» »

Teorija spola

Teorija spola

Temo vidijo: vsi
««
48 / 56
»»

fulk ::

No, ok, če ti ne veš kdo so, to ne pomeni, da niso aktualni družbeni fenomen.

Tehnično gledano bi lahko pomojem tudi rit pavijana našemili v bubble butt dobre babe, pa vseeno bi fukal le opico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

FireSnake ::

Kje so feministke?
https://siol.net/novice/svet/pri-umoru-...

kgtjera je izjavil:

Čist tko za hec - koliko od vas bi jo kresnl?



In če trdite, da je ne bi - je to zato ker ima tiča? >:D


Še vedno bi tipa v rit.
Če ti to paše izvoli.

Ne poskušaj pa s tole filtrirano sliko navdušiti druge.
Smo mrtvo hladni.

Zadovoljen?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nagobčnik ::

fulk je izjavil:


Samo pomisli, da greš s to zadevo na 7 dnevni kamping v šotor, kjer je umivanje in depiliranje sporadično, zadnji dan se zbudiš zraven kosmatega tipa z smrdljivimi nogami.


Potem še ni dovolj padel testosteron modernim moškim, ki jih homo lobiji filajo z estrogenom in plastiko preko vode že od rojstva? Celo posameznikom, ki si dajo moške žleze odstranit in se filajo dodatno z estrogenom še fejst moškost buta ven vsakih par ur, samo kempirat morjo it s fulkom, pa postanejo pravi desci.

Da ma marsikatera rojena ženska naravno bolj kosmate noge od povprečnega moškega in da marsikateri tudi bolj smrdijo (ker je to dvoje precej odvisno od britja, obutve in umivanja), je pa že višja znanost oz. za tiste, ki so jih videli že kje drugje kot v filmih. Dobro, ampak ženske vsaj prdijo in serjejo ne, to je eden od relevantnih razlogov za heteroseksualnost, če že kosmate in smrdljive noge niso.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

kgtjera je izjavil:

Nisem, se pa ob ženskah dandanes včasih vprašam, če ne bi bilo bolje. Sorry, if i hurt your feelings! A nisi ti moški? Sj ni važn, no. It's 2023, kot praviš. >:D

Ker smo 2023, se ti ni treba zgolj spraševati. Ampak te naivnosti, da bo tranič manj časa porabil v kopalnici kot povprečna ženska, se pa le otresi, da ne boš preveč razočaran.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

fulk ::

@Hypatia

Še par stvarnih argumentov na mojo prejšnjo tezo.
Poglej zgodovinsko:

Še v najtrših patriarhalnih družbah, moški niso nikoli prepovedovali ženskost. Ravno obratno, cenili so hiper-feminilnost pod pogojem, da je bila skromna in ustrežljiva.
Moški so redno tarnali nad babami in njihovo naravo a nikoli jih niso želeli eradicirat.
Lucretia @ Wikipedia
Cel Rim je vstal ker je bila ubita ena krepostna ženska.
Poglej današnji feministično/matriarhalni sodobni svet. Kako označujejo moškost? Kot toksično. Fante v šolah odvračajo od svoje narave. Nekatere celo "preobrazijo".

Tudi v trdih moških tiranijah, ženska ki se je znašla in izkoristila svoje čare, je prišla do določene moči.
Kako bo mlo-atraktiven Janez Novak, ki dela v Hoferju prepričal matriarhalno elito, da ga sprejme med se? Izven biti pogrešljiv delovni stroj.

nagobčnik je izjavil:

fulk je izjavil:


Samo pomisli, da greš s to zadevo na 7 dnevni kamping v šotor, kjer je umivanje in depiliranje sporadično, zadnji dan se zbudiš zraven kosmatega tipa z smrdljivimi nogami.


Potem še ni dovolj padel testosteron modernim moškim, ki jih homo lobiji filajo z estrogenom in plastiko preko vode že od rojstva? Celo posameznikom, ki si dajo moške žleze odstranit in se filajo dodatno z estrogenom še fejst moškost buta ven vsakih par ur, samo kempirat morjo it s fulkom, pa postanejo pravi desci.

Da ma marsikatera rojena ženska naravno bolj kosmate noge od povprečnega moškega in da marsikateri tudi bolj smrdijo (ker je to dvoje precej odvisno od britja, obutve in umivanja), je pa že višja znanost oz. za tiste, ki so jih videli že kje drugje kot v filmih. Dobro, ampak ženske vsaj prdijo in serjejo ne, to je eden od relevantnih razlogov za heteroseksualnost, če že kosmate in smrdljive noge niso.


Jaz ne vem kakšne izkušnje imaš ti z ženskami, ampak izven neoprane vagine, vonjave povprečne ženske so manj ostudne. Roko na srce, ko je libido na vrhuncu znajo celo biti afrodizijak.

Glej, saj ti ne prepovedujem občevati z moškimi, samo vedi, da v moji državi, če med sprehodom ujamem vaju dva sodomita, bosta dobila moralno policijo na dom.
Skrita se.

nagobčnik ::

fulk je izjavil:


Jaz ne vem kakšne izkušnje imaš ti z ženskami, ampak izven neoprane vagine, vonjave povprečne ženske so manj ostudne. Roko na srce, ko je libido na vrhuncu znajo celo biti afrodizijak.

Glej, saj ti ne prepovedujem občevati z moškimi, samo vedi, da v moji državi, če med sprehodom ujamem vaju dva sodomita, bosta dobila moralno policijo na dom.
Skrita se.


Jaz ne občujem z moškimi, ampak razlog za to ni v smrdljivosti in kosmatosti nog. Če se pa ti na take malenkosti osredotočaš, je pa precej možno, da boš pristal s transičem, ki bo bolj depiliran, bolj umit in bolj nadišavljen od katerekoli ženske. Ne razumeš, da transi gradijo ravno na teh stvareh, ki jih ti izpostavljaš kot bistvo biološke ženskosti, pa sploh niso.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

fulk je izjavil:



Mi rabimo samo izbrati pogum in nasilno/agresivno povrniti sistem nazaj nam v prid.

Ne bo vam uspelo, lahko pa seveda sanjate o tem.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

fulk ::

@Hypathia #2

Še en argument:

Koliko moških se navdušuje nad moderno genetiko, da bo ta lahko enkrat za vselej eradicirala potrebo po ženskah oz. njihovemu semenu?
Izven hardcore MGTOW-ov jih ne boš našla. Pa še tej so zgolj butthurt, ker ne dobijo prave iz mesa in krvi ženske.

Koliko žensk se navdušuje, nad eradikacijo moških? Ogromno. Cel establišment veselo piše o tem.

--
Ali nam bo uspelo ali ne. Čmo vidit. Upanje umre zadnje.
Prvi pogoj za uspeh je seveda mehki ali trdi genocid Abba, Nirvana in Aqua generacije. S temi generacijami povečini ni vredno več izgubljat truda in jim prikazati njihovo zmoto.

nagobčnik je izjavil:

fulk je izjavil:


Jaz ne vem kakšne izkušnje imaš ti z ženskami, ampak izven neoprane vagine, vonjave povprečne ženske so manj ostudne. Roko na srce, ko je libido na vrhuncu znajo celo biti afrodizijak.

Glej, saj ti ne prepovedujem občevati z moškimi, samo vedi, da v moji državi, če med sprehodom ujamem vaju dva sodomita, bosta dobila moralno policijo na dom.
Skrita se.


Jaz ne občujem z moškimi, ampak razlog za to ni v smrdljivosti in kosmatosti nog. Če se pa ti na take malenkosti osredotočaš, je pa precej možno, da boš pristal s transičem, ki bo bolj depiliran, bolj umit in bolj nadišavljen od katerekoli ženske. Ne razumeš, da transi gradijo ravno na teh stvareh, ki jih ti izpostavljaš kot bistvo biološke ženskosti, pa sploh niso.


Saj sem ti rekel. Če ne drugega bom opazil na tem tedenskem kampiranju, da nekaj ne štima.

nagobčnik ::

fulk je izjavil:


Saj sem ti rekel. Če ne drugega bom opazil na tem tedenskem kampiranju, da nekaj ne štima.


Aha, torej priznavaš, da potrebuješ tedensko kampiranje s transičem, da opaziš. Kako boš pa zagotovil, da ne bo en teden dostopa do vode (ne da bi ob tem dehidriral) in da ne bo vzel 2 britvic s sabo in ene male žajfice pa parfumčka?

Hypathia ::

fulk je izjavil:


Koliko žensk se navdušuje, nad eradikacijo moških? Ogromno. Cel establišment veselo piše o tem.

BS. Predvsem pa gre za različne razloge. Moški želijo eradikacijo ker ženske sovražijo, ženske ker se moških (upravičeno) bojijo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

nagobčnik ::

fulk je izjavil:


Jaz ne vem kakšne izkušnje imaš ti z ženskami, ampak izven neoprane vagine, vonjave povprečne ženske so manj ostudne.


Dobro, da si identificiral del ženske, ki ti je najbolj ostuden. :))

Zgodovina sprememb…

kgtjera ::

Saj sem ti rekel. Če ne drugega bom opazil na tem tedenskem kampiranju, da nekaj ne štima.


So you prove my point! :)) Evo, to je vse kar sem želel s tisto slikico dokazati, nikakršne želje po navduševanju kogarkoli nimam.

Potrjuješ, da smo kot družba zašli, čeprav homoseksualnost kot taka ni nič novega in se jo prakticira že od antičnega rima in grčije dalje, če ne še prej. Zanimivo tudi, da smo leta 2023, ženskost pa se v mentaliteti nekaterih zreducira na 20 dkg mesa oz. vagino.

fulk ::

nagobčnik je izjavil:

fulk je izjavil:


Saj sem ti rekel. Če ne drugega bom opazil na tem tedenskem kampiranju, da nekaj ne štima.


Aha, torej priznavaš, da potrebuješ tedensko kampiranje s transičem, da opaziš. Kako boš pa zagotovil, da ne bo en teden dostopa do vode (ne da bi ob tem dehidriral) in da ne bo vzel 2 britvic s sabo in ene male žajfice pa parfumčka?


IMO bi opazil dosti prej, ampak v najslabšem primeru pa takrat.

Hypathia je izjavil:

fulk je izjavil:


Koliko žensk se navdušuje, nad eradikacijo moških? Ogromno. Cel establišment veselo piše o tem.

BS. Predvsem pa gre za različne razloge. Moški želijo eradikacijo ker ženske sovražijo, ženske ker se moških (upravičeno) bojijo.


Izven homoseksualnih klerikov, najdi mi moške, ki želijo eradicirat ženske ali ženskost.

matic492 ::

kgtjera je izjavil:

So you prove my point! :)) Evo, to je vse kar sem želel s tisto slikico dokazati, nikakršne želje po navduševanju kogarkoli nimam.

Potrjuješ, da smo kot družba zašli, čeprav homoseksualnost kot taka ni nič novega in se jo prakticira že od antičnega rima in grčije dalje, če ne še prej. Zanimivo tudi, da smo leta 2023, ženskost pa se v mentaliteti nekaterih zreducira na 20 dkg mesa oz. vagino.


Najbolj pomemben del si pa zanalšč izpustil iz objave? Reprodukcijo namreč.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

fulk ::

kgtjera je izjavil:

Saj sem ti rekel. Če ne drugega bom opazil na tem tedenskem kampiranju, da nekaj ne štima.


So you prove my point! :)) Evo, to je vse kar sem želel s tisto slikico dokazati, nikakršne želje po navduševanju kogarkoli nimam.

Potrjuješ, da smo kot družba zašli, čeprav homoseksualnost kot taka ni nič novega in se jo prakticira že od antičnega rima in grčije dalje, če ne še prej. Zanimivo tudi, da smo leta 2023, ženskost pa se v mentaliteti nekaterih zreducira na 20 dkg mesa oz. vagino.


Kot rečeno. Glede na to, da imam dovolj izkušenj z biološkimi ženskami bi zadeve precej hitro razkrinkal.

Saj tudi na daleč brez daljnogleda, včasih ne ločiš bolj nežnega metalca od ženske. Pa to še veno ne pomeni, da ga bom šel piknit v rit tisti trenutek.

nagobčnik ::

fulk je izjavil:

kgtjera je izjavil:

Saj sem ti rekel. Če ne drugega bom opazil na tem tedenskem kampiranju, da nekaj ne štima.


So you prove my point! :)) Evo, to je vse kar sem želel s tisto slikico dokazati, nikakršne želje po navduševanju kogarkoli nimam.

Potrjuješ, da smo kot družba zašli, čeprav homoseksualnost kot taka ni nič novega in se jo prakticira že od antičnega rima in grčije dalje, če ne še prej. Zanimivo tudi, da smo leta 2023, ženskost pa se v mentaliteti nekaterih zreducira na 20 dkg mesa oz. vagino.


Kot rečeno. Glede na to, da imam dovolj izkušenj z biološkimi ženskami bi zadeve precej hitro razkrinkal.

Saj tudi na daleč brez daljnogleda, včasih ne ločiš bolj nežnega metalca od ženske. Pa to še veno ne pomeni, da ga bom šel piknit v rit tisti trenutek.


Najprej kempirat, potem pikanje.

Hypathia ::

fulk je izjavil:



Izven homoseksualnih klerikov, najdi mi moške, ki želijo eradicirat ženske ali ženskost.

Internet je poln tipov, ki sanjajo o umetnih maternicah, sexbotih..., ki bodo kao zamenjali ženske.

Tate celo svetuje svojim sledilcem, naj zamenjajo ženske s transiči, ampak ja, on je itak ghey.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

matic492 ::

Hypathia je izjavil:


Internet je poln tipov, ki sanjajo o umetnih maternicah, sexbotih..., ki bodo kao zamenjali ženske.

Tate celo svetuje svojim sledilcem, naj zamenjajo ženske s transiči, ampak ja, on je itak ghey.


Kdorkoli misli, da sexbot nadomesti razmerje z osebo, je mentalno nestabilna oseba.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

fulk ::

Hypathia je izjavil:

fulk je izjavil:



Izven homoseksualnih klerikov, najdi mi moške, ki želijo eradicirat ženske ali ženskost.

Internet je poln tipov, ki sanjajo o umetnih maternicah, sexbotih..., ki bodo kao zamenjali ženske.

Tate celo svetuje svojim sledilcem, naj zamenjajo ženske s transiči, ampak ja, on je itak ghey.


To je vse cope. Obupan poskus se zadovoljiti z nečim, ki spominja na žensko in ni tako nedosegljivo.
Grantiram ti na svoje življenje, da če bi takemu povprečnemu tipu prišla atraktivna ženska in rekla "pusti tisto lutko, vzemi mene" vsi bi sprejeli. Razen morda kak trd avtist, ki mu je anime sfukal možgane. Pa še za tega bi se pomojem dalo z malo vztrajanja in kakim kostumom.

fulk ::

nagobčnik je izjavil:

fulk je izjavil:

kgtjera je izjavil:

Saj sem ti rekel. Če ne drugega bom opazil na tem tedenskem kampiranju, da nekaj ne štima.


So you prove my point! :)) Evo, to je vse kar sem želel s tisto slikico dokazati, nikakršne želje po navduševanju kogarkoli nimam.

Potrjuješ, da smo kot družba zašli, čeprav homoseksualnost kot taka ni nič novega in se jo prakticira že od antičnega rima in grčije dalje, če ne še prej. Zanimivo tudi, da smo leta 2023, ženskost pa se v mentaliteti nekaterih zreducira na 20 dkg mesa oz. vagino.


Kot rečeno. Glede na to, da imam dovolj izkušenj z biološkimi ženskami bi zadeve precej hitro razkrinkal.

Saj tudi na daleč brez daljnogleda, včasih ne ločiš bolj nežnega metalca od ženske. Pa to še veno ne pomeni, da ga bom šel piknit v rit tisti trenutek.


Najprej kempirat, potem pikanje.


Sploh ne štekam, kaj hočeš povedati?
Da je možno človeka, z velikim trudom, za trenutek pretentati?
Wow. Res si odkril nekaj novega.

Tudi v Ferrarija lahko vgradiš turboinjectano yugo mašino, ta prvi dan bo lastnik nesluteče vesel. Čez čas pa bo opazil, da tu nekaj ne dela tako kot bi moralo. Odpru bo havbo, jezen, bo vzel pištolo ubil prodajalca, ki ga je nategnu.
Ali je ta lastnik sedaj Yugo navdušenec, ker je prvi dan nesluteče užival?

Jaz ne trdim, da je nemogoče pretentati človeka. Kar trdim je, da treba podle prodajalce lažnih Ferrarijev zmetati na vagone, same avtomobile pa na odpad. Kdor je navdušenec nad lažnimi Ferrariji pa naj išče na odpadu, ne pa v salonih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

Hypathia ::

fulk je izjavil:


To je vse cope. Obupan poskus se zadovoljiti z nečim, ki spominja na žensko in ni tako nedosegljivo.
Grantiram ti na svoje življenje, da če bi takemu povprečnemu tipu prišla atraktivna ženska in rekla "pusti tisto lutko, vzemi mene" vsi bi sprejeli. Razen morda kak trd avtist, ki mu je anime sfukal možgane. Pa še za tega bi se pomojem dalo z malo vztrajanja in kakim kostumom.

Seveda, cela manosfera je cope. A dejstvo ostaja, da atraktivnih žensk luzerji ne zanimajo, ti so pa preveč leni, nesposobni ali ideološko sprani, da bi se preoblikovali v HVM, zato pa sanjajo o sexbotih, umetnih maternicah ali nasilni spremembi sistema.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

matic492 ::

Hypathia je izjavil:


Seveda, cela manosfera je cope. A dejstvo ostaja, da atraktivnih žensk luzerji ne zanimajo, ti so pa preveč leni, nesposobni ali ideološko sprani, da bi se preoblikovali v HVM, zato pa sanjajo o sexbotih, umetnih maternicah ali nasilni spremembi sistema.


Točno tako, enako kot je ultra-feminisem cope.

Mislim, da se bi večina strinjala da noben ekstrem ni dober (na splošno).
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Hypathia ::

Načeloma res, so pa tudi izjeme kjer ni smiselno iskati "middle ground" stališč, ker je na eni strani objektivna resnica, na drugi pa laž.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

nagobčnik ::

fulk je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

fulk je izjavil:

kgtjera je izjavil:

Saj sem ti rekel. Če ne drugega bom opazil na tem tedenskem kampiranju, da nekaj ne štima.


So you prove my point! :)) Evo, to je vse kar sem želel s tisto slikico dokazati, nikakršne želje po navduševanju kogarkoli nimam.

Potrjuješ, da smo kot družba zašli, čeprav homoseksualnost kot taka ni nič novega in se jo prakticira že od antičnega rima in grčije dalje, če ne še prej. Zanimivo tudi, da smo leta 2023, ženskost pa se v mentaliteti nekaterih zreducira na 20 dkg mesa oz. vagino.


Kot rečeno. Glede na to, da imam dovolj izkušenj z biološkimi ženskami bi zadeve precej hitro razkrinkal.

Saj tudi na daleč brez daljnogleda, včasih ne ločiš bolj nežnega metalca od ženske. Pa to še veno ne pomeni, da ga bom šel piknit v rit tisti trenutek.


Najprej kempirat, potem pikanje.


Sploh ne štekam, kaj hočeš povedati?
Da je možno človeka, z velikim trudom, za trenutek pretentati?
Wow. Res si odkril nekaj novega.

Tudi v Ferrarija lahko vgradiš turboinjectano yugo mašino, ta prvi dan bo lastnik nesluteče vesel. Čez čas pa bo opazil, da tu nekaj ne dela tako kot bi moralo. Odpru bo havbo, jezen, bo vzel pištolo ubil prodajalca, ki ga je nategnu.
Ali je ta lastnik sedaj Yugo navdušenec, ker je prvi dan nesluteče užival?

Jaz ne trdim, da je nemogoče pretentati človeka. Kar trdim je, da treba podle prodajalce lažnih Ferrarijev zmetati na vagone, same avtomobile pa na odpad. Kdor je navdušenec nad lažnimi Ferrariji pa naj išče na odpadu, ne pa v salonih.


Da te bo z dišečimi in obritimi nogami tudi na kempiranju pretental veliko lažje kot s čim drugim in da maš o ženskah neke čudne predstave

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

fulk je izjavil:


Tudi v Ferrarija lahko vgradiš turboinjectano yugo mašino, ta prvi dan bo lastnik nesluteče vesel. Čez čas pa bo opazil, da tu nekaj ne dela tako kot bi moralo. Odpru bo havbo, jezen, bo vzel pištolo ubil prodajalca, ki ga je nategnu.
Ali je ta lastnik sedaj Yugo navdušenec, ker je prvi dan nesluteče užival?



Če je užival v vožnji, potem je v resnici ferrari-yugo hibrid navdušenec, ki si tega ne upa priznat, definitivno pa se bo moral v zaporu navadit na yugo bate, ki ga bodo obkrožali. Medtem pa bodo mimoidoči parkiranemu yugo-ferrariju v večini primerov še zmeraj govorili ferrari, ker ljudje tudi na karoserijo gledajo

Horas ::

Scaramouche3 je izjavil:

Vesoljec nas je obiskal in tako je šel pogovor..

https://www.youtube.com/shorts/IKBQLUls...


hahha dobra!!! :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

fulk ::

Hypathia je izjavil:

fulk je izjavil:


To je vse cope. Obupan poskus se zadovoljiti z nečim, ki spominja na žensko in ni tako nedosegljivo.
Grantiram ti na svoje življenje, da če bi takemu povprečnemu tipu prišla atraktivna ženska in rekla "pusti tisto lutko, vzemi mene" vsi bi sprejeli. Razen morda kak trd avtist, ki mu je anime sfukal možgane. Pa še za tega bi se pomojem dalo z malo vztrajanja in kakim kostumom.

Seveda, cela manosfera je cope. A dejstvo ostaja, da atraktivnih žensk luzerji ne zanimajo, ti so pa preveč leni, nesposobni ali ideološko sprani, da bi se preoblikovali v HVM, zato pa sanjajo o sexbotih, umetnih maternicah ali nasilni spremembi sistema.


Zato pa poslušajo Andrewja, ki je šovinist.
Če bodo razmere dovolj obupne in se pojavil pravi lider, odprte so še vse možnosti.

Pravzaprav bi se upal trdit, da če ne bi imeli teh evnuhovskih generacij trenutno an oblasti, bi se to že zgodilo. Vse kar namreč preprečuje ta scenarij so oni, ki trenutno imajo vajeti represivnih organov.

nagobčnik je izjavil:

fulk je izjavil:


Tudi v Ferrarija lahko vgradiš turboinjectano yugo mašino, ta prvi dan bo lastnik nesluteče vesel. Čez čas pa bo opazil, da tu nekaj ne dela tako kot bi moralo. Odpru bo havbo, jezen, bo vzel pištolo ubil prodajalca, ki ga je nategnu.
Ali je ta lastnik sedaj Yugo navdušenec, ker je prvi dan nesluteče užival?



Če je užival v vožnji, potem je v resnici ferrari-yugo hibrid navdušenec, ki si tega ne upa priznat, definitivno pa se bo moral v zaporu navadit na yugo bate, ki ga bodo obkrožali. Medtem pa bodo mimoidoči parkiranemu yugo-ferrariju v večini primerov še zmeraj govorili ferrari, ker ljudje tudi na karoserijo gledajo


Zanimivo si to ti predstavljaš.

Predpostavimo recimo obraten scenarij. Recimo, da tebi v temi nastavi rit ženska. Ti jo napikaš v rit enako kot bi moškega in pri tem uživaš. Nato vpalijo luči in ti pokažejo, da si v resnici fukal žensko. A si potem po novem heteroseksualec ali samo pretentan homoseksualec?

nagobčnik ::

V vseh takih fantazijskih primerih velja, da če si užival, si pač bisekusalec, ki si tega mogoče samo ne upa priznat. Če v praksi ne ločiš v postelji moškega in ženske, je itak vse skupaj precej irelevantno dlakocepljenje. V drugih, vsakdanjih, neseksualnih situacijah je pa še bolj irelevantno.

Zgodovina sprememb…

Horas ::

https://siol.net/trendi/film/v-kuvajtu-...

edino pravilno, še pri nas!

Tamkajšnji minister za kulturo Mohamed Murtada je izjavil, da film spodbuja "homoseksualnost", zavrača "očetovsko skrbništvo, spodkopava in zasmehuje vlogo matere ter pod vprašaj postavlja nujnost zakonske zveze in oblikovanje družine".
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

arnecan1 ::

Girl Power in veganstvo v enem kosu skupaj:

fulk ::

nagobčnik je izjavil:

V vseh takih fantazijskih primerih velja, da če si užival, si pač bisekusalec, ki si tega mogoče samo ne upa priznat. Če v praksi ne ločiš v postelji moškega in ženske, je itak vse skupaj precej irelevantno dlakocepljenje. V drugih, vsakdanjih, neseksualnih situacijah je pa še bolj irelevantno.


A ne pravite vi, da se zadeve ne da ločit?

Sicer pa če greš z eno tranico na daljše potovanje po svetu, cirka 1 mesec, a mora imeti zalogo hormonov s seboj? A ni da mora biti hlajena ampula?

arnecan1 je izjavil:

Girl Power in veganstvo v enem kosu skupaj:



Pravim. GenZ je močno polarizirana. Na eni strani imaš hardcore anime fag-e, na drugi pa gledalce Tate-a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

BorutO ::

Komaj čakam dan, ko bodo na državnih upravah vloge in ostali pomembni (vsakdanji) papirji, kjer boš naveden kot starš 1 in starš 2 ... ;((

Scaramouche3 ::

Dejstvo je da trans kot obstaja danes nebi nikoli skozi stoletja lahko!

Prvo imaš hormone ki spremenijo ravnovesje v otroštvu, tako se projekcija telesa spremeni, kar naravno nebi nikoli bilo možno, potem temu dodaš operacije, s katerimi uničiš prvine, ki se ne skladajo z tvojo projekcijo spola,ki je v glavi.
Dodaš, šminko,ženska oblačila in petke..

Potem temu rečeš ženska...

Ne ti si fatamorgana, privid...nekaj kar realno,samo po sebi ne obstaja in ni dosti različno od ljudi, ki hočejo svoje telo bizarno spremeniti v vesoljce ali neke nove vrste...

nagobčnik ::

fulk je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

V vseh takih fantazijskih primerih velja, da če si užival, si pač bisekusalec, ki si tega mogoče samo ne upa priznat. Če v praksi ne ločiš v postelji moškega in ženske, je itak vse skupaj precej irelevantno dlakocepljenje. V drugih, vsakdanjih, neseksualnih situacijah je pa še bolj irelevantno.


A ne pravite vi, da se zadeve ne da ločit?


To je od primera do primera odvisno, sam če misliš, da boš po kosmatosti in smrdljivosti nog bolj zanesljivo ločil kot v postelji po spolovilu, potem ne vem, kaj naj ti človk reče.

fulk je izjavil:



Sicer pa če greš z eno tranico na daljše potovanje po svetu, cirka 1 mesec, a mora imeti zalogo hormonov s seboj? A ni da mora biti hlajena ampula?




Ne vem. Če sklepam po starejših cis moških, ki si spol potrjujejo s hormoni s špikanjem 1-2x na teden, potem v enem mesecu verjetno ni nekih blaznih sprememb.

fulk je izjavil:


Pravim. GenZ je močno polarizirana. Na eni strani imaš hardcore anime fag-e, na drugi pa gledalce Tate-a.


Ti so kar pogosto eni in isti, se mi zdi

arnecan1 ::

nagobčnik je izjavil:


Tvoje enovrstične razlage še vedno ne pojasnijo, zakaj se v ZDA čez noč 20 % mladih naenkrat identificira z enim od 112 ali koliko spolnih identitet že.

Bom pa rekel nekaj. Otroštvo in odraščanje izredno vpliva, v kakšnega človeka bo nekdo odrasel. Nekateri serijski morilci so enostavno "pokvarjeni v glavo", drugi se v morilce razvijejo zaradi travm iz otroštva.

Tako imenovani divji otroci, kateri so bili vzgajani od živali ali pa so rastli blizu njih, ne živijo več normalnega življenja, ko se vrnejo v človeško družbo. Feral child @ Wikipedia

V to skupino lahko štejemo tudi otroke, kateri so rasli v izolaciji.

Sedaj se igramo "modernega in vključujočega" človeka in se igramo z psihičnim zdravjem otrok. Otroke ponekod že od malega usmerjamo v to, da je velika verjetnost, da je vsak mladostniški problem posledica njihove druge spolne identitete.

Scaramouche3 ::

Evo kako vpliva programiranje na človeka..Mislila je da je deček...

nagobčnik ::

arnecan1 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:


Tvoje enovrstične razlage še vedno ne pojasnijo, zakaj se v ZDA čez noč 20 % mladih naenkrat identificira z enim od 112 ali koliko spolnih identitet že.


Seveda moja enovrstičnica nima magične moči, da bi dala odgovore na vsa možna vprašanja, povezana s spolom, sploh ne na tiste, na katere se ne fokusira in na katere ne odgovarja. Kako presenetljivo.

Povečanje identifikacije s tem je pa definitivno posledica tega, da se ta tematika vedno bolj postavlja v ospredje. Nekateri viri kažejo, da konzervativci to tematiko dosti bolj širijo kot liberalci.

primoz4p ::

Zakaj je bilo potrebno to cenzurirati?!

fulk ::

nagobčnik je izjavil:



To je od primera do primera odvisno, sam če misliš, da boš po kosmatosti in smrdljivosti nog bolj zanesljivo ločil kot v postelji po spolovilu, potem ne vem, kaj naj ti človk reče.


Jaz vrjamem, da po 1 mesecu trekinga po himalaji, take stvari opaziš.
Mogoče se zaradi potu vname odprta rana med nogami, dlake začnejo rasti znotraj te nožnice in kukajo vn kot iz kakega horrror filma.
Pomojem odkriješ kar vse primere.

Ne vem. Če sklepam po starejših cis moških, ki si spol potrjujejo s hormoni s špikanjem 1-2x na teden, potem v enem mesecu verjetno ni nekih blaznih sprememb.


Jaz ne poznam nobenega cis moškega, ki bi si špikal take hormone notri. Povprečen moški, je dovolj, da se redno giblje in ni težave s tem, tudi v letih.
Tega pa v himalaji ne manjka.


Ti so kar pogosto eni in isti, se mi zdi


Fair enough. Tate je malo preveč fag za moj okus.

fulk ::

@kugla

Slišal sem, da se je v UK pojavila "matriarhalna dating scena". Deluje tako, da ena (anti-woke) ženska starešina določa pare, kateri naj bi se poročili. V smislu neo-arranged mrriages.
Uporabniki so seveda prostovoljci.
Koliko parov sicer res uspe na tak način ne vem, ampak baje GenZ to uporablja.

Si misliš a?
Si predstavljaš v tvoji degenerirani drekasti generaciji, da bi se kaj takega pojavilo a?

Pravim. Wind of change.
Mogoče te bom v srednje-dolgoročni prihodnosti kar jaz enkrat benal iz družbe za spremembo, a? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fulk ()

c3p0 ::

nagobčnik je izjavil:


Ne vem. Če sklepam po starejših cis moških, ki si spol potrjujejo s hormoni s špikanjem 1-2x na teden, potem v enem mesecu verjetno ni nekih blaznih sprememb.


Pri zdravniku:
- moški, ki bi si dodatno injektiral testosteron: "umrli boste, pa se zavedate nevarnosti? povečano srce, obremenjeni organi, odpoved ledvic, psihične težave, stranskih učinkov je ogromno!"
- ženska, ki želi biti "dec", potrebovala bo dosmrtne injekcije testosterona: "a bi začeli danes ali jutri?"

fulk ::

Haha. Dobra. :D

Horas ::

https://nova24tv.si/svet/peterson-dokon...

kanada svobodna država? pajade. čedalje slabš od jues end ej. ne daj se peterson!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

fulk ::

Ljudje mislijo, da mi smo nehali zaupati establišmentu ker nam je Alex Jones spral možgane.
Vsaj zase lahko rečem, da sem nehal zaupat, ker nam znova in znova dokažejo, da niso vredni zaupanja.

c3p0 ::

Kanada je kar podn država glede svobode, podobno kot NZ in še katera druga commonwealth država, Five Eyes pa to. 1984 je zanje očitno učbenik.

s1m0n ::

Horas je izjavil:

https://nova24tv.si/svet/peterson-dokon...

kanada svobodna država? pajade. čedalje slabš od jues end ej. ne daj se peterson!


Človeka sem parkrat poslušal pa ne glede na to kaj ali o čem govori ne vidim v njegovih besedah nič spornega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

nagobčnik ::

c3p0 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:


Ne vem. Če sklepam po starejših cis moških, ki si spol potrjujejo s hormoni s špikanjem 1-2x na teden, potem v enem mesecu verjetno ni nekih blaznih sprememb.


Pri zdravniku:
- moški, ki bi si dodatno injektiral testosteron: "umrli boste, pa se zavedate nevarnosti? povečano srce, obremenjeni organi, odpoved ledvic, psihične težave, stranskih učinkov je ogromno!"
- ženska, ki želi biti "dec", potrebovala bo dosmrtne injekcije testosterona: "a bi začeli danes ali jutri?"


Transfobni zdravniki si samo pri cis moških vzamejo čas in razložijo stranske učinke? Grdo, če je res.

nagobčnik ::

fulk je izjavil:

nagobčnik je izjavil:



To je od primera do primera odvisno, sam če misliš, da boš po kosmatosti in smrdljivosti nog bolj zanesljivo ločil kot v postelji po spolovilu, potem ne vem, kaj naj ti človk reče.


Jaz vrjamem, da po 1 mesecu trekinga po himalaji, take stvari opaziš.
Mogoče se zaradi potu vname odprta rana med nogami, dlake začnejo rasti znotraj te nožnice in kukajo vn kot iz kakega horrror filma.
Pomojem odkriješ kar vse primere.


Čestitam, da si končno pogruntal, da bi bilo kaj drugega bolj zanesljivo opazovati kot pa noge in stopala. Sam po drugi strani je spet smešno, da je pa zdaj že na himalajo treba za to in da misliš, da prej kot v enem mesecu morda ne bi ugotovil.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

nagobčnik je izjavil:


Transfobni zdravniki si samo pri cis moških vzamejo čas in razložijo stranske učinke? Grdo, če je res.


Vedno več je "trans regreta" in zgodbice so kar srhljive.

Zmeden človek pride na trans kliniko po nasvet, pogovor, po hitrem postopku pa dobi le pilule.

nagobčnik ::

Vsak pojav, ki je vedno bolj razširjen, bo avtomatsko prinesel več obžalovanja v absolutnem številu, je pa pomembno, kaj še pa drugega prinese razen potencianega obžalovanja. Velja za vsa zdravila in substance
««
48 / 56
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64081083 (72072) vostok_1

Več podobnih tem