večina kitajskih ponaredkov je v bistvu originalov brez etiket, ki jih naštancajo v "nočnih" izmenah tovarne, kjer čez dan delajo stuff z etiketami.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jocoj ::

Iz Nemčije s poštnino vred, dobiš v par dneh.

https://www.foto-erhardt.de/taschen/low...

Iz Aliexpress je 99% ponaredek, poleg tega boš zaradi velikosti paketa skoraj zagotovo fasal carinski pregle tak da te bo prišlo okrog 130 EUR.

Kleemen ::

Ja ja ponaredek je skoraj sigurno, ampak za tak denar me ne moti. Tudi pod komentarje pišejo da je ok, ampak verjetno ponaredek.

Tale iz Nemčije je skoraj sigurno original pomoje, tako da bom raje dal 60eur več in vzel tega. Ne poznam pa te nemške trgovine. Pri nas sem vprašal, ampak ne spustijo pod 200eur, toliko pa ne dam za en nahrbtnik. :D

profii ::

Povej če ga boš potrem prodajal :)

jocoj ::

Kleemen je izjavil:

Ja ja ponaredek je skoraj sigurno, ampak za tak denar me ne moti. Tudi pod komentarje pišejo da je ok, ampak verjetno ponaredek.

Tale iz Nemčije je skoraj sigurno original pomoje, tako da bom raje dal 60eur več in vzel tega. Ne poznam pa te nemške trgovine. Pri nas sem vprašal, ampak ne spustijo pod 200eur, toliko pa ne dam za en nahrbtnik. :D
Pobrskaj še za kodo za 10 EUR popusta in plačaj preko paypala.

https://www.sparwelt.de/gutscheine/foto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jocoj ()

Kleemen ::

Haha ja ja je kar zaželjen pri nas ga tudi dva kolega kupujeta, ampak je vsem predrag. :D

Drugače pa iz Avstrije je 179eur se najde kakšna koda za electronic4you? :p

https://www.electronic4you.si/lowepro-p...

Kleemen ::

Kupon iščem po netu, ampak nič uporabnega. Če bi znal nemško bi bilo verjetno lažje. Če slučajno kdo kaj dobi naj sporoči, za 147eur ga bi pa kar naročil, tudi če ne poznam spletne trgovine. :D

jocoj ::

Iz zgornje povezave ne primejo kuponi? Trgovina je priznana tako, da brez skrbi.

Kleemen ::

Zgornjo povezavo sem tudi jaz dobil, ampak tisto je če hočeš kupiti kupon oz. darilni bon. Lahko daš v košarico in po pošti dobiš darilni bon s kodo. :)

MTB ::

Lowepro sem že videl iz aliexpresa, model toploader 50 AW. Razlike ni, ker sem primerjal s svojo torbico, ki sem jo kupil pri Beseničarju. Razen tega, da je bila pri nas dražja >100%.
Edino kar je bilo, je imela torbica iz Kitajske malce močnejši vonj.

Kleemen ::

Ja saj tudi pod komentarje pišejo, da ni razlike, da pa je očitno kopija. Verjetno se vidi čez čas ppo kvaliteti materijalov, čeprav še to ne dvomim. Par let zdrži tudi kopija Loweproja. Bi ga naročil iz Kitajske vsekakor, ampak me skrbi carina tako da raje dam kakšen eur več in ga vzamem z Nemčije. Samo še kakšen kupon za 10eur moram dobit. :D

Pro ::

Dajmo fantje pomagat. Kleemen rabi kupon za 10 €, dajmo ga vsi iskat...

Kleemen ::

Hehe :D Sem že pregledal par nemških spletnih strani ampak nič uporabega, tako da nevem če bo kaj. :D

zee ::

Lenobe v principu ne podpiramo. Sploh za 10 €.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4191 192 193 194 )

Oddelek: Loža
96931687588 (1297) Rias Gremory
»

Carinska pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8720159 (3587) ElNuncio
»

Nahrbtnik

Oddelek: Loža
124563 (3962) AnotherMe
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313570 (12476) Jst
»

Velika akcija v boju zoper internetno prodajo ponaredkov

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
3510685 (8527) Mr.B

Več podobnih tem