» »

Knives Out - skriti dragulj 2019?

Knives Out - skriti dragulj 2019?

«
1
2

Vazelin ::

https://www.imdb.com/title/tt8946378



Močna ocena, močna igralska zasedba, od Chrisa Evansa, Jamie Lee Curtis do James Bonda.

Najverjetneje si ga bom ogledal v kinu. Preprosto zna biti eden secret gemov 2019.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

POglej si Jojo Rabbita.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:


Močna ocena, močna igralska zasedba, od Chrisa Evansa, Jamie Lee Curtis do James Bonda.

Najverjetneje si ga bom ogledal v kinu. Preprosto zna biti eden secret gemov 2019.


Ruin Johnson naj raje snema lastne filme kot je ta enako velja za Jar Jar Abramsa ne, da uničujeta Star Wars ali kako drugo franšizo.

Drugače sem pa videl trailer že kar nekaj časa nazaj in zgleda zanimivo. So mi filmi te vrste nasplošno zanimivi.

Phantomeye ::

Tole je ZEEEELO dober fiilm. Funny and twisty tak Agatha Christie meets Umori na podeželju.

FormerUser ::

Oboje je booooooring, to be honest.

A110 ::

Mene zmotijo nekatere scene s cenenim humorjem in pa nekaj zelo bedno izpeljanih kadrov je recimo ko se avto v pregonu kar zaleti v zid oz nemore preko navadne palete. ampak v splosnem je ok film z zelo vredu zgodbo.

Phantomeye ::

A110 je izjavil:

Mene zmotijo nekatere scene s cenenim humorjem in pa nekaj zelo bedno izpeljanih kadrov je recimo ko se avto v pregonu kar zaleti v zid oz nemore preko navadne palete. ampak v splosnem je ok film z zelo vredu zgodbo.


pomoje so ble kake takšne namenoma, ker navsezadnje se film malo norčuje iz žanra.

Vazelin ::

Zo zelo dober film;) pozitivno presenečen

FormerUser je izjavil:

Oboje je booooooring, to be honest.

Dve uri in nekaj je minilo hitro:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

Zo zelo dober film;) pozitivno presenečen

FormerUser je izjavil:

Oboje je booooooring, to be honest.

Dve uri in nekaj je minilo hitro:)


Meni se niti za sekundo ni vleklo. Pa všeč mi je blo predvsem toliko mimogrede omenjenih zadev, ki so se izkazale za pomembne :D

2dark ::

Vse kar nima najmanj 8.5 ocene na iMDB-ju ni vredno ogleda.

dronyx ::

To je čista politična provokacija, maskirana kot "murder mistery". Imigranti proti kapitanu Ameriki. Kdo na koncu izgubi in kdo dobi vse je jasno vnaprej. Trump nad skritim sporočilom filma ne bo navdušen.

YesMan ::

To sporočilo ni čista nič skrito :D Koga pa briga, če bo nek Trump navdušen ali ne (seveda ne bo, ker je dojenček, ki ne razume šale).

Kakor koli; film je v glavnem odličen. Gledal v soboto v kinu in moram rečti, da je to bil verjetno najbolj zabaven celovečerec leta zame. Priporočam ogled vsakemu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

Vazelin ::

Letos sem si ogledal kar nekaj vrhunskih filmov v kinu:
- The Mule
- Once upon a time in Hollywood
- Knives Out

me gusta
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

Film ima precej dobre kritike,s strani tistih, na katere se ponavadi zanesem, tako da ga bom mogoče res šla pogledat.

Kurzweil ::

Zna bit tole zanimiva zadeva... ga pa omenjajo na vseh koncih in krajih, tako da niti ni toliko "hidden gem".

Phantomeye ::

FormerUser je izjavil:

Film ima precej dobre kritike,s strani tistih, na katere se ponavadi zanesem, tako da ga bom mogoče res šla pogledat.

Me veseli, da upoštevaš moje mnenje :D

Vazelin ::

Lepo, na IMDB kar drži visoko oceno in sicer sladkih 8.1, ob 82 metacritic.

Ta teden moram it v kino Ford V Ferrari
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Ta teden moram it v kino Ford V Ferrari

Sem ga gledal včeraj in moram reči da je odličen film, boljši po moje kot Rush. Samo ko se boš peljal domov moraš pazit, da preveč ne pohodiš gasa, ko si še pod vplivom filma. :)

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

Zna bit tole zanimiva zadeva... ga pa omenjajo na vseh koncih in krajih, tako da niti ni toliko "hidden gem".



vsem na sliki je skupno, da so povprečno podpovrečno dolgočasni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Horas ()

Kurzweil ::

2dark je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Zna bit tole zanimiva zadeva... ga pa omenjajo na vseh koncih in krajih, tako da niti ni toliko "hidden gem".



vsem na sliki je skupno, da so povprečno podpovrečno dolgočasni.


Težko rečem, ker sem do zdej pogledal samo Once Upon a Time in Hollywood... in slednji res ni noben presežek, še vedno pa je boljši od debilizmov tipa Marvel, Fast and Furious in podobnega... The Irishman dvomim, da je slab film, bomo pogledal, pa da vidimo, kolegi pa pravijo, da je Parasite dober... ampak kot rečeno, najprej je treba vse pogledat, pa bom potem podal kakšno mnenje... ti si že vse pogledal?

Vazelin ::

The Irishman dvomim, da je slab film

Meni je to razočaranje leta. Sem si potem pogledal Goodfellas, da sem imel popravljen okus. Tisto pomlajevanje igralcev je bilo malce smešno + se prav vidi v eni sceni, ko DeNiro hodi ko nek starček v obdobju ko je kao mlajši. Če ne bi bil to Scorcesejev movie ne bi to noben gledal. Čas za penzijo za DeNira, Scorceseja, Pacinota, Pescija so pa tako ali tako iz penzije potegnili :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kjut ::

Kreatorji ti se na wc ne dovolijo it :) Zanimiv fajn film pol raznoraznoh detajlov. Vredno ogleda ljubiteljem tovrstnega zanra.

Kurzweil ::

kjut je izjavil:

Kreatorji ti se na wc ne dovolijo it :) Zanimiv fajn film pol raznoraznoh detajlov. Vredno ogleda ljubiteljem tovrstnega zanra.


Kreatorji ?

kjut ::

Kurzweil je izjavil:

kjut je izjavil:

Kreatorji ti se na wc ne dovolijo it :) Zanimiv fajn film pol raznoraznoh detajlov. Vredno ogleda ljubiteljem tovrstnega zanra.


Kreatorji ?


Plot ownerji... cist prevec hudo zanimivo ves cas IMHO, mal predolgo vse skupej. Igralci pa isto d'best.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Kurzweil ::

kjut je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

kjut je izjavil:

Kreatorji ti se na wc ne dovolijo it :) Zanimiv fajn film pol raznoraznoh detajlov. Vredno ogleda ljubiteljem tovrstnega zanra.


Kreatorji ?


Plot ownerji... cist prevec hudo zanimivo ves cas IMHO, zo me mal mozi 2 uri mal predolga. Igralci pa isto d'best.


To govoriš za Knives Out?

kjut ::

Kurzweil: Jup.

Poaro rang. Not bad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Phantomeye ::

kjut je izjavil:

Kreatorji ti se na wc ne dovolijo it :) Zanimiv fajn film pol raznoraznoh detajlov. Vredno ogleda ljubiteljem tovrstnega zanra.


Cist zakon - detajli majhni namigi, lažni namigi. Ko imaš kot gledalec občutek, da veš, kaj se dogaja ...

2dark ::

Kurzweil je izjavil:

The Irishman dvomim, da je slab film,


Film, ki temelji na neresničnih podatkih me ne zanima. Ja, sem ga gledal in je zelo dolgočasen film. Po vrhu, je še zlagan.

c3p0 ::

Vazelin je izjavil:

Čas za penzijo za DeNira, Scorceseja, Pacinota, Pescija so pa tako ali tako iz penzije potegnili :D


Pacino mi je edini pozitivno izstopal v sicer podpovprečnem filmu (kar se tiče žanra seveda), a nima toliko screen time-a.

Parasite je dober, a ne tako kot ga opevajo.

Vazelin ::

Pacino je bil še najboljši od trojice. Čeprav je njegov screen zelo kratek. Precej me je razočarala vloga Harveya Keitela. Pričakoval sem par sweet scen. Dobil nič, ker igra like skoraj nič minut.

Več kot 3 urni film, kjer se ne dogaja skoraj nič. :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Pacino je bil še najboljši od trojice. Čeprav je njegov screen zelo kratek. Precej me je razočarala vloga Harveya Keitela. Pričakoval sem par sweet scen. Dobil nič, ker igra like skoraj nič minut.

Več kot 3 urni film, kjer se ne dogaja skoraj nič. :D



Ti maš čist preveč cajta. Jaz sm ga prevrtel v 3 minutah. :))

FormerUser ::

Dragulj ravno ni, je pa nadpovprečen izdelek v svojem žanru, par stopnic višje od Agatha Christie ali Umori na podeželju, tudi zato ker ima odlično igralsko zasedbo in komentira aktualne družbene dogodke.

Mimogrede, kaj storite, če pridete v večinoma prazno dvorano in je vaše mesto zasedeno? Sedete drugam ali vztrajate pri svojem sedežu?

Vazelin ::

Sedete drugam ali vztrajate pri svojem sedežu?

Sedem drugam.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

FormerUser je izjavil:

Dragulj ravno ni, je pa nadpovprečen izdelek v svojem žanru, par stopnic višje od Agatha Christie ali Umori na podeželju, tudi zato ker ima odlično igralsko zasedbo in komentira aktualne družbene dogodke.

Mimogrede, kaj storite, če pridete v večinoma prazno dvorano in je vaše mesto zasedeno? Sedete drugam ali vztrajate pri svojem sedežu?


Vsedem se tam, kjer sem plačal. Vedno vzamem nekje na sredini.

Ce se oseba ne zeli prestavit poklices osebje. Sam nimam teh uzkusenj. Ce je ze prislo do tega so se lepo odstopili sedez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

meho7 ::

dvd screener se je znasel na pasnikih

oo7 ::

Knives out 2 v pred-produkciji.

Moram ta teden pogledat prvi del :)

2dark ::

meho7 je izjavil:

dvd screener se je znasel na pasnikih



TNX.

c3p0 ::

Soliden film in odlična zasedba, pričakoval sicer kak plot twist več.

Ampak injektiran morfij, celo smrtna doza in da ne bi čutil efektov praktično takoj? To bi morala ona dobro vedet. Čeprav se na koncu izkaže pač kot se, da ne spoilam preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Phantomeye ::

c3p0 je izjavil:

Soliden film in odlična zasedba, pričakoval sicer kak plot twist več.

Ampak injektiran morfij, celo smrtna doza in da ne bi čutil efektov praktično takoj? To bi morala ona dobro vedet. Čeprav se na koncu izkaže pač kot se, da ne spoilam preveč.


Mislim, kar vse zdaj povej, zakaj bi se ustavil pri important plot points? :D

c3p0 ::

Po drugi strani nimaš kaj brat threadov, če filma še nisi gledal ;)

Phantomeye ::

c3p0 je izjavil:

Po drugi strani nimaš kaj brat threadov, če filma še nisi gledal ;)


Sem gledal, beri višje :D

samo pravim, kaj je fora, da spoilaš en del, za ostalo pa rečeš "nočem preveč spoilat" :D. Škoda je bila narejena. Pač go hard or go home :D

c3p0 ::

Phantomeye je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Po drugi strani nimaš kaj brat threadov, če filma še nisi gledal ;)

Sem gledal, beri višje :D


Ni bilo točno tebi namenjeno. No, sem bolj upal na kak komentar na ta plot hole, ki se meni zdi ogromen.

opeter ::

Baje je Johnson je že potrdil, da piše scenarij za nadaljevanje:
https://screenrant.com/knives-out-2-mov...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kurzweil ::

Zelo soliden film... v vrhu, kar se leta 2019 tiče, se pa seveda najdejo kašne pripombe,.. kot je naprimer cenen humor,... overall zelo solidna zadeva, definitivno za pogledat, sploh za ljubitelje trilerjev in misterijev.

oo7 ::

Sem pogledal dober film. James Bond je dobro odigral :)

oo7 ::

Knifes out drugi del tudi uradno napovedan. Drugi del naj bi imel novo lokacijo in igralce.

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Knifes out drugi del tudi uradno napovedan. Drugi del naj bi imel novo lokacijo in igralce.


za 90 % igralcev je jasno. Kaj pa James Bond?

oo7 ::

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

Knifes out drugi del tudi uradno napovedan. Drugi del naj bi imel novo lokacijo in igralce.


za 90 % igralcev je jasno. Kaj pa James Bond?



Ne vem ampak upam, da James Bond ostane.

Gregor P ::

Film je ok nekje ocena 6 od 10. Ni pa prav noben presežek. Nekaj mu manjka, da bi se lahko postavil ob bok klasikom v tem žanru.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ahac ::

Teaser za 2. del:


Glass Onion: A Knives Out Mystery | Title Announcement | Netflix
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vojna zvezd najhitreje zaslužila milijardo dolarjev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
15234105 (28222) Kenpachi

Več podobnih tem